Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Interclubs Femení ACPP 2013, grup Femení centre, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesFemeníNotícia id 21233
02.06.2013

FemeníInterclubs Femení ACPP 2013, grup Femení centre, 5ª jornada

Resultats Interclubs Femení ACPP 2013
Grup: Femení centre
5ª jornada , CASTELL GODMAR - PITCH & PUTT BADALONA

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1VALLROMANESACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE54108
ACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA
ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA54
ACPP004214GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT
ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR54
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
2HCP 1 OLEWERACPP013573MURCIA GARRIGO, MONTSE55112
ACPP020573GONZALEZ LOPEZ, MIRIAM
ACPP021047BOHIGAS ARANDA, MONICA57
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL
ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE58
ACPP012932MAIRAL DE SANTA MARTINA, PILAR
3NOIES DE GODMARACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI57115
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA
ACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE58
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA
ACPP001017MARTINEZ-SORIA RAMOS, CONSUELO58
ACPP010729BOMBARDO ARCH, REMEI
4TEIA SWINGACPP019079BALLESTE ORPINELL, ANNA58116
ACPP012814NOVELLAS MARCE, ANNA
ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN58
ACPP011739COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT
ACPP006679RAMONET LORT, MERCE59
ACPP015588GONZALEZ SIMON, ANNA
5VALLROMANES NOUACPP009864MONTULL BLAS, Mª LLUISA59119
ACPP017563GASSER BONER, ELSBETH
ACPP019121CASTILLO MARTIN, ANTONIA60
ACPP022124RUIZ PLANA, SANDRA
ACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA63
ACPP024716JIMENEZ UCEDA, LOLA
6SEMAR FEMENIACPP004642PUJOL MORELL, Mª ASUMPCIO60120
ACPP023834PLA GIMENO, PEPITA
ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES60
ACPP011106LORENZO ROMEU, PAULI
ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR62
ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
7HCP 1 MOJITOACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO58120
ACPP024215TORRES PARRA, ANNA
ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA62
ACPP005169CIURANA SANCHEZ, DOLORS
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA71
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA
8VALLROMANES GREEN LADIESACPP025692MORALES RECHE, CRISTINA59121
ACPP023248GONZALEZ GARCIA, MARIA
ACPP010545VILA PERA, M. MERCE62
ACPP023249CASADO PEREZ, PAULA
ACPP014109LLORENSI PASCUAL, OLGA73
ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA
9C.E. LOPI FEMENIACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA61122
ACPP021064FERRER CASTAN, MAR
ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA61
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA
ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA69
ACPP011971SAENZ GRIÑO, MARTA
10HCP 1 MAVENTACPP019191FERRER FERRER, RUT62125
ACPP001394RODRIGO MIGUEL, MARIA PAZ
ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO63
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA
ACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA67
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA
11MONTJUIC FEMENIACPP018068VERA MAS, ANA MARIA65136
ACPP004146MOLTO FARGAS, MONTSERRAT
ACPP005155CAÑO NAVAS, Mª ANGELS71
ACPP016541GUILLEN BISCARRI, MARIA MERCEDES
ACPP019982MIRANDA PERA, GLORIA73
ACPP018796AREVALO MARSA, MONTSERRAT
12TENNIS MORA FEMENIACPP004346VAZQUEZ SEÑALADA, CONXITA70145
ACPP006209DE ALMENARA PEREZ, MARISOL
ACPP002219LINARES DE MULA, MERCEDES75
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL
ACPP008087BURGOS NEILA, ALICIA79
------

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE5,955,85449VALLROMANES
ACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA7,157
2ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA(+)2,7(+)3(+)2,75454VALLROMANES
ACPP004214GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT1,411,4
3ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR(+)3(+)3(+)35456VALLROMANES
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA(+)1,9(+)2(+)1,9
4ACPP013573MURCIA GARRIGO, MONTSE0,810,75550HCP 1 OLEWER
ACPP020573GONZALEZ LOPEZ, MIRIAM20,41520,3
5ACPP021047BOHIGAS ARANDA, MONICA5,345,35752HCP 1 OLEWER
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL6,656,6
6ACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI3,123,15752NOIES DE GODMAR
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA7,567,5
7ACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE8,878,65848NOIES DE GODMAR
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA181417,8
8ACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO8,878,75849HCP 1 MOJITO
ACPP024215TORRES PARRA, ANNA12,1912
9ACPP019079BALLESTE ORPINELL, ANNA5,1455850TEIA SWING
ACPP012814NOVELLAS MARCE, ANNA16,51316,4
10ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE9,889,75850HCP 1 OLEWER
ACPP012932MAIRAL DE SANTA MARTINA, PILAR11,4811,3
11ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN6,556,55853TEIA SWING
ACPP011739COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT9,989,9
12ACPP001017MARTINEZ-SORIA RAMOS, CONSUELO1,411,45855NOIES DE GODMAR
ACPP010729BOMBARDO ARCH, REMEI7,667,6
13ACPP025692MORALES RECHE, CRISTINA11,8911,55946VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP023248GONZALEZ GARCIA, MARIA18,21417,9
14ACPP009864MONTULL BLAS, Mª LLUISA7,867,75950VALLROMANES NOU
ACPP017563GASSER BONER, ELSBETH13,11013
15ACPP006679RAMONET LORT, MERCE2,722,75953TEIA SWING
ACPP015588GONZALEZ SIMON, ANNA12,51012,5
16ACPP019121CASTILLO MARTIN, ANTONIA8,578,56051VALLROMANES NOU
ACPP022124RUIZ PLANA, SANDRA13,51113,5
17ACPP004642PUJOL MORELL, Mª ASUMPCIO9,689,66051SEMAR FEMENI
ACPP023834PLA GIMENO, PEPITA12,91012,9
18ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES2226056SEMAR FEMENI
ACPP011106LORENZO ROMEU, PAULI8,368,3
19ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA5,555,56153C.E. LOPI FEMENI
ACPP021064FERRER CASTAN, MAR18,31418,3
20ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA6,156,16154C.E. LOPI FEMENI
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA15,91215,9
21ACPP010545VILA PERA, M. MERCE13,31013,26249VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP023249CASADO PEREZ, PAULA16,51316,4
22ACPP019191FERRER FERRER, RUT4,434,46255HCP 1 MAVENT
ACPP001394RODRIGO MIGUEL, MARIA PAZ161216
23ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR9,179,16255SEMAR FEMENI
ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN10,3810,3
24ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA7,457,46256HCP 1 MOJITO
ACPP005169CIURANA SANCHEZ, DOLORS14,41114,4
25ACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA6,956,96352VALLROMANES NOU
ACPP024716JIMENEZ UCEDA, LOLA17,31317,3
26ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO7,157,16355HCP 1 MAVENT
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA161216
27ACPP018068VERA MAS, ANA MARIA9,889,86557MONTJUIC FEMENI
ACPP004146MOLTO FARGAS, MONTSERRAT11,4811,4
28ACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA9,279,26759HCP 1 MAVENT
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA10,9810,9
29ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA11,2811,26959C.E. LOPI FEMENI
ACPP011971SAENZ GRIÑO, MARTA16,51316,5
30ACPP004346VAZQUEZ SEÑALADA, CONXITA13,41013,47059TENNIS MORA FEMENI
ACPP006209DE ALMENARA PEREZ, MARISOL14,61114,6
31ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA16,71316,77157HCP 1 MOJITO
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA211621
32ACPP005155CAÑO NAVAS, Mª ANGELS15,31115,37160MONTJUIC FEMENI
ACPP016541GUILLEN BISCARRI, MARIA MERCEDES15,91215,9
33ACPP019982MIRANDA PERA, GLORIA16,11216,17359MONTJUIC FEMENI
ACPP018796AREVALO MARSA, MONTSERRAT19,11419,1
34ACPP014109LLORENSI PASCUAL, OLGA12,4912,47363VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA14,21114,2
35ACPP002219LINARES DE MULA, MERCEDES2015207560TENNIS MORA FEMENI
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL211621
36ACPP008087BURGOS NEILA, ALICIA8,468,47973TENNIS MORA FEMENI
-----

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1VALLROMANES100100100100100500
2HCP 1 OLEWER9080729090422
3NOIES DE GODMAR6490645080348
4TEIA SWING5064508072316
5VALLROMANES NOU3372804464293
6C.E. LOPI FEMENI4444905638272
7HCP 1 MAVENT7256387233271
8SEMAR FEMENI8050562856270
9HCP 1 MOJITO5633336450236
10VALLROMANES GREEN LADIES2828443344177
11TENNIS MORA FEMENI3838283823165
12MONTJUIC FEMENI2323232328120

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1VALLROMANES GREEN LADIESACPP025692MORALES RECHE, CRISTINA4695
ACPP023248GONZALEZ GARCIA, MARIA
ACPP010545VILA PERA, M. MERCE49
ACPP023249CASADO PEREZ, PAULA
ACPP014109LLORENSI PASCUAL, OLGA63
ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA
2HCP 1 OLEWERACPP013573MURCIA GARRIGO, MONTSE50100
ACPP020573GONZALEZ LOPEZ, MIRIAM
ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE50
ACPP012932MAIRAL DE SANTA MARTINA, PILAR
ACPP021047BOHIGAS ARANDA, MONICA52
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL
3NOIES DE GODMARACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE48100
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA
ACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI52
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA
ACPP001017MARTINEZ-SORIA RAMOS, CONSUELO55
ACPP010729BOMBARDO ARCH, REMEI
4VALLROMANES NOUACPP009864MONTULL BLAS, Mª LLUISA50101
ACPP017563GASSER BONER, ELSBETH
ACPP019121CASTILLO MARTIN, ANTONIA51
ACPP022124RUIZ PLANA, SANDRA
ACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA52
ACPP024716JIMENEZ UCEDA, LOLA
5TEIA SWINGACPP019079BALLESTE ORPINELL, ANNA50103
ACPP012814NOVELLAS MARCE, ANNA
ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN53
ACPP011739COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT
ACPP006679RAMONET LORT, MERCE53
ACPP015588GONZALEZ SIMON, ANNA
6VALLROMANESACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE49103
ACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA
ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA54
ACPP004214GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT
ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR56
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA
7HCP 1 MOJITOACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO49105
ACPP024215TORRES PARRA, ANNA
ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA56
ACPP005169CIURANA SANCHEZ, DOLORS
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA57
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA
8SEMAR FEMENIACPP004642PUJOL MORELL, Mª ASUMPCIO51106
ACPP023834PLA GIMENO, PEPITA
ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR55
ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES56
ACPP011106LORENZO ROMEU, PAULI
9C.E. LOPI FEMENIACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA53107
ACPP021064FERRER CASTAN, MAR
ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA54
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA
ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA59
ACPP011971SAENZ GRIÑO, MARTA
10HCP 1 MAVENTACPP019191FERRER FERRER, RUT55110
ACPP001394RODRIGO MIGUEL, MARIA PAZ
ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO55
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA
ACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA59
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA
11MONTJUIC FEMENIACPP018068VERA MAS, ANA MARIA57116
ACPP004146MOLTO FARGAS, MONTSERRAT
ACPP019982MIRANDA PERA, GLORIA59
ACPP018796AREVALO MARSA, MONTSERRAT
ACPP005155CAÑO NAVAS, Mª ANGELS60
ACPP016541GUILLEN BISCARRI, MARIA MERCEDES
12TENNIS MORA FEMENIACPP004346VAZQUEZ SEÑALADA, CONXITA59119
ACPP006209DE ALMENARA PEREZ, MARISOL
ACPP002219LINARES DE MULA, MERCEDES60
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL
ACPP008087BURGOS NEILA, ALICIA73
------

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP025692MORALES RECHE, CRISTINA11,8911,55946VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP023248GONZALEZ GARCIA, MARIA18,21417,9
2ACPP016615CUTILLAS BAEZA, MARIA JOSE8,878,65848NOIES DE GODMAR
ACPP023641BRUGUE PINA, EVA181417,8
3ACPP000178CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE5,955,85449VALLROMANES
ACPP000425OLIVA LOPEZ, ROSALIA7,157
4ACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO8,878,75849HCP 1 MOJITO
ACPP024215TORRES PARRA, ANNA12,1912
5ACPP010545VILA PERA, M. MERCE13,31013,26249VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP023249CASADO PEREZ, PAULA16,51316,4
6ACPP013573MURCIA GARRIGO, MONTSE0,810,75550HCP 1 OLEWER
ACPP020573GONZALEZ LOPEZ, MIRIAM20,41520,3
7ACPP019079BALLESTE ORPINELL, ANNA5,1455850TEIA SWING
ACPP012814NOVELLAS MARCE, ANNA16,51316,4
8ACPP005612IZQUIERDO GONZALEZ, Mª JOSE9,889,75850HCP 1 OLEWER
ACPP012932MAIRAL DE SANTA MARTINA, PILAR11,4811,3
9ACPP009864MONTULL BLAS, Mª LLUISA7,867,75950VALLROMANES NOU
ACPP017563GASSER BONER, ELSBETH13,11013
10ACPP019121CASTILLO MARTIN, ANTONIA8,578,56051VALLROMANES NOU
ACPP022124RUIZ PLANA, SANDRA13,51113,5
11ACPP004642PUJOL MORELL, Mª ASUMPCIO9,689,66051SEMAR FEMENI
ACPP023834PLA GIMENO, PEPITA12,91012,9
12ACPP021047BOHIGAS ARANDA, MONICA5,345,35752HCP 1 OLEWER
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL6,656,6
13ACPP006435MONTECELO PEREA, CONCHI3,123,15752NOIES DE GODMAR
ACPP011792BARNES SUCRANA, XENIA7,567,5
14ACPP016930MARTINEZ MARTIN, MARIA6,956,96352VALLROMANES NOU
ACPP024716JIMENEZ UCEDA, LOLA17,31317,3
15ACPP007423CEBALLOS CORTES, CARMEN6,556,55853TEIA SWING
ACPP011739COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT9,989,9
16ACPP006679RAMONET LORT, MERCE2,722,75953TEIA SWING
ACPP015588GONZALEZ SIMON, ANNA12,51012,5
17ACPP011873DOCAMPO GARCIA, SONIA5,555,56153C.E. LOPI FEMENI
ACPP021064FERRER CASTAN, MAR18,31418,3
18ACPP002580GONZALEZ GARCIA, CAROLINA(+)2,7(+)3(+)2,75454VALLROMANES
ACPP004214GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT1,411,4
19ACPP010114PELLICER GUSO, FATIMA6,156,16154C.E. LOPI FEMENI
ACPP011854MARTINEZ ROS, SONIA15,91215,9
20ACPP001017MARTINEZ-SORIA RAMOS, CONSUELO1,411,45855NOIES DE GODMAR
ACPP010729BOMBARDO ARCH, REMEI7,667,6
21ACPP019191FERRER FERRER, RUT4,434,46255HCP 1 MAVENT
ACPP001394RODRIGO MIGUEL, MARIA PAZ161216
22ACPP000216MASERAS GONZALVO, PILAR9,179,16255SEMAR FEMENI
ACPP007215GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN10,3810,3
23ACPP005401CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO7,157,16355HCP 1 MAVENT
ACPP015613SURRA JODAR, MAGDALENA161216
24ACPP000179MONTERO SANCHEZ, PILAR(+)3(+)3(+)35456VALLROMANES
ACPP006213MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA(+)1,9(+)2(+)1,9
25ACPP001433PRIO SEGUI, MERCEDES2226056SEMAR FEMENI
ACPP011106LORENZO ROMEU, PAULI8,368,3
26ACPP013784BLAZQUEZ GOMEZ, VIOLETA7,457,46256HCP 1 MOJITO
ACPP005169CIURANA SANCHEZ, DOLORS14,41114,4
27ACPP018068VERA MAS, ANA MARIA9,889,86557MONTJUIC FEMENI
ACPP004146MOLTO FARGAS, MONTSERRAT11,4811,4
28ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA16,71316,77157HCP 1 MOJITO
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA211621
29ACPP011028MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA9,279,26759HCP 1 MAVENT
ACPP005184FIGUEREDA GENIS, LITA10,9810,9
30ACPP011973GRIÑO QUER, MARIA TERESA11,2811,26959C.E. LOPI FEMENI
ACPP011971SAENZ GRIÑO, MARTA16,51316,5
31ACPP004346VAZQUEZ SEÑALADA, CONXITA13,41013,47059TENNIS MORA FEMENI
ACPP006209DE ALMENARA PEREZ, MARISOL14,61114,6
32ACPP019982MIRANDA PERA, GLORIA16,11216,17359MONTJUIC FEMENI
ACPP018796AREVALO MARSA, MONTSERRAT19,11419,1
33ACPP005155CAÑO NAVAS, Mª ANGELS15,31115,37160MONTJUIC FEMENI
ACPP016541GUILLEN BISCARRI, MARIA MERCEDES15,91215,9
34ACPP002219LINARES DE MULA, MERCEDES2015207560TENNIS MORA FEMENI
ACPP023969LUQUE CANO, ISABEL211621
35ACPP014109LLORENSI PASCUAL, OLGA12,4912,47363VALLROMANES GREEN LADIES
ACPP022582SORROSAL NAVARRA, MARIA TERESA14,21114,2
36ACPP008087BURGOS NEILA, ALICIA8,468,47973TENNIS MORA FEMENI
-----

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1HCP 1 OLEWER10064729090416
2VALLROMANES501009010056396
3VALLROMANES NOU2890807272342
4HCP 1 MOJITO9044388050302
5C.E. LOPI FEMENI56561005038300
6HCP 1 MAVENT8080335633282
7VALLROMANES GREEN LADIES44286438100274
8NOIES DE GODMAR6433504480271
9SEMAR FEMENI7250562844250
10TEIA SWING3338286464227
11TENNIS MORA FEMENI3872443323210
12MONTJUIC FEMENI2323232328120

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC