Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Llista de guardonats a la Nit del Pitch & Putt 2006

Ets a:  IniciNotíciesCatalunyaNotícia id 5498
21.11.2006

CatalunyaLlista de guardonats a la Nit del Pitch & Putt 2006

Són tots els jugadors i jugadores que han guanyat algun guardó en les competicions oficials de la FCPP. El darrer dia per confirmar l'assistència és el dimecres 22 a les 12h
LLISTA DE PREMIATS NIT DEL PITCH & PUTT

CAMPIONATS DE CATALUNYA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA  2ª CATEGORIA – MAS PAGÈS

 

5º classificat: PEDRO MARTINEZ ORTEGA

4º classificat: LLUIS MOIX SALA

3º classificat: IGNACIO PARDO MARTINEZ

Sotscampió: ALEX RATERA APARICIO

Campió: MARIO SUBIRA SERENTILL

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SENIOR – TEIÀ

 

5º de 2ª cat.: ANGEL MIGUEL ARGÜESO DIEZ

4º de 2ª cat.: JOHN IVOR MOOREY CLOUGH

3ª de 2ª cat.: MANUEL MARIN TREVIÑO

5º de 1ª cat.: MARILYN HOLMES

4º de 1ª cat.: PEDRO SAAVEDRA RECIO

3º de 1ª cat.: JUAN MANUEL YMBERN JULIA

Sots campió Super Sènior: CECILIO DEL RIO ALAMEDA

Campió Super Sènior: JOSE Mª ANZIZU FUREST

Sotscampió 3ª cat.: FRANCISCO ARCOS MONTEAGUDO

Campió 3ª cat.: JOSE ALBARRAL ABAD

Sotscampió  2ª cat.: ANTONIO TEJEDOR ESPINOSA

Campió  2ª cat.: JOSE DOMENECH VIDAL  

Sotscampió 1ª cat.: PILAR MONTERO SANCHEZ     

Campió 1ª cat.: JUAN JOSE BERRIO GAYO

Sotscampió absolut: JUAN HERRAIZ MOYA

Campió absolut: KIKU ARGEMI CARBONELL         

                                                                                                             

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA FEMENÍ – CAN RAFEL

 

5ª de 3ª cat: Mª DOLORES HERNANDEZ MARQUEZ

4º de 3º cat.: MERCE GARCIA BOIX

3º de 3º cat.: CARME VALLADOLID ALONSO

5ª de 2ª cat: MONTSERRAT MORENO MIGUEL

4ª de 2ª cat: OLGA CASTILLO NAVARRO  

3ª de 2ª cat: DOLORS RUIZ RODRIGUEZ                                                                   

5ª de 1ª cat: PILAR MONTERO SANCHEZ

4ª de 1ª cat: ENCARNA RODRIGUEZ DIAZ                                                                                              

3ª de 1ª cat: LAURA SANCHEZ JIMENEZ

Sotscampiona de 3ª cat: MARIA CLERIC SAFONT                   

Campiona de 3ª cat: MARIA BASTIDA CANO          

Sotscampiona de 2ª cat: FATIMA PELLICER GUSO                                                 

Campiona de 2ª cat: CARMEN LACALLE BUENO

Sotscampiona 1ª cat.: MERCEDES MARCO MARTINEZ

Campiona 1ª cat.: MARTA LOPEZ SANTOS

Sotscampiona absoluta: BERTA FOLCH SOLA                                                                                                               

Campiona absoluta: ELIA FOLCH SOLA

                                                                                                             

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA DOBLE – PAPALÚS

 

4ª parella clas.: JAUME PALLARES CALVO

                           JORDI PLANAS GRANDE

3ª parella clas.: ANTONIO POYATOS VILLALVA

                           ANTONIO NAVARRO LUNA

Sotscampions: JORDI SABORIT FLORETA

                          MARC LLORET DALMAU

Campions: JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA

                     MARC FORTUNY ESPAÑA

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL – GUALTA

 

 

Campió Cadet: SERGI ANDRES MISSE

Campiona Cadet: JOANA YAÑEZ ABADES

Sotscampió Cadet: ELIA FOLCH SOLÀ

Campió Infantil: XAVIER LLEAL FONTAS

Campiona Infantil: CARLA LLONCH BRULL

Sotscampió Infantil: PEP ANGLES ROS

Campió Aleví: EUDALDO CASTILLO DIAZ

Campiona: Aleví: JUDIT GOMEZ SARRIAS

Sotscampió Aleví: DANIEL MOSCATEL NACHSHON

Campió Benjamí: ERNESTO ROMEU TRINXET

Campiona Benjamí: SONIA SANCHEZ FERNANDEZ

Sotscampió Benjamí: GONZALO LANAS IGLESIAS

Sotscampió absolut: GERARD ROSELLO MOYA

Campió absolut: JOSE MARIA MASSONS GABARRÓ

 

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA MATX PLAY – LLEIDA

 

Semifinalista: DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ        

Semifinalista: JOSEP GASULL BONAFONT

Finalista: JORDI SABORIT FLORETA

Campió: MARC LLORET DALMAU            

 

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT – TEIÀ

 

5º classificat: JORDI SABORIT FLORETA                   

4º classificat: JORDI SALVA JULIA

3º classificat: FRANCISCO JAVIER LOPEZ SANTOS

Sotscampió: EDUARD SANCHEZ BOU                       

Campió: MARC LLORET DALMAU                            

 

 

 

 

 

 

CAMPIONAT INTERCLUBS DE PITCH & PUTT - TROFEU JOSE Mª ANZIZU

 

Equip Lloret Papalús:        RAMON RUIZ GALISTEO

                                               DIEGO MORENO GIRON

                                               MIQUEL ROGER PUJOL

                                               ANTONIO GARCIA MARTINEZ

                                               MARGA ROBLEDO GONZALEZ

                                               ENCARNA ROBLEDO GONZALEZ

                                               CARMEN GIL FONTRODONA

                                               MANUEL CAZORLA LOPEZ

                                               ANTONI MARTINEZ PUJADAS

                                               DAVID MARTINEZ PUJADAS

                                               MIQUEL BARNES NICOLAU

                                               FRANCISCO RUBIO DUQUE

                                               FRANCISCO MARTINEZ GARCIA

                                               MEDIN GARCIA MARTINEZ

                                               DANI MAÑER VILA

                                               CARLES JIMENEZ MARTINEZ

                                               JOAN BERTRAN GELABERT

                                               FLORENTINO GONZALEZ HERNANDEZ

                                               CARLOS CAMACHO CERRO

                                               CESAR GOMEZ LOPEZ

 

Equip guanyador 2ª Divisió: LLORET PAPALÚS

 

Equip HCP 1 A:                                  ANDREU PEREZ SALDAÑA

                                                               AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ

                                                               JORDI SERRA BLANCH

                                                               BARTO JIMENEZ FELIU

                                                               XAVIER CREUS VENTURA

                                                               JUAN PERALVAREZ FERNANDEZ

                                                               CARLES PEREZ GELMA

                                                               CARLOS SANCHEZ ARAGON

                                                               JOAN SALOM MORENO

                                                               JUAN PEREZ SALDAÑA

                                                               RAFAEL RAMOS MERINO

                                                               JORDI MARTINEZ TIENZA

                                                               MARC PEREZ GELMA

                                                               FRANCESC PEREZ GELMA

 

 

Equip guanyador del Trofeu Jose Mª Anzizu:  HCP 1 A (1ª Divisió)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COPA CATALUNYA – TROFEU “SOLIUS” – PAPALÚS

 

Equip Finalista: FRANCIAC

 

Equip Guanyador: JAUME PALLARES

                                    JOAN PELLICER

                                    JOSEP PELLICER

                                   OSCAR GARCIA

                                    PACO AREVALO

                                    ALBERTO ALCARAZ

                                    XAVIER LOPEZ

                                    JORDI PLANAS

 

Equip guanyador del Trofeu “Solius”: CAN RAFEL

                                              

 

RÀNQUING

 

 

RÀNQUING DE CATALUNYA JUVENIL

 

5º Classif: JORDI CIVICO PUIGRODON                                        296                                        

4º Classif: ADRIÀ MONJONELL TRULLOLS                              301                                        

3er Classif:. DANIEL MOSCATEL NACHSHON                         343                                        

2º Classif.: GERARD CARRANZA BENITO                 377                                        

1er Classif.: POL SAURA TURON                                              398                       

 

DIPLOMES RÀNQUING DE CATALUNYA JUVENIL

 

10º Classif: PABLO VERGES FORT                                66                          

9º Classif: XAVIER PINTOR VILLARROYA                 88                          

7º Classif: JOEL MOSCATEL NACHSHON                       118                    

7º Classif: DIEGO MARTINEZ NAVARRO                118                                           

6º Classif: JOSE CLOS SALDON                                                  273                                           

 

 

RÀNQUING DE CATALUNYA SÈNIOR

 

5º Classif: JUAN RAMON CARRERA GORTAZAR   411                                        

4º Classif: MANEL JUANIAS ARBEOLA                                     412                                        

3er Classif:. JUAN JOSE BERRIO GAYO                                       456                                        

2º Classif.: PILAR MONTERO SANCHEZ                                     477                                        

1er Classif.: ALAN WEIR                                                               481                       

 

 

 

 

 

 

 

DIPLOMES RÀNQUING DE CATALUNYA SENIOR

 

15º Classif: FRANCISCO BARJA GIL                                            336

14º Classif: MARIANO CANO YAÑEZ                                        342                                        

13º Classif: DANIEL SERRANO LEON                                          346                                        

12º Classif: NURIA DALMAU SALAMAÑA                              368                                                        

11º Classif: KENNETH JOSEPH SWEENY                     371                                        

10º Classif: JOSEP Mª ANZIZU FUREST                                       376                        

9º Classif: MARILYN HOLMES                                                      388                        

8º Classif: ENRIC MARTIN MOYA                                                390                        

7º Classif: JORGE VALL FILLAT                                                    395                        

6º Classif: CLIVE JOHN SHADDICK                                             399                                        

 

RÀNQUING DE CATALUNYA SUPER SÈNIOR

 

2º Classif.: JOSE Mª COLL TORREL                                               305                                        

1er Classif.: JOSE Mª DE ANZIZU FUREST                              376                       

 

RÀNQUING DE CATALUNYA FEMENI

 

5º Classif: LAURA SANCHEZ JIMENEZ                                      396                                        

4º Classif : MARTA LOPEZ SANTOS                                           398

3er.Classif.: MERCES MARCO MARTINEZ                 426                                        

2na. Calssif.: NURIA DALMAU SALAMAÑA                           473                        

1a. Classif.: PILAR MONTERO SANCHEZ                               491                       

 

DIPLOMES RÀNQUING DE CATALUNYA FEMENI

 

15º Classif: FATIMA PELLICER GUSO                                         288

14º Classif: DOLORES ALCAZAR TURRILLO                             295                                        

13º Classif: CARMEN LACALLE BUENO                                     321                                        

12º Classif: Mª MERCE GRAU FARRE                                          342                                                        

11º Classif: OLGA CASTILLO NAVARRO                    356                                        

10º Classif: ISABEL RODRIGUEZ HERRERA                               361                        

9º Classif: DOLORS RUIZ RODRIGUEZ                                         367                        

8º Classif: ENCARNA RODRIGUEZ DIAZ                    369                        

7º Classif: ABBY NACHSHON MOSCATEL                386                                        

6º Classif: MARILYN HOLMES                                                       388                                        

 

RÀNQUING DE CATALUNYA ABSOLUT:

 

10º Classif: DANIEL STUART COLEMAN                   532

10º Classif: ENRIC SANZ RAMON                                532

9º Classif: JOSEP PELLICER CASTELLVI                      549                         

8ª Classif: JORDI SALVA JULIA                                                    550                                        

7º Classif: FRANCISCO JAVIER LOPEZ SANTOS                      553                                                                       

6º Classif: JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA                      557                                        

5º Classif: JAUME PALLARES CALVO                                        562                                                                       

4º Classif: ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ                              567                                        

3º Classif: FERNANDO CANO MARTOS                                     579                                                                       

Sotscampió: MARC LLORET DALMAU                                      587                                                                       

Campió: JORDI SABORIT FLORETA                                      594                                                                                                        

 

DIPLOMES RÀNQUING DE CATALUNYA ABSOLUT:

 

50º Classif: JORGE VALL FILLAT                                  384         

49º Classif: IÑAKI IRUSKIETA ARROJO                                     388         

48º Classif. ENRIC ROVIROSA REDO                                           392

47º Classif: OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS                        393

46º Classif: FREDERIC LLORET ESPINET                   394                                          

43º Classif: SALVADOR MOREU GARCIA                395

43º Classif: XAVIER JOUNOU TOMAS                                        395

43º Classif: JUAN JOSE BERRIO GAYO                                        395

42ª Classif: ENRIQUE JAEN LOPEZ                                             399                          

41º Classif: DIEGO CANO MARTOS                                             402

40º Classif: PILAR MONTERO SANCHEZ                    403

38º Classif: PERE SALLENT COSTAJUSSA                 408         

38º Classif: FRANCISCO AREVALO GARCIA                             408         

36º Classif. JOAN PELLICER CASTELLVI                    424

36º Classif: JUAN GIL FONTANALS                                            424

35º Classif: JOSEP GASULL BONAFONT                                   428                                          

34º Classif: JOSE SANTOS SANCHEZ                                          436                        

32º Classif: CARLES TORRUS ROIG                                             441

32º Classif: XAVIER BARNILS GARCIA                                      441

31º Classif: EMILIO VILLODRES RAMOS                    432

30º Classif: EMILIO BORREGO PRADOS                                     453

29º Classif: LLUIS GRIFE GUIU                                                      455                        

25º Classif: JORDI SERRA BLANCH                                             466         

25ª Classif: ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA       466                

25º Classif: ALBERT MOREU GARCIA                                        466

25º Classif: EMILI  SANMARTIN MULERO                 466

23º Classif: HECTOR DIAZ DE ARGANDOÑA                           472         

23º Classif: JORDI BARGALLO VERNET                                     472         

22º Classif: JOAN MARTI ILLAS                                                   474

21º Classif: RICARDO BETLINSKI COLMENA                           479

20º Classif: GINES FERNANDEZ CORBALAN                            480                                        

19º Classif: RAMON JARDI MARTI                                            484          

18º Classif: DAVID SOLE MARZO                                 487

17º Classif: JUAN MARTINEZ MARTOS                                    494

16º Classif: EDUARD SANCHEZ BOU                                          496

15º Classif: FRANCISCO NAVARRO DE PACO                          500

14º Classif: MARC FORTUNY ESPAÑA                                       501                        

13º Classif: AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ                        510

12º Classif: DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ                            525

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC