Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Joel Girbau Campió de Catalunya Matxplay FCPP 2021

Ets a:  IniciNotíciesCampionats de CatalunyaNotícia id 41238
08.08.2021

Campionats de CatalunyaJoel Girbau Campió de Catalunya Matxplay FCPP 2021

Joel Girbau Campió de Catalunya Matxplay FCPP 2021 després de guanyar a la final davant d'Oriol Mas al P&P Lloret


Guanyadors Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2021


   

Joel Girbau Campió de Catalunya         Joel Girbau i Oriol Mas                   4 Finalistes                   


Classificació Final Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2021 - Cat ABSOLUTA

Posició Final

Nom







1

GIRBAU TANTIÑA, JOEL

2

MAS GUERRERO, ORIOL

3

CANO MARTOS, FERNANDO

4

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

5

LLORET DALMAU, MARC

6

ALBIÑANA BRIL, ROGER

7

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

8

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO







 

 

   

        1ers Classificats quadre Sènior   1ers Classificats quadre Femení  1ers Classificats quadre Hcp No positiu

 

Classificació Final Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2021 - Quadre Cat SÈNIOR

Posició Final

Nom







1

PAZ ESCOBAR, JUAN

2

CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER

3

RAJA MASSO, VENANCI

4

BONVILA BONET, RAMON

5

ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR

6

BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER

7

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

8

SIN CIRES, PEDRO













Classificació Final Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2021 - Quadre Cat FEMENÍ

Posició Final

Nom







1

MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO

2

ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI

3

TAULATS ORIOL, Mª ANGELS

4

PALLAS BLAZQUEZ, ARIADNA

5

FARRES BALLESTE, MARTA

6

MONTERO SANCHEZ, PILAR

7

PEREZ CASARES, MARIA ROSA

8

LUQUE CANO, ISABEL













Classificació Final Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2021 - Quadre Cat HCP NO POSITIU

Posició Final

Nom







1

GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI

2

TARRIDA COTTI, SERGI

3

BAGAN ROBLEDO, JAVIER

4

LASO SANCHEZ, ANTONIO

5

GISPERT MAROT, MANUEL

6

QUELLOS RUHI, LLUIS

7

RIERA RAURELL, QUIM

8

SANCHO CRESPI, ANTONI

 

 

 


1a Ronda - 32ens de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat













 1-64

07/08/21 - 9:00

 

TOMAS REYNE, LLUIS

ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO

2i1

 1-64

07/08/21 - 9:06

 

BERTRAN VISIEDO, JOAN

ROGER PUJOL, MIQUEL

1up

 1-64

07/08/21 - 9:12

6i4

RAMOS MERINO, RAFAEL

SUREDA SANDONIS, ALBERT

 

 1-64

07/08/21 - 9:18

 

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

1up

 1-64

07/08/21 - 9:24

1up

LOPEZ LEON, GREGO

PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL

 

 1-64

07/08/21 - 9:30

6i5

CANO MARTOS, FERNANDO

PUIG CASANOVAS, PERE

 

 1-64

07/08/21 - 9:36

 

NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

7i5

 1-64

07/08/21 - 9:42

2up

DIAZ CORTES, DAVID

PUJOL ADELAR, AGUSTI

 







 1-64

07/08/21 - 9:48

5i4

ATERO LORCA, JOSE

PIN BARTOLOME, MARC

 

 1-64

07/08/21 - 9:54

2up

GARANGOU SERAROLS, SALVADOR

PETIT GARCIA, EDGAR

 

 1-64

07/08/21 - 10:00

2i1

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

GIRBAL BRUGADA, EDUARD

 

 1-64

07/08/21 - 10:06

3i2

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

SERRANO GIL, ENRIC

 

 1-64

07/08/21 - 10:12

 

MARTINEZ LOPEZ, JUAN CARLOS

MARQUES PLA, CARLES

2i1

 1-64

07/08/21 - 10:18

3i2

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

BELMONTE SAIN, LLUIS

 

 1-64

07/08/21 - 10:24

4i3

RUBIO DUQUE, FRANCISCO

DALMAU SALAMAÑA, NURIA

 

 1-64

07/08/21 - 10:30

1up

COOMBER, BARRY

FORT LOPEZ, MARC

 







 1-64

07/08/21 - 10:36

4i3

RODRIGUEZ DURAN, ANGEL

URREA DAPENA, MIGUEL

 

 1-64

07/08/21 - 10:42

vo

EVANS *, JOHN FREDERICK

BARNILS GARCIA, XAVIER

 

 1-64

07/08/21 - 10:48

 

CLOTET RIFE, JORDI

ALBIÑANA BRIL, ROGER

1up

 1-64

07/08/21 - 10:54

4i3

CAROT ORTIZ, ROGER

IBANYEZ TORRES, MARC

 

 1-64

07/08/21 - 11:00

3i2

SABORIT FLORETA, JORDI

MARTINEZ MARTOS, JUAN

 

 1-64

07/08/21 - 11:06

2up

ALBIÑANA BRIL, ALEXANDRE

GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL

 

 1-64

07/08/21 - 11:12

4i3

MARTINEZ MARTOS, JOSEP

PIQUE PARROT, OSCAR

 

 1-64

07/08/21 - 11:18

3i1

GIRBAU TANTIÑA, JOEL

PALLAROLS BOVE, JOSEP

 







 1-64

07/08/21 - 11:24

 

NIÑEROLA GALINDO, JORDI

MORENO COLL, MARTI

2i1

 1-64

07/08/21 - 11:30

2up

GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO

GOMEZ MARTA, MARIO

 

 1-64

07/08/21 - 11:36

1up

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

COSTA NOSAS, JORDI

 

 1-64

07/08/21 - 11:42

5i4

LLORET DALMAU, MARC

AVILES DE DIEGO, JUANJO

 

 1-64

07/08/21 - 11:48

4i2

MAS GUERRERO, ORIOL

RUIZ GALISTEO, RAMON

 

 1-64

07/08/21 - 11:54

 

MARTINEZ PADILLA, JUAN

CRESPO GAGO, JOAN MANEL

1up

 1-64

07/08/21 - 12:00

3i1

MOREU GARCIA, SALVADOR

GARCIA RIBERA, LLUIS

 

 1-64

07/08/21 - 12:06

4i2

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

VIDAL SERRAT, JAUME

 













2a Ronda - 16ens de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat













 1-32

07/08/21 - 12:12

2i1

ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO

ROGER PUJOL, MIQUEL

 

 1-32

07/08/21 - 12:18

 

RAMOS MERINO, RAFAEL

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

3i2

 1-32

07/08/21 - 12:24

 

LOPEZ LEON, GREGO

CANO MARTOS, FERNANDO

5i4

 1-32

07/08/21 - 12:30

 

RODRIGUEZ GARCIA, JAVIER

DIAZ CORTES, DAVID

1up







 1-32

07/08/21 - 12:36

3i2

ATERO LORCA, JOSE

GARANGOU SERAROLS, SALVADOR

 

 1-32

07/08/21 - 12:42

 

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

1up

 1-32

07/08/21 - 12:48

 

MARQUES PLA, CARLES

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

1up

 1-32

07/08/21 - 13:00

 

RUBIO DUQUE, FRANCISCO

COOMBER, BARRY

6i5







 1-32

07/08/21 - 13:12

 

RODRIGUEZ DURAN, ANGEL

EVANS *, JOHN FREDERICK

1up

 1-32

07/08/21 - 13:24

3i2

ALBIÑANA BRIL, ROGER

CAROT ORTIZ, ROGER

 

 1-32

07/08/21 - 13:36

1up

SABORIT FLORETA, JORDI

ALBIÑANA BRIL, ALEXANDRE

 

 1-32

07/08/21 - 13:48

 

MARTINEZ MARTOS, JOSEP

GIRBAU TANTIÑA, JOEL

2i1







 1-32

07/08/21 - 14:00

1up

MORENO COLL, MARTI

GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO

 

 1-32

07/08/21 - 14:12

 

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

LLORET DALMAU, MARC

4i2

 1-32

07/08/21 - 14:24

5i4

MAS GUERRERO, ORIOL

CRESPO GAGO, JOAN MANEL

 

 1-32

07/08/21 - 14:36

 

MOREU GARCIA, SALVADOR

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

2up













3a Ronda - 8ens de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat













 1-16

07/08/21 - 14:48

 

ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

4i2

 1-16

07/08/21 - 15:00

4i3

CANO MARTOS, FERNANDO

DIAZ CORTES, DAVID

 







 1-16

07/08/21 - 15:12

 

ATERO LORCA, JOSE

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

3i1

 1-16

07/08/21 - 15:30

6i5

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

COOMBER, BARRY

 







 1-16

07/08/21 - 15:54

 

EVANS *, JOHN FREDERICK

ALBIÑANA BRIL, ROGER

3i2

 1-16

07/08/21 - 16:18

 

SABORIT FLORETA, JORDI

GIRBAU TANTIÑA, JOEL

1up







 1-16

07/08/21 - 16:42

 

MORENO COLL, MARTI

LLORET DALMAU, MARC

3i1

 1-16

07/08/21 - 17:06

6i4

MAS GUERRERO, ORIOL

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 













4a Ronda - 4rts de final

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat













 1-8NP

08/08/21 - 9:00

 

RIERA RAURELL, QUIM

TARRIDA COTTI, SERGI

1up

 1-8NP

08/08/21 - 9:06

3i2

BAGAN ROBLEDO, JAVIER

SANCHO CRESPI, ANTONI

 

 1-8NP

08/08/21 - 9:12

 

GISPERT MAROT, MANUEL

GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI

2i1

 1-8NP

08/08/21 - 9:18

 

QUELLOS RUHI, LLUIS

LASO SANCHEZ, ANTONIO

5i3

 1-8 F

08/08/21 - 9:24

 

MONTERO SANCHEZ, PILAR

TAULATS ORIOL, Mª ANGELS

1up

 1-8 F

08/08/21 - 9:30

 

LUQUE CANO, ISABEL

PALLAS BLAZQUEZ, ARIADNA

1up

 1-8 F

08/08/21 - 9:36

2i1

ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI

FARRES BALLESTE, MARTA

 

 1-8 F

08/08/21 - 9:42

7i5

MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO

PEREZ CASARES, MARIA ROSA

 

 1-8 S

08/08/21 - 9:48

 

SIN CIRES, PEDRO

PAZ ESCOBAR, JUAN

3i2

 1-8 S

08/08/21 - 9:54

 

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

RAJA MASSO, VENANCI

4i3

 1-8 S

08/08/21 - 10:00

 

BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER

CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER

1up

 1-8 S

08/08/21 - 10:06

2i1

BONVILA BONET, RAMON

ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR

 

 1-8

08/08/21 - 10:12

 

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

CANO MARTOS, FERNANDO

4i3

 1-8

08/08/21 - 10:18

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

3i2

 1-8

08/08/21 - 10:24

 

ALBIÑANA BRIL, ROGER

GIRBAU TANTIÑA, JOEL

2i1

 1-8

08/08/21 - 10:30

 

LLORET DALMAU, MARC

MAS GUERRERO, ORIOL

7i5













5a Ronda - Semifinals

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat













 5-8NP

20/10/20 - 11:42

 

SANCHO CRESPI, ANTONI

GISPERT MAROT, MANUEL

1up

 5-8NP

20/10/20 - 11:48

 

RIERA RAURELL, QUIM

QUELLOS RUHI, LLUIS

6i5

 5-8 F

20/10/20 - 12:06

 

LUQUE CANO, ISABEL

FARRES BALLESTE, MARTA

4i3

 5-8 F

20/10/20 - 12:12

5i3

MONTERO SANCHEZ, PILAR

PEREZ CASARES, MARIA ROSA

 

 5-8 S

20/10/20 - 12:30

3i1

BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

 

 5-8 S

20/10/20 - 12:36

6i5

ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR

SIN CIRES, PEDRO

 

 5-8

20/10/20 - 12:54

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

ALBIÑANA BRIL, ROGER

3i2

 5-8

20/10/20 - 13:00

 

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

LLORET DALMAU, MARC

5i4







 1-4NP

20/10/20 - 11:54

 

BAGAN ROBLEDO, JAVIER

GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI

2i1

 1-4NP

20/10/20 - 12:00

1up

TARRIDA COTTI, SERGI

LASO SANCHEZ, ANTONIO

 

 1-4 F

20/10/20 - 12:18

 

PALLAS BLAZQUEZ, ARIADNA

ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI

3i2

 1-4 F

20/10/20 - 12:24

 

TAULATS ORIOL, Mª ANGELS

MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO

1up

 1-4 S

20/10/20 - 12:42

5i4

CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER

RAJA MASSO, VENANCI

 

 1-4 S

20/10/20 - 12:48

 

BONVILA BONET, RAMON

PAZ ESCOBAR, JUAN

4i3

 1-4

20/10/20 - 13:06

 

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

GIRBAU TANTIÑA, JOEL

1up

 1-4

20/10/20 - 13:12

 

CANO MARTOS, FERNANDO

MAS GUERRERO, ORIOL

3i1













6a Ronda - Finals

Posició

Horari

Enfrontaments / Resultat













 7-8NP

20/10/20 - 14:18

 

SANCHO CRESPI, ANTONI

RIERA RAURELL, QUIM

1up

 7-8 F

20/10/20 - 14:42

 

LUQUE CANO, ISABEL

PEREZ CASARES, MARIA ROSA

2i1

 7-8 S

20/10/20 - 15:12

1up

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

SIN CIRES, PEDRO

 

 7-8

20/10/20 - 15:36

VO

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

 







 5-6NP

20/10/20 - 14:24

VO

GISPERT MAROT, MANUEL

QUELLOS RUHI, LLUIS

 

 5-6 F

20/10/20 - 14:54

6i5

FARRES BALLESTE, MARTA

MONTERO SANCHEZ, PILAR

 

 5-6 S

20/10/20 - 15:18

 

BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER

ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR

1up

 5-6

20/10/20 - 15:42

 

ALBIÑANA BRIL, ROGER

LLORET DALMAU, MARC

1up







 3-4NP

20/10/20 - 14:30

4i3

BAGAN ROBLEDO, JAVIER

LASO SANCHEZ, ANTONIO

 

 3-4 F

20/10/20 - 15:00

 

PALLAS BLAZQUEZ, ARIADNA

TAULATS ORIOL, Mª ANGELS

1up

 3-4 S

20/10/20 - 15:24

VO

RAJA MASSO, VENANCI

BONVILA BONET, RAMON

 

 3-4

20/10/20 - 15:54

 

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

CANO MARTOS, FERNANDO

1up







 1-2NP

20/10/20 - 14:36

1up

GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI

TARRIDA COTTI, SERGI

 

 1-2 F

20/10/20 - 15:06

 

ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI

MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO

2i1

 1-2 S

20/10/20 - 15:30

 

CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER

PAZ ESCOBAR, JUAN

2i1

 1-2

20/10/20 - 16:00

2i1

GIRBAU TANTIÑA, JOEL

MAS GUERRERO, ORIOL

 







 

Quadre d'enfrontaments al Campionat de Catalunya Matxplay FCPP 2021




































1

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 






























 

COOMBER, BARRY

3

 


 





























 

 




 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 
























 

COOMBER, BARRY

 

 






 


 























 

 

 



64

VIDAL SERRAT, JAUME

 

 



 























 



 

FORT LOPEZ, MARC

62

 





 























 




 







 

IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP

 


















 

COOMBER, BARRY

 

 












 

 


















 

 

 






32

MOREU GARCIA, SALVADOR

 




 



 

















 



 



 

RUBIO DUQUE, FRANCISCO

30

 


 



 



 

















 



 

 


 

 



 

 

MOREU GARCIA, SALVADOR

 

 



 

















 



 

RUBIO DUQUE, FRANCISCO

 

 





 

 





 

















 





 



33

GARCIA RIBERA, LLUIS

 

 






 

















 






 

DALMAU SALAMAÑA, NURIA

35

 








 

















 







 









 

 

MAS GUERRERO, ORIOL

 












 

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

 

 

















 

 

 











 


 

 









16

MARTINEZ PADILLA, JUAN

 







 



 










 




 






 

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

14

 


 






 



 










 




 






 

 



 

 

CRESPO GAGO, JOAN MANEL

 




 



 










 




 



 

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

 

 





 

 


 



 



 










 




 



 

 

 



49

CRESPO GAGO, JOAN MANEL

 

 



 



 



 










 




 



 



 

BELMONTE SAIN, LLUIS

51

 





 



 



 










 




 

 


 




 







 

MAS GUERRERO, ORIOL

 

 



 










 




 

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

 

 












 

 




 










 






 






17

MAS GUERRERO, ORIOL

 




 






 










 







 



 

MARTINEZ LOPEZ, JUAN CARLOS

19

 


 



 






 










 







 



 

 



 

 

MAS GUERRERO, ORIOL

 

 






 










 







 

MARQUES PLA, CARLES

 

 





 

 








 










 









 



48

RUIZ GALISTEO, RAMON

 

 









 










 










 

MARQUES PLA, CARLES

46

 











 










 











 












 

 

MAS GUERRERO, ORIOL

 






 

PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON

 
























 

 


 




 

 

 













8

LLORET DALMAU, MARC

 










 



 




 

 


 










 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

6

 


 









 



 




 



 










 

 



 

 

LLORET DALMAU, MARC

 







 



 




 



 







 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

 

 





 

 


 






 



 




 



 







 

 

 



57

AVILES DE DIEGO, JUANJO

 

 



 






 



 




 



 







 



 

SERRANO GIL, ENRIC

59

 





 






 



 




 



 







 




 






 

 

LLORET DALMAU, MARC

 




 



 




 



 




 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

 

 











 

 

 




 



 




 



 




 

 

 






25

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

 




 



 



 



 




 



 




 



 



 

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

27

 


 



 



 



 



 




 



 




 



 



 

 



 

 

ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM

 

 



 



 



 




 



 




 



 

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

 

 





 

 





 



 



 




 



 




 





 



40

COSTA NOSAS, JORDI

 

 






 



 



 




 



 




 






 

GIRBAL BRUGADA, EDUARD

38

 








 



 



 




 



 


 


 







 









 

 

LLORET DALMAU, MARC

 

 



 




 



 

 

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

 

 

















 

 

 




 




 






 









9

GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO

 







 






 




 







 






 

GARANGOU SERAROLS, SALVADOR

11

 


 






 






 




 







 






 

 



 

 

GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO

 




 






 




 







 



 

GARANGOU SERAROLS, SALVADOR

 

 





 

 


 



 






 




 







 



 

 

 



56

GOMEZ MARTA, MARIO

 

 



 



 






 




 







 



 



 

PETIT GARCIA, EDGAR

54

 





 



 






 




 







 

 


 




 






 

 

MORENO COLL, MARTI

 

 






 

GIRBAU TANTIÑA, JOEL

 







 

ATERO LORCA, JOSE

 

 











 

 

 







 

 









 






24

NIÑEROLA GALINDO, JORDI

 




 









 




 










 



 

ATERO LORCA, JOSE

22

 


 



 









 




 










 



 

 



 

 

MORENO COLL, MARTI

 

 









 




 










 

ATERO LORCA, JOSE

 

 





 

 











 




 












 



41

MORENO COLL, MARTI

 

 












 




 













 

PIN BARTOLOME, MARC

43

 













 





 














 















 

 

MAS GUERRERO, ORIOL

 

GIRBAU TANTIÑA, JOEL

 






























 

 


 
















21

TOMAS REYNE, LLUIS

 












 





 













 

RODRIGUEZ DURAN, ANGEL

23

 


 











 





 













 

 



 

 

ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO

 









 





 










 

RODRIGUEZ DURAN, ANGEL

 

 





 

 


 









 




 










 

 

 



44

ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO

 

 



 









 




 










 



 

URREA DAPENA, MIGUEL

42

 





 









 




 










 




 







 

ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO

 







 




 







 

EVANS *, JOHN FREDERICK

 

 












 

 







 




 







 

 

 






12

BERTRAN VISIEDO, JOAN

 




 



 






 




 







 



 



 

EVANS *, JOHN FREDERICK

10

 


 



 



 






 




 







 



 



 

 



 

 

ROGER PUJOL, MIQUEL