Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25554
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

18.02.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)2,2
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
ABBY NACHSHON (+)1,7
10º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
12º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1
12º JULIE MAISONGROSSE (+)1
14º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,9
14º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,9
16º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
16º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,7
16º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
19º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,6
19º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)0,6
21º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,5
22º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
23º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
23º SORAYA LASSAL DAIA (+)0,3
25º MONTSE MURCIA GARRIGO (+)0,2
26º ISABEL LUQUE CANO (+)0,1
27º BERTA FOLCH SOLA 0
28º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
29º MARILYN HOLMES 0,3
29º ANNA SELVA VILARDELL 0,3
31º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,4
32º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
33º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,6
34º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,7
35º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
35º PATRICIA MAUREY 0,8
35º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
35º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
35º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
40º PILAR MONTERO SANCHEZ 0,9
41º ESTER CASTANY BOU 1
41º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
41º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
44º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
44º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 1,1
44º LAURA DESOI ROCA 1,1
47º DOLORS COLL ROMANS 1,2
47º CONCHI CARBALLO VALLEJO 1,2
47º CRISTINA SOLER ALEGRE 1,2
47º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,7
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,5
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
GUILLE ALBACAR OBESO 1
DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
11º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
11º KEVIN KEMENY 1,2
13º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
14º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
15º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
16º EDUARD PACHECO CANO 2,8
17º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
18º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
19º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
19º JON JULIA COMAS 3,2
21º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
22º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
22º ENRIQUE SILVA SILVA 3,8
24º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
24º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
26º HUGO PEREZ CASTAÑO 4
26º MARTI LUJA PASCUAL 4
26º MARINA MITJANS BARDALET 4
26º ERIC DIAZ MIÑON 4
26º MAX RICART CENDRA 4
31º POL RIU MILAN 4,4
32º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
33º JAN FARRE ARIÑO 4,7
34º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
35º MARINA JOYCE MORENO 4,9
36º IGNACIO BEREA CELLIER 5
37º YAGO IZQUIERDO RUIZ 5,2
38º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
39º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
40º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,7
41º YAGO CASTRO SCHMID 6,2
42º ERIK JURRI 6,5
43º CLAUDIO CASTRO SCHMID 6,6
44º MARC LLORENS SOLA 7
45º BERTA NADAL ROYO 7,4
46º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
47º MAKSIM ZDANOVICH 7,6
48º MARTINA NADAL ROYO 8,1
49º MARC GIL MONTECELO 8,2
50º TOMAS BERSZTEIN CELATA 8,5
50º POL TERUEL ROCA 8,5

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,2
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,9
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,7
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
JORDI SERRA BLANCH (+)6,5
ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,5
JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,4
10º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
11º JOSEP GARCIA FERRAS (+)6
11º CONRAD LLADO PLA (+)6
11º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
14º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,7
14º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,7
16º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
16º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,6
18º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,5
18º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
20º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,4
21º LUIS GRIFE GUIU (+)5,3
21º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
21º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
24º FIDEL SOLER BENET (+)5,2
25º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,1
25º JORDI CANTO GARCIA (+)5,1
27º SALVADOR VIHE REYNER (+)5
27º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5
29º JOSE ATERO LORCA (+)4,9
29º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
31º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,8
31º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
31º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
31º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,8
35º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
35º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,7
35º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
38º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,6
38º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,6
38º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
41º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,5
41º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
43º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
43º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
43º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,4
46º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,3
46º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,3
46º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,3
46º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
50º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)4,2
50º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4,2
50º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4,2
50º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,2
50º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC