Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 27941
16.12.2015

JuvenilsInscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Inscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016 que es juga al P&P Fornells (zona Est) i al P&P Bellpuig (zona Oest). Finalització de les inscripcions el dimecres 16 de desembre
PITCH & PUTT FORNELLS - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 2ª prova
Horari de sortida dissabte 19/12/15 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimecres 16/12/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 18,4 Categoria Competició GUALTA JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 7,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 10,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 3,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
11 ACPP027498 MORAL GABRIEL, ERIC 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
12 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 20,9 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
13 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
14 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
15 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
16 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA (+)1,4 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
17 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 1,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
18 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 1,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
19 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 4,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
20 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 14 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
21 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
22 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
23 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
24 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
25 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT FORNELLS - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 2ª prova
Horari de sortida diumenge 20/12/15 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimecres 16/12/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12,4 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP027309 JOYCE MORENO, MARINA 17,2 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
3 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
4 ACPP027491 AMIGO VIÑUALES, CRISTINA 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
5 ACPP027492 ALONSO CUARTERO, JOSEP 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
6 ACPP027493 ESPAÑOL MASAGUE, RAMON 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
7 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 19,6 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 19,8 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 20,1 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP027500 PEDRERO CRESPO, GUILLEM 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP027501 CARMONA JIMENEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 2,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 2,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 11,2 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 12,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP027499 PEDRERO CRESPO, SOFIA 20,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 15,6 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
24 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
25 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
26 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
27 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
28 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
29 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,8 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
30 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
31 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
32 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
33 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
34 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)4,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
35 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
36 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 0,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
37 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 1,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
38 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
39 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 3,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
40 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
41 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 5,7 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
42 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 7 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
43 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 7,6 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
44 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 8,6 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
45 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 12,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
46 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 13,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
47 ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BELLPUIG - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 2ª prova
Horari de sortida dissabte 19/12/15 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimecres 16/12/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 7 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP025793 DANIEL GAMIZ GUERRERO 21 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,3 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 3,7 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 4,4 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 19,8 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 3,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 3,5 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 4,1 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 12 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 16,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
12 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 16,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
13 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 17,1 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
14 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
15 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
16 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
17 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 2,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
18 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 4,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
19 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 5,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
20 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 2,8 Categoria Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP027504 RODES SALAIZ, CANDELA 0,2 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 16,4 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 6,9 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13,6 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BELLPUIG - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 2ª prova
Horari de sortida diumenge 20/12/15 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimecres 16/12/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024971 NIL LOPEZ CUYAS 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 10 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 19,2 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 1,1 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 2,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 4,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 7,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 13,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 15,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
13 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 19,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
14 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
15 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 20,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
16 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
17 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 17 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
18 ACPP027344 HOSSELET ARENA, LUCA 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 3,2 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 4,6 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 7,4 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 8,1 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 16,8 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 20,1 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC