Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al VI Campionat d'Europa de Pitch & Putt

Ets a:  IniciNotíciesEPPANotícia id 14012
25.09.2010

EPPAResultats al VI Campionat d'Europa de Pitch & Putt

Resultats al VI Campionat d'Europa de Pitch & Putt després dels partits foursome de quarts de final i emparellaments dels partits individuals de quarts de final
VI Campionat d'Europa de Pitch and Putt
P&P Papalús - Lloret de Mar - del 24 al 26 de setembre de 2010
Quarter finals - Foursome
TIME TEAM PLAYER PLAYER TEAM
3 16:00 Irlanda Kieron Dunscombe 7&6     Philipp von Witzendorff Alemanya 0
(Seed 1) Eddie Carey Sven GÖth (Seed 8)
16:05 Irlanda John Walsh 6&5     Harald Brinkmeyer Alemanya
(Seed 1) William Sheridan Max Hergt (Seed 8)
16:10 Irlanda Ray Murphy VO     Manfred Kolvenbach Alemanya
(Seed 1) Chris Scannell Carl Markus Gehrmann (Seed 8)
2 16:15 Catalunya Dani Gimenez 7&5     Silvano Umberg Suïssa 1
(Seed 2) Enric Sanz Edy Planzer (Seed 7)
16:20 Catalunya Dani Coleman     1 UP Ueli Lamm Suïssa
(Seed 2) Jordi Saborit Claudio Spescha (Seed 7)
16:25 Catalunya Paco Salido 8&7     Helmut Roth Suïssa
(Seed 2) Fernando Cano Hansheiri Legler (Seed 7)
2,5 16:30 Holanda Rolf Kwant 7&5     Bernt Kristian Nerland Noruega 0,5
(Seed 3) Patrick Luning Kenneth Vika (Seed 6)
16:35 Holanda Lennart Swennenhuis 5&4     Anders Olsen Noruega
(Seed 3) Rinus Huberts Knut Henrik Lie (Seed 6)
16:40 Holanda Henk Rik Koetsier AS   AS Anders Cristoffer Juel Noruega
(Seed 3) Marcel Ahuis Jan Vingen (Seed 6)
2,5 16:45 Andorra Pepe Garcia 6&5     Savio Fernandes Gran Bretanya 0,5
(Seed 4) Pablo Perez Neil Green (Seed 5)
16:50 Andorra Toni Armengol 5&4     Ron Cope Gran Bretanya
(Seed 4) Guillem Escabrós Jamie Deeble (Seed 5)
16:55 Andorra Joan Carles Busquet AS   As John Deeble Gran Bretanya
(Seed 4) Ivan Sanz Steve Deeble (Seed 5)
VI Campionat d'Europa de Pitch and Putt
P&P Papalús - Lloret de Mar - del 24 al 26 de setembre de 2010
Quarter finals -Individual
TIME TEAM PLAYER PLAYER TEAM
6 8:00 Irlanda
(Seed 1)
Eddie Carey 5&3 Carl Markus Gehrmann Alemanya
(Seed 8)
0
8:05 Kieron Dunscombe 6&5 Harald Brinkmeyer
8:10 William Sheridan 6&5 Sven GÖth
8:15 Chris Scannell 9&8 Max Hergt
8:20 John Walsh 7&6 Philipp von Witzendorff
8:25 Ray Murphy VO Manfred Kolvenbach
  8:30 Catalunya
(Seed 2)
Dani Gimenez VS Helmut Roth Suïssa
(Seed 7)
 
8:35 Enric Sanz VS Hansheiri Legler
8:40 Dani Coleman VS Ueli Lamm
8:45 Jordi Saborit VS Claudio Spescha
8:50 Paco Salido VS Silvano Umberg
8:55 Fernando Cano VS Edy Planzer
  9:00 Holanda
(Seed 3)
Rolf Kwant VS Kenneth Vika Noruega
(Seed 6)
 
9:05 Patrick Luning VS Anders Olsen
9:10 Marcel Ahuis VS Anders Cristoffer Juel
9:15 Lennart Swennenhuis VS Bernt Kristian Nerland
9:20 Rinus Huberts VS Jan Vingen
9:25 Henk Rik Koetsier VS Knut Henrik Lie
  9:30 Andorra
(Seed 4)
Pepe Garcia VS John Deeble Gra Bretanya
(Seed 5)
 
9:35 Guillem Escabrós VS Steve Deeble
9:40 Toni Armengol VS Savio Fernandes
9:45 Ivan Sanz VS Neil Green
9:50 Joan Carles Busquet VS Ron Cope
9:55 Pablo Perez VS Jamie Deeble

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC