Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Interclubs Femení ACPP 2013, grup Femení est, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesFemeníNotícia id 21230
02.06.2013

FemeníInterclubs Femení ACPP 2013, grup Femení est, 5ª jornada

Resultats Interclubs Femení ACPP 2013
Grup: Femení est
5ª jornada , PITCH & PUTT FRANCIAC

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1FRANCIAC BLAUACPP022804DESOI ROCA, LAURA51105
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA
ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA54
ACPP003973MAUREY, PATRICIA
ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES56
ACPP006120ALVAREZ VELA, ESTHER
2PAPALUS FEMENIACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI52108
ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA
ACPP002444SCHULZ ROBLEDO, LAURA56
ACPP023513KAMENEVA, IRINA
ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME60
ACPP022781MENENDEZ HERMIDA, MARTA
3CAN PASCUAL FEMENIACPP006608MORE RIBAS, PEPITA54109
ACPP023731BOU LLOVERAS, GRACIA
ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA55
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
ACPP025140BEIJERS, ELISABETH65
ACPP020884PEÑA PANDURO, ROSA MARIA
4CASTELLO FEMENIACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL56113
ACPP004405ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN
ACPP013087KOSTALIKOVA, MARTINA57
ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL
ACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA59
ACPP010166BASTIDA CANO, MARIA
5FRANCIAC VERDACPP022805DESOI ROCA, MARIA55115
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS
ACPP022803DESOI ARTUS, ANNA60
ACPP018175JOU CIURANA, MONTSE
ACPP004760LOPEZ DEL HIERRO, PILAR62
ACPP001557MASSAGUER DE PLANELL, CARMEN
6MAS GURUMBAU FEMENIACPP013706ALUJA DURAN, ISABEL57117
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU
ACPP017059GARCIA-TALAVERA RIERA, MARIA60
ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT
ACPP017682CASTANY BOU, ESTER71
ACPP015673RIERA FARGAS, ANNA
7SANT CEBRIA FEMENI TARONJAACPP008555BARRES MARTI, MARGARITA60120
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA
ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS60
ACPP015341LARROSA GILBERT, VICTORIA
ACPP003062MARTIN JIMENEZ, LOURDES62
ACPP025230LONDOÑO VARGAS, BEATRIZ HELENA
8FRANCIAC SWING FACTORY FEMENIACPP022517CARRACEDO LORENZANA, YOLANDA60121
ACPP025100SALO AGUILAR, MARIA
ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA61
ACPP023680TIMOSHENKO, OLGA
ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA74
ACPP025129FRIGOLA ARBAT, OLGA
9SANT CEBRIA MADUIXAACPP000395LLINES SOLER, MONTSERRAT58123
ACPP000151ROBERTS BABBITT, J.TERRY
ACPP011651LOPEZ HERNANDEZ, MARIA DEL CARMEN65
ACPP012754ROSALES FERNANDEZ, MANUELA
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA73
ACPP000138MARES AVELLANEDA, MONTSERRAT
10MAS PAGESACPP019030POU CASADEMONT, ADRIANA62126
ACPP021602SURROCA VAN ZANTEN, ELSA
ACPP017194COLOMER FINA, SARA64
ACPP026037FAUCHA HERNANDEZ, MIREIA
------100
------
11FEM GUALTAACPP017380GIMENEZ FORT, CARMEN65131
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA
ACPP021070LLIGE DE LUNA, ISABEL66
ACPP018344ALMARCHA MARTINEZ, ISABEL
ACPP021521BOSCH SANCHEZ, ANNA86
ACPP021522GANDUXER FLORIACH, M.DOLORES

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP022804DESOI ROCA, LAURA0,510,45150FRANCIAC BLAU
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA0,910,8
2ACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI(+)2,9(+)3(+)2,95251PAPALUS FEMENI
ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA16,71316,7
3ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA8,978,65445CAN PASCUAL FEMENI
ACPP023731BOU LLOVERAS, GRACIA11,7911,4
4ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA0,610,65453FRANCIAC BLAU
ACPP003973MAUREY, PATRICIA1,521,5
5ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA2,222,25551CAN PASCUAL FEMENI
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT7,867,8
6ACPP022805DESOI ROCA, MARIA3235551FRANCIAC VERD
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS7,157,1
7ACPP002444SCHULZ ROBLEDO, LAURA9,789,55648PAPALUS FEMENI
ACPP023513KAMENEVA, IRINA9,889,6
8ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES4,334,35651FRANCIAC BLAU
ACPP006120ALVAREZ VELA, ESTHER5,655,6
9ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL3,323,35654CASTELLO FEMENI
ACPP004405ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN6,856,8
10ACPP013706ALUJA DURAN, ISABEL6,256,25752MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU6,856,8
11ACPP013087KOSTALIKOVA, MARTINA0,200,25754CASTELLO FEMENI
ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL9,379,3
12ACPP000395LLINES SOLER, MONTSERRAT3,323,35855SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP000151ROBERTS BABBITT, J.TERRY10,8810,8
13ACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA5,445,45953CASTELLO FEMENI
ACPP010166BASTIDA CANO, MARIA11811
14ACPP022517CARRACEDO LORENZANA, YOLANDA14,11113,86046FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP025100SALO AGUILAR, MARIA20,41520,1
15ACPP017059GARCIA-TALAVERA RIERA, MARIA13,51113,36048MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT15,71215,5
16ACPP008555BARRES MARTI, MARGARITA9,279,16050SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA12,91012,8
17ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME5456052PAPALUS FEMENI
ACPP022781MENENDEZ HERMIDA, MARTA16,51316,5
18ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS1,821,86054SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP015341LARROSA GILBERT, VICTORIA12,51012,5
19ACPP022803DESOI ARTUS, ANNA4,744,76056FRANCIAC VERD
ACPP018175JOU CIURANA, MONTSE6,856,8
20ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA12,51012,56151FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP023680TIMOSHENKO, OLGA12,71012,7
21ACPP019030POU CASADEMONT, ADRIANA12,2912,26252MAS PAGES
ACPP021602SURROCA VAN ZANTEN, ELSA13,11013,1
22ACPP004760LOPEZ DEL HIERRO, PILAR7,767,76255FRANCIAC VERD
ACPP001557MASSAGUER DE PLANELL, CARMEN9,279,2
23ACPP003062MARTIN JIMENEZ, LOURDES1,721,76255SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP025230LONDOÑO VARGAS, BEATRIZ HELENA16,61316,6
24ACPP017194COLOMER FINA, SARA13,61113,66453MAS PAGES
ACPP026037FAUCHA HERNANDEZ, MIREIA18,01418,0
25ACPP025140BEIJERS, ELISABETH181417,96550CAN PASCUAL FEMENI
ACPP020884PEÑA PANDURO, ROSA MARIA20,71620,6
26ACPP017380GIMENEZ FORT, CARMEN7,567,56552FEM GUALTA
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA201520
27ACPP011651LOPEZ HERNANDEZ, MARIA DEL CARMEN11,6911,66555SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP012754ROSALES FERNANDEZ, MANUELA14,31114,3
28ACPP021070LLIGE DE LUNA, ISABEL18,91418,96651FEM GUALTA
ACPP018344ALMARCHA MARTINEZ, ISABEL19,81519,8
29ACPP017682CASTANY BOU, ESTER5,555,57162MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP015673RIERA FARGAS, ANNA12,3912,3
30ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA14,11114,17360SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP000138MARES AVELLANEDA, MONTSERRAT19,21419,2
31ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA18,21418,27459FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP025129FRIGOLA ARBAT, OLGA20,91620,9
32ACPP021521BOSCH SANCHEZ, ANNA21,01621,08670FEM GUALTA
ACPP021522GANDUXER FLORIACH, M.DOLORES21,01621,0

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1FRANCIAC BLAU1001009080100470
2CASTELLO FEMENI8090729072404
3PAPALUS FEMENI335610010090379
4FRANCIAC VERD6472807264352
5SANT CEBRIA FEMENI TARONJA9080645650340
6CAN PASCUAL FEMENI7233566480305
7MAS GURUMBAU FEMENI4438385056226
8FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI3850503844220
9SANT CEBRIA MADUIXA2864444438218
10MAS PAGES5628332833178
11FEM GUALTA2344283328156

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1CAN PASCUAL FEMENIACPP006608MORE RIBAS, PEPITA4595
ACPP023731BOU LLOVERAS, GRACIA
ACPP025140BEIJERS, ELISABETH50
ACPP020884PEÑA PANDURO, ROSA MARIA
ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA51
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
2FRANCIAC SWING FACTORY FEMENIACPP022517CARRACEDO LORENZANA, YOLANDA4697
ACPP025100SALO AGUILAR, MARIA
ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA51
ACPP023680TIMOSHENKO, OLGA
ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA59
ACPP025129FRIGOLA ARBAT, OLGA
3PAPALUS FEMENIACPP002444SCHULZ ROBLEDO, LAURA4899
ACPP023513KAMENEVA, IRINA
ACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI51
ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA
ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME52
ACPP022781MENENDEZ HERMIDA, MARTA
4MAS GURUMBAU FEMENIACPP017059GARCIA-TALAVERA RIERA, MARIA48100
ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT
ACPP013706ALUJA DURAN, ISABEL52
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU
ACPP017682CASTANY BOU, ESTER62
ACPP015673RIERA FARGAS, ANNA
5FRANCIAC BLAUACPP022804DESOI ROCA, LAURA50101
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA
ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES51
ACPP006120ALVAREZ VELA, ESTHER
ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA53
ACPP003973MAUREY, PATRICIA
6FEM GUALTAACPP021070LLIGE DE LUNA, ISABEL51103
ACPP018344ALMARCHA MARTINEZ, ISABEL
ACPP017380GIMENEZ FORT, CARMEN52
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA
ACPP021522GANDUXER FLORIACH, M.DOLORES70
ACPP021521BOSCH SANCHEZ, ANNA
7SANT CEBRIA FEMENI TARONJAACPP008555BARRES MARTI, MARGARITA50104
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA
ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS54
ACPP015341LARROSA GILBERT, VICTORIA
ACPP003062MARTIN JIMENEZ, LOURDES55
ACPP025230LONDOÑO VARGAS, BEATRIZ HELENA
8MAS PAGESACPP019030POU CASADEMONT, ADRIANA52105
ACPP021602SURROCA VAN ZANTEN, ELSA
ACPP017194COLOMER FINA, SARA53
ACPP026037FAUCHA HERNANDEZ, MIREIA
------100
------
9FRANCIAC VERDACPP022805DESOI ROCA, MARIA51106
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS
ACPP004760LOPEZ DEL HIERRO, PILAR55
ACPP001557MASSAGUER DE PLANELL, CARMEN
ACPP022803DESOI ARTUS, ANNA56
ACPP018175JOU CIURANA, MONTSE
10CASTELLO FEMENIACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA53107
ACPP010166BASTIDA CANO, MARIA
ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL54
ACPP004405ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN
ACPP013087KOSTALIKOVA, MARTINA54
ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL
11SANT CEBRIA MADUIXAACPP000395LLINES SOLER, MONTSERRAT55110
ACPP000151ROBERTS BABBITT, J.TERRY
ACPP011651LOPEZ HERNANDEZ, MARIA DEL CARMEN55
ACPP012754ROSALES FERNANDEZ, MANUELA
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA60
ACPP000138MARES AVELLANEDA, MONTSERRAT

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA8,978,65445CAN PASCUAL FEMENI
ACPP023731BOU LLOVERAS, GRACIA11,7911,4
2ACPP022517CARRACEDO LORENZANA, YOLANDA14,11113,86046FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP025100SALO AGUILAR, MARIA20,41520,1
3ACPP002444SCHULZ ROBLEDO, LAURA9,789,55648PAPALUS FEMENI
ACPP023513KAMENEVA, IRINA9,889,6
4ACPP017059GARCIA-TALAVERA RIERA, MARIA13,51113,36048MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP019888ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT15,71215,5
5ACPP022804DESOI ROCA, LAURA0,510,45150FRANCIAC BLAU
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA0,910,8
6ACPP008555BARRES MARTI, MARGARITA9,279,16050SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA12,91012,8
7ACPP025140BEIJERS, ELISABETH181417,96550CAN PASCUAL FEMENI
ACPP020884PEÑA PANDURO, ROSA MARIA20,71620,6
8ACPP002336ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI(+)2,9(+)3(+)2,95251PAPALUS FEMENI
ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA16,71316,7
9ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA2,222,25551CAN PASCUAL FEMENI
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT7,867,8
10ACPP022805DESOI ROCA, MARIA3235551FRANCIAC VERD
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS7,157,1
11ACPP006442HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES4,334,35651FRANCIAC BLAU
ACPP006120ALVAREZ VELA, ESTHER5,655,6
12ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA12,51012,56151FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP023680TIMOSHENKO, OLGA12,71012,7
13ACPP021070LLIGE DE LUNA, ISABEL18,91418,96651FEM GUALTA
ACPP018344ALMARCHA MARTINEZ, ISABEL19,81519,8
14ACPP013706ALUJA DURAN, ISABEL6,256,25752MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU6,856,8
15ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME5456052PAPALUS FEMENI
ACPP022781MENENDEZ HERMIDA, MARTA16,51316,5
16ACPP019030POU CASADEMONT, ADRIANA12,2912,26252MAS PAGES
ACPP021602SURROCA VAN ZANTEN, ELSA13,11013,1
17ACPP017380GIMENEZ FORT, CARMEN7,567,56552FEM GUALTA
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA201520
18ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA0,610,65453FRANCIAC BLAU
ACPP003973MAUREY, PATRICIA1,521,5
19ACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA5,445,45953CASTELLO FEMENI
ACPP010166BASTIDA CANO, MARIA11811
20ACPP017194COLOMER FINA, SARA13,61113,66453MAS PAGES
ACPP026037FAUCHA HERNANDEZ, MIREIA18,01418,0
21ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL3,323,35654CASTELLO FEMENI
ACPP004405ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN6,856,8
22ACPP013087KOSTALIKOVA, MARTINA0,200,25754CASTELLO FEMENI
ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL9,379,3
23ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS1,821,86054SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP015341LARROSA GILBERT, VICTORIA12,51012,5
24ACPP000395LLINES SOLER, MONTSERRAT3,323,35855SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP000151ROBERTS BABBITT, J.TERRY10,8810,8
25ACPP004760LOPEZ DEL HIERRO, PILAR7,767,76255FRANCIAC VERD
ACPP001557MASSAGUER DE PLANELL, CARMEN9,279,2
26ACPP003062MARTIN JIMENEZ, LOURDES1,721,76255SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP025230LONDOÑO VARGAS, BEATRIZ HELENA16,61316,6
27ACPP011651LOPEZ HERNANDEZ, MARIA DEL CARMEN11,6911,66555SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP012754ROSALES FERNANDEZ, MANUELA14,31114,3
28ACPP022803DESOI ARTUS, ANNA4,744,76056FRANCIAC VERD
ACPP018175JOU CIURANA, MONTSE6,856,8
29ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA18,21418,27459FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP025129FRIGOLA ARBAT, OLGA20,91620,9
30ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA14,11114,17360SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP000138MARES AVELLANEDA, MONTSERRAT19,21419,2
31ACPP017682CASTANY BOU, ESTER5,555,57162MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP015673RIERA FARGAS, ANNA12,3912,3
32ACPP021522GANDUXER FLORIACH, M.DOLORES21,01621,08670FEM GUALTA
ACPP021521BOSCH SANCHEZ, ANNA21,01621,0

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI100100648090434
2PAPALUS FEMENI567210010080408
3CAN PASCUAL FEMENI72339064100359
4SANT CEBRIA FEMENI TARONJA5090805050320
5CASTELLO FEMENI6464569033307
6FEM GUALTA9080443356303
7FRANCIAC BLAU3856724464274
8MAS GURUMBAU FEMENI4444335672249
9FRANCIAC VERD3338507238231
10MAS PAGES8028382844218
11SANT CEBRIA MADUIXA2350283828167

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC