Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 28245
28.01.2016

JuvenilsHoraris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Horaris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016 que es juga al P&P Papalús (zona Est) i al P&P Can Rafel (zona Oest)
Camp: Papalús Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 96 108 70 76 80 97 73 69 87 90 74 56 78 81 68 66 88 82 1439
Final green 104 118 77 83 85 105 80 75 95 96 80 64 82 88 74 73 97 90  
Entrada green 89 99 64 69 75 90 66 64 80 84 69 48 74 74 63 60 80 75  
Camp: Papalús EPPA JUV Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància - - - - - - - - - 86 60 32 62 59 54 58 61 65 537
Final green - - - - - - - - - 92 66 40 69 66 60 64 67 71  
Entrada green - - - - - - - - - 80 55 24 55 53 49 52 55 59  
Camp: Can Rafel Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 59 78 87 72 111 75 82 69 61 69 74 97 67 120 60 105 46 57 1389
Final green 68 86 94 80 118 85 90 76 68 75 80 104 74 128 66 113 55 61  
Entrada green 50 71 80 64 104 66 75 63 55 63 69 90 60 112 55 97 37 53  
Camp: Can Rafel EPPA JUV Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància - - - - - - - - - 69 74 65 67 55 60 59 46 57 552
Final green - - - - - - - - - 75 80 71 74 63 66 66 55 61  
Entrada green - - - - - - - - - 63 69 60 60 47 55 52 37 53  
PAPALÚS PITCH & PUTT - Zona Est
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 30/01/16 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX 1,4 Competició PAPALUS JUVENIL tee 11
2 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 1,5 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
3 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 2,4 Competició PAPALUS JUVENIL
4 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 2,7 Competició PAPALUS JUVENIL
5 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 2,9 Competició PAPALUS JUVENIL tee 12
6 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 3,2 Competició PAPALUS JUVENIL
7 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 5,4 Competició ESCOLA G. DE CALDES
8 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,7 Competició PAPALUS JUVENIL
9 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 9,6 Competició ESCOLA G. DE CALDES tee 14
10 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 10,4 Competició PAPALUS JUVENIL
11 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 11,3 Competició PAPALUS JUVENIL
12 ACPP027548 CAFFREY MAUD, MAX 12 Competició PAPALUS JUVENIL
13 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12,8 Competició INDIVIDUAL tee 15
14 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 14 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
15 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 14,9 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP027552 CASADEMONT VINYOLES, ERIC 15,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
17 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,9 Competició PAPALUS JUVENIL tee 17
18 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 17 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
19 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,7 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
20 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
21 ACPP027499 PEDRERO CRESPO, SOFIA 20,4 Competició PAPALUS JUVENIL tee 18
22 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
23 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 20,1 Iniciació PAPALUS JUVENIL tee 10 10:00
25 ACPP027309 JOYCE MORENO, MARINA 14,2 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
26 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
27 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
28 ACPP027491 AMIGO VIÑUALES, CRISTINA 20,4 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES tee 10 10:08
29 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,6 Iniciació PAPALUS JUVENIL
30 ACPP027493 ESPAÑOL MASAGUE, RAMON 20,4 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
31 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
32 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 19,8 Iniciació PAPALUS JUVENIL tee 10 10:16
33 ACPP027490 VILALLONGA HU, KUEI 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
34 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
35 ACPP027495 ROVIRA CANALS, JORGE 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
36 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY tee 10 10:24
37 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Iniciació PAPALUS JUVENIL
38 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Iniciació PAPALUS JUVENIL
39 ACPP027500 PEDRERO CRESPO, GUILLEM 21 Iniciació PAPALUS JUVENIL
40 ACPP027494 ROVIRA CANALS, ALVARO 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES tee 10 10:30
41 ACPP027643 DENAVAS GOMEZ, LORENZO 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
42 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Iniciació INDIVIDUAL
43 ACPP026719 ALONSO GARCIA, CARLOS 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 10 10:36
44 ACPP027644 LOPEZ ALARCON, NATALIA 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
45 ACPP027645 ALVAREZ HERRAIZ, RICARD 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
PAPALÚS PITCH & PUTT - Zona Est
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 30/01/16 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,1 Competició HCP1 JUVENIL tee 11
2 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 0,6 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 1,1 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2,4 Competició ESCOLA G. DE CALDES
5 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,1 Competició HCP1 JUVENIL tee 12
6 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,6 Competició P&P PERALADA JUNIOR
7 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 5,1 Competició HCP1 JUVENIL
8 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 5,9 Competició P&P PERALADA JUNIOR
9 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 6,1 Competició P&P PERALADA JUNIOR tee 14
10 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 6,5 Competició P&P PERALADA JUNIOR
11 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 7,1 Competició P&P PERALADA JUNIOR
12 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 10 Competició HCP1 JUVENIL
13 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 10,6 Competició INDIVIDUAL tee 15
14 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 12,1 Competició P&P PERALADA JUNIOR
15 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 12,1 Competició P&P PERALADA JUNIOR
16 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 13,4 Competició INDIVIDUAL
17 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 15 Competició INDIVIDUAL tee 17
18 ACPP026814 JACKSON PUIG, LAURA 16 Competició GUALTA JUVENIL
19 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 17,2 Competició ESCOLA G. DE CALDES
20 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 17,7 Competició GUALTA JUVENIL
21 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,8 Competició ESCOLA G. DE CALDES tee 18
22 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
23 ACPP027630 HIDALGO ESPARRAGA, IKER 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP027631 REYES TORRES, SEBASTIAN 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
25 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 13,8 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES tee 10 10:00
26 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 19,7 Iniciació PAPALUS JUVENIL
27 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 16,1 Iniciació INDIVIDUAL
28 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
29 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES tee 10 10:08
30 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
31 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
32 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
33 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 10 10:16
34 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
35 ACPP027498 MORAL GABRIEL, ERIC 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
36 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
37 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 10 10:24
38 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
39 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
40 EN TRAMIT EMMA SOLER BARRIOS 0 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 10 10:30
41 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
42 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
Comitè de Competició:
Xavier Ponsdomenech (Papalús)
Pep Prat (àrbitre)
Lluís Fernandez (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Pep Prat
 
CAN RAFEL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 30/01/16 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)2,8 Competició BADALONA - MOGAUTO tee 1
2 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)1,1 Competició BADALONA - MOGAUTO
3 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 2,6 Competició BADALONA - MOGAUTO
4 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 2,9 Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL
5 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 3,2 Competició VENDRELL JUVENIL tee 2
6 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 3,2 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
7 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 3,4 Competició VENDRELL JUVENIL
8 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 3,6 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
9 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 3,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 3
10 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 4 Competició BADALONA - MOGAUTO
11 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 5,1 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
12 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 5,1 Competició BADALONA - MOGAUTO
13 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 8,3 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL tee 4
14 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 9,6 Competició ROC 3 JUVENIL
15 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13,8 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
16 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 16,8 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
17 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 17,2 Competició BADALONA - MOGAUTO tee 5
18 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 20,9 Competició VENDRELL JUVENIL
19 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Iniciació BADALONA PROMESES
20 ACPP027551 SPERDUTO ESCUDE, ALBERTO 21 Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL
21 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 14,1 Iniciació BADALONA PROMESES tee 6
22 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 19,8 Iniciació BADALONA PROMESES
23 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 16,8 Iniciació BADALONA PROMESES
24 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,8 Iniciació BADALONA PROMESES
25 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 16,6 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL tee 7
26 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 20 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,4 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
28 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
29 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Iniciació BADALONA PROMESES tee 8
30 ACPP027344 HOSSELET ARENA, LUCA 21 Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL
31 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
32 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
33 ACPP027504 RODES SALAIZ, CANDELA 0,4 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL tee 9
34 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
35 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Iniciació BADALONA PROMESES
36 ACPP027503 CAMARASA RADICALES, VICTOR 0,2 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
CAN RAFEL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 31/01/16 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 1,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 1
2 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,3 Competició VENDRELL JUVENIL
3 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 4,6 Competició ROC 3 JUVENIL
4 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 5,9 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 7,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 2
6 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 7,4 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
7 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 13,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 14 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
9 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 15,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 3
10 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 16 Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 18,9 Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL
12 EN TRAMIT EDUARDO PACHECO CANO - Competició CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 19,4 Competició ROC 3 JUVENIL tee 4
14 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 21 Competició INDIVIDUAL
15 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP027648 PUJOL LOPEZ, ALEJANDRO 21 Competició CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 19,2 Iniciació BADALONA PROMESES tee 5
18 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Iniciació BADALONA PROMESES
19 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 20,4 Iniciació BADALONA PROMESES
20 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 18,2 Iniciació BADALONA PROMESES
21 ACPP027506 FELIP MUSSI, CLARA 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL tee 6
22 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Iniciació BADALONA PROMESES
23 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
24 ACPP027484 ANDRE PORRAS, PHILIPPE EMMANUEL 21 Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL
25 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 21 Iniciació BADALONA PROMESES tee 7
26 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
27 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
28 ACPP027505 HENARES FERREIRA, DIANA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
29 ACPP027141 GIL GONZALEZ, MARTA 21 Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL tee 8
30 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 21 Iniciació INDIVIDUAL
31 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 0,2 Iniciació ROC 3 JUVENIL
32 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL
33 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL tee 9
34 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
35 ACPP027649 PUJOL LOPEZ, PAULA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
36 EN TRAMIT ALEJANDRO PACHECO CANO - Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
CAN RAFEL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 31/01/16 a les 13:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 3,5 Competició CAN CUYAS JUVENIL tee 1
2 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 20,9 Competició BADALONA - MOGAUTO
3 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 20.4 Iniciació BADALONA PROMESES tee 5
4 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 16,2 Iniciació BADALONA PROMESES
5 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL
6 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Iniciació BADALONA PROMESES tee 7
8 ACPP027247 MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL
9 EN TRAMIT MARC GUTIERREZ - Iniciació ROC 3 JUVENIL
10 EN TRAMIT PANCHO LOPEZ - Iniciació ROC 3 JUVENIL tee 9
11 EN TRAMIT JAN CERIAN - Iniciació ROC 3 JUVENIL
12 EN TRAMIT GERARD GOMEZ ROCA - Iniciació CAN RAFEL JUVENIL
Comitè de Competició:
Marta Carreras ( Can Rafel)
Lluís Chao (àrbitre)
Lluís Fernandez (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Lluís Chao
 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC