Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 39617
05.03.2020

Camp. Catalunya per Equips

Horari de sortides Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2020
4ª Divisió Centre Sud G-1 - El Vendrell
Dissabte 07/03/20 a les 10:00
1 individual ACPP013014 GUERRERO GONZALEZ, MIGUEL ANGEL TEMPOTEAM TRIMAX 10
ACPP005549 ALARCON MESTRES, VICENÇ
ACPP027042 GIRBAU TANTIÑA, JOEL PINXADORS GOLF TEAM
ACPP028343 BAIGES BELLET, GUILLEM
2 individual ACPP015373 TORRES ROSELL, XAVIER LLUIS TEMPOTEAM TRIMAX 10
ACPP023475 LOPEZ LEON, ISRAEL
ACPP007071 BALDILLOU VALLS, JOAN COBLONAL ARQUITECTURA URGELL
ACPP023182 FIGUEROLA PADRO, CARLOS
3 individual ACPP028396 QUERALT SANCHEZ, JOAN PINXADORS GOLF TEAM
ACPP028807 DURANO GASCON, ANTONI
ACPP027853 FIGUEROLA SOLE, JOAN COBLONAL ARQUITECTURA URGELL
ACPP018524 SAN SATURNINO SOTES, JOSE VICENTE
4 fourball ACPP017811 PLANAS FEIXO, ALBERT TEMPOTEAM TRIMAX 10
ACPP020983 CAMI SANAHUJA, JOSEP
ACPP012099 LLUSERA PAREDES, ALEX PINXADORS GOLF TEAM
ACPP028368 SOLSONA LLOVET, MARC
5 fourball ACPP023340 VALLE GIMENEZ, JAVIER TEMPOTEAM TRIMAX 10
ACPP024984 SANCHEZ MARTINEZ, CRISTIAN
ACPP027361 MIRO GOMEZ, CARLOS COBLONAL ARQUITECTURA URGELL
ACPP027364 MUIXI ORRIT, JOAN MIQUEL
6 fourball ACPP028618 MATILLA GOMEZ, ALEJANDRO PINXADORS GOLF TEAM
ACPP029815 PIGEM GASOS, FEDERICO
ACPP028429 BERROCAL GARCIA, JOSE Mª COBLONAL ARQUITECTURA URGELL
ACPP022253 MARTI PIFARRE, EDUARD
7 individual ACPP014405 JAEN GALLARDO, MARIA PILAR TEAM VALLES
ACPP028468 VISA SANSA, ORIOL
ACPP026414 GARCIA CHACON, JOSE MARIA PITCH & PUTT SANT CUGAT B
ACPP027235 CANALES GAMEZ, JOSE MARIA
8 individual ACPP011339 PINTO FUSALBA, XAVIER TEAM VALLES
ACPP028014 SARRIA RAMIREZ, OSCAR
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO SEMAR
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
9 individual ACPP029240 MARTINEZ PEDRAZA, ORLANDO PITCH & PUTT SANT CUGAT B
ACPP027248 CORTIJOS URRUTIA, JOAQUIN
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO SEMAR
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
10 fourball ACPP015038 SERRANO HERCE, CONCHITA TEAM VALLES
ACPP028013 BARRIO EGUILUZ, VIRGINIA
ACPP027070 GARCIA GALIANO, JOSE MARIA PITCH & PUTT SANT CUGAT B
ACPP027749 GARCIA GALIANO, MIGUEL
11 fourball ACPP012665 PORTABELLA MARTINEZ, RICARD TEAM VALLES
ACPP028735 OLLER CIVIT, JOAN
ACPP000446 IGLESIAS ROMERO, CARME SEMAR
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME
12 fourball ACPP008317 FERRER MARQUEZ, DANIEL PITCH & PUTT SANT CUGAT B
ACPP022246 FERNANDEZ CORCOBADO, JUSTO
ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI SEMAR
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
13 individual ACPP029007 TEJEO GAVILAN, ANTONIO SALIGARDA WINDS LA GARRIGA
ACPP029383 MONTES MEMBRIVE, PEDRO ANGEL
ACPP002670 CABALLERO VILANOVA, JOAN CARLES DEVILS SWING 2
ACPP028730 TRESCASAS BATALLER, JORDI
14 individual ACPP028605 LEIRO BORDES, MARC SALIGARDA WINDS LA GARRIGA
ACPP028913 CABRERA ESTEBAN, MARC
ACPP025987 VILALTA PAGAN, FRANCESC VALLROMANES JUNIOR
ACPP022042 CARBONES ELMS, MARK
15 individual ACPP023374 CRESPO GARCIA, JUAN DEVILS SWING 2
ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN
ACPP015545 LOPEZ LUQUE, LLUIS VALLROMANES JUNIOR
ACPP028794 RUIZ DE LA IGLESIA, MARC
16 fourball ACPP029611 CAVERO QUER, GUILLERMO SALIGARDA WINDS LA GARRIGA
ACPP007203 GIMENEZ SURIÑACH, ESTEVE
ACPP010606 MONTSENY CHESA, JAVIER DEVILS SWING 2
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
17 fourball ACPP029829 BUIJS , JEROEN SALIGARDA WINDS LA GARRIGA
ACPP015534 FERNANDEZ CEREIJO, MANUEL
ACPP028795 RAMIREZ GARCIA, MANUEL VALLROMANES JUNIOR
ACPP015544 HERREROS PACHECO, MIGUEL ANGEL
18 fourball ACPP023136 BERSZTEIN RIVARA, ERNESTO DEVILS SWING 2
ACPP029709 TRESCASAS LEVY, LAURA
ACPP027419 RODRIGUEZ PEREZ, ALDO VALLROMANES JUNIOR
ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI
Dissabte 07/03/20 a les 13:30
1 individual ACPP009299 TERUEL SANCHEZ, CRISTOBAL COSTA DAURADA
ACPP029452 TERUEL ROCA, POL
ACPP018272 ALONSO MARTIN, FELIX CAN MASCARO B
ACPP028133 PACHECO NOREÑA, SALUSTIANO
2 individual ACPP029223 ROCAMORA BATALLA, MONTSE COSTA DAURADA
ACPP029715 ANTON MEURY, ALBERTO
ACPP005285 SAQUERO GARCIA, MARIBEL CALLEJEROS P&P SANT CEBRIA
ACPP015913 BERNET BERNADO, CARLES
3 individual ACPP017144 FARRAN AGUADO, OSCAR CAN MASCARO B
ACPP027581 GAZQUEZ GIRONA, MIQUEL
ACPP016377 PACO ESCUDERO, JESUS CALLEJEROS P&P SANT CEBRIA
ACPP027676 COLL COSTAS, DAVID
4 fourball ACPP029410 MONTORO PERELLO, MARIANO COSTA DAURADA
ACPP028136 SANCHEZ IRANZO, JESUS
ACPP027579 ARES CARCELLER, ALBERT CAN MASCARO B
ACPP028098 GARCIA LOPEZ, JUAN
5 fourball ACPP025441 FIGUERES LAPEÑA, MARTA COSTA DAURADA
ACPP002299 GINER MIRABET, JACINTO
ACPP026375 HERNANDEZ PEREZ, ESTEFANIA CALLEJEROS P&P SANT CEBRIA
ACPP028018 DANGLA FELIU, JOSEP
6 fourball ACPP024446 LOPEZ RODRIGUEZ, ENRIC CAN MASCARO B
ACPP029142 TAURON CAMPAMA, MANEL
ACPP028615 PARDINA EROLES, MIREIA CALLEJEROS P&P SANT CEBRIA
ACPP022582 SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA
7 individual ACPP022237 GARCIA LOPEZ, JAVIER MARESME TEAM HCP1
ACPP006954 SANCHEZ VELASCO, ANGEL
ACPP026743 SANCHEZ VALERO, BIENVENIDO bonArea B
ACPP016508 RIBERA ROQUE, IGNASI
8 individual ACPP023299 VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA MARESME TEAM HCP1
ACPP015717 BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC
ACPP015113 JONSSON -, MAGNUS BJARNI CANNONBALL
ACPP026155 MONTON ALFARO, ANTONIO
9 individual ACPP016691 GUASCH ESCALE, ANTON bonArea B
ACPP029241 LLEBERIA MARTINEZ, JOSEP
 -   -  CANNONBALL
 -   - 
10 fourball ACPP018848 MASPOCH MANZANO, JAIME MARESME TEAM HCP1
ACPP017479 SERRAS XAMANI, MIQUEL
ACPP016621 VILA SIMON, JORDI bonArea B
ACPP016701 ROS ARGANDOÑA, MIQUEL
11 fourball ACPP029899 LOPEZ FERNANDEZ, ROSARIO MARESME TEAM HCP1
ACPP024494 SANCHEZ VELASCO, MARIO
ACPP010951 AZNAR MUÑOZ, SATURNINO CANNONBALL
ACPP018391 SIGURDSSON *, FREYR
12 fourball ACPP021368 PELEGRI SANUY, XAVIER bonArea B
ACPP027807 CORTES ORRIT, JOSEP LLUIS
ACPP005338 ARTIEL MORILLO, PABLO CANNONBALL
ACPP029614 BERGER , MERCEDES
13 individual ACPP004445 MIER CAMPO, DIEGO CANTERA DE CANTERA BADALONA
ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA
ACPP022407 DELLA JUSTO, JOAN SANT CEBRIA VERD
ACPP011414 BRUCH ROMEU, RAMON
14 individual ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA CANTERA DE CANTERA BADALONA
ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM
ACPP001397 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL LA GARRIGA SWING TEAM
ACPP020330 ORTEU ESTIVILL, FRANCESC XAVIER
15 individual ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID SANT CEBRIA VERD
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS
ACPP021829 GARCIA ASTUDILLO, ANGEL LA GARRIGA SWING TEAM
ACPP027372 RIERA RAMON, ISIDRO
16 fourball ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO CANTERA DE CANTERA BADALONA
ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC
ACPP025233 GIRONES IGLESIAS, FRANCESC SANT CEBRIA VERD
ACPP011636 BOSCH BOSCH, MARIA TERESA
17 fourball ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO CANTERA DE CANTERA BADALONA
ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER
ACPP021830 CASASAYAS VILLANUEVA, LAURA LA GARRIGA SWING TEAM
ACPP020329 IRURRE MARTI, ANNA
18 fourball ACPP016318 GOMEZ BOLIBAR, PILAR SANT CEBRIA VERD
ACPP022408 PALLARES BASSETS, ELISA
ACPP023138 JULIA JARAMILLO, MARIA LA GARRIGA SWING TEAM
ACPP029008 IBAÑEZ ARROYO, M.CARMEN
Comitè de Competició:
Marc Arumí (El Vendrell)
Salvador Recasens (Àrbitre)
Lluís Fernandez (FCPP)
Àrbitre la prova:
Salvador Recasens

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC