Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 28232
26.01.2016

JuvenilsInscripcions provisionals a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Inscripcions provisionals a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016 que es juga al P&P Papalús (zona Est) i al P&P Can Rafel (zona Oest). Finalització de les inscripcions el dimecres 27 de gener

S'ha habilitat una nova sortida al P&P Can Rafel (zona Oest) el diumenge a les 13:30h, els jugadors que ho desitgin podran canviar-se d'horari fins el dimecres 27 de gener

 
PAPALÚS PITCH & PUTT - Zona Est
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 30/01/16 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el 26/01/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Categoria iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,6 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 19,8 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 20,1 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP027500 PEDRERO CRESPO, GUILLEM 21 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP027501 CARMONA JIMENEZ, LLUIS 21 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 21 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026719 ALONSO GARCIA, CARLOS 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
11 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
12 ACPP027309 JOYCE MORENO, MARINA 14,2 Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
13 ACPP027491 AMIGO VIÑUALES, CRISTINA 20,4 Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
14 ACPP027493 ESPAÑOL MASAGUE, RAMON 20,4 Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
15 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
16 ACPP027494 ROVIRA CANALS, ALVARO 21 Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
17 ACPP027495 ROVIRA CANALS, JORGE 21 Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
18 EN TRAMIT RICARD ALVAREZ - Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
19 EN TRAMIT NATALIA LOPEZ - Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
20 EN TRAMIT LORENZO DENAVAS - Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
21 ACPP027490 VILALLONGA HU, KUEI 21 Categoria iniciació IDEAS G. LLAVANERES (INICIACIÓ)
22 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Categoria iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
23 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 21 Categoria iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
24 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 21 Categoria iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
25 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12,8 Categoria competició INDIVIDUAL
26 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX 1,4 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 2,4 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 2,9 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 3,2 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,7 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 10,4 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 11,3 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP027548 CAFFREY MAUD, MAX 12 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
34 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,9 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
35 ACPP027499 PEDRERO CRESPO, SOFIA 20,4 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
36 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 5,4 Categoria competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
37 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 9,6 Categoria competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
38 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 14 Categoria competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
39 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,7 Categoria competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
40 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Categoria competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
41 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
PAPALÚS PITCH & PUTT - Zona Est
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 31/01/16 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el 26/01/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 21 Categoria iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 19,7 Categoria iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
6 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
7 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Categoria iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
8 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 13,8 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
9 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
10 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
11 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
12 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
13 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
14 ACPP027498 MORAL GABRIEL, ERIC 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
15 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Categoria iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
16 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Categoria iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
17 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 10,6 Categoria competició INDIVIDUAL
18 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 13,4 Categoria competició INDIVIDUAL
19 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 15 Categoria competició INDIVIDUAL
20 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,1 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 0,6 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 1,1 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,1 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 5,1 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 10 Categoria competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP026814 JACKSON PUIG, LAURA 16 Categoria competició GUALTA JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 17,7 Categoria competició GUALTA JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 2,7 Categoria competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2,4 Categoria competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
30 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 17,2 Categoria competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
31 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,8 Categoria competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
32 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,6 Categoria competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
33 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 5,9 Categoria competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
34 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 6,1 Categoria competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
35 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 6,5 Categoria competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
36 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 7,1 Categoria competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
37 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 12,1 Categoria competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
38 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 12,1 Categoria competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
39 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 Categoria competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
CAN RAFEL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 30/01/16 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el 26/01/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,4 Categoria iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 21 Categoria iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 21 Categoria iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Categoria iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 20 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 14,1 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
7 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 16,8 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
8 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,8 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
9 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 19,8 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
10 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
11 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
12 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
13 ACPP027344 HOSSELET ARENA, LUCA 21 Categoria iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP027551 SPERDUTO ESCUDE, ALBERTO 21 Categoria iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 9,6 Categoria competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 3,2 Categoria competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 3,4 Categoria competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 20,9 Categoria competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 3,7 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)2,8 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
21 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)1,1 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
22 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 2,6 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
23 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 4 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
24 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 5,1 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
25 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 17,2 Categoria competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
26 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 2,9 Categoria competició PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 3,2 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 3,6 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 5,1 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 7,4 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 8,3 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13,8 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 16,8 Categoria competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
CAN RAFEL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 31/01/16 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el 26/01/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025497 SUBIRACHS MATA, ANNA 14,2 Categoria iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 21 Categoria iniciació INDIVIDUAL
3 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 0,2 Categoria iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Categoria iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP027247 MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO 21 Categoria iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP027506 FELIP MUSSI, CLARA 19,8 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 19,8 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP027505 HENARES FERREIRA, DIANA 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 21 Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 EN TRAMIT AITANA VIDAL RIVERA - Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 EN TRAMIT ALEJANDRO PACHECO CANO - Categoria iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 18,2 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
14 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 19,2 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
15 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
16 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 20,4 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
17 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
18 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 21 Categoria iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
19 ACPP027141 GIL GONZALEZ, MARTA 21 Categoria iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP027484 ANDRE PORRAS, PHILIPPE EMMANUEL 21 Categoria iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 21 Categoria competició INDIVIDUAL
23 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 4,6 Categoria competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 19,4 Categoria competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,3 Categoria competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 14 Categoria competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETCIÓ)
28 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 1,4 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 5,9 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 7,2 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 13,2 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 15,7 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 16 Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
34 EN TRAMIT ALEJANDRO PUJOL LOPEZ - Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
35 EN TRAMIT EDUARDO PACHECO CANO - Categoria competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
36 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 18,9 Categoria competició PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC