Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida definitius a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 27832
04.12.2015

JuvenilsHoraris de sortida definitius a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016

Horaris de sortida definitius a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016 que es juga al P&P Teià (zona Est) i al P&P El Vendrell (zona Oest)
Els tees i els horaris de sortida dels jugadors amb sortida pel tee de l'1 (jugadors d'iniciació i de diumenge) són aproximats en funció de possibles baixes o modificacions, per tant es recomana arribar al camp amb la suficient antelació per si hi ha alguna modificació d'horari.

Camp: Teià Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 73 78 79 120 93 78 66 78 81 80 88 58 97 70 58 63 58 91 1409
Final green 80 85 85 130 101 85 74 85 89 86 94 62 102 76 62 71 64 99  
Entrada green 66 71 73 111 85 71 59 71 74 75 82 54 92 64 54 55 52 84  

Camp: Teià EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Distància 73 78 79 61 69 78 66 55 59 618
Final green 80 85 85 69 75 85 74 63 68  
Entrada green 66 71 73 54 64 71 59 47 51  

Camp: El Vendrell Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 78 87 86 84 119 90 115 87 98 100 62 70 117 62 75 74 97 99 1600
Final green 85 99 94 90 127 100 126 97 105 105 69 76 128 66 80 83 105 108  
Entrada green 71 75 79 79 112 80 104 78 92 96 56 64 107 58 70 66 90 90  

Camp: El Vendrell EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Distància 78 87 46 84 42 90 46 61 55 589
Final green 85 99 53 90 50 100 55 66 62  
Entrada green 71 75 39 79 34 80 37 56 48  


PITCH & PUTT BARCELONA - Zona EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 1ª prova
Horari de sortida dissabte 05/12/15 a partir de les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB HORARI
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)5 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL Tee 2
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,5 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL
3 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,4 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL
4 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2,2 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
5 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 1,2 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL Tee 3
6 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 1,2 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL
7 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 2,5 COMPETICIÓ PAPALUS JUVENIL
8 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 2,8 COMPETICIÓ PAPALUS JUVENIL
9 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL Tee 4
10 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 3,5 COMPETICIÓ PAPALUS JUVENIL
11 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 4 COMPETICIÓ PAPALUS JUVENIL
12 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 5,2 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
13 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 7,2 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL Tee 5
14 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,6 COMPETICIÓ PAPALUS JUVENIL
15 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 9,2 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
16 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 9,4 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
17 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 9,9 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL Tee 6
18 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 10,7 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
19 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 11,2 COMPETICIÓ PAPALUS JUVENIL
20 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 11,2 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
21 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 11,4 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL Tee 7
22 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 12,1 COMPETICIÓ PAPALUS JUVENIL
23 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12,2 COMPETICIÓ INDIVIDUAL
24 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 13,8 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
25 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 15,3 COMPETICIÓ PAPALUS JUVENIL Tee 8
26 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,3 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
27 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,3 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
28 ACPP027499 PEDRERO CRESPO, SOFIA 21 COMPETICIÓ PAPALUS JUVENIL
29 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY Tee 9
30 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
31 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 21 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
32 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 21 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
33 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY Tee 10
34 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
35 ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 21 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
36 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
37 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 15,4 INICIACIÓ ESCOLA G. DE CALDES Tee 1 10:00
38 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 INICIACIÓ ESCOLA G. DE CALDES
39 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 19,4 INICIACIÓ PAPALUS JUVENIL
40 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,4 INICIACIÓ PAPALUS JUVENIL
41 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 20,8 INICIACIÓ PAPALUS JUVENIL Tee 1 10:08
42 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 20,9 INICIACIÓ IDEAS G. LLAVANERES
43 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 20,9 INICIACIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
44 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 INICIACIÓ ESCOLA G. DE CALDES
45 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 INICIACIÓ ESCOLA G. DE CALDES Tee 1 10:16
46 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 INICIACIÓ ESCOLA G. DE CALDES
47 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 INICIACIÓ GUALTA JUVENIL
48 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 INICIACIÓ GUALTA JUVENIL
49 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 INICIACIÓ ESCOLA G. DE CALDES Tee 1 10:24
50 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 INICIACIÓ ESCOLA G. DE CALDES
51 ACPP027498 MORAL GABRIEL, ERIC 21 INICIACIÓ ESCOLA G. DE CALDES
52 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 21 INICIACIÓ GUALTA JUVENIL
53 ACPP027494 ROVIRA CANALS, ALVARO 21 INICIACIÓ IDEAS G. LLAVANERES Tee 1 10:32
54 ACPP027495 ROVIRA CANALS, JORGE 21 INICIACIÓ IDEAS G. LLAVANERES
55 ACPP026863 JOAN PALOMINO GALAN 21 INICIACIÓ HCP1 ATYCA - OBRES
56 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 0 INICIACIÓ HCP1 ATYCA - OBRES
57 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 21 INICIACIÓ HCP1 ATYCA - OBRES Tee 1 10:40
58 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 INICIACIÓ HCP1 ATYCA - OBRES
59 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 INICIACIÓ PAPALUS JUVENIL
60 ACPP027500 PEDRERO CRESPO, GUILLEM 21 INICIACIÓ PAPALUS JUVENIL Tee 1 10:48
61 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 21 INICIACIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
62 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 21 INICIACIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
63 EN TRAMIT MARTI JULIA 0 INICIACIÓ FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 10:56
64 ACPP027492 ALONSO CUARTERO, JOSEP 21 INICIACIÓ IDEAS G. LLAVANERES
65 ACPP027501 CARMONA JIMENEZ, LLUIS 21 INICIACIÓ PAPALUS JUVENIL
PITCH & PUTT BARCELONA - Zona EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 1ª prova
Horari de sortida diumenge 06/12/15 a partir de les 13:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB HORARI
1 ACPP024000 MARC FITO PUNTI 2,9 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES Tee 1 13:00
2 ACPP024400 VICTOR GUILLEM RODRIGUEZ 3 COMPETICIÓ HCP1 JUVENIL
3 ACPP024032 MARC PUERTA DIAZ 4,7 COMPETICIÓ P&P PERALADA JUNIOR
4 ACPP025649 DAVID GEORGES CROSET ANDA 5,7 COMPETICIÓ P&P PERALADA JUNIOR
5 ACPP025151 MAR SARRIAS BERNAL 7,2 COMPETICIÓ P&P PERALADA JUNIOR Tee 1 13:08
6 ACPP025150 EVA SARRIAS BERNAL 7,8 COMPETICIÓ P&P PERALADA JUNIOR
7 ACPP025648 ALBERT NAVAS HERNANDEZ 10,6 COMPETICIÓ P&P PERALADA JUNIOR
8 ACPP024112 JOAN FERRER BUSQUETS 12,4 COMPETICIÓ FRANCIAC SWING FACTORY
9 ACPP024398 ARNAU GONZALEZ VILA 12,4 COMPETICIÓ P&P PERALADA JUNIOR Tee 1 13:16
10 ACPP025808 ISAAC CAPALLERA GUIRADO 13,4 COMPETICIÓ P&P PERALADA JUNIOR
11 ACPP024987 ERIC JORNET BRUGUES 17 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
12 ACPP024027 EMMA FRACES RABANA 17,8 COMPETICIÓ ESCOLA G. DE CALDES
13 ACPP026059 IAN LOPEZ LOPEZ 19,8 INICIACIÓ TEIA JUVENIL Tee 1 13:24
14 ACPP024986 MARC JORNET BRUGUES 21 INICIACIÓ ESCOLA G. DE CALDES
PITCH & PUTT EL VENDRELL - Zona OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 1ª prova
Horari de sortida dissabte 05/12/15 a partir de les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB HORARI
1 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)2,6 COMPETICIÓ BADALONA - MOGAUTO Tee 2
2 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 1,1 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP023510 CARLOS BUSQUIER SOLER 3,2 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,3 COMPETICIÓ INDIVIDUAL
5 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 3,3 COMPETICIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 3
6 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 3,5 COMPETICIÓ INDIVIDUAL
7 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 4,1 COMPETICIÓ BADALONA - MOGAUTO
8 ACPP024991 ARNAU BURILLO NAVARRO 4,6 COMPETICIÓ VENDRELL JUVENIL
9 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 4,6 COMPETICIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 4
10 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 5,6 COMPETICIÓ BADALONA - MOGAUTO
15 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 5,9 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 6,7 COMPETICIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
14 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 7,2 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL Tee 5
15 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 7,7 COMPETICIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
16 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 10 COMPETICIÓ ROC 3 JUVENIL
17 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 11 COMPETICIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
18 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 11,8 COMPETICIÓ ROC 3 JUVENIL Tee 6
19 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13,4 COMPETICIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
20 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 15,5 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL
21 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 15,6 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL
22 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 16,6 COMPETICIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 7
23 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 17 COMPETICIÓ BADALONA PROMESES
24 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 17,4 COMPETICIÓ INDIVIDUAL
25 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 19,2 COMPETICIÓ ROC 3 JUVENIL
26 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 20,1 COMPETICIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 8
27 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 21 COMPETICIÓ INDIVIDUAL
28 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 COMPETICIÓ ROC 3 JUVENIL
29 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 16,8 INICIACIÓ INDIVIDUAL Tee 1 10:00
30 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 16,8 INICIACIÓ BADALONA PROMESES
31 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,8 INICIACIÓ BADALONA PROMESES
32 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 17,1 INICIACIÓ BADALONA PROMESES
33 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 19,8 INICIACIÓ BADALONA PROMESES Tee 1 10:08
34 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 INICIACIÓ BADALONA PROMESES
35 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 21 INICIACIÓ BADALONA PROMESES
36 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 INICIACIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
37 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 INICIACIÓ BADALONA PROMESES Tee 1 10:16
38 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 INICIACIÓ BADALONA PROMESES
39 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 21 INICIACIÓ P&P LLEIDA JUVENIL
40 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 21 INICIACIÓ P&P LLEIDA JUVENIL
41 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 21 INICIACIÓ BADALONA PROMESES Tee 1 10:24
42 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 21 INICIACIÓ BADALONA PROMESES
43 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 21 INICIACIÓ P&P LLEIDA JUVENIL
44 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 INICIACIÓ P&P LLEIDA JUVENIL
45 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 INICIACIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 1 10:32
46 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 INICIACIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
47 ACPP026799 CARVAJAL FIGUEROL, ORIOL JOSEP 21 INICIACIÓ P&P LLEIDA JUVENIL
48 ACPP027503 CAMARASA RADICALES, VICTOR 0 INICIACIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 1 10:40
49 ACPP027504 RODES SALAIZ, CANDELA 0 INICIACIÓ G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
50 ACPP027502 NICOLAS ALVAREZ, MARTA 21 INICIACIÓ VENDRELL JUVENIL
PITCH & PUTT EL VENDRELL - Zona OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 1ª prova
Horari de sortida diumenge 06/12/15 a partir de les 13:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB HORARI
1 ACPP025806 ALEJANDRO GONZALEZ GARCIA 1,6 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 13:00
2 ACPP022772 ERIC VERNET ARMAS 2,4 COMPETICIÓ BADALONA - MOGAUTO
3 ACPP026241 ADRIA MARTINEZ PONS 3,2 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 3 COMPETICIÓ PORTAL DEL ROC JUVENIL Tee 1 13:08
5 ACPP019945 DAVID MUR SUÑER 4,3 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL
6 ACPP021825 MIREIA BONETA CAMI 4,5 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP025795 DANIEL SOLAVERA NAVARRO 13,2 COMPETICIÓ CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 13:16
8 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 16,2 COMPETICIÓ INDIVIDUAL
9 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 18,9 COMPETICIÓ PORTAL DEL ROC JUVENIL
10 ACPP026603 BERTA NADAL ROYO 21 INICIACIÓ BADALONA PROMESES Tee 1 13:24
15 ACPP025044 AISHA MUR SUÑER 21 INICIACIÓ CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 INICIACIÓ CAN CUYAS JUVENIL
14 ACPP026602 MARTINA NADAL ROYO 21 INICIACIÓ BADALONA PROMESES Tee 1 13:32
15 ACPP027509 SOFIA HERNANDEZ GARZON 21 INICIACIÓ CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP027505 HENARES FERREIRA, DIANA 21 INICIACIÓ CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP027506 FELIP MUSSI, CLARA 21 INICIACIÓ CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 13:40
18 ACPP027484 ANDRE PORRAS, PHILIPPE EMMANUEL 21 INICIACIÓ PORTAL DEL ROC JUVENIL
19 ACPP027141 GIL GONZALEZ, MARTA 21 INICIACIÓ PORTAL DEL ROC JUVENIL

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC