Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 31188
09.02.2017

JuvenilsHoraris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017

Horaris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017 que es juga al P&P Gualta (zona Est) i al P&P El Vendrell (zona Oest)
Els tees i els horaris de sortida dels jugadors amb sortida pel tee del 1 (jugadors d'iniciació) són aproximats en funció de possibles baixes o modificacions, per tant es recomana arribar al camp amb la suficient antelació per si hi ha alguna modificació d'horari.

Camp: Gualta Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 96 73 95 99 95 74 81 74 84 74 117 81 101 82 80 105 96 92 1599
Final green 104 80 107 109 105 84 90 80 90 85 127 89 113 94 89 116 107 99  
Entrada green 89 66 83 90 85 64 73 69 78 64 107 74 90 71 71 94 85 85  

Camp: Gualta EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 81 61 71 57 68 74 81 56 62 - - - - - - - - - 611
Final green 89 69 79 67 78 84 90 64 69 - - - - - - - - -  
Entrada green 74 54 63 48 58 64 73 48 55 - - - - - - - - -  

Camp: El Vendrell Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 78 87 86 84 119 90 115 87 98 100 62 70 117 62 75 74 97 99 1600
Final green 85 99 94 90 127 100 126 97 105 105 69 76 128 66 80 83 105 108  
Entrada green 71 75 79 79 112 80 104 78 92 96 56 64 107 58 70 66 90 90  

Camp: El Vendrell EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 78 87 46 84 42 90 46 61 55 - - - - - - - - - 589
Final green 85 99 53 90 50 100 55 66 62 - - - - - - - - -  
Entrada green 71 75 39 79 34 80 37 56 48 - - - - - - - - -  



PITCH & PUTT GUALTA - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 11/02/17 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 1,4 Competició HCP1 JUVENIL tee 3
2 ACPP027900 MAÑER PARDINA, NIL 2,9 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 11,1 Competició INDIVIDUAL
4 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 13,7 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
5 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 15 Competició INDIVIDUAL tee 2
6 ACPP027493 ESPAÑOL MASAGUE, RAMON 18,4 Competició IDEAS G. LLAVANERES
7 ACPP027643 DENAVAS GOMEZ, LORENZO 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES
8 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
9 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES Tee 1 10:00
10 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL
11 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
12 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES Tee 1 10:08
13 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
14 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
PITCH & PUTT GUALTA - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 12/02/17 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)5,8 Competició HCP1 JUVENIL tee 5
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,2 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)1,7 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,7 Competició HCP1 JUVENIL
5 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 0,2 Competició SANT CEBRIA JUVENIL tee 4
6 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,5 Competició HCP1 JUVENIL
7 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 8,3 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
8 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 11,8 Competició ESCOLA G. DE CALDES
9 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 12,6 Competició SANT CEBRIA JUVENIL tee 3
10 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Competició ESCOLA G. DE CALDES
11 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
12 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Competició ESCOLA G. DE CALDES tee 2
13 ACPP028045 SPENDRUP *, LUKAS 21 Competició GUALTA JUVENIL
14 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Competició GUALTA JUVENIL
15 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 20,4 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL tee 1 10:00
16 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 17,1 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
17 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
18 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 20 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
19 ACPP024554 GIMENEZ TORRENTS, BERNAT 20,2 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 1 10:08
20 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 16,1 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
21 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
22 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 20 Iniciació GUALTA JUVENIL
23 ACPP028107 CABRERA ZANET, POL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL tee 1 10:16
24 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
25 ACPP028046 SPENDRUP *, MARK 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
26 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
27 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES tee 1 10:24
28 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 15,5 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
29 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 15,9 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
30 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY tee 1 10:32
31 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 0 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
32 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
Comitè de Competició:
Marc Casadellà (Gualta)
Pere Albelda (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Pere Albelda
PITCH & PUTT EL VENDRELL - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 11/02/17 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP025806 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO (+)1 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 7
2 ACPP025460 GONZALEZ GARCIA, ALEX 0 Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP016345 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 1,2 Competició ROC 3 JUVENIL
4 ACPP027048 FARRE ARIÑO, PAU 2,3 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENlL
5 ACPP019945 PALOMO MATEOS, LLUIS 2,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 6
6 ACPP024672 MUR SUÑER, DAVID 3,1 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP025045 CAROT ORTIZ, ROGER 3,3 Competició BADALONA MOGAUTO
8 ACPP021683 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 3,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP025721 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 5,5 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL tee 5
10 ACPP025795 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 6,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP026675 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 7,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP026614 SANCHEZ MARIN, PAU 8,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP026222 FARRE ARIÑO, JAN 8,6 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL tee 4
14 ACPP026630 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 10,5 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
15 ACPP028066 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 12 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP027659 PRAT LAMAS, ADRIA 12,5 Competició CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP027171 PACHECO CANO, EDUARD 12,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 3
18 ACPP026612 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 14,6 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
19 ACPP027511 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,5 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
20 ACPP028036 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 20,8 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
21 ACPP027512 CLARAMUNT TIRBIO, SERGI 20,9 Competició P&P LLEIDA JUVENIL tee 2
22 ACPP027892 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
23 ACPP024070 MOREL BRUNEL, DIEGO 21 Competició CAN CUYAS JUVENIL
24 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 20,6 Iniciació BADALONA PROMESES tee 1 10:00
25 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES
26 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 20,9 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
28 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 20,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL tee 1 10:08
29 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 17 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
30 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
31 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
32 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL tee 1 10:16
33 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
34 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
35 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
36 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 20,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL tee 1 10:24
37 ACPP028190 VILA SOLANS, ANIOL 21 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
38 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 20 Iniciació ROC 3 JUVENIL
PITCH & PUTT EL VENDRELL - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 12/02/17 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)1,8 Competició BADALONA MOGAUTO tee 4
2 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 2,2 Competició VENDRELL JUVENIL
3 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,5 Competició BADALONA MOGAUTO
4 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 2,9 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 4,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 3
6 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 10,4 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
7 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 15,2 Competició BADALONA MOGAUTO
8 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 15,6 Competició BADALONA MOGAUTO tee 2
9 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 18,1 Competició BADALONA MOGAUTO
10 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19,2 Competició BADALONA MOGAUTO
11 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 12,5 Iniciació BADALONA PROMESES tee 1 10:00
12 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 18,8 Iniciació BADALONA PROMESES
13 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Iniciació BADALONA PROMESES
14 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,3 Iniciació BADALONA PROMESES tee 1 10:08
16 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20,2 Iniciació BADALONA PROMESES
17 ACPP028116 MARIN MELLADO, ALEX 21 Iniciació INDIVIDUAL
18 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Iniciació BADALONA PROMESES tee 1 10:16
19 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 21 Iniciació BADALONA PROMESES
20 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Iniciació BADALONA PROMESES
21 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL tee 1 10:24
22 EN TRAMIT IZQUIERDO RUIZ, YAGO 0 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
23 EN TRAMIT IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 0 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
Comitè de Competició:
Josep Mª Roqueta (El Vendrell)
Salvador Recasens (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Salvador Recasens

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC