Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25531
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

21.01.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,3
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,1
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)2
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,9
10º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
12º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,1
13º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)1
14º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,8
15º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
15º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)0,7
15º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,7
18º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,6
18º JULIE MAISONGROSSE (+)0,6
20º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
21º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
21º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,3
23º ISABEL LUQUE CANO (+)0,1
24º BERTA FOLCH SOLA 0
24º SORAYA LASSAL DAIA 0
26º MARILYN HOLMES 0,1
26º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
26º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,1
26º ANNA SELVA VILARDELL 0,1
30º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,4
31º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
32º PATRICIA MAUREY 0,6
33º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,7
34º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
34º CONCHI CARBALLO VALLEJO 0,8
34º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
34º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,8
34º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
34º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
40º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 0,9
40º PILAR MONTERO SANCHEZ 0,9
42º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
42º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1
42º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
45º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
45º LAURA DESOI ROCA 1,1
47º DOLORS COLL ROMANS 1,2
47º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
49º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
49º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
49º CRISTINA SOLER ALEGRE 1,3
49º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,7
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,5
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
GUILLE ALBACAR OBESO 1
KEVIN KEMENY 1
DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
12º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
13º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
14º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
15º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
16º EDUARD PACHECO CANO 2,8
17º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
18º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
18º JON JULIA COMAS 3,2
18º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3,2
21º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
22º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
23º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
23º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
25º ENRIQUE SILVA SILVA 4
25º HUGO PEREZ CASTAÑO 4
25º MARTI LUJA PASCUAL 4
25º MARINA MITJANS BARDALET 4
25º ERIC DIAZ MIÑON 4
25º MAX RICART CENDRA 4
31º POL RIU MILAN 4,4
32º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
33º JAN FARRE ARIÑO 4,8
33º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
35º MARINA JOYCE MORENO 4,9
36º IGNACIO BEREA CELLIER 5
37º YAGO IZQUIERDO RUIZ 5,2
38º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
39º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
40º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,8
41º YAGO CASTRO SCHMID 6,2
42º ERIK JURRI 6,5
43º CLAUDIO CASTRO SCHMID 6,6
44º MARC LLORENS SOLA 7
45º BERTA NADAL ROYO 7,4
46º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
47º MAKSIM ZDANOVICH 7,6
48º MARTINA NADAL ROYO 7,9
49º MARC GIL MONTECELO 8,2
50º TOMAS BERSZTEIN CELATA 8,5
50º POL TERUEL ROCA 8,5

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,1
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7,1
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,9
ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,8
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,4
JORDI GIRO CODINA (+)6,1
10º JOSEP GARCIA FERRAS (+)6
10º CONRAD LLADO PLA (+)6
10º JORDI SERRA BLANCH (+)6
10º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
10º JOHN FREDERICK EVANS (+)6
10º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6
16º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,9
17º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,7
18º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
19º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
19º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
19º FIDEL SOLER BENET (+)5,4
22º JORDI CANTO GARCIA (+)5,3
22º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,3
22º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
25º SALVADOR VIHE REYNER (+)5
26º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,9
26º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,9
26º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
26º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
26º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,9
26º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
32º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,8
32º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,8
32º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
32º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
36º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,7
36º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
38º RAMON JARDI MARTI (+)4,6
38º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
38º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
38º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,6
38º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)4,6
43º JOSE ATERO LORCA (+)4,5
43º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,5
43º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
46º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
46º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,4
46º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,4
49º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,3
49º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4,3
49º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,3
49º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
49º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,3
49º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)4,3

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC