Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 23263
13.03.2014

JuvenilsHoraris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2014 que es juga a Franciac (zona Nord) i a Bellpuig (zona Sud)
FRANCIAC PITCH & PUTT (Zona Est)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 15/03/14 a les 10:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 6,1 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 14 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 0,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 1,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 2,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 7,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 20,5 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 20,6 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 2,7 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 9,6 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 10 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 14,2 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP026173 GELETA *, MARGARYTA 21 Categoria Competició PAPALÚS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 11,8 Categoria Competició MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 14,2 Categoria Competició MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 1,7 Categoria Competició GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 7,5 Categoria Competició GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 19,8 Categoria Competició GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 0,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
23 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 3,3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
24 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 10,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
25 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 10,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
26 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL (+)2,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
27 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 0,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
28 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 2,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
29 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 2,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
30 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 2,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
31 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 2,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
32 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 2,9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
33 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 4,4 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
34 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
35 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 7,1 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
36 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 13,7 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
FRANCIAC PITCH & PUTT (Zona Est)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 15/03/14 a les 13:30
CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 10,2 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,2 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 19 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
13 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 21 Categoria Iniciació GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 21 Categoria Iniciació GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 21 Categoria Iniciació GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 21 Categoria Iniciació GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP026301 GAENSER *, OSCAR 21 Categoria Iniciació GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 21 Categoria Iniciació GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,4 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
20 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,7 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
21 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 20,9 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
22 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
23 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
24 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
25 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
26 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
27 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
28 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
29 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
30 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
31 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
32 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
33 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
34 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 20,6 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
35 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 20,9 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
36 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 20,9 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
37 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
38 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
FRANCIAC PITCH & PUTT (Zona Est)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 16/03/14 a les 10:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 12,4 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 17,6 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 0,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP018045 PASALODOS BARCELO, LAURA 10,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI 11,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 12,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 18,2 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 2,3 Categoria Competició GUALTA TEAM JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
11 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 0,9 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
12 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 5,2 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
13 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 15 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
14 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 15,3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
15 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 20 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
16 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
17 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
18 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 14 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 15,1 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 16,1 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 16,7 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 16,8 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 17,1 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 18,7 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 20,8 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 21 Categoria Competició P&P PERALADA INFANTIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 5,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
28 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 7,4 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
FRANCIAC PITCH & PUTT (Zona Est)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 16/03/14 a les 13:30
CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 20,8 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP025566 ESPINOSA DURAN, DIANA 20,9 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
3 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
4 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
5 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
6 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 20,7 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
9 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
10 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
11 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
12 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
13 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
14 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
15 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
16 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
17 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 21 Categoria Iniciació FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ)
18 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 18,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
19 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 20,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
20 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
21 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
22 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
23 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
24 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
25 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
26 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
27 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
28 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
29 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)
Comitè de Competició:
Josep Mª Massaguer (Franciac)
Pep Prat (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Pep Prat (dissabte) - Pere Albelda (diumenge)
PITCH & PUTT BELLPUIG (Zona Oest)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 15/03/14 a les 10:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026420 LOPEZ CUYAS, EMMA 0 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 8,1 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 10,2 Categoria Competició P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
4 ACPP025794 VOLTAS MORENO, JAN 15,6 Categoria Competició P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
5 ACPP026623 MACORI LONGAS, MARC 21 Categoria Competició P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
6 ACPP021509 GONZALEZ MARCHAL, VICTOR (+)2,1 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA (+)0,7 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 2,4 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 2,4 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 10,2 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 11,3 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 20,6 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 7 Categoria Competició PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 8,2 Categoria Competició PORTAL DEL JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BELLPUIG (Zona Oest)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 15/03/14 a les 13:30
CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 0 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP026424 BALBOA GARCIA, ANDER 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 21 Categoria Iniciació URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BELLPUIG (Zona Oest)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 16/03/14 a les 10:00
CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 0,3 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 6,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 13,2 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 17,2 Categoria Competició URGELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 7,7 Categoria Competició P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
6 ACPP025075 NIUBO TORRAS, ORIOL 21 Categoria Competició P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ)
7 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 5,8 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 10,5 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP025155 FERRERO REY, POL 11,9 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 12,5 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP025285 CARO VICARIA, MANEL 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP026311 ALFONSO MALUENDA, PABLO 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 5,1 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 9,7 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 10,6 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 12,7 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 13,2 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 19,6 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 20,4 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 21 Categoria Competició VALLROMANES JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 2,3 Categoria Competició METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ)
25 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 12,3 Categoria Competició METROPOLITAN G. BARCELONA (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BELLPUIG (Zona Oest)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 16/03/14 a les 13:30
CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 20,7 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP025731 PALAFOLL LOPEZ, JOAN POL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 20,8 Categoria Iniciació URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Categoria Iniciació URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 21 Categoria Iniciació P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
10 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 21 Categoria Iniciació P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)
11 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 19,4 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)
Comitè de Competició:
Francesc Sala (Bellpuig)
Jaume Busquets (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Jaume Busquets

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC