Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 32247
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

03.05.2021

Llista dels 791 handicaps positius.

SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,7
MANUEL AMOR ROYO (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,5
RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,4
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6,4
10º JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
10º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
12º AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,2
12º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6,2
14º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
15º CONRAD LLADO PLA (+)6
15º JUAN PAZ ESCOBAR (+)6
15º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)6
15º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6
19º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
19º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,9
21º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,8
21º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,8
23º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
23º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
23º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,7
23º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,7
23º BARRY COOMBER (+)5,7
23º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,7
29º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,6
29º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,6
29º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,6
29º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
33º DAVID SOLE MARZO (+)5,5
33º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,5
33º MARC LLORET DALMAU (+)5,5
33º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
33º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,5
33º ORIOL MAS GUERRERO (+)5,5
33º ELOI HERNANDO ROMERO (+)5,5
40º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
40º JAVIER CACERES SORIANO (+)5,4
42º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
42º JAUME VIDAL SERRAT (+)5,3
42º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
42º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,3
42º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,3
47º MIQUEL ROGER PUJOL (+)5,2
47º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,2
49º LUIS GRIFE GUIU (+)5,1
49º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
49º DANIEL STUART COLEMAN (+)5,1
52º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5
52º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
52º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5
52º TONI ENCISO MONTOYA (+)5
56º SERGI NOGUE LOPEZ (+)4,9
56º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,9
56º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
56º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,9
56º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)4,9
56º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,9
56º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,9
63º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,8
63º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
65º CARLES PEREZ GELMA (+)4,7
66º BERENGUER ORTI MARES (+)4,6
66º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,6
66º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,6
66º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,6
66º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,6
66º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,6
72º JOAN POCH VIVOLAS (+)4,5
72º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
72º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,5
72º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,5
72º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)4,5
72º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,5
78º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
78º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
78º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4,4
78º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
78º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)4,4
83º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
83º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,3
83º JORDI PANES CAPDEVILA (+)4,3
83º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
83º ROSENDO MENTA SALA (+)4,3
83º JORDI CANTO GARCIA (+)4,3
89º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,2
89º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)4,2
89º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,2
89º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,2
89º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
89º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,2
95º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,1
95º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)4,1
95º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,1
95º ALBERT GABARRO VALLS (+)4,1
95º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
95º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,1
101º CARLOS POLEY GARCIA (+)4
101º DAVID DIAZ CORTES (+)4
101º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)4
101º ENRIC SANZ RAMON (+)4
101º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4
101º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)4
101º DANI TOMAS SOAZ (+)4
101º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4
101º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4
101º TONI ARMENGOL NAUDI (+)4
101º DAVID VILASECA CASALS (+)4
101º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4
101º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)4
114º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
114º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,9
114º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)3,9
114º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
114º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
114º XAVIER PEREZ MARTIN (+)3,9
114º NIL MAÑER PARDINA (+)3,9
121º JORDI SALVA JULIA (+)3,8
121º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
121º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)3,8
121º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
121º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,8
121º JOSE ATERO LORCA (+)3,8
121º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,8
121º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,8
121º POL SAURA TURON (+)3,8
130º DAVID RIERA VALLCORBA (+)3,7
130º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,7
130º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,7
130º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,7
130º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,7
130º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,7
130º ERIC PUIG JOU (+)3,7
130º PEP ANGLES ROS (+)3,7
130º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
139º MARC FORT LOPEZ (+)3,6
139º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,6
139º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,6
139º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
139º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)3,6
139º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,6
139º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,6
139º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,6
139º IVAN CERRATO CLAR (+)3,6
139º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,6
139º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,6
139º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,6
139º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,6
152º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,5
152º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,5
152º SERGI ARISA SAEZ (+)3,5
152º MIQUEL PORTA FARRAN (+)3,5
152º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)3,5
157º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,4
157º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
157º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,4
157º JUAN MARTI ILLAS (+)3,4
157º ENRIC SERRANO GIL (+)3,4
157º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,4
157º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
157º RICARD MORAT CARDONA (+)3,4
157º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,4
157º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
157º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,4
157º JOSEP TORRENT MARES (+)3,4
169º ADAN LOPEZ CALONGE (+)3,3
169º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,3
169º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,3
169º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,3
169º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,3
169º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
169º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)3,3
169º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)3,3
169º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,3
178º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,2
178º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,2
178º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,2
178º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,2
178º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)3,2
178º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,2
178º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,2
178º EDUARD PAGES VILA (+)3,2
178º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
187º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)3,1
187º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,1
187º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)3,1
187º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,1
187º JORDI PONS SEGALA (+)3,1
187º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,1
187º CARLES MARQUES PLA (+)3,1
187º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,1
187º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
187º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
187º JORDI RUIZ REALES (+)3,1
187º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,1
187º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,1
187º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)3,1
201º CARLES VIEJO MORO (+)3
201º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3
201º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)3
201º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3
201º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3
201º PERE PORTELL COLOMER (+)3
201º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)3
201º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)3
209º JORDI PLANAS GRANDE (+)2,9
209º RICARD RIPOLL PI (+)2,9
209º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)2,9
209º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,9
209º JORDI ARENAS VIGO (+)2,9
209º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,9
209º TOMAS LLORET BOLDU (+)2,9
209º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
209º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)2,9
209º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)2,9
209º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,9
220º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)2,8
220º PERE CURTO ESCARDO (+)2,8
220º SANTI CANADELL BOIX (+)2,8
220º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,8
220º NICULAE BALTES (+)2,8
220º RICARDO MATEO PEREZ (+)2,8
220º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
220º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)2,8
228º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
228º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)2,7
228º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,7
228º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)2,7
228º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,7
228º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,7
228º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,7
228º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,7
228º MARC ISLA MATEU (+)2,7
228º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,7
228º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,7
228º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)2,7
228º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,7
228º VICTOR GARCIA BROTO (+)2,7
228º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,7
228º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
228º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2,7
245º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,6
245º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,6
245º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,6
245º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
245º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)2,6
245º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
245º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)2,6
252º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
252º DIEGO CANO MARTOS (+)2,5
252º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,5
252º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,5
252º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
252º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)2,5
252º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,5
252º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,5
252º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
252º ROGER GARCIA RIBO (+)2,5
252º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,5
252º JOSEP BOADA AURICH (+)2,5
252º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,5
252º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
252º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,5
252º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,5
252º RAMON VILA CORRAL (+)2,5
269º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,4
269º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
269º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,4
269º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,4
269º VALENTI PUIG CERETO (+)2,4
269º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,4
269º PABLO FOSALBA VELA (+)2,4
269º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
269º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,4
269º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,4
269º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
269º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,4
281º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,3
281º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
281º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,3
281º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,3
281º ALAN WEIR (+)2,3
281º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,3
281º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
281º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
281º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
281º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,3
281º RICHARD CORDEN (+)2,3
281º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,3
281º MANUEL ALFONSO AMO (+)2,3
281º JAVIER GAMERO MERINO (+)2,3
281º JOSEP PALLAROLS BOVE (+)2,3
281º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,3
297º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,2
297º CARLES TORRUS ROIG (+)2,2
297º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)2,2
297º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,2
297º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
297º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
297º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)2,2
297º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)2,2
297º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2,2
297º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
297º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2,2
308º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
308º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
308º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,1
308º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)2,1
308º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,1
308º BLAI JOFRE RUIZ (+)2,1
308º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)2,1
308º JORDI SOLA ALSINA (+)2,1
308º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)2,1
308º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
308º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
308º JOAN PERICH ROMERO (+)2,1
308º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,1
308º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,1
308º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,1
308º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,1
308º JORDI SALVAT GALLEGO (+)2,1
308º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)2,1
308º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,1
308º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
308º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,1
308º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,1
308º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,1
308º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,1
308º DAVID TENES GARCIA (+)2,1
308º JORDI DEL RIO MARTIN (+)2,1
308º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,1
308º CESAR JAVIER GOMEZ LOPEZ (+)2,1
308º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,1
308º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
308º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,1
339º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
339º ALBERT MOREU GARCIA (+)2
339º MARTI MORENO COLL (+)2
339º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
339º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)2
339º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2
339º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2
339º FRANCISCO JAVIER RUBIO DE LA CUESTA (+)2
339º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
339º ANGEL MARIN RUIZ (+)2
339º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2
339º LLUIS MOLINS SALA (+)2
339º DAVID MUR SUÑER (+)2
339º MARIO GOMEZ MARTA (+)2
339º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2
339º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)2
339º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
339º DANIEL GARCIA MORATO (+)2
339º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2
339º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)2
359º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
359º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)1,9
359º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,9
359º JORDI MIRET SABATER (+)1,9
359º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
359º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1,9
359º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)1,9
359º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
359º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,9
359º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,9
359º JORDI SAIN BERMEJO (+)1,9
359º RICARD REY INFANTE (+)1,9
359º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
359º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)1,9
359º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)1,9
359º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)1,9
359º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,9
359º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,9
359º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
359º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)1,9
359º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,9
359º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
359º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,9
359º GERARD SOLANO REYES (+)1,9
359º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
359º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,9
385º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,8
385º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,8
385º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
385º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)1,8
385º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,8
385º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)1,8
385º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,8
385º JORDI VILADOMAT VERS (+)1,8
385º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
385º ALBERT BOIX LLOPIS (+)1,8
385º CARLES BERNET BERNADO (+)1,8
385º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
385º PAU SANCHEZ MARIN (+)1,8
385º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
385º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,8
385º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)1,8
385º DAVID RION DIAZ (+)1,8
385º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
403º ABBY NACHSHON (+)1,7
403º DIEGO MIER CAMPO (+)1,7
403º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,7
403º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
403º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,7
403º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,7
403º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,7
403º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
403º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
403º IOAN JULIAN SIDAU (+)1,7
403º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)1,7
403º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,7
403º GREGO LOPEZ LEON (+)1,7
403º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,7
403º FRANCESC FUSTER CARBO (+)1,7
403º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,7
403º ALBERT ANDRES AZNAR (+)1,7
403º EDGAR PETIT GARCIA (+)1,7
403º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,7
403º CHARLES RICHARD JACKSON (+)1,7
403º CHRISTOPHER HYSO (+)1,7
424º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,6
424º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)1,6
424º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,6
424º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
424º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
424º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,6
424º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,6
424º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
424º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
424º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
424º PERE COLOMER LLACH (+)1,6
424º TONI CASALS PICOLA (+)1,6
424º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,6
424º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,6
424º CRESCENCIO CALLE FERNANDEZ (+)1,6
424º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
424º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,6
424º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
424º PAU PEREZ SIERRA (+)1,6
424º FERRAN ESQUERRA GIMENO (+)1,6
424º JULIE MAISONGROSSE (+)1,6
445º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
445º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,5
445º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
445º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,5
445º ANGEL-CUSTODI RODRIGUEZ LIÑAN (+)1,5
445º XAVIER SUÑE ROMEU (+)1,5
445º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)1,5
445º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)1,5
445º RAMON BONVILA BONET (+)1,5
445º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,5
445º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)1,5
445º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,5
445º CARLES BARRERA BASSO (+)1,5
445º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,5
445º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)1,5
445º OSCAR MARTIN BAO (+)1,5
445º CARLOS OLIVER VERA (+)1,5
445º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)1,5
445º FRANCISCO VELA LEON (+)1,5
445º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
445º ROGER CAROT ORTIZ (+)1,5
445º PEDRO PARRA MORALES (+)1,5
445º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
445º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,5
445º MANUEL GALLARDO MORCILLO (+)1,5
445º ANTONI CAMPS ROSA (+)1,5
445º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,5
445º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,5
445º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,5
445º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,5
445º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,5
445º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,5
477º JOAN BARBERA FERRANDO (+)1,4
477º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,4
477º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
477º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
477º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
477º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,4
477º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
477º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,4
477º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
477º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,4
477º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
477º CASTO VILA SOLVES (+)1,4
477º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,4
477º JAN BOFILL COLOMES (+)1,4
477º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
477º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
477º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,4
477º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,4
477º ADRIA ANDREU OLIVARES (+)1,4
477º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,4
497º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,3
497º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
497º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
497º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,3
497º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
497º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,3
497º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,3
497º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,3
497º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,3
497º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
497º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,3
497º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
497º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
497º ANTONIO CONESA MANZANARES (+)1,3
497º CARLA PUIG JOU (+)1,3
497º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,3
497º SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,3
497º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,3
497º ALEX LUQUE MORAL (+)1,3
497º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,3
497º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
497º ALBERT MARTINEZ FERRUS (+)1,3
519º J.MANUEL SARRIAS CRUXENT (+)1,2
519º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)1,2
519º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,2
519º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,2
519º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,2
519º IGNASI FARRES FALCO (+)1,2
519º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)1,2
519º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,2
519º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,2
519º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)1,2
519º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,2
519º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
519º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
519º MARC CASELLAS GARCIA (+)1,2
519º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,2
534º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,1
534º VICTORIANO VILLANUEVA MARTINEZ (+)1,1
534º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,1
534º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
534º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,1
534º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1,1
534º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
534º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,1
534º RAMON SABRIA MESTRES (+)1,1
534º AGUSTI PUJOL ADELAR (+)1,1
534º JUAN MANUEL OLMOS FERNANDEZ (+)1,1
534º IVAN ALCALA BADIA (+)1,1
534º PAU FOLGUERA FOLGUERA (+)1,1
534º FREDERIC ARMISEN MIGUEL (+)1,1
534º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
534º JAUME GIL ARGEMI (+)1,1
534º DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,1
534º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1,1
534º JOSEP PUIG MAS (+)1,1
534º JORDI COSTA NOSAS (+)1,1
554º JUAN JOSE VAQUERO CHUECA (+)1
554º MIQUEL PAGES PRAT (+)1
554º ANTONIO NICOLAS CORTES (+)1
554º ALAN TORNER PIÑERO (+)1
554º ANGEL FEIJOO SOLER (+)1
554º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1
554º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1
554º MARTA FARRES BALLESTE (+)1
554º MOISES PERNIA MORENO (+)1
554º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1
554º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
554º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
566º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)0,9
566º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)0,9
566º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)0,9
566º MANUEL GOMEZ RAMIREZ (+)0,9
566º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
566º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
566º JAUME BAGES BADILLO (+)0,9
566º JOAN MANEL CRESPO GAGO (+)0,9
566º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)0,9
566º JORDI CLOTET RIFE (+)0,9
566º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
566º ANTONIO TORRELL SORIO (+)0,9
566º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)0,9
566º JORDI CERVERA CUNILL (+)0,9
566º RICARD PERAFERRER MORENO (+)0,9
566º JOAN MANEL ORTEGA CALERO (+)0,9
566º EDUARD PERA DOMINGO (+)0,9
566º RAMON CORRAL PRIETO (+)0,9
566º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)0,9
585º XAVIER NOGUEROL SASANEDAS (+)0,8
585º DANIEL CARRETER MARTINEZ (+)0,8
585º JOSE Mª LAGUNA VARGAS (+)0,8
585º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)0,8
585º JOAQUIN SERES CAPDEVILA (+)0,8
585º JULIAN BARTOLOMESANZ ARRANZ (+)0,8
585º PEDRO GIOL SAIZ (+)0,8
585º FER
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC