Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 27960
18.12.2015

JuvenilsHoraris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Horaris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016 que es juga al P&P Fornells (zona Est) i al P&P Bellpuig (zona Oest)

Els tees i els horaris de sortida dels jugadors amb sortida pel tee de l'1 (jugadors d'iniciació i de diumenge) són aproximats en funció de possibles baixes o modificacions, per tant es recomana arribar al camp amb la suficient antelació per si hi ha alguna modificació d'horari.
 
  
Camp: Fornells Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 76 79 69 109 74 58 71 66 80 113 67 69 86 108 101 103 95 62 1486
Final green 83 85 75 115 80 64 79 72 88 122 74 75 94 116 108 113 101 71  
Entrada green 69 74 64 104 69 53 64 61 72 104 60 64 78 101 94 94 89 54  

Camp: Fornells EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 76 79 69 44 74 58 71 66 80 56 67 69 86 72 64 48 59 62 1200
Final green 83 85 75 50 80 64 79 72 88 65 74 75 94 80 71 58 65 71  
Entrada green 69 74 64 39 69 53 64 61 72 47 60 64 78 65 57 39 53 54  

Camp: Bellpuig Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 94 116 79 83 57 71 60 81 106 74 86 58 85 79 91 103 89 61 1473
Final green 104 124 88 90 62 80 69 89 113 80 94 69 94 85 101 113 99 67  
Entrada green 85 109 71 76 53 62 51 73 99 69 78 48 76 74 81 94 80 55  

Camp: Bellpuig EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 74 86 66 73 58 61 57 66 74 62 67 56 54 55 78 90 76 46 1199
Final green 80 94 73 80 63 69 69 58 80 69 75 66 63 64 88 100 86 54  
Entrada green 69 78 59 66 53 54 46 75 69 55 59 46 45 47 68 80 66 38  

PITCH & PUTT FORNELLS - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 2ª prova
Horari de sortida dissabte 19/12/15 a partir de les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA (+)1,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 2
2 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,2 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,5 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 1,5 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
5 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 1,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 3
6 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 3,1 Competició PAPALUS JUVENIL
7 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 4,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
8 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 7,4 Competició HCP1 JUVENIL
9 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 10,1 Competició HCP1 JUVENIL Tee 4
10 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 14 Competició INDIVIDUAL
11 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 18,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
12 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,5 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
13 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 14 Competició INDIVIDUAL Tee 5
14 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,5 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
15 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 18,4 Competició GUALTA JUVENIL
17 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 6
18 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
19 ACPP024112 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
20 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES Tee 1 10:00
21 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
22 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
23 ACPP027498 MORAL GABRIEL, ERIC 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
24 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 21 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 1 10:08
25 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 20,9 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
26 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
27 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 10:16
28 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
29 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
PITCH & PUTT FORNELLS - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 2ª prova
Horari de sortida diumenge 20/12/15 a partir de les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)4,7 Competició HCP1 JUVENIL Tee 2
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,5 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 0,8 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 2,4 Competició PAPALUS JUVENIL
5 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 1,5 Competició HCP1 JUVENIL Tee 3
6 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 2,7 Competició PAPALUS JUVENIL
7 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,1 Competició HCP1 JUVENIL
8 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 3,2 Competició HCP1 JUVENIL
9 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 4 Competició PAPALUS JUVENIL Tee 4
10 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,4 Competició P&P PERALADA JUNIOR
11 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 5,7 Competició P&P PERALADA JUNIOR
12 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 7 Competició P&P PERALADA JUNIOR
13 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 7,6 Competició P&P PERALADA JUNIOR Tee 5
14 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,7 Competició PAPALUS JUVENIL
15 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 8,6 Competició P&P PERALADA JUNIOR
16 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 11,2 Competició PAPALUS JUVENIL
17 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 11,4 Competició INDIVIDUAL Tee 6
18 ACPP027548 CAFFREY MAUD, MAX 12 Competició INDIVIDUAL
19 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 12,1 Competició PAPALUS JUVENIL
20 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 12,4 Competició P&P PERALADA JUNIOR
21 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12,4 Competició INDIVIDUAL Tee 7
22 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 13,4 Competició P&P PERALADA JUNIOR
23 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,7 Competició PAPALUS JUVENIL
24 ACPP027552 CASADEMONT VINYOLES, ERIC 15 Competició INDIVIDUAL
25 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 15 Competició INDIVIDUAL Tee 8
26 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,8 Competició ESCOLA G. DE CALDES
27 ACPP027499 PEDRERO CRESPO, SOFIA 20,4 Competició PAPALUS JUVENIL
28 ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
29 ACPP027492 ALONSO CUARTERO, JOSEP 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES Tee 1 10:00
30 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 20,1 Iniciació PAPALUS JUVENIL
31 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 19,8 Iniciació PAPALUS JUVENIL
32 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
33 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,4 Iniciació PAPALUS JUVENIL Tee 1 10:08
34 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 15,6 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
35 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 19,6 Iniciació PAPALUS JUVENIL
36 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Iniciació PAPALUS JUVENIL
37 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES Tee 1 10:16
38 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
39 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
40 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
41 ACPP027500 PEDRERO CRESPO, GUILLEM 21 Iniciació PAPALUS JUVENIL Tee 1 10:24
42 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
43 ACPP027501 CARMONA JIMENEZ, LLUIS 21 Iniciació PAPALUS JUVENIL
44 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Iniciació PAPALUS JUVENIL
45 ACPP027309 JOYCE MORENO, MARINA 17,2 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES Tee 1 10:32
46 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
47 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
48 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 19,1 Iniciació INDIVIDUAL
49 ACPP027491 AMIGO VIÑUALES, CRISTINA 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES Tee 1 10:40
50 ACPP027493 ESPAÑOL MASAGUE, RAMON 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
51 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
PITCH & PUTT BELLPUIG - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 2ª prova
Horari de sortida dissabte 19/12/15 a partir de les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)3 Competició BADALONA - MOGAUTO Tee 2
2 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 2,6 Competició BADALONA - MOGAUTO
3 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 2,8 Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL
4 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 3,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,3 Competició VENDRELL JUVENIL Tee 3
6 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 3,5 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 3,7 Competició VENDRELL JUVENIL
8 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 4,1 Competició BADALONA - MOGAUTO
9 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 4,1 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 4
10 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 4,4 Competició VENDRELL JUVENIL
11 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 5,5 Competició BADALONA - MOGAUTO
12 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 6,9 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 5
13 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 7 Competició ROC 3 JUVENIL
14 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 12 Competició CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13,6 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 6
16 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 17,4 Competició VENDRELL JUVENIL
17 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Competició ROC 3 JUVENIL
18 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 16,8 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1: 10:00
19 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
20 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,6 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
21 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 20,4 Iniciació BADALONA PROMESES
22 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 17,1 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1: 10:08
23 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
24 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Iniciació BADALONA PROMESES
25 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
26 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL Tee 1: 10:16
27 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 16,2 Iniciació BADALONA PROMESES
28 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Iniciació BADALONA PROMESES
29 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
30 ACPP027504 RODES SALAIZ, CANDELA 0,2 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 1: 10:24
31 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Iniciació BADALONA PROMESES
32 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Iniciació BADALONA PROMESES
PITCH & PUTT BELLPUIG - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 2ª prova
Horari de sortida diumege 20/12/15 a partir de les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 1,1 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 2
2 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 1,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 2,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 3,2 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
5 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 4,6 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 3
6 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 4,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 7,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 7,4 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
9 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 8,1 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 4
10 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 10 Competició ROC 3 JUVENIL
11 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 13,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 15,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 5
13 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 16,8 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
14 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 17 Competició BADALONA - MOGAUTO
15 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 18,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 6
16 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 19,2 Competició ROC 3 JUVENIL
17 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 20,1 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
18 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 16,4 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 1 10:00
19 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 20,4 Iniciació BADALONA PROMESES
20 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
21 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 1 10:08
22 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,8 Iniciació BADALONA PROMESES
23 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Iniciació BADALONA PROMESES
24 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:16
25 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
26 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 19,4 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 10:24
28 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL
29 ACPP027344 HOSSELET ARENA, LUCA 21 Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC