Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al VI Campionat d'Europa de Pitch & Putt

Ets a:  IniciNotíciesEPPANotícia id 14010
24.09.2010

EPPAResultats al VI Campionat d'Europa de Pitch & Putt

Resultats al VI Campionat d'Europa de Pitch & Putt després de les 2 voltes strokeplay i emparellaments foursome de quarts de final
VI Campionat d'Europa de Pitch and Putt
P&P Papalús - Lloret de Mar - del 24 al 26 de setembre de 2010
Strokeplay Results
Team: Irlanda PLAYER RESULT PLAYER RESULT TOTAL
Ray Murphy 49 Ray Murphy 47 96
John Walsh 52 John Walsh 50 102
Score = 510 William Sheridan 53 William Sheridan 49 102
Chris Scannell 53 Chris Scannell 51 104
Seed 1 Kieron Dunscombe 56 Kieron Dunscombe 50 106
Eddie Carey 53 Eddie Carey 55 108
Team: Catalonia PLAYER RESULT PLAYER RESULT TOTAL
Enric Sanz 52 Enric Sanz 48 100
Paco Salido 54 Paco Salido 51 105
Score = 529 Fernando Cano 53 Fernando Cano 54 107
Jordi Saborit 53 Jordi Saborit 54 107
Seed 2 Dani Gimenez 58 Dani Gimenez 52 110
Dani Coleman 57 Dani Coleman 57 114
Team: Holanda PLAYER RESULT PLAYER RESULT TOTAL
Rolf Kwant 53 Rolf Kwant 50 103
Henk Rik Koetsier 54 Henk Rik Koetsier 52 106
Score = 534 Patrick Luning 54 Patrick Luning 52 106
Marcel Ahuis 54 Marcel Ahuis 55 109
Seed 3 Rinus Huberts 57 Rinus Huberts 53 110
Lennart Swennenhuis 52 Lennart Swennenhuis 59 111
Team: Andorra PLAYER RESULT PLAYER RESULT TOTAL
Pepe Garcia 52 Pepe Garcia 54 106
Guillem Escabrós 55 Guillem Escabrós 54 109
Score = 556 Pau Perez 53 Pau Perez 57 110
Ivan Sanz 56 Ivan Sanz 57 113
Seed 4 Toni Armengol 58 Toni Armengol 60 118
Joan Carles Busquet 70 Joan Carles Busquet 63 133
Team: Gran Bretanya PLAYER RESULT PLAYER RESULT TOTAL
Steve Deeble 53 Steve Deeble 53 106
John Deeble 54 John Deeble 54 108
Score = 564 Savio Fernandes 57 Savio Fernandes 57 114
Jamie Deeble 57 Jamie Deeble 58 115
Seed 5 Neil Green 61 Neil Green 60 121
Ron Cope 60 Ron Cope 61 121
Team: Noruega PLAYER RESULT PLAYER RESULT TOTAL
Bernt Kristian Nerland 56 Bernt Kristian Nerland 52 108
Anders Cristoffer Juel 56 Anders Cristoffer Juel 54 110
Score = 573 Jan Vingen 53 Jan Vingen 63 116
Knut Henrik Lie 56 Knut Henrik Lie 61 117
Seed 6 Kenneth Vika 58 Kenneth Vika 64 122
Anders Olsen 63 Anders Olsen 63 126
Team: Suïssa PLAYER RESULT PLAYER RESULT TOTAL
Claudio Spescha 52 Claudio Spescha 53 105
Ueli Lamm 58 Ueli Lamm 53 111
Score = 609 Silvano Umberg 59 Silvano Umberg 58 117
Helmut Roth 61 Helmut Roth 71 132
Seed 7 Edy Planzer 71 Edy Planzer 73 144
Hansheiri Legler 74 Hansheiri Legler 71 145
Team: Alemanya PLAYER RESULT PLAYER RESULT TOTAL
Manfred Kolvenbach 58 Manfred Kolvenbach 58 116
Harald Brinkmeyer 68 Harald Brinkmeyer 64 132
Score = 706 Carl Markus Gehrmann 68 Carl Markus Gehrmann 66 134
Philipp von Witzendorff 78 Philipp von Witzendorff 76 154
Seed 8 Sven GÖth 80 Sven GÖth 90 170
Max Hergt 95 Max Hergt 81 176
VI Campionat d'Europa de Pitch and Putt
P&P Papalús - Lloret de Mar - del 24 al 26 de setembre de 2010
Quarter finals - Foursome
TIME TEAM PLAYER PLAYER TEAM
16:00 Irlanda Kieron Dunscombe VS Philipp von Witzendorff Alemanya
(Seed 1) Eddie Carey Sven GÖth (Seed 8)
16:05 Irlanda John Walsh VS Harald Brinkmeyer Alemanya
(Seed 1) William Sheridan Max Hergt (Seed 8)
16:10 Irlanda Ray Murphy VS Manfred Kolvenbach Alemanya
(Seed 1) Chris Scannell Carl Markus Gehrmann (Seed 8)
16:15 Catalunya Dani Gimenez VS Silvano Umberg Suïssa
(Seed 2) Enric Sanz Edy Planzer (Seed 7)
16:20 Catalunya Dani Coleman VS Ueli Lamm Suïssa
(Seed 2) Jordi Saborit Claudio Spescha (Seed 7)
16:25 Catalunya Paco Salido VS Helmut Roth Suïssa
(Seed 2) Fernando Cano Hansheiri Legler (Seed 7)
16:30 Holanda Rolf Kwant VS Bernt Kristian Nerland Noruega
(Seed 3) Patrick Luning Kenneth Vika (Seed 6)
16:35 Holanda Lennart Swennenhuis VS Anders Olsen Noruega
(Seed 3) Rinus Huberts Knut Henrik Lie (Seed 6)
16:40 Holanda Henk Rik Koetsier VS Anders Cristoffer Juel Noruega
(Seed 3) Marcel Ahuis Jan Vingen (Seed 6)
16:45 Andorra Pepe Garcia VS Savio Fernandes Gran Bretanya
(Seed 4) Pablo Perez Neil Green (Seed 5)
16:50 Andorra Toni Armengol VS Ron Cope Gran Bretanya
(Seed 4) Guillem Escabrós Jamie Deeble (Seed 5)
16:55 Andorra Joan Carles Busquet VS John Deeble Gran Bretanya
(Seed 4) Ivan Sanz Steve Deeble (Seed 5)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC