Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016-2017

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 30785
13.12.2016

JuvenilsInscripcions provisionals a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016-2017

Inscripcions provisionals a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016-2017 que es juga al P&P Papalús (zona Est) i al P&P Badalona (zona Oest). Finalització de les inscripcions el dimecres 14 de desembre
PAPALUS PITCH & PUTT - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 17/12/16 a les 12:30
Inscripcions provisionals fins el dimarts 13/12/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Categoria iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP024554 GIMENEZ TORRENTS, BERNAT 20 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
1 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
2 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 19,6 Categoria iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
3 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 10,7 Categoria competició INDIVIDUAL
4 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 1,3 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
PAPALUS PITCH & PUTT - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 18/12/16 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimarts 13/12/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 19,8 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP028045 SPENDRUP *, LUKAS 0 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP028046 SPENDRUP *, MARK 0 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
6 EN TRAMIT POL CABRERA 0 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,8 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 20,2 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 15,9 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
10 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
11 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 16,9 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
12 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
13 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
14 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 11,6 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
15 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
16 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
17 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
18 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
19 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)5,8 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,2 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)2,1 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,9 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 1,4 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,3 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP027900 MAÑER PARDINA, NIL 4,9 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,2 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 17/12/16 a les 9:00 - CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 13/12/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 4,5 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
2 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 10,5 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 15 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,5 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 20,8 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP028036 CLARAMUNT TIRBIO, SERGI 20,9 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 2,6 Categoria competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 17/12/16 a les 12:15 - CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 13/12/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Categoria iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 12,4 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
3 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 18,6 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
4 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
5 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 20,4 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
6 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
7 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 18/12/16 a les 9:00 - CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 13/12/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 0,8 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 2,9 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 4,3 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 4,4 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 4,7 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 7,4 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 8,8 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 8,8 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 10,4 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 16,8 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 19,8 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 0 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)3,8 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
14 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)1,2 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
15 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,5 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
16 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 19,3 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior- Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 18/12/16 a les 12:15 - CATEGORIA INICIACIO
Inscripcions provisionals fins el dimarts 13/12/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Categoria iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 20 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 20,7 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 12,3 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
8 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,1 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
9 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 19,2 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
10 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 20,4 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
11 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20,6 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
12 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
13 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
14 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
15 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
16 ACPP027641 QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC