Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016-2017

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 31144
06.02.2017

JuvenilsInscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016-2017

Inscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016-2017 que es juga al P&P Gualta (zona Est) i al P&P El Vendrell (zona Oest). Finalització de les inscripcions el dimecres 8 de febrer
PITCH & PUTT GUALTA - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 11/02/17 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dilluns 06/02/2017
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Categoria iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 20 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
5 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
6 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
7 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 11,1 Categoria competició INDIVIDUAL
8 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 15 Categoria competició INDIVIDUAL
PITCH & PUTT GUALTA - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 12/02/17 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dilluns 06/02/2017
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP028046 SPENDRUP *, MARK 21 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP028045 SPENDRUP *, LUKAS 21 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP024554 GIMENEZ TORRENTS, BERNAT 20,2 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
5 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 16,1 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
6 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
7 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 17,1 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
8 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
9 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
10 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
11 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
12 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 15,5 Categoria iniciació SANT CEBRIA JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 15,9 Categoria iniciació SANT CEBRIA JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 20,4 Categoria iniciació SANT CEBRIA JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 20 Categoria iniciació SANT CEBRIA JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)5,8 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,2 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)1,7 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,7 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 1,4 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP027900 MAÑER PARDINA, NIL 2,9 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,5 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP025505 MARTINEZ MARCO, MARINA 8,1 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 11,8 Categoria competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
25 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
26 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
27 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 0,2 Categoria competició SANT CEBRIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 8,3 Categoria competició SANT CEBRIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 12,6 Categoria competició SANT CEBRIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT EL VENDRELL - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 11/02/17 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dilluns 06/02/2017
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 20,2 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 20,9 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 20,6 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
8 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
9 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 17 Categoria iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 Categoria iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP028190 VILA SOLANS, ANIOL 21 Categoria iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEX 0 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 0,2 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 2,7 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 3,7 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 6,6 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 7,2 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 8,2 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 12 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 12,8 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 10,5 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 14,6 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,5 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 20,8 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP028036 CLARAMUNT TIRBIO, SERGI 20,9 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 3,3 Categoria competició BADALONA MOGAUTO (COMPETICIÓ)
28 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 2,3 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 5,5 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 8,6 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT EL VENDRELL - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 12/02/17 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dilluns 06/02/2017
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP028116 MARIN MELLADO, ALEX 21 Categoria iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 12,5 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
5 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,3 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
6 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 18,8 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
7 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20,2 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
8 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
9 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
10 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
11 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES (INICIACIÓ)
12 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 3,1 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 4,4 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)1,8 Categoria competició BADALONA MOGAUTO (COMPETICIÓ)
15 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,5 Categoria competició BADALONA MOGAUTO (COMPETICIÓ)
16 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 15,2 Categoria competició BADALONA MOGAUTO (COMPETICIÓ)
17 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 15,6 Categoria competició BADALONA MOGAUTO (COMPETICIÓ)
18 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 18,1 Categoria competició BADALONA MOGAUTO (COMPETICIÓ)
19 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19,2 Categoria competició BADALONA MOGAUTO (COMPETICIÓ)
20 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 10,4 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC