Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Interclubs Femení ACPP 2016, grup Femení est, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesFemeníNotícia id 29364
05.06.2016

FemeníInterclubs Femení ACPP 2016, grup Femení est, 5ª jornada

Resultats Interclubs Femení ACPP 2016
Grup: Femení est
5ª jornada , PITCH & PUTT PERALADA

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1PITCH & PUTT PERALADA FEMENIACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA54109
ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR
ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL55
ACPP019083SERRA MARTI, PILAR
ACPP027466FERRER TORRENT, MARTA56
ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL
2PAPALUS FEMENIACPP003663GIL FONTRODONA, CARME53110
ACPP025382JURRI, NATALIA
ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA57
ACPP026133TRUSHINSKAJA TRUSHINSKYI, SVETLANA
ACPP023513KAMENEVA, IRINA61
ACPP025812PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA
3CAN PASCUAL FEMENIACPP001889ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA53110
ACPP023731BOU LLOVERAS, GRACIA
ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA57
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA62
ACPP006112MIR BONET, ANTOÑITA
4FRANCIAC FEMENI BLAUACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA55111
ACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA
ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA56
ACPP001404TAULATS ORIOL, Mª ANGELS
ACPP001708GONZALEZ DORADO, EMILIA59
ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
5FRANCIAC SWING FACTORY FEMENIACPP026127PAREDES GAYA, ANNIA54112
ACPP024141JORNET BONET, MARTA
ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA58
ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA
ACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA60
ACPP025100SALO AGUILAR, MARIA
6MAS NOU FEMENIACPP013582NAVAS FERNANDEZ, ANGELS57116
ACPP026071FUSTER CARBO, MARTA
ACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI59
ACPP024995RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS
ACPP005753ESCUDE DALMAS, Mª MERCE63
ACPP022417CAROEN PETITPAS, CHARLOTTE
7SANT CEBRIA FEMENIACPP003062MARTIN JIMENEZ, LOURDES60121
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA
ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS61
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA
ACPP022480GARCIA-DURAN HUET, MIREYA69
ACPP026900LOPEZ PAYTUBI, MARTA
8FEM GUALTAACPP026607LASSAL DAIA, SORAYA59125
ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA
ACPP025440GARRIDO OLLER, VIOLANT66
ACPP025128GUMBERT JORDAN, NURIA
ACPP022122ALBAREDA VINCENT, CRISTINA66
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA
9FRANCIAC FEMENI VERDACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS63127
ACPP018406TURON ROIG, MONTSE
ACPP001821COLL ROMANS, DOLORS64
ACPP001543VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
ACPP004760LOPEZ DEL HIERRO, PILAR68
ACPP024814SOLER GALI, CARME
10LES PERLES DE MAS PAGES------100200
------
------100
------
------100
------

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME5,955,75347PAPALUS FEMENI
ACPP025382JURRI, NATALIA9,889,6
2ACPP001889ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA1115351CAN PASCUAL FEMENI
ACPP023731BOU LLOVERAS, GRACIA7,867,8
3ACPP026127PAREDES GAYA, ANNIA7,2575447FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP024141JORNET BONET, MARTA9,379,1
4ACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA5,955,85449PITCH & PUTT PERALADA FEMENI
ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR7,157
5ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL4,744,65550PITCH & PUTT PERALADA FEMENI
ACPP019083SERRA MARTI, PILAR7,567,4
6ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA(+)0,40(+)0,45553FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA4,434,4
7ACPP027466FERRER TORRENT, MARTA4,944,95652PITCH & PUTT PERALADA FEMENI
ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL5,245,2
8ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA(+)0,9(+)1(+)0,95656FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP001404TAULATS ORIOL, Mª ANGELS3,423,4
9ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA8,368,15748PAPALUS FEMENI
ACPP026133TRUSHINSKAJA TRUSHINSKYI, SVETLANA11,5911,3
10ACPP013582NAVAS FERNANDEZ, ANGELS4,644,45748MAS NOU FEMENI
ACPP026071FUSTER CARBO, MARTA19,31419,1
11ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA1,111,15752CAN PASCUAL FEMENI
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT8,678,6
12ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA867,95850FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA10,2810,1
13ACPP026607LASSAL DAIA, SORAYA6,956,85949FEM GUALTA
ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA15,91215,8
14ACPP001708GONZALEZ DORADO, EMILIA3,223,25956FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES3,833,8
15ACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI(+)3,2(+)3(+)3,25959MAS NOU FEMENI
ACPP024995RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS11,8911,8
16ACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA9,279,16050FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP025100SALO AGUILAR, MARIA15,81215,7
17ACPP003062MARTIN JIMENEZ, LOURDES1,111,16056SANT CEBRIA FEMENI
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA14,51114,5
18ACPP023513KAMENEVA, IRINA4,544,56151PAPALUS FEMENI
ACPP025812PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA18,51418,5
19ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS1,111,16157SANT CEBRIA FEMENI
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA12,61012,6
20ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA6,956,96255CAN PASCUAL FEMENI
ACPP006112MIR BONET, ANTOÑITA141114
21ACPP005753ESCUDE DALMAS, Mª MERCE8,978,96356MAS NOU FEMENI
ACPP022417CAROEN PETITPAS, CHARLOTTE12,4912,4
22ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS7576357FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP018406TURON ROIG, MONTSE11,2811,2
23ACPP001821COLL ROMANS, DOLORS1,411,46460FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP001543VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS8,268,2
24ACPP025440GARRIDO OLLER, VIOLANT15,71215,76651FEM GUALTA
ACPP025128GUMBERT JORDAN, NURIA211621
25ACPP022122ALBAREDA VINCENT, CRISTINA5,145,16655FEM GUALTA
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA18,41418,4
26ACPP004760LOPEZ DEL HIERRO, PILAR8686860FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP024814SOLER GALI, CARME11811
27ACPP022480GARCIA-DURAN HUET, MIREYA10,5810,56959SANT CEBRIA FEMENI
ACPP026900LOPEZ PAYTUBI, MARTA20,81620,8

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1FRANCIAC FEMENI BLAU909010010072452
2CAN PASCUAL FEMENI80100729080422
3PITCH & PUTT PERALADA FEMENI100726480100416
4PAPALUS FEMENI6450804490328
5MAS NOU FEMENI4438907256300
6FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI5664563864278
7FEM GUALTA7244506444274
8SANT CEBRIA FEMENI5056385650250
9FRANCIAC FEMENI VERD3880445038250
10LES PERLES DE MAS PAGES3333333333165

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1PAPALUS FEMENIACPP003663GIL FONTRODONA, CARME4795
ACPP025382JURRI, NATALIA
ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA48
ACPP026133TRUSHINSKAJA TRUSHINSKYI, SVETLANA
ACPP023513KAMENEVA, IRINA51
ACPP025812PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA
2FRANCIAC SWING FACTORY FEMENIACPP026127PAREDES GAYA, ANNIA4797
ACPP024141JORNET BONET, MARTA
ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA50
ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA
ACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA50
ACPP025100SALO AGUILAR, MARIA
3PITCH & PUTT PERALADA FEMENIACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA4999
ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR
ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL50
ACPP019083SERRA MARTI, PILAR
ACPP027466FERRER TORRENT, MARTA52
ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL
4FEM GUALTAACPP026607LASSAL DAIA, SORAYA49100
ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA
ACPP025440GARRIDO OLLER, VIOLANT51
ACPP025128GUMBERT JORDAN, NURIA
ACPP022122ALBAREDA VINCENT, CRISTINA55
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA
5CAN PASCUAL FEMENIACPP001889ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA51103
ACPP023731BOU LLOVERAS, GRACIA
ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA52
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA55
ACPP006112MIR BONET, ANTOÑITA
6MAS NOU FEMENIACPP013582NAVAS FERNANDEZ, ANGELS48104
ACPP026071FUSTER CARBO, MARTA
ACPP005753ESCUDE DALMAS, Mª MERCE56
ACPP022417CAROEN PETITPAS, CHARLOTTE
ACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI59
ACPP024995RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS
7FRANCIAC FEMENI BLAUACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA53109
ACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA
ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA56
ACPP001404TAULATS ORIOL, Mª ANGELS
ACPP001708GONZALEZ DORADO, EMILIA56
ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
8SANT CEBRIA FEMENIACPP003062MARTIN JIMENEZ, LOURDES56113
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA
ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS57
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA
ACPP022480GARCIA-DURAN HUET, MIREYA59
ACPP026900LOPEZ PAYTUBI, MARTA
9FRANCIAC FEMENI VERDACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS57117
ACPP018406TURON ROIG, MONTSE
ACPP001821COLL ROMANS, DOLORS60
ACPP001543VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
ACPP004760LOPEZ DEL HIERRO, PILAR60
ACPP024814SOLER GALI, CARME
10LES PERLES DE MAS PAGES------100200
------
------100
------
------100
------

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME5,955,75347PAPALUS FEMENI
ACPP025382JURRI, NATALIA9,889,6
2ACPP026127PAREDES GAYA, ANNIA7,2575447FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP024141JORNET BONET, MARTA9,379,1
3ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA8,368,15748PAPALUS FEMENI
ACPP026133TRUSHINSKAJA TRUSHINSKYI, SVETLANA11,5911,3
4ACPP013582NAVAS FERNANDEZ, ANGELS4,644,45748MAS NOU FEMENI
ACPP026071FUSTER CARBO, MARTA19,31419,1
5ACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA5,955,85449PITCH & PUTT PERALADA FEMENI
ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR7,157
6ACPP026607LASSAL DAIA, SORAYA6,956,85949FEM GUALTA
ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA15,91215,8
7ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL4,744,65550PITCH & PUTT PERALADA FEMENI
ACPP019083SERRA MARTI, PILAR7,567,4
8ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA867,95850FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA10,2810,1
9ACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA9,279,16050FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP025100SALO AGUILAR, MARIA15,81215,7
10ACPP001889ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA1115351CAN PASCUAL FEMENI
ACPP023731BOU LLOVERAS, GRACIA7,867,8
11ACPP023513KAMENEVA, IRINA4,544,56151PAPALUS FEMENI
ACPP025812PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA18,51418,5
12ACPP025440GARRIDO OLLER, VIOLANT15,71215,76651FEM GUALTA
ACPP025128GUMBERT JORDAN, NURIA211621
13ACPP027466FERRER TORRENT, MARTA4,944,95652PITCH & PUTT PERALADA FEMENI
ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL5,245,2
14ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA1,111,15752CAN PASCUAL FEMENI
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT8,678,6
15ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA(+)0,40(+)0,45553FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA4,434,4
16ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA6,956,96255CAN PASCUAL FEMENI
ACPP006112MIR BONET, ANTOÑITA141114
17ACPP022122ALBAREDA VINCENT, CRISTINA5,145,16655FEM GUALTA
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA18,41418,4
18ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA(+)0,9(+)1(+)0,95656FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP001404TAULATS ORIOL, Mª ANGELS3,423,4
19ACPP001708GONZALEZ DORADO, EMILIA3,223,25956FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES3,833,8
20ACPP003062MARTIN JIMENEZ, LOURDES1,111,16056SANT CEBRIA FEMENI
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA14,51114,5
21ACPP005753ESCUDE DALMAS, Mª MERCE8,978,96356MAS NOU FEMENI
ACPP022417CAROEN PETITPAS, CHARLOTTE12,4912,4
22ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS1,111,16157SANT CEBRIA FEMENI
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA12,61012,6
23ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS7576357FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP018406TURON ROIG, MONTSE11,2811,2
24ACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI(+)3,2(+)3(+)3,25959MAS NOU FEMENI
ACPP024995RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS11,8911,8
25ACPP022480GARCIA-DURAN HUET, MIREYA10,5810,56959SANT CEBRIA FEMENI
ACPP026900LOPEZ PAYTUBI, MARTA20,81620,8
26ACPP001821COLL ROMANS, DOLORS1,411,46460FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP001543VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS8,268,2
27ACPP004760LOPEZ DEL HIERRO, PILAR8686860FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP024814SOLER GALI, CARME11811

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI90901004490414
2FEM GUALTA10064809072406
3CAN PASCUAL FEMENI561006410064384
4PAPALUS FEMENI80567238100346
5MAS NOU FEMENI7244907256334
6PITCH & PUTT PERALADA FEMENI6450448080318
7FRANCIAC FEMENI BLAU3872566450280
8FRANCIAC FEMENI VERD4480505638268
9SANT CEBRIA FEMENI5033385044215
10LES PERLES DE MAS PAGES3338333333170

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC