Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 6ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 28835
05.04.2016

JuvenilsInscripcions provisionals a la 6ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Inscripcions provisionals a la 6ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016 que es juga al P&P Hcp1 (zona única). Finalització de les inscripcions el dimecres 13 d'abril
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 16/04/16 a les 9:00 - Categoria COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 05/04/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 10,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 13,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 15,2 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 3,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 7,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 10,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX 1,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 2,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 2,9 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,9 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP027548 CAFFREY MAUD, MAX 11,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 5,9 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 6,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)0,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
16 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 3,4 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 5,4 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 8,3 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 16,2 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 20,1 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 16/04/16 a les 12:30 - Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 05/04/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 20,3 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 16,8 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,3 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP026719 ALONSO GARCIA, CARLOS 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
9 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
10 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
11 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
12 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
13 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
14 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
15 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 18,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
16 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 19,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
17 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
18 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
19 ACPP027484 ANDRE PORRAS, PHILIPPE EMMANUEL 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 17/04/16 a les 9:00 - Categoria COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 05/04/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 13,2 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)4,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)2,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 2,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 3,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 9,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP027675 CAMI HARTMANN, BRUNO 10 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 10,9 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 9,9 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 10,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 10,5 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
17 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 5,1 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
18 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 5,9 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
19 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 5,9 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
20 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 7,1 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
21 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 11,8 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
22 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 12 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
23 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)3,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
24 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 3,2 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
25 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 1,9 Categoria Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 19,1 Categoria Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
HCP1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 17/04/16 a les 12:30 - Categoria INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dimarts 05/04/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027641 QUINQUILLA MADALENA, CLAUDIA 0,2 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP027744 CARMONA COLL, CRISTINA 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
3 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 16,1 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,6 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 20 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP027500 PEDRERO CRESPO, GUILLEM 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP027501 CARMONA JIMENEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
17 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
18 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
19 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 13,8 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
20 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 16,8 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
21 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
22 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 12,3 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
23 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 14,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
24 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,1 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
25 ACPP021686 QUINQUILLA MADALENA, ERNEST 17 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
26 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 17 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
27 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 18,6 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
28 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 19,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
29 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
30 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 20,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
31 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
32 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
33 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
34 ACPP027344 HOSSELET ARENA, LUCA 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
35 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 19,4 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
36 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC