Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Classificacions Rànquing Interclubs Juvenil 2015-2016 Competició zona única, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 28952
17.04.2016

JuvenilsClassificacions Rànquing Interclubs Juvenil 2015-2016 Competició zona única, 5ª jornada

Classificacions acumulades fins la 5ª jornada del Rànquing Interclubs Juvenil 2015-2016 Competició zona única.

Scratch
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final2ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP014938PEIRO NAVARRO, NIL1453638333635HCP1 JUVENIL
2=ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC1433736343436BADALONA - MOGAUTO
3+24ACPP025806GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO13532383134CAN CUYAS JUVENIL
4+21ACPP026241MARTINEZ PONS, ADRIA13436323531CAN CUYAS JUVENIL
5-2ACPP024758BOFILL COLOMES, JAN1333426333531PORTAL DEL ROC JUVENIL
6-2ACPP022960SILVA BALBOA, DARIO1323634322430PAPALUS JUVENIL
7-3ACPP024015PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN1313133323035PAPALUS JUVENIL
7+1ACPP016345FARRE ARIÑO, PAU1312436303332G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
9+1ACPP019912GIL MONTECELO, ADRIA1293123303830BADALONA - MOGAUTO
9+1ACPP021825BONETA CAMI, MIREIA1293629352229CAN CUYAS JUVENIL
11+25ACPP026819PALOMEQUE COLL, HUGO12727362737PAPALUS JUVENIL
11-7ACPP024070AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO1273129323430CAN CUYAS JUVENIL
13-5ACPP019945MUR SUÑER, DAVID1253334292729CAN CUYAS JUVENIL
13-6ACPP026581SEGOVIA MURIEL, SERGIO1253235292926HCP1 JUVENIL
15=ACPP025460BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO1232531312833ROC 3 JUVENIL
16-1ACPP024032PUERTA DIAZ, MARC1222825313132P&P PERALADA JUNIOR
17-5ACPP023900MARQUEZ RITZ, JORDI12122343134PAPALUS JUVENIL
18+20ACPP027048PALOMO MATEOS, LLUIS12029302932CAN CUYAS JUVENIL
19-6ACPP022800JULIA NAVARRO, JORDI1182434322824VENDRELL JUVENIL
20-3ACPP022772VERNET ARMAS, ERIC1162728263328BADALONA - MOGAUTO
20-6ACPP025045DOMENECH GOMEZ, EDUARD1162728303127CAN CUYAS JUVENIL
22=ACPP021683FOLGUERA FOLGUERA, CLARA1152134212931G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
22-4ACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA1152431283026P&P PERALADA JUNIOR
24+18ACPP024991BURILLO NAVARRO, ARNAU11427282534VENDRELL JUVENIL
24+1ACPP026481ANDRES CANAL, PAU1142827212732HCP1 JUVENIL
26-4ACPP025648NAVAS HERNANDEZ, ALBERT1133026262331P&P PERALADA JUNIOR
27-6ACPP027330CASAS CRUZ, ELISEU1112331262727HCP1 JUVENIL
28-9ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA11026283026G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
29-9ACPP024672CAROT ORTIZ, ROGER1092928292318BADALONA - MOGAUTO
30+18ACPP022299ANDRES CANAL, SERGI108343737HCP1 JUVENIL
30+13ACPP026820PALOMEQUE COLL, CANDELA10823282829PAPALUS JUVENIL
32-4ACPP026482ANDRES CANAL, ALBERT1072720262727HCP1 JUVENIL
33-9ACPP022616ALABART CLUA, POL10434261925G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
34-5ACPP027060GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS1032227232627PAPALUS JUVENIL
35-4ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR1022523262328P&P PERALADA JUNIOR
36+11ACPP025649CROSET ANDA, DAVID GEORGES10025202728P&P PERALADA JUNIOR
37+8ACPP025721ALVAREZ PIZARRO, GENIS9823223122CAN CUYAS JUVENIL
37-8ACPP021402COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO98303632HCP1 JUVENIL
39-8ACPP025795SOLAVERA NAVARRO, DANIEL9719242727CAN CUYAS JUVENIL
40+11ACPP024422ALBINYANA TORNE, ALEX96363129PAPALUS JUVENIL
41+9ACPP019974TIBAU MAS, JOEL9428202224
41-7ACPP024065MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI942225261921PAPALUS JUVENIL
43+13ACPP023510BUSQUIER SOLER, CARLOS93323130CAN CUYAS JUVENIL
43-10ACPP025808CAPALLERA GUIRADO, ISAAC932323242318P&P PERALADA JUNIOR
45-4ACPP026675SANCHEZ MARIN, PAU921722222226CAN CUYAS JUVENIL
46-11ACPP020493MARTI ROSICH, BERNAT9121192526G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
47-11ACPP026892ORTIZ ESTEBAN, OSCAR901922232619G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
48-8ACPP023540CASTELLS PELLICER, MARTI882418202321PAPALUS JUVENIL
48-10ACPP017979GUILLEN SARAVIA, ALEX88303028VENDRELL JUVENIL
50+4ACPP027548CAFFREY MAUD, MAX8323182319PAPALUS JUVENIL
51-8ACPP026484PANISELLO FERRAGUT, JOAN79272626CAN CUYAS JUVENIL
52+4ACPP024398GONZALEZ VILA, ARNAU7821152715P&P PERALADA JUNIOR
53-7ACPP026614FARRE ARIÑO, JAN761616212019G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
54+8ACPP024059ARQUE ARROYO, LAIA72171619020G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
54-1ACPP024112FERRER BUSQUETS, JOAN721520191118FRANCIAC SWING FACTORY
54+7ACPP023528COLOME MASFERRER, PAU7224171417
57+2ACPP019973NAVARRO OLIVER, POL7119211714
57-9ACPP025758LUCENA OLMEDO, ORIOL71222722ROC 3 JUVENIL
59+11ACPP025891MONENTE SERRA, XAVIER66191829HCP1 JUVENIL
59-7ACPP026008FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO6616121523ROC 3 JUVENIL
61+13ACPP017246QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI643529HCP1 JUVENIL
61-7ACPP021615GONZALO FERNANDEZ, CARLOS643133CAN CUYAS JUVENIL
63-5ACPP024118NUÑEZ BELMONTE, ANDREA582929CAN CUYAS JUVENIL
64-5ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL572928BADALONA - MOGAUTO
65+3ACPP026288ACOSTA RIOS, MARC561681517PORTAL DEL ROC JUVENIL
66+19ACPP024400GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR532429HCP1 JUVENIL
67+12ACPP027499PEDRERO CRESPO, SOFIA52181321PAPALUS JUVENIL
68-5ACPP021301HALL HALL BALLESTER, EDWARD512427ESCOLA G. DE CALDES
69-5ACPP024114VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA50141719FRANCIAC SWING FACTORY
70-3ACPP024563SOLANAS GELABERT, INUK49910121017
70-5ACPP025076CABALLERO CASTRO, JOAN49151321BADALONA - MOGAUTO
72+18ACPP027648PUJOL LOPEZ, ALEJANDRO472225CAN CUYAS JUVENIL
73+17ACPP024561SANCHEZ CANAL, ANNA42111120HCP1 JUVENIL
73-7ACPP022939SLYVA, VADIM4292310FRANCIAC SWING FACTORY
75+7ACPP025018RAMI GRIÑO, ARIADNA406148012FRANCIAC SWING FACTORY
76-8ACPP022941HALL HALL BALLESTER, ANTHONY392019ESCOLA G. DE CALDES
77-7ACPP020098PUIG JOU, CARLA3737FRANCIAC SWING FACTORY
78-6ACPP024987JORNET BRUGUES, ERIC361323ESCOLA G. DE CALDES
78-6ACPP025031RAJO QUIROGA, ESTEFANIA361818VENDRELL JUVENIL
80+17ACPP027659PACHECO CANO, EDUARD341618CAN CUYAS JUVENIL
80-5ACPP027552CASADEMONT VINYOLES, ERIC341816FRANCIAC SWING FACTORY
82-6ACPP023669ORESCHENKO, DANIEL3333FRANCIAC SWING FACTORY
83-6ACPP021172PALACIOS GALLARDO, MARTA321319BADALONA - MOGAUTO
83-6ACPP025324GODALL GARRIDO, POL322111GUALTA JUVENIL
85-6ACPP025506MARTINEZ MARCO, ORIOL3131
85-6ACPP023675TIMOSHENKO, PAVEL3131FRANCIAC SWING FACTORY
87ACPP024116SAMBOLA PRATS, XAVI2828
87ACPP022963RIQUELME VAÑO, JORGE2828BADALONA - MOGAUTO
87-5ACPP025793GAMIZ GUERRERO, DANIEL281414ROC 3 JUVENIL
90ACPP027675CAMI HARTMANN, BRUNO2727PAPALUS JUVENIL
91-7ACPP024113NAVARRO OLLER, LOIS261385FRANCIAC SWING FACTORY
92-7ACPP026621CAÑIZARES CARMONA, LAURA2411130FRANCIAC SWING FACTORY
92-7ACPP024061BOFARULL BALLESTE, MARC2424ESCOLA G. DE CALDES
94-6ACPP025088GOMEZ JORNET, JORDI232912FRANCIAC SWING FACTORY
94-6ACPP014684ESPINOLA ALVAREZ, FRANC2323ESCOLA G. DE CALDES
96-6ACPP024000FITO PUNTI, MARC2222ESCOLA G. DE CALDES
97-4ACPP027011GALLEGO TRICAS, ROGER216411FRANCIAC SWING FACTORY
98-4ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA2020GUALTA JUVENIL
99-4ACPP024111DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI18180FRANCIAC SWING FACTORY
100-4ACPP024027FRANCES RABANAL, EMMA1717ESCOLA G. DE CALDES
101-4ACPP027108GARRIDO ABELLI, JOAN1679FRANCIAC SWING FACTORY
102-3ACPP026864RUBIO CHOY, ALVARO14122VENDRELL JUVENIL
102-3ACPP026378AMER NOGAREDA, LILIANA1414
102-3ACPP026031GAS JIMENEZ, IKER1414ESCOLA G. DE CALDES
102-3ACPP020085ARIMANY GILI, MARIONA1414ESCOLA G. DE CALDES
106-3ACPP022928ARIMANY GILI, BERTA66ESCOLA G. DE CALDES
106-3ACPP026562ARIMANY GILI, NIL66ESCOLA G. DE CALDES
Júnior
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final2ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC1433736343436BADALONA - MOGAUTO
2=ACPP021825BONETA CAMI, MIREIA1293629352229CAN CUYAS JUVENIL
3=ACPP021683FOLGUERA FOLGUERA, CLARA1152134212931G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
4=ACPP025808CAPALLERA GUIRADO, ISAAC932323242318P&P PERALADA JUNIOR
5=ACPP026892ORTIZ ESTEBAN, OSCAR901922232619G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
6=ACPP017979GUILLEN SARAVIA, ALEX88303028VENDRELL JUVENIL
7=ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL572928BADALONA - MOGAUTO
8=ACPP021301HALL HALL BALLESTER, EDWARD512427ESCOLA G. DE CALDES
9=ACPP020098PUIG JOU, CARLA3737FRANCIAC SWING FACTORY
10=ACPP023675TIMOSHENKO, PAVEL3131FRANCIAC SWING FACTORY
11ACPP022963RIQUELME VAÑO, JORGE2828BADALONA - MOGAUTO
12-1ACPP014684ESPINOLA ALVAREZ, FRANC2323ESCOLA G. DE CALDES
Cadet
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final2ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP014938PEIRO NAVARRO, NIL1453638333635HCP1 JUVENIL
2+9ACPP025806GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO13532383134CAN CUYAS JUVENIL
3+7ACPP026241MARTINEZ PONS, ADRIA13436323531CAN CUYAS JUVENIL
4-2ACPP016345FARRE ARIÑO, PAU1312436303332G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
5+9ACPP026819PALOMEQUE COLL, HUGO12727362737PAPALUS JUVENIL
6-4ACPP019945MUR SUÑER, DAVID1253334292729CAN CUYAS JUVENIL
7-3ACPP022800JULIA NAVARRO, JORDI1182434322824VENDRELL JUVENIL
8-3ACPP022772VERNET ARMAS, ERIC1162728263328BADALONA - MOGAUTO
9+6ACPP024991BURILLO NAVARRO, ARNAU11427282534VENDRELL JUVENIL
10-2ACPP025648NAVAS HERNANDEZ, ALBERT1133026262331P&P PERALADA JUNIOR
11-4ACPP027330CASAS CRUZ, ELISEU1112331262727HCP1 JUVENIL
12-6ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA11026283026G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
13+4ACPP022299ANDRES CANAL, SERGI108343737HCP1 JUVENIL
14-5ACPP022616ALABART CLUA, POL10434261925G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
15+1ACPP025649CROSET ANDA, DAVID GEORGES10025202728P&P PERALADA JUNIOR
16-4ACPP021402COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO98303632HCP1 JUVENIL
17+1ACPP019974TIBAU MAS, JOEL9428202224
18+2ACPP023510BUSQUIER SOLER, CARLOS93323130CAN CUYAS JUVENIL
19-6ACPP020493MARTI ROSICH, BERNAT9121192526G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
20=ACPP024398GONZALEZ VILA, ARNAU7821152715P&P PERALADA JUNIOR
21+3ACPP023528COLOME MASFERRER, PAU7224171417
22+1ACPP019973NAVARRO OLIVER, POL7119211714
23+4ACPP017246QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI643529HCP1 JUVENIL
23-4ACPP021615GONZALO FERNANDEZ, CARLOS643133CAN CUYAS JUVENIL
25-3ACPP024118NUÑEZ BELMONTE, ANDREA582929CAN CUYAS JUVENIL
26-1ACPP022941HALL HALL BALLESTER, ANTHONY392019ESCOLA G. DE CALDES
27-1ACPP025031RAJO QUIROGA, ESTEFANIA361818VENDRELL JUVENIL
28=ACPP021172PALACIOS GALLARDO, MARTA321319BADALONA - MOGAUTO
29=ACPP025793GAMIZ GUERRERO, DANIEL281414ROC 3 JUVENIL
30=ACPP026864RUBIO CHOY, ALVARO14122VENDRELL JUVENIL
30=ACPP020085ARIMANY GILI, MARIONA1414ESCOLA G. DE CALDES
Infantil
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final2ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP024758BOFILL COLOMES, JAN1333426333531PORTAL DEL ROC JUVENIL
2+2ACPP019912GIL MONTECELO, ADRIA1293123303830BADALONA - MOGAUTO
3-1ACPP024070AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO1273129323430CAN CUYAS JUVENIL
4-1ACPP026581SEGOVIA MURIEL, SERGIO1253235292926HCP1 JUVENIL
5+1ACPP024032PUERTA DIAZ, MARC1222825313132P&P PERALADA JUNIOR
6-1ACPP023900MARQUEZ RITZ, JORDI12122343134PAPALUS JUVENIL
7=ACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA1152431283026P&P PERALADA JUNIOR
8=ACPP026481ANDRES CANAL, PAU1142827212732HCP1 JUVENIL
9+4ACPP026820PALOMEQUE COLL, CANDELA10823282829PAPALUS JUVENIL
10-1ACPP026482ANDRES CANAL, ALBERT1072720262727HCP1 JUVENIL
11-1ACPP027060GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS1032227232627PAPALUS JUVENIL
12-1ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR1022523262328P&P PERALADA JUNIOR
13-1ACPP024065MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI942225261921PAPALUS JUVENIL
14+2ACPP024059ARQUE ARROYO, LAIA72171619020G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
15-1ACPP025758LUCENA OLMEDO, ORIOL71222722ROC 3 JUVENIL
16+5ACPP025891MONENTE SERRA, XAVIER66191829HCP1 JUVENIL
16-1ACPP026008FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO6616121523ROC 3 JUVENIL
18+2ACPP026288ACOSTA RIOS, MARC561681517PORTAL DEL ROC JUVENIL
19+8ACPP024400GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR532429HCP1 JUVENIL
20-3ACPP024114VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA50141719FRANCIAC SWING FACTORY
21-3ACPP025076CABALLERO CASTRO, JOAN49151321BADALONA - MOGAUTO
22+7ACPP024561SANCHEZ CANAL, ANNA42111120HCP1 JUVENIL
22-3ACPP022939SLYVA, VADIM4292310FRANCIAC SWING FACTORY
24+1ACPP025018RAMI GRIÑO, ARIADNA406148012FRANCIAC SWING FACTORY
25-3ACPP023669ORESCHENKO, DANIEL3333FRANCIAC SWING FACTORY
26-3ACPP025324GODALL GARRIDO, POL322111GUALTA JUVENIL
27-3ACPP025506MARTINEZ MARCO, ORIOL3131
28-2ACPP024113NAVARRO OLLER, LOIS261385FRANCIAC SWING FACTORY
29-1ACPP025088GOMEZ JORNET, JORDI232912FRANCIAC SWING FACTORY
30-1ACPP024000FITO PUNTI, MARC2222ESCOLA G. DE CALDES
31=ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA2020GUALTA JUVENIL
32=ACPP024027FRANCES RABANAL, EMMA1717ESCOLA G. DE CALDES
33=ACPP026031GAS JIMENEZ, IKER1414ESCOLA G. DE CALDES
34=ACPP022928ARIMANY GILI, BERTA66ESCOLA G. DE CALDES
Aleví
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final2ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP022960SILVA BALBOA, DARIO1323634322430PAPALUS JUVENIL
2-1ACPP024015PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN1313133323035PAPALUS JUVENIL
3+1ACPP025460BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO1232531312833ROC 3 JUVENIL
4+2ACPP027048PALOMO MATEOS, LLUIS12029302932CAN CUYAS JUVENIL
5-2ACPP025045DOMENECH GOMEZ, EDUARD1162728303127CAN CUYAS JUVENIL
6-1ACPP025795SOLAVERA NAVARRO, DANIEL9719242727CAN CUYAS JUVENIL
7+3ACPP024422ALBINYANA TORNE, ALEX96363129PAPALUS JUVENIL
8=ACPP026675SANCHEZ MARIN, PAU921722222226CAN CUYAS JUVENIL
9-2ACPP023540CASTELLS PELLICER, MARTI882418202321PAPALUS JUVENIL
10-1ACPP026484PANISELLO FERRAGUT, JOAN79272626CAN CUYAS JUVENIL
11=ACPP024112FERRER BUSQUETS, JOAN721520191118FRANCIAC SWING FACTORY
12+1ACPP027499PEDRERO CRESPO, SOFIA52181321PAPALUS JUVENIL
13-1ACPP024987JORNET BRUGUES, ERIC361323ESCOLA G. DE CALDES
14+4ACPP027659PACHECO CANO, EDUARD341618CAN CUYAS JUVENIL
15ACPP027675CAMI HARTMANN, BRUNO2727PAPALUS JUVENIL
16-2ACPP026621CAÑIZARES CARMONA, LAURA2411130FRANCIAC SWING FACTORY
16-2ACPP024061BOFARULL BALLESTE, MARC2424ESCOLA G. DE CALDES
18-2ACPP027011GALLEGO TRICAS, ROGER216411FRANCIAC SWING FACTORY
19-2ACPP024111DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI18180FRANCIAC SWING FACTORY
20-2ACPP027108GARRIDO ABELLI, JOAN1679FRANCIAC SWING FACTORY
21-1ACPP026378AMER NOGAREDA, LILIANA1414
22-1ACPP026562ARIMANY GILI, NIL66ESCOLA G. DE CALDES
Benjamí
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final2ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Res.Equip
1=ACPP024672CAROT ORTIZ, ROGER1092928292318BADALONA - MOGAUTO
2=ACPP025721ALVAREZ PIZARRO, GENIS9823223122CAN CUYAS JUVENIL
3+1ACPP027548CAFFREY MAUD, MAX8323182319PAPALUS JUVENIL
4-1ACPP026614FARRE ARIÑO, JAN761616212019G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
5=ACPP024563SOLANAS GELABERT, INUK49910121017
6+1ACPP027648PUJOL LOPEZ, ALEJANDRO472225CAN CUYAS JUVENIL
7-1ACPP027552CASADEMONT VINYOLES, ERIC341816FRANCIAC SWING FACTORY
8ACPP024116SAMBOLA PRATS, XAVI2828
Handicap
1ª prova2ª prova3ª prova1ª final2ª final
PosicióLlicènciaNomTOTALRes.Res.Res.Res.Res.Equip
1+32ACPP025721ALVAREZ PIZARRO, GENIS15640384632CAN CUYAS JUVENIL
2+39ACPP026820PALOMEQUE COLL, CANDELA14833383839PAPALUS JUVENIL
3+1ACPP016345FARRE ARIÑO, PAU1472941343735G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
3-2ACPP025795SOLAVERA NAVARRO, DANIEL14732364039CAN CUYAS JUVENIL
5-1ACPP027060GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS1463338333738PAPALUS JUVENIL
6-2ACPP025460BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO1453537363337ROC 3 JUVENIL
6+3ACPP022960SILVA BALBOA, DARIO1454037352733PAPALUS JUVENIL
6+8ACPP021825BONETA CAMI, MIREIA1454133392432CAN CUYAS JUVENIL
9+3ACPP019912GIL MONTECELO, ADRIA1443527344233BADALONA - MOGAUTO
9-1ACPP024758BOFILL COLOMES, JAN1443729363833PORTAL DEL ROC JUVENIL
9+30ACPP026241MARTINEZ PONS, ADRIA14439353733CAN CUYAS JUVENIL
12+5ACPP026675SANCHEZ MARIN, PAU1433035353637CAN CUYAS JUVENIL
12+2ACPP025648NAVAS HERNANDEZ, ALBERT1434135322935P&P PERALADA JUNIOR
12-10ACPP025045DOMENECH GOMEZ, EDUARD1433435363833CAN CUYAS JUVENIL
12-10ACPP025150SARRIAS BERNAL, EVA1433239353732P&P PERALADA JUNIOR
16+28ACPP027048PALOMO MATEOS, LLUIS14235353537CAN CUYAS JUVENIL
16-2ACPP023540CASTELLS PELLICER, MARTI1423730343635PAPALUS JUVENIL
18+25ACPP025806GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO14134403235CAN CUYAS JUVENIL
18-9ACPP019945MUR SUÑER, DAVID1413738333133CAN CUYAS JUVENIL
18-14ACPP025808CAPALLERA GUIRADO, ISAAC1413536363429P&P PERALADA JUNIOR
21+25ACPP026819PALOMEQUE COLL, HUGO14031402940PAPALUS JUVENIL
21-2ACPP024015PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN1403435333338PAPALUS JUVENIL
21=ACPP024032PUERTA DIAZ, MARC1403229363636P&P PERALADA JUNIOR
24+21ACPP024059ARQUE ARROYO, LAIA139353336035G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
24-7ACPP026614FARRE ARIÑO, JAN1393132363734G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
24-12ACPP027330CASAS CRUZ, ELISEU1393341313332HCP1 JUVENIL
24-15ACPP020493MARTI ROSICH, BERNAT13933303739G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
28+1ACPP021683FOLGUERA FOLGUERA, CLARA1382741263436G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
29+2ACPP024112FERRER BUSQUETS, JOAN1353038332434FRANCIAC SWING FACTORY
29-7ACPP014938PEIRO NAVARRO, NIL1353335303433HCP1 JUVENIL
31-11ACPP022616ALABART CLUA, POL13445322433G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
32+16ACPP019974TIBAU MAS, JOEL13338313034
33-7ACPP018604IBANYEZ TORRES, MARC1323434313133BADALONA - MOGAUTO
33-11ACPP022800JULIA NAVARRO, JORDI1322838353126VENDRELL JUVENIL
33-11ACPP026008FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO13231283439ROC 3 JUVENIL
33-11ACPP023900MARQUEZ RITZ, JORDI13224373437PAPALUS JUVENIL
37-11ACPP024070AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO1313230333531CAN CUYAS JUVENIL
38-7ACPP025151SARRIAS BERNAL, MAR1303230333035P&P PERALADA JUNIOR
39-11ACPP026581SEGOVIA MURIEL, SERGIO1293336303027HCP1 JUVENIL
40+16ACPP024991BURILLO NAVARRO, ARNAU12832322737VENDRELL JUVENIL
40-11ACPP024672CAROT ORTIZ, ROGER1283532342722BADALONA - MOGAUTO
42-9ACPP022772VERNET ARMAS, ERIC1262931293531BADALONA - MOGAUTO
42+11ACPP027548CAFFREY MAUD, MAX12634293330PAPALUS JUVENIL
44-9ACPP024065MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI1253032342729PAPALUS JUVENIL
44+4ACPP019973NAVARRO OLIVER, POL12533363026
46+12ACPP025649CROSET ANDA, DAVID GEORGES12231253234P&P PERALADA JUNIOR
47-6ACPP026481ANDRES CANAL, PAU1212929222934HCP1 JUVENIL
47-11ACPP024895LLOBET PERERA, NURIA12129313328G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
49-12ACPP026892ORTIZ ESTEBAN, OSCAR1202630313324G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
50+4ACPP024398GONZALEZ VILA, ARNAU11932253725P&P PERALADA JUNIOR
51-12ACPP026482ANDRES CANAL, ALBERT1173023292929HCP1 JUVENIL
51+6ACPP023528COLOME MASFERRER, PAU11737282428
51-13ACPP026484PANISELLO FERRAGUT, JOAN117433836CAN CUYAS JUVENIL
54+7ACPP026288ACOSTA RIOS, MARC11431203231PORTAL DEL ROC JUVENIL
55+14ACPP027499PEDRERO CRESPO, SOFIA107373040PAPALUS JUVENIL
56+9ACPP024422ALBINYANA TORNE, ALEX101373331PAPALUS JUVENIL
56+6ACPP025018RAMI GRIÑO, ARIADNA101213221027FRANCIAC SWING FACTORY
58+8ACPP023510BUSQUIER SOLER, CARLOS100353431CAN CUYAS JUVENIL
58-12ACPP025758LUCENA OLMEDO, ORIOL100313732ROC 3 JUVENIL
60-10ACPP021402COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO98303632HCP1 JUVENIL
60-10ACPP025076CABALLERO CASTRO, JOAN98312938BADALONA - MOGAUTO
62-10ACPP017979GUILLEN SARAVIA, ALEX97333331VENDRELL JUVENIL
63+11ACPP022299ANDRES CANAL, SERGI93293232HCP1 JUVENIL
64-9ACPP021615GONZALO FERNANDEZ, CARLOS924745CAN CUYAS JUVENIL
65-7ACPP024114VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA88253132FRANCIAC SWING FACTORY
66+16ACPP025891MONENTE SERRA, XAVIER87262437HCP1 JUVENIL
67-7ACPP022939SLYVA, VADIM86234221FRANCIAC SWING FACTORY
68+16ACPP027648PUJOL LOPEZ, ALEJANDRO834241CAN CUYAS JUVENIL
69-5ACPP024563SOLANAS GELABERT, INUK821619191727
70+19ACPP027659PACHECO CANO, EDUARD733538CAN CUYAS JUVENIL
70-7ACPP024113NAVARRO OLLER, LOIS73312319FRANCIAC SWING FACTORY
72-5ACPP021172PALACIOS GALLARDO, MARTA683137BADALONA - MOGAUTO
72-5ACPP024118NUÑEZ BELMONTE, ANDREA683434CAN CUYAS JUVENIL
74+12ACPP017246QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI663630HCP1 JUVENIL
74-4ACPP024987JORNET BRUGUES, ERIC662739ESCOLA G. DE CALDES
74-4ACPP025031RAJO QUIROGA, ESTEFANIA663234VENDRELL JUVENIL
77-5ACPP025793GAMIZ GUERRERO, DANIEL653233ROC 3 JUVENIL
78+15ACPP024561SANCHEZ CANAL, ANNA63161730HCP1 JUVENIL
79-6ACPP025088GOMEZ JORNET, JORDI6272629FRANCIAC SWING FACTORY
80-6ACPP025324GODALL GARRIDO, POL613724GUALTA JUVENIL
81-5ACPP021301HALL HALL BALLESTER, EDWARD602832ESCOLA G. DE CALDES
82+15ACPP024400GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR592732HCP1 JUVENIL
82-5ACPP027552CASADEMONT VINYOLES, ERIC593029FRANCIAC SWING FACTORY
84-6ACPP022941HALL HALL BALLESTER, ANTHONY582929ESCOLA G. DE CALDES
85-6ACPP027011GALLEGO TRICAS, ROGER56151427FRANCIAC SWING FACTORY
86-6ACPP022745MARCOS OTERO, DANIEL552827BADALONA - MOGAUTO
87-6ACPP026621CAÑIZARES CARMONA, LAURA5426280FRANCIAC SWING FACTORY
88-5ACPP027108GARRIDO ABELLI, JOAN482325FRANCIAC SWING FACTORY
89ACPP024116SAMBOLA PRATS, XAVI4040
90ACPP022963RIQUELME VAÑO, JORGE3939BADALONA - MOGAUTO
91-6ACPP025506MARTINEZ MARCO, ORIOL3838
92ACPP027675CAMI HARTMANN, BRUNO3737PAPALUS JUVENIL
93-7ACPP026864RUBIO CHOY, ALVARO36288VENDRELL JUVENIL
93-7ACPP020098PUIG JOU, CARLA3636FRANCIAC SWING FACTORY
95-6ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA3535GUALTA JUVENIL
95-6ACPP023669ORESCHENKO, DANIEL3535FRANCIAC SWING FACTORY
97-5ACPP024061BOFARULL BALLESTE, MARC3434ESCOLA G. DE CALDES
98-5ACPP024111DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI33330FRANCIAC SWING FACTORY
98-5ACPP023675TIMOSHENKO, PAVEL3333FRANCIAC SWING FACTORY
98-5ACPP024027FRANCES RABANAL, EMMA3333ESCOLA G. DE CALDES
101-4ACPP026378AMER NOGAREDA, LILIANA2727
102-3ACPP014684ESPINOLA ALVAREZ, FRANC2525ESCOLA G. DE CALDES
103-3ACPP024000FITO PUNTI, MARC2424ESCOLA G. DE CALDES
104-3ACPP026031GAS JIMENEZ, IKER2323ESCOLA G. DE CALDES
105-3ACPP020085ARIMANY GILI, MARIONA2121ESCOLA G. DE CALDES
105-3ACPP022928ARIMANY GILI, BERTA2121ESCOLA G. DE CALDES
107-3ACPP026562ARIMANY GILI, NIL1717ESCOLA G. DE CALDES

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC