Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 3282
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

19.02.2018

Llista dels 778 handicaps positius.

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)8,6
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)8
JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
JOSEP RIBAS ALONSO (+)7,4
JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)7,4
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,3
RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,1
JAUME VIDAL SERRAT (+)7,1
DANIEL STUART COLEMAN (+)6,8
10º SERGI ANDRES CANAL (+)6,6
11º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)6,3
12º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,2
12º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,2
14º JORDI SERRA BLANCH (+)6
14º ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6
16º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,9
16º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,9
18º CARLES PEREZ GELMA (+)5,8
19º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,7
19º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)5,7
21º BERENGUER ORTI MARES (+)5,6
21º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)5,6
21º MANEL MARTINEZ MESA (+)5,6
24º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,5
24º MANUEL AMOR ROYO (+)5,5
24º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,5
24º JORGE OLMOS PEREZ (+)5,5
28º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
28º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,4
30º JORDI GIRO CODINA (+)5,3
30º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5,3
32º CONRAD LLADO PLA (+)5,2
32º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,2
32º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5,2
32º ENRIC SANZ RAMON (+)5,2
32º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,2
32º JOSEP SURROCA CORET (+)5,2
38º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,1
38º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5,1
38º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,1
38º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)5,1
38º JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
38º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
38º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,1
38º ERIC PUIG JOU (+)5,1
38º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)5,1
38º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,1
48º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
48º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)5
50º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
50º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
50º MARC PEREZ GELMA (+)4,9
50º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,9
54º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,8
54º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,8
54º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,8
54º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,8
58º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,7
58º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,7
58º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4,7
58º TONI ENCISO MONTOYA (+)4,7
58º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,7
58º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
64º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,6
64º FIDEL SOLER BENET (+)4,6
64º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,6
64º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,6
68º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)4,5
68º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,5
68º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)4,5
68º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,5
68º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,5
73º JUAN MARTI ILLAS (+)4,4
73º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)4,4
73º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,4
73º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,4
73º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)4,4
78º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
78º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
78º RICARDO MATEO PEREZ (+)4,3
81º MARTI PEDRERO PALACIO (+)4,2
81º RAMON JARDI MARTI (+)4,2
81º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)4,2
81º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,2
81º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)4,2
81º ORIOL MAS GUERRERO (+)4,2
87º DAVID SOLE MARZO (+)4,1
87º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)4,1
87º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,1
87º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
87º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,1
87º JAVIER GAMERO MERINO (+)4,1
93º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)4
93º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)4
93º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)4
93º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)4
93º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4
98º FERNANDO CANO MARTOS (+)3,9
98º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)3,9
98º SALVADOR VIHE REYNER (+)3,9
98º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)3,9
98º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)3,9
98º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
98º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,9
98º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
106º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,8
106º JORDI GARCIA PINTO (+)3,8
106º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
106º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,8
106º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
106º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,8
106º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,8
106º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,8
106º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,8
106º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,8
106º JAVIER CACERES SORIANO (+)3,8
106º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)3,8
118º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,7
118º ANTONIO GARCIA AVILA (+)3,7
118º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,7
118º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
118º MIQUEL PORTA FARRAN (+)3,7
118º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)3,7
118º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,7
118º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3,7
118º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,7
118º JUAN ORTEGA CONDES (+)3,7
118º ROSENDO MENTA SALA (+)3,7
129º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,6
129º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)3,6
129º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,6
129º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,6
129º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
129º JOSE ATERO LORCA (+)3,6
129º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)3,6
129º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,6
129º MANUEL ALFONSO AMO (+)3,6
129º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
129º ALEX ALBINYANA TORNE (+)3,6
140º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,5
140º DAVID DIAZ CORTES (+)3,5
140º XAVIER PEREZ MARTIN (+)3,5
140º JOSEP TORRENT MARES (+)3,5
140º JORDI CANTO GARCIA (+)3,5
140º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,5
140º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,5
140º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
148º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,4
148º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,4
148º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
148º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,4
148º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
148º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)3,4
148º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)3,4
148º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,4
148º PERE PORTELL COLOMER (+)3,4
148º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)3,4
158º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,3
158º ANGEL PEREZ FARELL (+)3,3
158º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)3,3
158º MARC GARCIA PINTO (+)3,3
158º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,3
158º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,3
158º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
158º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,3
158º RICARD MORAT CARDONA (+)3,3
158º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)3,3
168º XAVIER SERRAL FLORETA (+)3,2
168º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,2
168º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,2
168º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,2
168º ANTONIO BLAY ROIG (+)3,2
168º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)3,2
168º SERGI ARISA SAEZ (+)3,2
168º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,2
168º MARC BELLA GARCIA (+)3,2
168º MARC IBANYEZ TORRES (+)3,2
168º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
168º NEIL ROBINSON (+)3,2
168º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,2
181º RAMON RUIZ GALISTEO (+)3,1
181º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
181º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,1
181º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
185º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)3
185º PEP ANGLES ROS (+)3
185º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)3
185º JOAN CODINA FEIXAS (+)3
185º ANGEL MARIN RUIZ (+)3
185º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)3
185º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3
185º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)3
185º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)3
194º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,9
194º MARTI MORENO COLL (+)2,9
194º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)2,9
194º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,9
194º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,9
194º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
194º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,9
194º MARIO GOMEZ MARTA (+)2,9
202º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,8
202º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,8
202º EDUARDO Mª GARCIA MALDONADO (+)2,8
202º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)2,8
202º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,8
202º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,8
202º CARLES MARQUES PLA (+)2,8
202º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
202º JORDI RUIZ REALES (+)2,8
211º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,7
211º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
211º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)2,7
211º ALEX PORTAS MODOLELL (+)2,7
211º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,7
211º FREDERIC LLORET ESPINET (+)2,7
211º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
211º JESUS FUENTES CRUZ (+)2,7
211º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,7
211º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,7
211º RAMON CORRAL PRIETO (+)2,7
211º MARC ISLA MATEU (+)2,7
223º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,6
223º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,6
223º JORDI SALVA JULIA (+)2,6
223º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)2,6
223º LUIS GRIFE GUIU (+)2,6
223º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,6
223º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2,6
223º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)2,6
223º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,6
223º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
223º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,6
223º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,6
223º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,6
223º JORDI ARENAS VIGO (+)2,6
223º PERE COLOMER LLACH (+)2,6
223º PERE CURTO ESCARDO (+)2,6
223º HUSEIN ALKASAB (+)2,6
223º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,6
223º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)2,6
223º CARLA PUIG JOU (+)2,6
223º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)2,6
223º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,6
245º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,5
245º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,5
245º LUIS CHAO PARADAS (+)2,5
245º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)2,5
245º ALBERT GABARRO VALLS (+)2,5
245º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)2,5
245º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
245º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,5
245º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,5
245º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,5
245º XAVIER MILLAN GARCIA (+)2,5
245º TOMAS LLORET BOLDU (+)2,5
245º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,5
245º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,5
245º LLUIS MOLINS SALA (+)2,5
245º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,5
261º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
261º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)2,4
261º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)2,4
261º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)2,4
261º SALVADOR PAREJA LAREDO (+)2,4
261º JOAN PERICH ROMERO (+)2,4
261º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)2,4
261º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,4
261º VALENTI PUIG CERETO (+)2,4
261º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)2,4
261º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,4
261º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)2,4
261º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)2,4
261º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)2,4
261º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)2,4
261º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)2,4
261º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)2,4
261º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)2,4
261º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)2,4
261º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,4
261º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)2,4
282º ALAN WEIR (+)2,3
282º JORDI PONS SEGALA (+)2,3
282º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
282º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
282º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
282º GALO GASCO FERNANDEZ (+)2,3
282º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,3
282º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)2,3
282º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,3
282º JOAN CODINA DONAIRE (+)2,3
282º RAUL MARMOL DE LA VEGA (+)2,3
282º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,3
282º DANI TOMAS SOAZ (+)2,3
282º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)2,3
282º ROGER GARCIA RIBO (+)2,3
282º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,3
298º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,2
298º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
298º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)2,2
298º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2,2
298º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)2,2
298º OLEGARIO ARNAU REDON (+)2,2
298º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)2,2
298º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,2
298º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,2
298º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,2
298º JAVIER VERGES BUENO (+)2,2
298º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)2,2
298º CARLES BERNET BERNADO (+)2,2
298º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)2,2
298º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,2
313º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,1
313º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)2,1
313º CARLES VIEJO MORO (+)2,1
313º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,1
313º DIEGO CANO MARTOS (+)2,1
313º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,1
313º TONI ARMENGOL NAUDI (+)2,1
313º CARLES MILLAN BOSCH (+)2,1
313º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
313º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)2,1
313º IGNASI FARRES FALCO (+)2,1
313º JOAN PALOMER MASGRAU (+)2,1
313º ANTONIO MARTINEZ RIOS (+)2,1
313º GREGO LOPEZ LEON (+)2,1
313º JOSE LLONCH CAPELLA (+)2,1
328º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
328º ANTONIO MARTOS PEREZ (+)2
328º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
328º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)2
328º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
328º PAU PEREZ SIERRA (+)2
328º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2
328º PEPE GARCIA GARCIA (+)2
328º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
328º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)2
328º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2
328º ENRIC CABARROCAS ORTEGA (+)2
328º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2
328º TONI BESORA PALOU (+)2
342º RICARD RIPOLL PI (+)1,9
342º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,9
342º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
342º JOSE ESTEBAN CORTES (+)1,9
342º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,9
342º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)1,9
342º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)1,9
342º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
342º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,9
342º PABLO FOSALBA VELA (+)1,9
342º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
342º FEDERICO GARCIA MORENO (+)1,9
342º DANIEL MARCOS OTERO (+)1,9
342º JESUS CHAVES URRASCO (+)1,9
342º EDUARD PAGES VILA (+)1,9
357º ALEX GARCIA MATEU (+)1,8
357º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)1,8
357º MANUEL RODRIGUEZ SANCHEZ (+)1,8
357º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)1,8
357º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)1,8
357º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,8
357º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,8
357º JOSEP Mª MARTI BARRACHINA (+)1,8
357º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,8
357º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
357º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,8
357º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)1,8
357º RICHARD CORDEN (+)1,8
357º SANTI CANADELL BOIX (+)1,8
357º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,8
357º MARTA CUCURULL SOLE (+)1,8
357º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1,8
357º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
375º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,7
375º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,7
375º MARC FORT LOPEZ (+)1,7
375º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,7
375º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,7
375º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,7
375º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,7
375º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)1,7
375º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
375º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,7
375º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,7
375º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,7
375º JORDI SAIN BERMEJO (+)1,7
375º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)1,7
375º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
375º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,7
375º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,7
375º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
375º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)1,7
375º GERARD SOLANO REYES (+)1,7
375º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,7
375º JAUME GIL ARGEMI (+)1,7
375º ELOI HERNANDO ROMERO (+)1,7
398º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,6
398º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,6
398º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
398º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
398º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,6
398º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,6
398º RICARD DIAZ CARRERAS (+)1,6
398º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1,6
398º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,6
398º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
398º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
398º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)1,6
398º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,6
398º JESUS MANUEL CARBAJO ALONSO (+)1,6
398º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)1,6
398º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)1,6
398º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,6
398º PAU ANDRES CANAL (+)1,6
398º PEDRO GARCIA RUIZ (+)1,6
417º NIL CAMACHO RAMONET (+)1,5
417º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,5
417º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,5
417º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
417º CARLES TORRUS ROIG (+)1,5
417º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)1,5
417º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,5
417º ANTONIO GARCIA SANCHEZ (+)1,5
417º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,5
417º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)1,5
417º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1,5
417º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,5
417º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,5
417º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)1,5
417º ENRIC SERRANO GIL (+)1,5
417º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)1,5
417º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,5
417º JOSEP DURANO PAIRO (+)1,5
417º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,5
417º NICULAE BALTES (+)1,5
417º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,5
417º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)1,5
417º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
417º DANIEL PRAT GONZALEZ (+)1,5
417º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
417º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)1,5
417º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
444º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)1,4
444º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
444º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,4
444º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,4
444º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,4
444º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
444º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,4
444º PAU FONT SALA (+)1,4
444º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)1,4
444º JORDI MIRET SABATER (+)1,4
444º JORDI MIR ALBERTI (+)1,4
444º JOSEP Mª LLOVET HAYA (+)1,4
444º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,4
444º ANTONI RECASENS COMES (+)1,4
444º RAMON BONVILA BONET (+)1,4
444º JOSE Mª LAGUNA VARGAS (+)1,4
444º JOAN GARCIA BELMONTE (+)1,4
444º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,4
444º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,4
444º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,4
444º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,4
444º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
444º JOSEP DOLCET BOTA (+)1,4
444º TONI CASALS PICOLA (+)1,4
444º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)1,4
444º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)1,4
444º JORDI COSTA NOSAS (+)1,4
444º LLUIS AMAT CASTANY (+)1,4
444º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,4
444º JOSE ANTONIO PLACIN HOLGUIN (+)1,4
444º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,4
444º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1,4
476º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)1,3
476º JOAN BARBERA FERRANDO (+)1,3
476º LLUIS ESPINALT VILA (+)1,3
476º DIEGO MIER CAMPO (+)1,3
476º EDUARD SANCHEZ BOU (+)1,3
476º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
476º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
476º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,3
476º JORDI CLOTET RIFE (+)1,3
476º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,3
476º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,3
476º JUAN ALCAZAR GONZALEZ (+)1,3
476º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,3
476º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,3
476º ALBERT SANCHEZ GARCIA (+)1,3
476º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,3
476º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,3
493º ROBERT RAMON LARENA (+)1,2
493º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)1,2
493º JAUME JIMENEZ RECUERDA (+)1,2
493º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)1,2
493º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,2
493º JORDI PANES CAPDEVILA (+)1,2
493º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
493º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,2
493º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,2
493º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
493º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,2
493º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,2
493º ENRIC TESTART RIUMALLO (+)1,2
493º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,2
507º GERALD FERNANDEZ CLOCHEY (+)1,1
507º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,1
507º MARC SOLA ALSINA (+)1,1
507º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,1
507º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
507º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)1,1
507º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
507º MARIO SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,1
507º VENANCI RAJA MASSO (+)1,1
507º ANTONIO RODRIGUEZ BARRIOS (+)1,1
507º FERMIN CASQUETE IRIARTE (+)1,1
507º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,1
507º SERGI MARIN BARRAGAN (+)1,1
507º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
507º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,1
507º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,1
507º JORDI VILLALONGA DELGADO (+)1,1
507º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,1
507º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,1
507º JOSEP BOADA AURICH (+)1,1
507º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)1,1
528º JOSE LUIS ORTIZ PEDRERO (+)1
528º JOSE MANUEL NAVARRO MORENO (+)1
528º ANTONIO GOMEZ TRIGO (+)1
528º PERE MANEL VILASECA ARROYO (+)1
528º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1
528º JOSEP FONTDEGLORIA RIUS (+)1
528º SERGI NOGUE LOPEZ (+)1
528º FRANCESC GASET FRIS (+)1
528º GABRIEL BAUTISTA GALLARDO (+)1
528º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)1
528º MERVYN PEARSON (+)1
528º JORDI TORRENT MARES (+)1
528º RICARD REY INFANTE (+)1
528º OSCAR MARTIN BAO (+)1
528º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1
528º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)1
528º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1
528º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
528º BORJA PONT PURTI (+)1
528º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
548º JUAN CORNET SUSANA (+)0,9
548º FRANCISCO FERNANDEZ ARIAS (+)0,9
548º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)0,9
548º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
548º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
548º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)0,9
548º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
548º LUIS RODON BERNAL (+)0,9
548º JOSEP MALLEU LLADO (+)0,9
548º JORDI MOLINS JARDI (+)0,9
548º VICENÇ PALLARES CASTELLO (+)0,9
548º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
548º SERGIO HERMOSO SANCHEZ (+)0,9
548º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)0,9
548º ISIDRE MASNOU ESTRAGUES (+)0,9
548º DANIEL BIOSCA RIERA (+)0,9
548º IVAN CERRATO CLAR (+)0,9
548º DAVID MARSA ORIOLS (+)0,9
548º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)0,9
548º FRANCISCO VELA LEON (+)0,9
548º IVAN ALCALA BADIA (+)0,9
548º JOSEP MARIA MASES VILASECA (+)0,9
548º ISABEL LUQUE CANO (+)0,9
548º EMILIO CARDENAS OLLE (+)0,9
548º PEDRO PARRA MORALES (+)0,9
548º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)0,9
548º BARRY ROBERT COOMBER (+)0,9
575º ENRIC ROVIROSA REDO (+)0,8
575º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)0,8
575º JAUME COLL RIGAU (+)0,8
575º PERE FERRET MIRABENT (+)0,8
575º FRANCISCO JAVIER REDEL ENRICH (+)0,8
575º MARILYN HOLMES (+)0,8
575º MIQUEL PAGES PRAT (+)0,8
575º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)0,8
575º ANGEL LLOPIS BARCELO (+)0,8
575º JORDI GIRO CLARASO (+)0,8
575º CONCHI CARBALLO VALLEJO (+)0,8
575º RAMON SABRIA MESTRES (+)0,8
575º CARLES ROVIRA PERA (+)0,8
575º ROGER MONTAÑOLA BUSQUETS (+)0,8
575º JOSEP ROCA ROSICH (+)0,8
575º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,8
575º LUIS JAVIER MARTINEZ SAMBLAS (+)0,8
575º<
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC