Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida i mides del recorregut de la 6ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 28930
14.04.2016

JuvenilsHoraris de sortida i mides del recorregut de la 6ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Horaris de sortida a la 6ª i última prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016 que es juga al P&P Hcp 1
Camp: Hcp 1 Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 69 79 72 94 79 70 64 62 71 94 70 83 90 108 116 118 1465
Final green 66 72 75 87 80 101 86 76 71 68 76 103 76 89 95 116 123 123  
Entrada green 53 60 63 71 63 86 71 63 57 56 66 86 63 76 85 99 108 113  


Camp: Hcp 1 EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 57 61 72 57 79 70 64 62 67 64 70 55 66 85 66 73 1194
Final green 66 72 64 66 80 65 86 76 71 68 74 69 76 61 71 94 71 78  
Entrada green 53 60 50 55 63 48 71 63 57 - - - - - - -- - -  


HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP/ Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 16/04/16 a les 9:00h - CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)0,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO Tee 1
2 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 1,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX 1,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL
5 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 2,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL Tee 2
6 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 2,9 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL
7 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 3 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL
8 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 3,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
9 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 3,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL Tee 4
10 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 3,4 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
11 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 3,8 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL
12 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 5,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO
13 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 5,4 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 5
14 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 5,9 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 6,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 7,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
17 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,9 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL Tee 7
18 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 8,3 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
19 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 9,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL
20 ACPP027675 CAMI HARTMANN, BRUNO 10 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL
21 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 10,7 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO Tee 8
22 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 10,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
23 ACPP027548 CAFFREY MAUD, MAX 11,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL
24 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 13,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
25 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 15,2 Categoria Competició INDIVIDUAL Tee 10
26 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 16,2 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
27 ACPP027648 PUJOL LOPEZ, ALEJANDRO 17,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
28 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 17,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
29 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 20,1 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 11
30 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL
31 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 21 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
32 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP/ Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 16/04/16 a les 12:30h - CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 20,3 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL Tee 1
2 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,3 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
3 ACPP027492 ALONSO CUARTERO, JOSEP 18 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
4 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 17 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
5 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 19,4 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 2
6 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
7 ACPP027484 ANDRE PORRAS, PHILIPPE EMMANUEL 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL
8 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL
9 ACPP027493 ESPAÑOL MASAGUE, RAMON 20,6 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES Tee 3
10 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
11 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 0,7 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
12 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
13 ACPP027495 ROVIRA CANALS, JORGE 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES Tee 4
14 ACPP027494 ROVIRA CANALS, ALVARO 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
15 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
16 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
17 ACPP027663 LOPEZ MARTINEZ, PANCHO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL Tee 5
18 ACPP027664 TELLO GUTIERREZ, MARC 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
19 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
20 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
21 ACPP027665 CERAIN MARTINEZ, JAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL Tee 6
22 ACPP027728 ROSELLO ROURA, MARTINA 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
23 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
24 ACPP027643 DENAVAS GOMEZ, LORENZO 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
25 ACPP027645 ALVAREZ HERRAIZ, RICARD 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES Tee 7
26 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
27 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
28 ACPP027247 MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
29 ACPP027729 ALONSO CUARTERO, MARTINA 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES Tee 8
30 ACPP027655 SOLER BARRIOS, EMMA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
31 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
32 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
33 ACPP027745 TOLL GENER, SAMUEL 0,2 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL Tee 9
34 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
35 ACPP027649 PUJOL LOPEZ, PAULA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
36 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
37 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 19,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES tee 1 (bis)
38 ACPP027658 GOMEZ ROCA, GERARD 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
39 EN TRAMIT SUSANA ROSELLO - Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP/ Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 17/04/16 a les 9:00h - CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)4,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL Tee 1
2 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)3,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO
3 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)2,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 0,8 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 0,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL Tee 2
6 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 1,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 1,9 Categoria Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL
8 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
9 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 2,1 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 4
10 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 2,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO
11 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 2,9 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL
12 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 3,1 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 3,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO Tee 5
14 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
15 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 3,6 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL
16 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 3,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR Tee 7
18 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 4,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 5,1 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR
20 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 5,9 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR
21 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 5,9 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR Tee 8
22 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
23 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 7,1 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR
24 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 9,6 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL
25 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 9,9 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 10
26 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 10,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL
27 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 10,5 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL
28 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 10,9 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL
29 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 11,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 11
30 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 11,8 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR
31 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 12 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR
32 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 13,2 Categoria Competició INDIVIDUAL
33 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL tee 13
34 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 17,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
35 ACPP027631 REYES TORRES, SEBASTIAN 18,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
36 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 19,1 Categoria Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL Tee 14
37 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
38 ACPP027630 HIDALGO ESPARRAGA, IKER 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP/ Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 17/04/16 a les 12:30h - CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 12,3 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1
2 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 16,1 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL
3 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 13,8 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
4 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,1 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
5 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 19,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES Tee 2
6 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 16,8 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
7 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 14,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
8 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
9 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 20,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES Tee 3
10 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,6 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL
11 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 16,8 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
12 ACPP027344 HOSSELET ARENA, LUCA 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL
13 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES Tee 4
14 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
15 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 20 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL
16 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
17 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES Tee 5
18 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL
19 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 18,6 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
20 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
21 ACPP021686 QUINQUILLA MADALENA, ERNEST 17 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES Tee 6
22 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
23 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
24 ACPP027498 MORAL GABRIEL, ERIC 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
25 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 7
26 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
28 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL
29 ACPP027501 CARMONA JIMENEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL Tee 8
30 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
31 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL
32 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
33 ACPP027744 CARMONA COLL, CRISTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES Tee 9
34 ACPP027500 PEDRERO CRESPO, GUILLEM 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL
35 ACPP027641 QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES
36 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL
Comitè de Competició:
Josep Pérez (Hcp1)
Pep Prat (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Pep Prat (dissabte) i Carles Sayol (diumenge)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC