Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 39618
05.03.2020

Camp. Catalunya per Equips

Horari de sortides Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2020
4ª Divisió Centre Sud G-2 - Camp: Portal del Roc
Dissabte 07/03/20 a les 10:00
1 individual ACPP011335 FERMOSEL GONZALEZ, LUIS MIGUEL THE GOLF TROTTERS
ACPP024612 NAVARRO MARIN, ROBERTO
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR VALLROMANES B
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN
2 individual ACPP026235 CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO THE GOLF TROTTERS
ACPP026450 CANALES GAMEZ, JUAN CARLOS
ACPP008635 LACALLE BUENO, VICTOR LOS PEGADORES
ACPP007229 LACALLE BUENO, CARMEN
3 individual ACPP009195 SIN CIRES, PEDRO VALLROMANES B
ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME
ACPP000124 GARCIA SAMPEDRO, JORDI LOS PEGADORES
ACPP010225 MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE
4 fourball ACPP027079 NAVARRO LORENZO, DAVID THE GOLF TROTTERS
ACPP026956 CABALLERO CUENCA, ALONSO
ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES B
ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP
5 fourball ACPP025737 TORRES FERNANDEZ, JAVIER THE GOLF TROTTERS
ACPP029740 FERMOSEL GONZALEZ, JULIO
ACPP005032 SORIA SORIA, DANIEL LOS PEGADORES
ACPP008766 MARTI PALAU, XAVIER
6 fourball ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL VALLROMANES B
ACPP007768 POZO TERUEL, ANTONIO
ACPP004687 VENTURA PEREZ, RICARD LOS PEGADORES
ACPP012009 HIDALGO DE LA TORRE, AGNES
7 individual ACPP023200 LUNA GARCIA, ANTONIO EL VALLES KUMARA CAFE
ACPP024364 SANCHEZ LEON, JOSE
ACPP029053 COGGINS , ROBERT MICHAEL COLLINS IRISH PUB
ACPP026422 GRIBBEN *, SEAN JOSEPH
8 individual ACPP018425 RODRIGUEZ HIDALGO, JOSE LUIS EL VALLES KUMARA CAFE
ACPP027207 KENSHO ALTIMIR, JUN
ACPP007616 LIMON PONS, CRISTOBAL SANT CEBRIA TARATS
ACPP024144 PARET ROVIRA, IVAN
9 individual ACPP015937 COOTE *, DAVID MICHAEL COLLINS IRISH PUB
ACPP028816 THOMSON , WILLIAM
ACPP018513 MARTIN LIROLA, ANGEL SANT CEBRIA TARATS
ACPP013112 MUNDI ALFONSO, ELOY
10 fourball ACPP025122 RODRIGUEZ SANZ, JORDI EL VALLES KUMARA CAFE
ACPP025105 GUTIERREZ VEGA, PEDRO MARIA
ACPP025994 LLAMAS GARRO, IGNACIO MICHAEL COLLINS IRISH PUB
ACPP028712 DIEZ DEL RIO, GERMAN
11 fourball ACPP021694 FERNANDEZ VALDIVIA, JOAN ANTONI EL VALLES KUMARA CAFE
ACPP021937 RUBIO GARCIA, ANTONIO
ACPP005281 IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª SANT CEBRIA TARATS
ACPP004142 MARTINEZ LOPEZ, CRISTOBAL
12 fourball ACPP029195 CLOAKE , RICHIE MICHAEL COLLINS IRISH PUB
ACPP029192 ROBERTS , MICHAEL
ACPP012247 BORDAS FANES, JOSEP MARIA SANT CEBRIA TARATS
ACPP026777 GONZALEZ SANCHEZ, JOSEP ANTONI
13 individual ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI CAN RAFEL B
ACPP009145 HERNANDEZ DIAZ, MANUEL
ACPP006691 ESPINALT VILA, LLUIS @KIPILLU
ACPP006307 ESPINALT VILA, FSC.XAVIER
14 individual ACPP016487 CUELLO TERRAZAS, RAFAEL CAN RAFEL B
ACPP005348 FERRER MARQUINA, JAVIER
ACPP015980 LLOBET GIRALT, JOSEP RAMON ARA LLEIDA PITCH & PUTT
ACPP025393 FUENTES VALVERDE, CARLOS
15 individual ACPP002118 SERRA CATALAN, ANTONIO @KIPILLU
ACPP025535 BAQUES PASCUAL, JORGE
ACPP026100 ROSA FERNANDEZ, SERGI ARA LLEIDA PITCH & PUTT
ACPP027310 FERNANDEZ CANGA, PABLO
16 fourball ACPP016221 MONFERRER FIBLA, JOSEP CAN RAFEL B
ACPP016484 GALLEN GARCIA, MIQUEL
ACPP006684 VERDUGO CASANOVAS, JORDI @KIPILLU
ACPP009819 ROMEU CABALLERO, JORDI
17 fourball ACPP006494 SAN CLEMENTE MARTIN, MIGUEL CAN RAFEL B
ACPP006041 VAQUERO CHUECA, JUAN JOSE
ACPP022179 MOLINA PEREZ, KIKO ARA LLEIDA PITCH & PUTT
ACPP008681 PANADES ARMENGOL, RAMON
18 fourball ACPP026801 PUJOL ROVIRA, FIDEL @KIPILLU
ACPP019042 CALAFELL RIBERA, ALEXANDRE
ACPP015168 MARTIN RAMIREZ, JOSE LUIS ARA LLEIDA PITCH & PUTT
ACPP024622 MASELLES ALEGRE, JOAN RAMON
Dissabte 07/03/20 a les 13:30
1 individual ACPP025430 SANCHEZ FERNANDEZ, JORDI NOVA ICARIA
ACPP014027 FREIXAS GENE, JOAN JOSEP
ACPP027876 EZEQUIEL SALARICH, JORDI RATATEAM
ACPP027580 CARRIO MESTRES, FERRAN
2 individual ACPP020419 ALGUACIL GALLARDO, JUAN ANTONIO NOVA ICARIA
ACPP026276 CORTES GARCIA, JAIME
ACPP015055 FLETA NEBOT, PAU TROBADORS CLUB
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT
3 individual ACPP028838 ROVIRA VIDAL, ALEX RATATEAM
ACPP027454 MOLI SANZ, MARC
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO TROBADORS CLUB
ACPP019858 BORDERA SALVAT, XAVIER
4 fourball ACPP025534 SOTOCA CASAS, ANTONIO NOVA ICARIA
ACPP029155 ATIENZA MAÑAS, ISAAC
ACPP027453 BENZAQUEN BENHAMU, JOSE RATATEAM
ACPP028166 AYMERICH GONZALEZ, JAUME
5 fourball ACPP004446 MIER ROURA, MIQUEL NOVA ICARIA
ACPP028610 PEYRON , JEAN-LUC
ACPP012783 GONZALEZ MORA, JOSE TROBADORS CLUB
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
6 fourball ACPP028583 GONZALVO BARTOLOME, XAVIER RATATEAM
ACPP003565 GARCIA CALLEJA, DAVID
ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR TROBADORS CLUB
ACPP028050 MARSAL LORENZO, IGNASI
7 individual ACPP018407 MARIA GARCIA, ALBERT VALLROMANES DREAM TEAM
ACPP020153 PEREZ CASARES, MARIA ROSA
ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP013663 CHINCHILLA ALADID, JOSE
8 individual ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI VALLROMANES DREAM TEAM
ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON PANTIQUET
ACPP020863 JIMENEZ GOMEZ, MANUEL
9 individual ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP026087 MAESTRO GUTIERREZ, JUAN
ACPP007647 SARTO SOLIVA, JORDI PANTIQUET
ACPP017757 LUJAN CANO, JOSE ANTONIO
10 fourball ACPP001436 DEL CAMPO MOSLARES, JAVIER VALLROMANES DREAM TEAM
ACPP001433 PRIO SEGUI, MERCEDES
ACPP012819 SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP028840 LAGAR GALAN, RAFAEL
11 fourball ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES VALLROMANES DREAM TEAM
ACPP023306 ROS QUILES, CARMEN
ACPP021658 JODAR FLORES, BARTOLOME PANTIQUET
ACPP016058 SISO GELABERT, MIQUEL
12 fourball ACPP003183 AVILES MADRID, DANIEL AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER PANTIQUET
ACPP000260 GAFAROT ALBERTI, JORDI
13 individual ACPP014964 SOULERE ROCA, ALBERT U10 HABITATGES
ACPP006995 LOPEZ CALONGE, ADAN
ACPP009402 IBANYEZ AZNAR, JORDI DREAM PIM BADALONA
ACPP014144 MARCOS GOMEZ, FELICIANO
14 individual ACPP002085 GARVI CALVO, EVARIST U10 HABITATGES
ACPP007376 VILARDEBO GASCH, FERRAN
ACPP014895 VERA MAS, FRANCISCO SANT CEBRIA RUSKY TEAM
ACPP016835 BERNAL PAREJA, ANTONIO
15 individual ACPP017763 TOUS GABARRON, ANTONI DREAM PIM BADALONA
ACPP016615 CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE
ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN SANT CEBRIA RUSKY TEAM
ACPP013854 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL
16 fourball ACPP023591 RIERA BOTET, LLUIS U10 HABITATGES
ACPP022887 SOULERE ROCA, CARLES
ACPP004212 PALACIOS SAEZ, BARTOLOME DREAM PIM BADALONA
ACPP020022 JOUBERT *, FREDERIC
17 fourball ACPP022906 RAGAS AMALRICH, XAVIER U10 HABITATGES
ACPP006831 BONAVENTURA SANS, XAVIER
ACPP011844 GASULL MARTINEZ, JOSEP MARIA SANT CEBRIA RUSKY TEAM
ACPP023169 LOPEZ MACARIO, EMILIO
18 fourball ACPP009360 SERRANO EZQUERRA, ANTONIA DREAM PIM BADALONA
ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA SANT CEBRIA RUSKY TEAM
ACPP001376 GASSIOT MARTI, JOAQUIM
Comitè de Competició:
Alberto Marín (Portal del Roc)
Lluís Chao (Àrbitre)
Lluís Fernandez (FCPP)
Àrbitre la prova:
Lluís Chao

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC