Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 3283
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

20.02.2018

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,8
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,7
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,6
CARLA PUIG JOU (+)2,6
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,9
MARTA CUCURULL SOLE (+)1,8
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,6
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,2
11º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,1
12º MARILYN HOLMES (+)0,8
12º CONCHI CARBALLO VALLEJO (+)0,8
12º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,8
15º ISABEL LUQUE CANO (+)0,7
15º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,7
15º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
18º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,5
18º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,5
20º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,4
21º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
22º AIDA GRAU DORADO (+)0,1
23º BERTA FOLCH SOLA 0
23º NURIA DALMAU SALAMAÑA 0
25º MARTA TRILLO GALINDO 0,2
26º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA 0,4
26º SILVIA GARANGOU VERGES 0,4
26º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,4
29º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
30º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,6
30º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,6
32º MARUJA TOLEDO TORRES 0,7
32º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,7
34º MARTINA KOSTALIKOVA 0,8
34º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
36º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,9
36º MERCEDES PRIO SEGUI 0,9
36º MARIA CREUS RIBAS 0,9
36º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 0,9
40º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 1
40º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
42º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
42º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 1,1
44º DOLORS COLL ROMANS 1,2
44º PATRICIA MAUREY 1,2
44º LAURA DESOI ROCA 1,2
44º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
48º M.MERCE GRAU FARRE 1,3
48º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
48º DOLORS PALAHI SENLI 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)3,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,7
IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)1,6
PAU ANDRES CANAL (+)1,6
JAN BOFILL COLOMES (+)0,8
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)0,6
JORDI MARQUEZ RITZ 0
DARIO SILVA BALBOA 0,3
MAX MEZQUITA DEALBERT 0,4
10º DANIEL ORESCHENKO 1,2
11º ROGER CAROT ORTIZ 1,5
12º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 1,6
12º LLUIS PALOMO MATEOS 1,6
14º PABLO GARCIA TEROL 2
15º ADRIA GIL MONTECELO 2,2
16º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,6
17º MARC FITO PUNTI 3,1
17º NICOLE JOYCE MORENO 3,1
19º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
19º VICTOR GUILLEM RODRIGUEZ 3,2
21º MARC PUERTA DIAZ 3,4
21º ERIC GALIMANY FORT 3,4
23º NON GASULL VELASCO 3,5
24º DANIEL SOLAVERA NAVARRO 3,8
25º ALBERT ANDRES CANAL 3,9
26º NICOLAU MOLAS BOU 4
27º EVA SARRIAS BERNAL 4,3
28º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 4,4
29º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
30º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
31º MIGUEL ALBERO ALIAGA 4,9
32º JOAN PANISELLO FERRAGUT 5
32º PAU SANCHEZ MARIN 5
34º MAR SARRIAS BERNAL 5,1
34º JAN VOLTAS MORENO 5,1
36º CARLES CALVO MOLINA 5,6
37º GENIS ALVAREZ PIZARRO 5,8
38º JAN FARRE ARIÑO 6,3
39º ORIOL MARTINEZ MARCO 6,4
40º ALEX VERGES VILA 6,6
41º ANNA SANCHEZ CANAL 6,7
42º DANI MALOLETNEV SITNIKOVA 7,1
43º XAVIER MONENTE SERRA 7,2
44º ALBERT PANELLA DOMINGUEZ 7,4
45º MARC GIL MONTECELO 7,5
46º ORIOL FORT BORRAS 7,7
47º JON JULIA COMAS 8
48º ENRIQUE SILVA SILVA 8,1
49º CANDELA PALOMEQUE COLL 8,4
50º ADRIA PRAT LAMAS 8,5

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)8,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)8
JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,3
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,3
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,2
JORDI SERRA BLANCH (+)6
ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)5,6
MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,5
10º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
10º MANEL MARTINEZ MESA (+)5,4
12º JORDI GIRO CODINA (+)5,3
13º CONRAD LLADO PLA (+)5,2
13º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,2
13º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5,2
13º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,2
13º JOSEP SURROCA CORET (+)5,2
18º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,1
18º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,1
18º JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
18º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,1
22º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
23º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
24º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,8
25º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,7
25º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,7
27º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,6
27º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,6
29º JUAN MARTI ILLAS (+)4,4
29º FIDEL SOLER BENET (+)4,4
29º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,4
32º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
33º RAMON JARDI MARTI (+)4,2
34º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)4,1
34º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,1
34º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,1
37º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)4
37º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)4
39º FERNANDO CANO MARTOS (+)3,9
39º SALVADOR VIHE REYNER (+)3,9
39º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)3,9
42º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,8
42º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
42º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,8
42º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,8
46º ANTONIO GARCIA AVILA (+)3,7
47º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,6
47º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)3,6
47º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
47º JOSE ATERO LORCA (+)3,6
47º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)3,6
47º MANUEL ALFONSO AMO (+)3,6
47º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC