Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 34461
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

10.05.2021

Llista dels 792 handicaps positius.

SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,7
MANUEL AMOR ROYO (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6,4
JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,3
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,3
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
11º AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,2
11º RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,2
13º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
14º CONRAD LLADO PLA (+)6
14º JUAN PAZ ESCOBAR (+)6
14º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6
14º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6
18º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
18º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,9
20º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,8
20º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,8
22º DAVID SOLE MARZO (+)5,7
22º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
22º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
22º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,7
22º BARRY COOMBER (+)5,7
22º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,7
28º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,6
28º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,6
28º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,6
28º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,6
28º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
33º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,5
33º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
33º ORIOL MAS GUERRERO (+)5,5
33º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,5
33º ELOI HERNANDO ROMERO (+)5,5
38º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
39º MARC LLORET DALMAU (+)5,3
39º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,3
39º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
39º JAUME VIDAL SERRAT (+)5,3
39º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
39º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,3
39º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,3
46º MIQUEL ROGER PUJOL (+)5,2
46º JAVIER CACERES SORIANO (+)5,2
48º LUIS GRIFE GUIU (+)5,1
48º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
48º DANIEL STUART COLEMAN (+)5,1
48º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5,1
52º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5
52º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5
52º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
52º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5
52º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5
52º TONI ENCISO MONTOYA (+)5
58º SERGI NOGUE LOPEZ (+)4,9
58º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,9
58º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
58º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,9
58º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)4,9
58º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,9
64º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,8
64º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
66º CARLES PEREZ GELMA (+)4,7
67º BERENGUER ORTI MARES (+)4,6
67º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,6
67º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,6
67º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,6
67º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,6
72º JOAN POCH VIVOLAS (+)4,5
72º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
72º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,5
72º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,5
72º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)4,5
72º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,5
78º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
78º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
78º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4,4
78º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
78º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)4,4
83º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
83º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,3
83º JORDI PANES CAPDEVILA (+)4,3
83º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
83º ROSENDO MENTA SALA (+)4,3
83º JORDI CANTO GARCIA (+)4,3
89º DAVID DIAZ CORTES (+)4,2
89º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)4,2
89º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,2
89º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,2
89º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,2
89º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
89º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,2
96º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,1
96º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,1
96º ALBERT GABARRO VALLS (+)4,1
96º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
96º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,1
101º CARLOS POLEY GARCIA (+)4
101º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4
101º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)4
101º ENRIC SANZ RAMON (+)4
101º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)4
101º DANI TOMAS SOAZ (+)4
101º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4
101º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4
101º TONI ARMENGOL NAUDI (+)4
101º DAVID VILASECA CASALS (+)4
101º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4
101º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)4
113º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)3,9
113º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
113º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,9
113º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)3,9
113º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
113º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
113º XAVIER PEREZ MARTIN (+)3,9
113º NIL MAÑER PARDINA (+)3,9
121º JORDI SALVA JULIA (+)3,8
121º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
121º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)3,8
121º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
121º JOSE ATERO LORCA (+)3,8
121º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,8
121º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,8
121º POL SAURA TURON (+)3,8
129º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,7
129º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,7
129º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,7
129º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,7
129º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,7
129º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,7
129º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
129º ERIC PUIG JOU (+)3,7
129º PEP ANGLES ROS (+)3,7
129º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
139º MARC FORT LOPEZ (+)3,6
139º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,6
139º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,6
139º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
139º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)3,6
139º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,6
139º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,6
139º IVAN CERRATO CLAR (+)3,6
139º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,6
139º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,6
149º DAVID RIERA VALLCORBA (+)3,5
149º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,5
149º SERGI ARISA SAEZ (+)3,5
149º MIQUEL PORTA FARRAN (+)3,5
149º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,5
154º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
154º RICARD RIPOLL PI (+)3,4
154º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,4
154º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,4
154º ENRIC SERRANO GIL (+)3,4
154º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,4
154º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,4
154º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
154º RICARD MORAT CARDONA (+)3,4
154º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,4
154º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
154º JOSEP TORRENT MARES (+)3,4
166º ADAN LOPEZ CALONGE (+)3,3
166º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,3
166º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,3
166º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,3
166º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
166º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)3,3
166º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)3,3
166º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,3
174º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,2
174º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,2
174º JUAN MARTI ILLAS (+)3,2
174º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,2
174º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,2
174º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)3,2
174º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,2
174º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,2
174º EDUARD PAGES VILA (+)3,2
174º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,2
174º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
185º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)3,1
185º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,1
185º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)3,1
185º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,1
185º JORDI PONS SEGALA (+)3,1
185º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,1
185º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,1
185º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,1
185º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
185º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
185º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)3,1
185º JORDI RUIZ REALES (+)3,1
185º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,1
185º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,1
185º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)3,1
200º CARLES VIEJO MORO (+)3
200º MARÇAL MORE VIDAL (+)3
200º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3
200º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3
200º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3
200º PERE PORTELL COLOMER (+)3
200º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)3
200º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)3
208º JORDI PLANAS GRANDE (+)2,9
208º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)2,9
208º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,9
208º CARLES MARQUES PLA (+)2,9
208º JORDI ARENAS VIGO (+)2,9
208º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,9
208º TOMAS LLORET BOLDU (+)2,9
208º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
208º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)2,9
208º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)2,9
208º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,9
219º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)2,8
219º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)2,8
219º SANTI CANADELL BOIX (+)2,8
219º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,8
219º NICULAE BALTES (+)2,8
219º RICARDO MATEO PEREZ (+)2,8
219º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
219º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)2,8
227º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
227º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)2,7
227º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,7
227º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)2,7
227º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,7
227º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,7
227º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,7
227º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,7
227º MARC ISLA MATEU (+)2,7
227º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,7
227º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,7
227º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)2,7
227º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,7
227º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,7
227º VICTOR GARCIA BROTO (+)2,7
227º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,7
227º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,7
227º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
227º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2,7
246º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,6
246º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,6
246º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,6
246º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
246º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)2,6
246º PERE CURTO ESCARDO (+)2,6
246º PABLO FOSALBA VELA (+)2,6
246º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
246º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)2,6
255º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,5
255º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
255º DIEGO CANO MARTOS (+)2,5
255º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,5
255º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,5
255º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
255º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)2,5
255º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,5
255º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,5
255º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
255º ROGER GARCIA RIBO (+)2,5
255º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,5
255º JOSEP BOADA AURICH (+)2,5
255º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,5
255º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,5
255º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,5
255º RAMON VILA CORRAL (+)2,5
255º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,5
273º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,4
273º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
273º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,4
273º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,4
273º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,4
273º VALENTI PUIG CERETO (+)2,4
273º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,4
273º JOSEP PALLAROLS BOVE (+)2,4
273º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
273º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
283º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,3
283º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
283º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,3
283º ALAN WEIR (+)2,3
283º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)2,3
283º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,3
283º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
283º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
283º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
283º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,3
283º RICHARD CORDEN (+)2,3
283º MANUEL ALFONSO AMO (+)2,3
283º JAVIER GAMERO MERINO (+)2,3
283º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,3
297º CARLES TORRUS ROIG (+)2,2
297º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,2
297º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
297º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
297º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)2,2
297º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)2,2
297º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2,2
297º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
297º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2,2
297º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,2
307º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
307º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
307º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,1
307º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)2,1
307º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,1
307º BLAI JOFRE RUIZ (+)2,1
307º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)2,1
307º JORDI SOLA ALSINA (+)2,1
307º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)2,1
307º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
307º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
307º JOAN PERICH ROMERO (+)2,1
307º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,1
307º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,1
307º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,1
307º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)2,1
307º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,1
307º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,1
307º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
307º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,1
307º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,1
307º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,1
307º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,1
307º DAVID TENES GARCIA (+)2,1
307º JORDI DEL RIO MARTIN (+)2,1
307º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,1
307º CESAR JAVIER GOMEZ LOPEZ (+)2,1
307º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,1
307º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
307º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,1
337º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
337º ALBERT MOREU GARCIA (+)2
337º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
337º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)2
337º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2
337º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2
337º FRANCISCO JAVIER RUBIO DE LA CUESTA (+)2
337º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
337º PEDRO TENOR PEREZ (+)2
337º ANGEL MARIN RUIZ (+)2
337º LLUIS MOLINS SALA (+)2
337º DAVID MUR SUÑER (+)2
337º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)2
337º MARIO GOMEZ MARTA (+)2
337º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2
337º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)2
337º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
337º DANIEL GARCIA MORATO (+)2
337º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2
337º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)2
357º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
357º JORDI MIRET SABATER (+)1,9
357º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
357º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1,9
357º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)1,9
357º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)1,9
357º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
357º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)1,9
357º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,9
357º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,9
357º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,9
357º JORDI SAIN BERMEJO (+)1,9
357º RICARD REY INFANTE (+)1,9
357º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
357º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)1,9
357º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)1,9
357º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)1,9
357º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,9
357º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,9
357º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
357º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)1,9
357º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,9
357º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
357º GERARD SOLANO REYES (+)1,9
357º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
357º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,9
383º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,8
383º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,8
383º MARTI MORENO COLL (+)1,8
383º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)1,8
383º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,8
383º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
383º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)1,8
383º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,8
383º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)1,8
383º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,8
383º JORDI VILADOMAT VERS (+)1,8
383º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
383º ALBERT BOIX LLOPIS (+)1,8
383º CARLES BERNET BERNADO (+)1,8
383º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
383º PAU SANCHEZ MARIN (+)1,8
383º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
383º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,8
383º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)1,8
383º DAVID RION DIAZ (+)1,8
383º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
404º ABBY NACHSHON (+)1,7
404º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)1,7
404º DIEGO MIER CAMPO (+)1,7
404º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,7
404º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,7
404º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
404º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,7
404º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,7
404º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
404º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,7
404º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
404º IOAN JULIAN SIDAU (+)1,7
404º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)1,7
404º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,7
404º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,7
404º FRANCESC FUSTER CARBO (+)1,7
404º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,7
404º ALBERT ANDRES AZNAR (+)1,7
404º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,7
404º CHARLES RICHARD JACKSON (+)1,7
404º CHRISTOPHER HYSO (+)1,7
425º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,6
425º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
425º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
425º IGNASI FARRES FALCO (+)1,6
425º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,6
425º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,6
425º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
425º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
425º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
425º PERE COLOMER LLACH (+)1,6
425º TONI CASALS PICOLA (+)1,6
425º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,6
425º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,6
425º CRESCENCIO CALLE FERNANDEZ (+)1,6
425º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
425º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,6
425º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
425º PAU PEREZ SIERRA (+)1,6
425º FERRAN ESQUERRA GIMENO (+)1,6
425º JULIE MAISONGROSSE (+)1,6
445º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
445º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,5
445º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
445º ANGEL-CUSTODI RODRIGUEZ LIÑAN (+)1,5
445º XAVIER SUÑE ROMEU (+)1,5
445º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)1,5
445º RAMON BONVILA BONET (+)1,5
445º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,5
445º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)1,5
445º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,5
445º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,5
445º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)1,5
445º OSCAR MARTIN BAO (+)1,5
445º CARLOS OLIVER VERA (+)1,5
445º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
445º GREGO LOPEZ LEON (+)1,5
445º ROGER CAROT ORTIZ (+)1,5
445º PEDRO PARRA MORALES (+)1,5
445º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
445º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,5
445º MANUEL GALLARDO MORCILLO (+)1,5
445º ALEX LUQUE MORAL (+)1,5
445º ANTONI CAMPS ROSA (+)1,5
445º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,5
445º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,5
445º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,5
445º EDGAR PETIT GARCIA (+)1,5
445º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,5
445º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,5
445º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,5
475º JOAN BARBERA FERRANDO (+)1,4
475º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,4
475º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
475º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
475º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
475º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,4
475º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
475º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,4
475º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
475º CARLES BARRERA BASSO (+)1,4
475º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,4
475º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
475º CASTO VILA SOLVES (+)1,4
475º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,4
475º JAN BOFILL COLOMES (+)1,4
475º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
475º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
475º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,4
475º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,4
475º ADRIA ANDREU OLIVARES (+)1,4
475º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,4
496º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,3
496º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
496º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
496º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,3
496º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,3
496º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,3
496º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)1,3
496º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
496º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,3
496º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,3
496º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,3
496º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,3
496º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
496º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,3
496º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)1,3
496º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
496º FRANCISCO VELA LEON (+)1,3
496º ANTONIO CONESA MANZANARES (+)1,3
496º CARLA PUIG JOU (+)1,3
496º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,3
496º SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,3
496º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,3
496º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,3
496º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
496º ALBERT MARTINEZ FERRUS (+)1,3
521º J.MANUEL SARRIAS CRUXENT (+)1,2
521º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)1,2
521º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,2
521º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,2
521º RAMON SABRIA MESTRES (+)1,2
521º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)1,2
521º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,2
521º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,2
521º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)1,2
521º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1,2
521º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,2
521º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
521º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
521º MARC CASELLAS GARCIA (+)1,2
521º ANTONIO MARTOS PEREZ (+)1,2
521º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,2
537º VICTORIANO VILLANUEVA MARTINEZ (+)1,1
537º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,1
537º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
537º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,1
537º JORDI CLOTET RIFE (+)1,1
537º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1,1
537º ANTONIO YUSTE ROSAL (+)1,1
537º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
537º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,1
537º AGUSTI PUJOL ADELAR (+)1,1
537º JUAN MANUEL OLMOS FERNANDEZ (+)1,1
537º IVAN ALCALA BADIA (+)1,1
537º PAU FOLGUERA FOLGUERA (+)1,1
537º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
537º JAUME GIL ARGEMI (+)1,1
537º DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,1
537º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1,1
537º JOSEP PUIG MAS (+)1,1
555º JUAN JOSE VAQUERO CHUECA (+)1
555º XAVIER NOGUEROL SASANEDAS (+)1
555º MIQUEL PAGES PRAT (+)1
555º ANTONIO NICOLAS CORTES (+)1
555º ANGEL FEIJOO SOLER (+)1
555º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1
555º MOISES PERNIA MORENO (+)1
555º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
555º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
564º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)0,9
564º MANEL ROMAN ALONSO (+)0,9
564º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)0,9
564º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)0,9
564º MANUEL GOMEZ RAMIREZ (+)0,9
564º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
564º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
564º JAUME BAGES BADILLO (+)0,9
564º JOAN MANEL CRESPO GAGO (+)0,9
564º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)0,9
564º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
564º ANTONIO TORRELL SORIO (+)0,9
564º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)0,9
564º FERMIN CASQUETE IRIARTE (+)0,9
564º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)0,9
564º JORDI CERVERA CUNILL (+)0,9
564º RICARD PERAFERRER MORENO (+)0,9
564º FREDERIC ARMISEN MIGUEL (+)0,9
564º EDUARD PERA DOMINGO (+)0,9
564º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)0,9
584º DANIEL CARRETER MARTINEZ (+)0,8
584º JOSE Mª LAGUNA VARGAS (+)0,8
584º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)0,8
584º ALAN TORNER PIÑERO (+)0,8
584º JOAQUIN SERES CAPDEVILA (+)0,8
584º JULIAN BARTOLOMESANZ ARRANZ (+)0,8
584º PEDRO GIOL SAIZ (+)0,8
584º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)0,8
584º
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC