Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Interclubs Femení ACPP 2016, grup Femení centre, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesFemeníNotícia id 29361
05.06.2016

FemeníInterclubs Femení ACPP 2016, grup Femení centre, 5ª jornada

Resultats Interclubs Femení ACPP 2016
Grup: Femení centre
5ª jornada , MAS GURUMBAU GOLF I PITCH & PUTT

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1VALLROMANES FEMENIACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR50101
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
ACPP007845HOLMES, MARILYN51
ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI
ACPP022789ARTIGAS LAGE, MONTSE53
ACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE
2TEIS DE TEIAACPP001748FOLCH SOLA, ELIA50101
ACPP015588GONZALEZ SIMON, ANNA
ACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA51
ACPP006679RAMONET LORT, MERCE
ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª59
ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN
3OLEWER HCP 1ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA52110
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL
ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA58
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL
ACPP024215TORRES PARRA, ANNA59
ACPP001240GRAUPERA PARRA, DOLORS
4SEMAR FEMENIACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN55111
ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR
ACPP005740LARENA TAMATURGO, M.CARMEN56
ACPP026495ANDREU FARRE, MONTSERRAT
ACPP024351CASAÑAS ARTIGAS, MARIA ASSUMPTA64
ACPP009621VILA CAMPS, MERCE
5MAS GURUMBAU FEMENIACPP017682CASTANY BOU, ESTER54113
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU
ACPP016893BARJUAN ARRIBAS, MARGARITA59
ACPP023138JULIA JARAMILLO, MARIA
ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT59
ACPP021471ANDREU GUTIERREZ, MARIA JESUS
6HCP1 LES MINERESACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO56113
ACPP021673MONTAÑA DE LACRUZ, CARMEN
ACPP026835SANCHEZ MUÑOZ, DOLORS57
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA
ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA60
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA
7HCP1 MAVENTACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA56113
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA
ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO57
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA
ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE66
ACPP026335BERNADO MARCH, ROSA
8NOIES DE GODMARACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI58116
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
ACPP010729BOMBARDO ARCH, REMEI58
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA
ACPP025676BARBERA COSTA, EVA62
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA
9VALLROMANES NOUACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA55116
ACPP023855SANCHEZ PORRERO, AMPARO
ACPP025986ANDRES EGEA, MARTA61
ACPP026081SANTIAGO ALVAREZ, RAQUEL
ACPP024737HERVAS MUÑOZ, MARIA PILAR65
ACPP026013MUÑOZ CARMONA, MAGDALENA
10CLUB ESPORTIU LOPI FEMENIACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA57118
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA
ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA61
ACPP021390PUIG ROIG, ANNA
ACPP024038DOMINGUEZ COSTA, ANNA68
ACPP024181GONZALEZ MOYA, MARIA
11VALLROMANES GREEN LADIESACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA58119
ACPP026812MURIEL INFANTE, ARACELI
ACPP001261ROMERO MUÑOZ, CONSOL61
ACPP000524MARTINEZ ROCA, MONTSERRAT
ACPP001469LORENTE TERRADEZ, Mª SAGRARIO67
ACPP023249CASADO PEREZ, PAULA
12LA GARRIGA FEMENIACPP025433RICO SEGURA, ESTEFANIA63128
ACPP025801ORTEGA HERRERO, OLALLA
ACPP003322COBOS GUERRERO, Mª TERESA65
ACPP026297OYAGA VIDAURRETA, M.NIEVES
ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES65
ACPP024531BONADA TOR, CARME

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP001748FOLCH SOLA, ELIA(+)1,6(+)2(+)1,95046TEIS DE TEIA
ACPP015588GONZALEZ SIMON, ANNA11,4811,1
2ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR(+)1,9(+)2(+)1,95052VALLROMANES FEMENI
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA(+)0,9(+)1(+)0,9
3ACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA(+)0,50(+)0,55151TEIS DE TEIA
ACPP006679RAMONET LORT, MERCE2,222,2
4ACPP007845HOLMES, MARILYN(+)0,8(+)1(+)0,85152VALLROMANES FEMENI
ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI(+)0,50(+)0,5
5ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA(+)2,7(+)3(+)2,75252OLEWER HCP 1
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL323
6ACPP022789ARTIGAS LAGE, MONTSE0,810,75350VALLROMANES FEMENI
ACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE4,744,6
7ACPP017682CASTANY BOU, ESTER4,544,45449MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU5,955,8
8ACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA6,255,85544VALLROMANES NOU
ACPP023855SANCHEZ PORRERO, AMPARO18,71418,3
9ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN8,778,55548SEMAR FEMENI
ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR9,379,1
10ACPP005740LARENA TAMATURGO, M.CARMEN5,2455648SEMAR FEMENI
ACPP026495ANDREU FARRE, MONTSERRAT9,589,3
11ACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO6,1565649HCP1 LES MINERES
ACPP021673MONTAÑA DE LACRUZ, CARMEN11,1811
12ACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA9,479,35649HCP1 MAVENT
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA10,6810,5
13ACPP026835SANCHEZ MUÑOZ, DOLORS7,156,95748HCP1 LES MINERES
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA171316,8
14ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA5,445,25748CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA15,61215,4
15ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO5,445,45751HCP1 MAVENT
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA151115
16ACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA5,855,75849VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP026812MURIEL INFANTE, ARACELI12,51012,4
17ACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI3,733,75854NOIES DE GODMAR
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA8,468,4
18ACPP010729BOMBARDO ARCH, REMEI4,434,45855NOIES DE GODMAR
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA7,257,2
19ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA0,200,25856OLEWER HCP 1
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL5,245,2
20ACPP016893BARJUAN ARRIBAS, MARGARITA7,767,75952MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP023138JULIA JARAMILLO, MARIA9,889,8
21ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT7,667,65952MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP021471ANDREU GUTIERREZ, MARIA JESUS8,678,6
22ACPP024215TORRES PARRA, ANNA4,944,95955OLEWER HCP 1
ACPP001240GRAUPERA PARRA, DOLORS5,245,2
23ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª1,211,25956TEIS DE TEIA
ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN4,944,9
24ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA8,468,46053HCP1 LES MINERES
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA11,1811,1
25ACPP001261ROMERO MUÑOZ, CONSOL12,51012,46150VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP000524MARTINEZ ROCA, MONTSERRAT15,11115
26ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA6,856,86152CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP021390PUIG ROIG, ANNA20,41520,4
27ACPP025986ANDRES EGEA, MARTA7,867,86153VALLROMANES NOU
ACPP026081SANTIAGO ALVAREZ, RAQUEL9,589,5
28ACPP025676BARBERA COSTA, EVA11,7911,76253NOIES DE GODMAR
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA13,11013,1
29ACPP025433RICO SEGURA, ESTEFANIA15,61215,66351LA GARRIGA FEMENI
ACPP025801ORTEGA HERRERO, OLALLA16,21216,2
30ACPP024351CASAÑAS ARTIGAS, MARIA ASSUMPTA129126453SEMAR FEMENI
ACPP009621VILA CAMPS, MERCE18,81418,8
31ACPP003322COBOS GUERRERO, Mª TERESA18,41418,36550LA GARRIGA FEMENI
ACPP026297OYAGA VIDAURRETA, M.NIEVES19,81519,7
32ACPP024737HERVAS MUÑOZ, MARIA PILAR15,71215,76552VALLROMANES NOU
ACPP026013MUÑOZ CARMONA, MAGDALENA211621
33ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES2,522,56556LA GARRIGA FEMENI
ACPP024531BONADA TOR, CARME20,51620,5
34ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE11,4811,46654HCP1 MAVENT
ACPP026335BERNADO MARCH, ROSA17,91417,9
35ACPP001469LORENTE TERRADEZ, Mª SAGRARIO1713176753VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP023249CASADO PEREZ, PAULA17,51417,5
36ACPP024038DOMINGUEZ COSTA, ANNA13,31013,36856CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP024181GONZALEZ MOYA, MARIA18,41418,4

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1VALLROMANES FEMENI909080100100460
2OLEWER HCP 1100100909080460
3TEIS DE TEIA80801008090430
4HCP1 LES MINERES7250567256306
5SEMAR FEMENI2333726472264
6MAS GURUMBAU FEMENI5638505064258
7CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI6472443833251
8NOIES DE GODMAR4464335644241
9VALLROMANES NOU5044643338229
10HCP1 MAVENT2856284450206
11VALLROMANES GREEN LADIES3323382828150
12LA GARRIGA FEMENI3828232323135

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1VALLROMANES NOUACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA4496
ACPP023855SANCHEZ PORRERO, AMPARO
ACPP024737HERVAS MUÑOZ, MARIA PILAR52
ACPP026013MUÑOZ CARMONA, MAGDALENA
ACPP025986ANDRES EGEA, MARTA53
ACPP026081SANTIAGO ALVAREZ, RAQUEL
2SEMAR FEMENIACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN4896
ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR
ACPP005740LARENA TAMATURGO, M.CARMEN48
ACPP026495ANDREU FARRE, MONTSERRAT
ACPP024351CASAÑAS ARTIGAS, MARIA ASSUMPTA53
ACPP009621VILA CAMPS, MERCE
3HCP1 LES MINERESACPP026835SANCHEZ MUÑOZ, DOLORS4897
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA
ACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO49
ACPP021673MONTAÑA DE LACRUZ, CARMEN
ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA53
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA
4TEIS DE TEIAACPP001748FOLCH SOLA, ELIA4697
ACPP015588GONZALEZ SIMON, ANNA
ACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA51
ACPP006679RAMONET LORT, MERCE
ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª56
ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN
5VALLROMANES GREEN LADIESACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA4999
ACPP026812MURIEL INFANTE, ARACELI
ACPP001261ROMERO MUÑOZ, CONSOL50
ACPP000524MARTINEZ ROCA, MONTSERRAT
ACPP001469LORENTE TERRADEZ, Mª SAGRARIO53
ACPP023249CASADO PEREZ, PAULA
6HCP1 MAVENTACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA49100
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA
ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO51
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA
ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE54
ACPP026335BERNADO MARCH, ROSA
7CLUB ESPORTIU LOPI FEMENIACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA48100
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA
ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA52
ACPP021390PUIG ROIG, ANNA
ACPP024038DOMINGUEZ COSTA, ANNA56
ACPP024181GONZALEZ MOYA, MARIA
8MAS GURUMBAU FEMENIACPP017682CASTANY BOU, ESTER49101
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU
ACPP016893BARJUAN ARRIBAS, MARGARITA52
ACPP023138JULIA JARAMILLO, MARIA
ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT52
ACPP021471ANDREU GUTIERREZ, MARIA JESUS
9LA GARRIGA FEMENIACPP003322COBOS GUERRERO, Mª TERESA50101
ACPP026297OYAGA VIDAURRETA, M.NIEVES
ACPP025433RICO SEGURA, ESTEFANIA51
ACPP025801ORTEGA HERRERO, OLALLA
ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES56
ACPP024531BONADA TOR, CARME
10VALLROMANES FEMENIACPP022789ARTIGAS LAGE, MONTSE50102
ACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE
ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR52
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
ACPP007845HOLMES, MARILYN52
ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI
11NOIES DE GODMARACPP025676BARBERA COSTA, EVA53107
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA
ACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI54
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
ACPP010729BOMBARDO ARCH, REMEI55
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA
12OLEWER HCP 1ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA52107
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL
ACPP024215TORRES PARRA, ANNA55
ACPP001240GRAUPERA PARRA, DOLORS
ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA56
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA6,255,85544VALLROMANES NOU
ACPP023855SANCHEZ PORRERO, AMPARO18,71418,3
2ACPP001748FOLCH SOLA, ELIA(+)1,6(+)2(+)1,95046TEIS DE TEIA
ACPP015588GONZALEZ SIMON, ANNA11,4811,1
3ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN8,778,55548SEMAR FEMENI
ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR9,379,1
4ACPP005740LARENA TAMATURGO, M.CARMEN5,2455648SEMAR FEMENI
ACPP026495ANDREU FARRE, MONTSERRAT9,589,3
5ACPP026835SANCHEZ MUÑOZ, DOLORS7,156,95748HCP1 LES MINERES
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA171316,8
6ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA5,445,25748CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA15,61215,4
7ACPP017682CASTANY BOU, ESTER4,544,45449MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU5,955,8
8ACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO6,1565649HCP1 LES MINERES
ACPP021673MONTAÑA DE LACRUZ, CARMEN11,1811
9ACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA9,479,35649HCP1 MAVENT
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA10,6810,5
10ACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA5,855,75849VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP026812MURIEL INFANTE, ARACELI12,51012,4
11ACPP022789ARTIGAS LAGE, MONTSE0,810,75350VALLROMANES FEMENI
ACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE4,744,6
12ACPP001261ROMERO MUÑOZ, CONSOL12,51012,46150VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP000524MARTINEZ ROCA, MONTSERRAT15,11115
13ACPP003322COBOS GUERRERO, Mª TERESA18,41418,36550LA GARRIGA FEMENI
ACPP026297OYAGA VIDAURRETA, M.NIEVES19,81519,7
14ACPP002871SERRA CATASUS, CARLOTA(+)0,50(+)0,55151TEIS DE TEIA
ACPP006679RAMONET LORT, MERCE2,222,2
15ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO5,445,45751HCP1 MAVENT
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA151115
16ACPP025433RICO SEGURA, ESTEFANIA15,61215,66351LA GARRIGA FEMENI
ACPP025801ORTEGA HERRERO, OLALLA16,21216,2
17ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR(+)1,9(+)2(+)1,95052VALLROMANES FEMENI
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA(+)0,9(+)1(+)0,9
18ACPP007845HOLMES, MARILYN(+)0,8(+)1(+)0,85152VALLROMANES FEMENI
ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI(+)0,50(+)0,5
19ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA(+)2,7(+)3(+)2,75252OLEWER HCP 1
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL323
20ACPP016893BARJUAN ARRIBAS, MARGARITA7,767,75952MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP023138JULIA JARAMILLO, MARIA9,889,8
21ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT7,667,65952MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP021471ANDREU GUTIERREZ, MARIA JESUS8,678,6
22ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA6,856,86152CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP021390PUIG ROIG, ANNA20,41520,4
23ACPP024737HERVAS MUÑOZ, MARIA PILAR15,71215,76552VALLROMANES NOU
ACPP026013MUÑOZ CARMONA, MAGDALENA211621
24ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA8,468,46053HCP1 LES MINERES
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA11,1811,1
25ACPP025986ANDRES EGEA, MARTA7,867,86153VALLROMANES NOU
ACPP026081SANTIAGO ALVAREZ, RAQUEL9,589,5
26ACPP025676BARBERA COSTA, EVA11,7911,76253NOIES DE GODMAR
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA13,11013,1
27ACPP024351CASAÑAS ARTIGAS, MARIA ASSUMPTA129126453SEMAR FEMENI
ACPP009621VILA CAMPS, MERCE18,81418,8
28ACPP001469LORENTE TERRADEZ, Mª SAGRARIO1713176753VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP023249CASADO PEREZ, PAULA17,51417,5
29ACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI3,733,75854NOIES DE GODMAR
ACPP009360SERRANO EZQUERRA, ANTONIA8,468,4
30ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE11,4811,46654HCP1 MAVENT
ACPP026335BERNADO MARCH, ROSA17,91417,9
31ACPP010729BOMBARDO ARCH, REMEI4,434,45855NOIES DE GODMAR
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA7,257,2
32ACPP024215TORRES PARRA, ANNA4,944,95955OLEWER HCP 1
ACPP001240GRAUPERA PARRA, DOLORS5,245,2
33ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA0,200,25856OLEWER HCP 1
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL5,245,2
34ACPP005281IGLESIAS BARTROLI, ROSA Mª1,211,25956TEIS DE TEIA
ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN4,944,9
35ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES2,522,56556LA GARRIGA FEMENI
ACPP024531BONADA TOR, CARME20,51620,5
36ACPP024038DOMINGUEZ COSTA, ANNA13,31013,36856CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI
ACPP024181GONZALEZ MOYA, MARIA18,41418,4

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1CLUB ESPORTIU LOPI FEMENI10090805050370
2HCP1 LES MINERES7280339080355
3OLEWER HCP 190647210023349
4TEIS DE TEIA6472646472336
5SEMAR FEMENI2338908090321
6VALLROMANES NOU503310028100311
7LA GARRIGA FEMENI56100445638294
8VALLROMANES FEMENI8050387233273
9VALLROMANES GREEN LADIES3823563864219
10HCP1 MAVENT2856284456212
11MAS GURUMBAU FEMENI4428502344189
12NOIES DE GODMAR3344233328161

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC