Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27895
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

16.03.2021

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)3,3
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,1
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,9
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
ABBY NACHSHON (+)1,7
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,7
NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,7
AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,7
11º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,6
12º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
13º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,2
14º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,8
14º MONTSE MURCIA GARRIGO (+)0,8
16º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
16º DOLORES ALCAZAR TURRILLO (+)0,7
18º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,6
18º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,6
18º ANNA SELVA VILARDELL (+)0,6
21º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,5
22º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
23º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
24º SORAYA LASSAL DAIA (+)0,2
25º BERTA FOLCH SOLA 0
26º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
27º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,3
28º MARILYN HOLMES 0,4
28º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,4
30º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
31º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,6
31º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,6
33º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
33º M.MERCE GRAU FARRE 0,8
35º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 0,9
36º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
37º ESTER CASTANY BOU 1,1
37º LAURA DESOI ROCA 1,1
37º ISABEL LUQUE CANO 1,1
40º DOLORS COLL ROMANS 1,2
40º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
42º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,3
42º PATRICIA MAUREY 1,3
42º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
42º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
46º CONCHI CARBALLO VALLEJO 1,4
46º ENCARNA GARCIA MONCLUS 1,4
48º MARU TOLEDO TORRES 1,5
49º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 1,6
50º CARMEN LACALLE BUENO 1,7
50º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1,7
50º EMILIA GONZALEZ DORADO 1,7

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,8
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
ROGER CAROT ORTIZ (+)1,5
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,1
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
EDUARD PACHECO CANO 2,8
10º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
11º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
12º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
12º JON JULIA COMAS 3,2
14º ALEJANDRO MANRIQUE ESPINAR 3,5
15º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
15º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
15º MARTI LUJA PASCUAL 3,9
18º HUGO PEREZ CASTAÑO 4,2
18º JAN FARRE ARIÑO 4,2
18º YAGO IZQUIERDO RUIZ 4,2
21º POL RIU MILAN 4,4
22º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
23º YAGO CASTRO SCHMID 4,8
24º CLAUDIO CASTRO SCHMID 4,9
25º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
26º MARC GIL MONTECELO 5,5
27º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,9
28º ALEX MENDOZA MONTERO 7
29º AISHA MUR SUÑER 7,4
30º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
31º POL TERUEL ROCA 7,7
32º HARITZ MENDIZABAL CARRILLO 8,2
33º ROGER MARCILLAS GOMEZ 8,3
34º TOMAS BERSZTEIN CELATA 8,5
35º JAN FORT BORRAS 8,6
36º DARIA PONSDOMENECH KAMENEVA 8,7
36º BIEL CABANES CISNEROS 8,7
38º MIGUEL DIEZ TEJEDOR 9
38º IAN LOPEZ LOPEZ 9
40º NIL ARTIGAS BALTASAR 9,4
41º DIEGO ESQUIVEL LUQUE 9,6
41º LEONARDO OLIVER SEVERIN 9,6
43º MIKHAIL EFREMOV 10
44º JOAN CASTELLS PELLICER 10,2
44º RAISA VALERO MAGAS 10,2
44º CARLOTA CATTARIN GARCIA 10,2
47º NORA VIÑOLAS FRIGOLA 10,4
48º ANNA MARTINEZ PEDREÑO 10,8
49º CAROLINA SOLAVERA NAVARRO 11,2
49º SERGI CLARAMUNT TIRVIO 11,2

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,2
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7,2
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)6,5
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,2
JOHN FREDERICK EVANS (+)6,2
11º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
11º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,1
13º CONRAD LLADO PLA (+)6
13º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6
15º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
16º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
16º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,7
18º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,6
18º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
20º LUIS GRIFE GUIU (+)5,5
20º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,5
20º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
23º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,4
24º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,3
24º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
26º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)5,2
26º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,2
28º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,1
29º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
30º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
30º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
32º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
32º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,8
32º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,8
35º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
36º JOSE ATERO LORCA (+)4,6
37º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
37º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,5
37º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
37º JORDI CANTO GARCIA (+)4,5
41º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
41º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
41º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,4
41º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
41º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,4
46º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
47º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,2
47º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,2
47º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,2
47º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
47º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC