Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27890
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

09.03.2021

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)3,3
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,1
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,9
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,9
MARTA FARRES BALLESTE (+)1,8
ABBY NACHSHON (+)1,7
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,7
AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,7
12º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
13º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,2
14º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1
15º MONTSE MURCIA GARRIGO (+)0,8
15º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,8
17º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
17º DOLORES ALCAZAR TURRILLO (+)0,7
19º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,6
19º ANNA SELVA VILARDELL (+)0,6
21º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,5
22º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
23º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
24º BERTA FOLCH SOLA 0
24º SORAYA LASSAL DAIA 0
26º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
27º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,3
28º MARILYN HOLMES 0,4
28º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,4
28º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,4
31º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
32º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,6
33º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 0,7
34º FINETA MASGRAU SERRA 7,7
35º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
35º M.MERCE GRAU FARRE 0,8
37º ESTER CASTANY BOU 0,9
37º ISABEL LUQUE CANO 0,9
39º MIREIA BAUX GODEFROY 9,1
40º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
41º CONCHITA ALVARO FORNS 10,5
42º LAURA DESOI ROCA 1,1
43º DOLORS COLL ROMANS 1,2
43º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
45º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,3
45º PATRICIA MAUREY 1,3
45º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
45º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
49º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 1,4
49º CONCHI CARBALLO VALLEJO 1,4
49º ENCARNA GARCIA MONCLUS 1,4

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,8
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
ROGER CAROT ORTIZ (+)1,5
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,1
ALEX MENDOZA MONTERO 7
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
ELOI DIAZ HEREU 16
MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
ALIX GARCIA-MARQUINA BARBIER 21,0
11º CLAUDIA CORVO AGUILELLA
12º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
13º EDUARD PACHECO CANO 2,8
14º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
15º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
16º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
16º JON JULIA COMAS 3,2
18º ALEJANDRO MANRIQUE ESPINAR 3,5
19º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
19º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
19º MARTI LUJA PASCUAL 3,9
22º HUGO PEREZ CASTAÑO 4,2
22º JAN FARRE ARIÑO 4,2
22º YAGO IZQUIERDO RUIZ 4,2
25º POL RIU MILAN 4,4
26º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
27º YAGO CASTRO SCHMID 4,8
28º CLAUDIO CASTRO SCHMID 4,9
29º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
30º MARC GIL MONTECELO 5,5
31º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,9
32º AISHA MUR SUÑER 7,4
33º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
34º POL TERUEL ROCA 7,7
35º HARITZ MENDIZABAL CARRILLO 8,2
36º ROGER MARCILLAS GOMEZ 8,3
37º TOMAS BERSZTEIN CELATA 8,5
38º JAN FORT BORRAS 8,6
39º DARIA PONSDOMENECH KAMENEVA 8,7
39º BIEL CABANES CISNEROS 8,7
41º MIGUEL DIEZ TEJEDOR 9
41º IAN LOPEZ LOPEZ 9
43º NIL ARTIGAS BALTASAR 9,4
44º DIEGO ESQUIVEL LUQUE 9,6
44º LEONARDO OLIVER SEVERIN 9,6
46º CRISTINA BENAZET LLAQUET 21
46º VICENTE COLLADO COLLADO 21
46º ENRIC XAVIER ESTELLA BOHORQUEZ 11,3
46º MAR PONS JORI 20,8
46º LUCAS MARES TORRENTS 11,6
46º SERGIO MONTALVO SIMON 19,7
46º CLOE MATEO VILLARONGA 12
46º EDUARD MOREIRA FONTOVA 17,4
46º EDUARD MOLL DE ALBA GUTIERREZ 18
46º MIKHAIL EFREMOV 10
46º FELIX TORRES PUIGVERT 21
46º ALEJANDRO MARIN CARBAJO 21
46º ONA CASTELLS PELLICER 14,4
46º JAN ALABART CLUA 21
46º MARTA ALARCON GODAYOL 0

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,4
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7,2
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)6,7
ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
JOHN FREDERICK EVANS (+)6,4
JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
10º JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,2
11º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
11º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,1
13º CONRAD LLADO PLA (+)6
13º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6
15º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
16º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
16º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,7
18º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,6
18º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
20º LUIS GRIFE GUIU (+)5,5
20º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,5
20º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,5
20º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
24º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,4
25º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
26º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)5,2
26º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,2
28º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,1
29º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
29º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5
31º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,9
31º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
31º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
34º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
34º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,8
36º JOSE ATERO LORCA (+)4,6
36º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
38º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
38º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,5
38º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
38º JORDI CANTO GARCIA (+)4,5
42º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
42º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
42º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,4
42º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
46º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
47º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,2
47º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,2
47º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,2
47º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
47º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC