Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 30801
15.12.2016

JuvenilsHoraris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017 que es juga al P&P Papalús (zona Est) i al P&P Badalona (zona Oest)
Els tees i els horaris de sortida dels jugadors amb sortida pel tee del 10 (jugadors d'iniciació zona est) són aproximats en funció de possibles baixes o modificacions, per tant es recomana arribar al camp amb la suficient antelació per si hi ha alguna modificació d'horari.

 
Camp: Papalús Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 96 108 70 76 80 97 73 69 87 90 74 56 78 81 68 66 88 82 1439
Final green 104 118 77 83 85 105 80 75 95 96 80 64 82 88 74 73 97 90  
Entrada green 89 99 64 69 75 90 66 64 80 84 69 48 74 74 63 60 80 75  

Camp: Papalús EPPA JUV Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància - - - - - - - - - 86 60 32 62 59 54 58 61 65 537
Final green - - - - - - - - - 92 66 40 69 66 60 64 67 71  
Entrada green - - - - - - - - - 80 55 24 55 53 49 52 55 59  

Camp: Badalona Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 100 65 58 68 120 66 87 57 73 55 67 72 63 89 53 71 1309
Final green 94 65 108 71 67 77 126 73 96 65 80 64 73 80 71 95 60 76  
Entrada green 76 54 92 60 49 59 114 59 78 50 67 47 62 64 55 83 47 66

Camp: Badalona EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 70 65 58 68 52 66 69 - - - - - - - - - 593
Final green 94 65 78 71 67 77 58 73 78 - - - - - - - - -  
Entrada green 76 54 62 60 49 59 46 59 60 - - - - - - - - -  


PAPALUS PITCH & PUTT - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 17/12/16 a les 12:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 1,3 Competició HCP1 JUVENIL tee 11
2 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
3 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 19,6 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY tee 10 12:30
4 ACPP024554 GIMENEZ TORRENTS, BERNAT 20 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
5 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 10 12:38
6 ACPP027637 PURSALS HEINE, ENRIC 21 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
7 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
PAPALUS PITCH & PUTT - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 18/12/16 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)5,8 Competició HCP1 JUVENIL tee 11
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,2 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)2,1 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,9 Competició HCP1 JUVENIL
5 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 1,4 Competició HCP1 JUVENIL tee 12
6 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,3 Competició HCP1 JUVENIL
7 ACPP027900 MAÑER PARDINA, NIL 4,9 Competició HCP1 JUVENIL
8 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 10,7 Competició INDIVIDUAL
9 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 11,6 Competició ESCOLA G. DE CALDES tee 14
10 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 12,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
11 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,2 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
12 ACPP027492 ALONSO CUARTERO, JOSEP 17,4 Competició IDEAS G. LLAVANERES
13 ACPP027493 ESPAÑOL MASAGUE, RAMON 18,2 Competició IDEAS G. LLAVANERES tee 15
14 ACPP027491 AMIGO VIÑUALES, CRISTINA 20,4 Competició IDEAS G. LLAVANERES
15 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP027490 VILALLONGA HU, KUEI 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES tee 17
17 ACPP027494 ROVIRA CANALS, ALVARO 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES
18 ACPP027495 ROVIRA CANALS, JORGE 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES
19 ACPP027643 DENAVAS GOMEZ, LORENZO 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES tee 18
20 ACPP027645 ALVAREZ HERRAIZ, RICARD 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES
21 ACPP027728 ROSELLO ROURA, MARTINA 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES
22 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 15,9 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 10 10:00
23 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 16,9 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
24 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,8 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
25 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 19,8 Iniciació GUALTA JUVENIL
26 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 20,2 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL tee 10 10:08
27 ACPP025027 PONS JORI, MAR 20,8 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
28 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
29 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
30 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Iniciació GUALTA JUVENI tee 10 10:16
31 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
32 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
33 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES tee 10 10:24
34 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
35 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
36 ACPP027794 ROSELLO ROURA, SUSANA 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES tee 10 10:32
37 ACPP028045 SPENDRUP *, LUKAS 0 Iniciació GUALTA JUVENIL
38 ACPP028046 SPENDRUP *, MARK 0 Iniciació GUALTA JUVENIL
39 ACPP028107 CABRERA ZANET, POL 0 Iniciació GUALTA JUVENIL tee 10 10:40
40 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL
41 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 17/12/16 a les 9:00 - CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 0 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 1
2 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 2,6 Competició VENDRELL JUVENIL
3 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 3,2 Competició ROC 3 JUVENIL
4 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 4,5 Competició BADALONA - MOGAUTO tee 3
5 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 10,5 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
6 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 12,4 Competició BADALONA - MOGAUTO
7 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 15 Competició P&P LLEIDA JUVENIL tee 5
8 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 15,2 Competició BADALONA - MOGAUTO
9 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,5 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
10 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 20,8 Competició P&P LLEIDA JUVENIL tee 7
11 ACPP028036 CLARAMUNT TIRBIO, SERGI 20,9 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
12 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 17/12/16 a les 12:15 - CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 18,6 Iniciació BADALONA PROMESES tee 1
2 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Iniciació BADALONA PROMESES
3 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 20,4 Iniciació BADALONA PROMESES
4 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació INDIVIDUAL
5 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 21 Iniciació BADALONA PROMESES tee 3
6 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Iniciació BADALONA PROMESES
7 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Iniciació BADALONA PROMESES
8 ACPP027745 TOLL GENER, SAMUEL 0,2 Iniciació ROC 3 JUVENIL
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 18/12/16 a les 9:00 - CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)3,8 Competició BADALONA - MOGAUTO tee 1
2 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)1,2 Competició BADALONA - MOGAUTO
3 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 0 Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 0,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 1,1 Competició BADALONA - MOGAUTO tee 3
6 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 1,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,5 Competició BADALONA - MOGAUTO
8 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 2,9 Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 4,3 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 5
10 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 4,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 4,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 7,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 8,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 7
14 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 8,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 10,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 16,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 19,2 Competició BADALONA - MOGAUTO tee 9
18 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 19,3 Competició BADALONA - MOGAUTO
19 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 19,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
20 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 20,4 Competició BADALONA - MOGAUTO
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 18/12/16 a les 12:15 - CATEGORIA INICIACIO
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 12,3 Iniciació BADALONA PROMESES tee 1
2 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,1 Iniciació BADALONA PROMESES
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 19,8 Iniciació ROC 3 JUVENIL
4 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 20 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20,6 Iniciació BADALONA PROMESES tee 2
6 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 20,7 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Iniciació BADALONA PROMESES
8 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
9 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL tee 4
10 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
11 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 21 Iniciació BADALONA PROMESES
12 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 21 Iniciació BADALONA PROMESES tee 5
14 ACPP027641 QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
15 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP027663 LOPEZ MARTINEZ, PANCHO 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL tee 7
18 ACPP027664 TELLO GUTIERREZ, MARC 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL
19 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL
20 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació INDIVIDUAL
21 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 21 Iniciació INDIVIDUAL tee 8
22 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
23 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 0 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC