Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 27808
02.12.2015

JuvenilsInscripcions provisionals a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016

Inscripcions provisionals a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016 que es juga al P&P Teià (zona Est) i al P&P El Vendrell (zona Oest). Finalització de les inscripcions el dimecres 2 de desembre
PITCH & PUTT BARCELONA - Zona EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 1ª prova
Horari de sortida dissabte 05/12/15 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimecres 02/12/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12,2 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP027492 ALONSO CUARTERO, JOSEP 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
3 ACPP027494 ROVIRA CANALS, ALVARO 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
4 ACPP027495 ROVIRA CANALS, JORGE 21 Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
5 EN TRAMIT HUGO PEREZ CASTAÑO - Categoria Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
6 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 19,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 20,8 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 2,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 2,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 3,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 11,2 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 12,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 15,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 0 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
24 ACPP026719 ALONSO GARCIA, CARLOS 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
25 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
26 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
27 EN TRAMIT GISELA REDONDO - Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
28 EN TRAMIT CARLA REDONDO - Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
29 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 1,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 1,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
34 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
35 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
36 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 7,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
37 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 9,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
38 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 11,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
39 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 15,4 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
40 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
41 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
42 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
43 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
44 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
45 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
46 ACPP027498 MORAL GABRIEL, ERIC 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
47 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2,2 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
48 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 5,2 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
49 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 9,2 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
50 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 9,4 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
51 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 10,7 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
52 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 11,2 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
53 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 21 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
54 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (COMPETICIÓ)
55 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 20,9 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
56 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
57 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
58 EN TRAMIT MARTI JULIA - Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
59 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 13,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
60 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
61 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
62 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
63 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
64 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
65 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
66 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
67 ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BARCELONA - Zona EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 1ª prova
Horari de sortida diumenge 06/12/15 a les 13:00
Inscripcions provisionals fins el dimecres 02/12/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026059 IAN LOPEZ LOPEZ 19,8 Categoria Iniciació TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP024000 MARC FITO PUNTI 2,9 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
3 ACPP024027 EMMA FRACES RABANA 17,8 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
4 ACPP024987 ERIC JORNET BRUGUES 17 Categoria Competició ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
5 ACPP024986 MARC JORNET BRUGUES 21 Categoria Iniciació ESCOLA G. DE CALDES (INICIACIÓ)
6 ACPP024032 MARC PUERTA DIAZ 4,7 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
7 ACPP025649 DAVID GEORGES CROSET ANDA 5,7 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
8 ACPP025151 MAR SARRIAS BERNAL 7,2 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
9 ACPP025150 EVA SARRIAS BERNAL 7,8 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
10 ACPP025648 ALBERT NAVAS HERNANDEZ 10,6 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
11 ACPP024398 ARNAU GONZALEZ VILA 12,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
12 ACPP025808 ISAAC CAPALLERA GUIRADO 13,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
13 ACPP024112 JOAN FERRER BUSQUETS 12,4 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT EL VENDRELL - Zona OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 1ª prova
Horari de sortida dissabte 05/12/15 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimecres 02/12/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 16,8 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,3 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 3,5 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 17,4 Categoria Competició INDIVIDUAL
5 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
6 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 10 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 11,8 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 19,2 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 5,6 Categoria Competició BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
11 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 16,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
12 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
13 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 17 Categoria Competició BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
14 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 17,1 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
15 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 19,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
16 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
17 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
18 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
19 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 4,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
20 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)2,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
21 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
23 EN TRAMIT CANDELA RODES ALAIZ - Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
24 EN TRAMIT VICTOR CAMARASA RADIGALES - Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
25 EN TRAMIT ADRIA PEREZ GOMEZ - Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
26 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 3,3 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 4,6 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 6,7 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 7,7 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 11 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13,4 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 16,6 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 20,1 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT EL VENDRELL - Zona OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford - 1ª prova
Horari de sortida diumenge 06/12/15 a les 13:00
Inscripcions provisionals fins el dimecres 02/12/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 EN TRAMIT CAROLINA SOLAVERA NAVARRO - Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 EN TRAMIT SOFIA HERNANDEZ GARZON - Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 EN TRAMIT DIANA HENARES FERRERIRA - Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 EN TRAMIT CLARA FELIP MUSSI - Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 1,1 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 1,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 3,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 4,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 4,5 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 5,9 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 7,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 13,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 15,5 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 15,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
18 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
19 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 2,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC