Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25544
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

04.02.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)2
ABBY NACHSHON (+)1,9
10º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
12º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1
13º JULIE MAISONGROSSE (+)0,9
14º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,8
15º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
15º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,7
17º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,6
18º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)0,5
19º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
20º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
20º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,3
20º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,3
23º BERTA FOLCH SOLA 0
23º MONTSE MURCIA GARRIGO 0
23º ISABEL HERNANDO PIQUER 0
23º SORAYA LASSAL DAIA 0
27º MARILYN HOLMES 0,1
27º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
27º ISABEL LUQUE CANO 0,1
30º ANNA SELVA VILARDELL 0,3
31º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,4
31º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,4
33º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
34º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
34º PATRICIA MAUREY 0,8
34º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
34º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
34º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
39º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,9
40º CONCHI CARBALLO VALLEJO 1
40º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
40º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
43º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
43º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 1,1
43º LAURA DESOI ROCA 1,1
46º DOLORS COLL ROMANS 1,2
46º CRISTINA SOLER ALEGRE 1,2
46º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1,2
46º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
50º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
50º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
50º ESTER CASTANY BOU 1,3
50º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,7
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,5
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
GUILLE ALBACAR OBESO 1
DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
11º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
11º KEVIN KEMENY 1,2
13º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
14º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
15º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
16º EDUARD PACHECO CANO 2,8
17º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
18º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
19º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
19º JON JULIA COMAS 3,2
21º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
22º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
23º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
23º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
25º ENRIQUE SILVA SILVA 4
25º HUGO PEREZ CASTAÑO 4
25º MARTI LUJA PASCUAL 4
25º MARINA MITJANS BARDALET 4
25º ERIC DIAZ MIÑON 4
25º MAX RICART CENDRA 4
31º POL RIU MILAN 4,4
32º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
33º JAN FARRE ARIÑO 4,8
33º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
35º MARINA JOYCE MORENO 4,9
36º IGNACIO BEREA CELLIER 5
37º YAGO IZQUIERDO RUIZ 5,2
38º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
39º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
40º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,7
41º YAGO CASTRO SCHMID 6,2
42º ERIK JURRI 6,5
43º CLAUDIO CASTRO SCHMID 6,6
44º MARC LLORENS SOLA 7
45º BERTA NADAL ROYO 7,4
46º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
47º MAKSIM ZDANOVICH 7,6
48º MARTINA NADAL ROYO 7,9
49º MARC GIL MONTECELO 8,2
50º TOMAS BERSZTEIN CELATA 8,5
50º POL TERUEL ROCA 8,5

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,2
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,9
ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,8
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,7
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,4
JORDI GIRO CODINA (+)6,1
10º JOSEP GARCIA FERRAS (+)6
10º CONRAD LLADO PLA (+)6
10º JORDI SERRA BLANCH (+)6
10º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
14º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,9
14º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,9
16º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,8
17º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,7
18º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
19º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
19º FIDEL SOLER BENET (+)5,4
19º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,4
22º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
22º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
24º JORDI CANTO GARCIA (+)5,1
25º SALVADOR VIHE REYNER (+)5
26º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
26º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
26º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,9
26º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,9
26º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
26º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,9
32º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,8
32º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,8
32º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
32º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
36º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,7
36º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
36º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
36º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)4,7
40º RAMON JARDI MARTI (+)4,6
40º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
40º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,6
43º JOSE ATERO LORCA (+)4,5
43º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
45º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,4
45º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
45º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,4
48º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,3
48º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4,3
48º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,3
48º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC