Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats a la 1ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 23280
17.03.2014

JuvenilsResultats a la 1ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 38 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 38
2 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 35 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 35
3 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 34 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 34
3 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 34 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 34
5 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 33 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 33
6 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 32 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 32
6 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 32 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 32
8 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 31 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 31
8 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 31 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 31
8 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 31 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 31
11 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 30 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30
11 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 30 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30
11 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 30 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30
11 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 30 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30
15 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI 29 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 29
15 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 29 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 29
17 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 28 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 28
18 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 27 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
18 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 27 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
18 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 27 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
18 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 27 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
18 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 27 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
18 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 27 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27
18 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 27 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 27
18 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 27 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27
26 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 26 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 26
26 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 26 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 26
28 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 25 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 25
28 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 25 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 25
30 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 24 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 24
31 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 23 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 23
31 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 23 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 23
31 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 23 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 23
31 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 23 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 23
35 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 22 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22
35 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 22 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 22
35 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 22 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22
38 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 21 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 21
38 TRAMITADA 1 CRESPO GUIJARRO, ADRIA 21 INDIVIDUAL 21
40 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 20 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 20
40 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 20 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 20
42 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 19 INDIVIDUAL 19
42 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 19 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19
42 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 19 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19
45 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 18 INDIVIDUAL 18
46 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 16 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 16
46 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 16 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16
46 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 16 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 16
46 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 16 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 16
46 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 16 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16
51 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 15 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 15
51 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 15 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 15
51 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 15 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15
54 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 14 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14
54 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 14 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14
56 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 13 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 13
56 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 13 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 13
56 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 13 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 13
59 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 11 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 11
59 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 11 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 11
61 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 8 INDIVIDUAL 8
61 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 8 INDIVIDUAL 8
61 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 8 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 8
64 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 7 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 7
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Júnior Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 38 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 38
2 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 32 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 32
3 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 30 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30
3 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 30 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 30
5 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 27 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
5 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 27 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 27
5 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 27 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27
8 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 26 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 26
8 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 26 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 26
10 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 25 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 25
11 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 20 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 20
12 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 16 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 16
13 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 15 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ) 15
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Cadet Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 34 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 34
1 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 34 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 34
3 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 31 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 31
3 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 31 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 31
5 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 30 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30
5 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 30 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 30
7 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 27 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
7 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 27 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 27
9 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 23 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 23
10 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 22 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22
10 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 22 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 22
12 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 16 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16
13 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 15 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 15
14 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 14 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14
15 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 13 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 13
15 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 13 GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ) 13
17 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 8 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 8
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Infantil Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 35 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 35
2 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 33 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 33
3 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 32 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 32
4 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI 29 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 29
5 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 28 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 28
6 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 27 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
6 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 27 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
8 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 23 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 23
8 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 23 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 23
10 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 22 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 22
11 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 21 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 21
12 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 20 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 20
13 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 19 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19
14 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 18 INDIVIDUAL 18
15 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 14 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 14
16 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 11 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 11
17 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 8 INDIVIDUAL 8
17 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 8 INDIVIDUAL 8
19 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 7 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 7
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Aleví Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 31 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 31
2 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 29 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ) 29
3 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 27 HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ) 27
4 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 25 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 25
5 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 24 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 24
6 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 23 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIÓ) 23
7 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 19 INDIVIDUAL 19
7 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 19 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 19
9 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 16 PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ) 16
9 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 16 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 16
11 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 15 P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ) 15
12 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 13 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 13
13 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 11 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 11
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Benjamí Competició Rànquing 1
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts
1 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 16 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ) 16

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC