Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2020

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 39475
20.02.2020

JuvenilsHoraris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2020

Horaris de sortida a la 1ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2020 que es juga el dia 22 i 23 de febrer al P&P Badalona
Camp: Badalona Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 100 65 58 68 120 66 87 57 73 55 67 72 63 89 53 71 1309
Final green 94 65 108 71 67 77 126 73 96 65 80 64 73 80 71 95 60 76  
Entrada green 76 54 92 60 49 59 114 59 78 50 67 47 62 64 55 83 47 66  

Camp: Badalona EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 70 65 58 68 52 66 69 - - - - - - - - -
Final green 94 65 78 71 67 77 58 73 78 - - - - - - - - -  
Entrada green 76 54 62 60 49 59 46 59 60 - - - - - - - - -  



PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior 2020 - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 22/02/20 a les 10:00 - Categoria Competició
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO (+)1,6 Competició INDIVIDUAL Tee 1
2 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER (+)0,7 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 3,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 5,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 10 Competició VALLES G. JUVENIL Tee 2
6 ACPP029917 MENDIZABAL CARRILLO, HARITZ 11 Competició VALLES G. JUVENIL
7 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 11,1 Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 11,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 11,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 4
10 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 11,8 Competició INDIVIDUAL
11 ACPP029205 MARTINEZ CORTES, CLARA 12,6 Competició GUALTA JUVENIL
12 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 13,2 Competició CANTERA BADALONA
13 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 13,8 Competició CANTERA BADALONA Tee 5
14 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 14,2 Competició HCP1 JUVENIL
15 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 15,4 Competició VALLES G. JUVENIL
16 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 17,4 Competició CANTERA BADALONA
17 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 17,6 Competició CANTERA BADALONA Tee 7
18 ACPP029229 POCH BERNARDO, DANIEL 20 Competició INDIVIDUAL
19 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 20,4 Competició GUALTA JUVENIL
20 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 20,6 Competició CANTERA BADALONA
21 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Competició VALLES G. JUVENIL Tee 8
22 ACPP028308 TORREJON REUS, DANIEL 21 Competició CAN CUYAS JUVENIL
23 ACPP029712 FUREST MARTINEZ, ALVARO 21 Competició CAN CUYAS JUVENIL
PITCH & PUTT BADALONA (EPPA)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior 2020 - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 22/02/20 a les 13:15 - Categoria Iniciació
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 8,7 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP028974 OLIVER SEVERIN, LEONARDO 10,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 13,2 Iniciació HCP1 JUVENIL
4 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 13,5 Iniciació HCP1 JUVENIL
5 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 14,8 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 2
6 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 16,2 Iniciació HCP1 JUVENIL
7 ACPP028219 MARCILLAS GOMEZ, FERRAN 16,9 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP029248 VILADOMIU DOBARRO, ROGER 17,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP029381 MARTINEZ MARTI, POL 20,3 Iniciació INDIVIDUAL Tee 3
10 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 20,8 Iniciació INDIVIDUAL
11 ACPP028525 GELABERT VALMANYA, TANIA 20,8 Iniciació GUALTA JUVENIL
12 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
13 ACPP028107 CABRERA ZANET, POL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 4
14 ACPP028398 AMOR GALLEGO, HECTOR 21 Iniciació INDIVIDUAL
15 ACPP028492 CABANES CISNEROS, LOLA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP028796 SANCHEZ FUSTER, CLARA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP029215 TORRAS AKHMEDIYEV, DAMIAN 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 5
18 ACPP029227 RODRIGUEZ GARCIA, EYAL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP029256 COMAMALA RIERA, PAU 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
20 ACPP029706 FRANZKE MELERO, MARLES 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
21 ACPP029906 FERRER SANCHEZ, ANNA 21 Iniciació VALLES G. JUVENIL Tee 6
22 ACPP029913 RIERA MONTENEGRO, SERGI 21 Iniciació VALLES G. JUVENIL
23 ACPP029914 ROMAN DE MIGUEL, PAU 21 Iniciació VALLES G. JUVENIL
24 ACPP029911 SANZ MARTINEZ, DIDAC 21 Iniciació BADALONA PROMESES
25 ACPP029916 JIMENEZ SENRA, POL 21 Iniciació VALLES G. JUVENIL Tee 7
26 ACPP029932 ITURMENDI SIMON, ANA 21 Iniciació VALLES G. JUVENIL
27 ACPP029934 YAGUE CUADROS, MARIA 21 Iniciació VALLES G. JUVENIL
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior 2020 - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 23/02/20 a les 10:00 - Categoria Competició
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU (+)1 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL (+)0,5 Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,5 Competició CANTERA BADALONA
4 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 3 Competició HCP1 JUVENIL
5 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 3,2 Competició HCP1 JUVENIL Tee 2
6 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 4 Competició HCP1 JUVENIL
7 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 5,7 Competició HCP1 JUVENIL
8 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 6,5 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
9 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 8,1 Competició CANTERA BADALONA Tee 3
10 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 8,2 Competició CANTERA BADALONA
11 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 8,5 Competició CANTERA BADALONA
12 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 8,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
13 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 8,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 4
14 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 8,8 Competició CANTERA BADALONA
15 ACPP026814 JACKSON PUIG, LAURA 10,4 Competició GUALTA JUVENIL
16 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 10,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
17 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 11,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 5
18 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 11,8 Competició HCP1 JUVENIL
19 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 12 Competició CAN CUYAS JUVENIL
20 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 13,5 Competició GUALTA JUVENIL
21 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 14,5 Competició GUALTA JUVENIL Tee 6
22 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 15,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
23 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 15,4 Competició CANTERA BADALONA
24 ACPP028648 SALARICH GARCIA, GUILLEM 16 Competició INDIVIDUAL
25 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 16,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 7
26 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 16,2 Competició CANTERA BADALONA
27 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 17,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
28 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 18,8 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
29 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 20,3 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 8
30 ACPP027745 TOLL GENER, SAMUEL 21 Competició INDIVIDUAL
31 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
32 ACPP029363 ROCA GARCIA, DAVID 21 Competició CANTERA BADALONA
PITCH & PUTT BADALONA (EPPA)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior 2020 - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 23/02/20 a les 13:15 - Categoria Iniciació
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 14,2 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1
2 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 15,6 Iniciació BADALONA PROMESES
3 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 17,8 Iniciació BADALONA PROMESES
4 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 18,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP028527 ARTIGAS BALTASAR, EMMA 19 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 2
6 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 19,2 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
7 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 19,2 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
8 ACPP029026 VILLALTA SERRANO, SERGI 19,8 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
9 ACPP028435 BERNET MARTINEZ DE MORENTIN, JAN 20,3 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 3
10 ACPP027538 TRUSHINSKAYA *, MARIA 21 Iniciació GOLF LLORET JUVENIL
11 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
12 ACPP028358 REDONDO MORENO, JAN 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
13 ACPP028526 MAURI PUIG, IRENE 21 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 4
14 ACPP028547 RUANO RUIZ, DAVID 21 Iniciació BADALONA PROMESES
15 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP029119 ALOS MARTINEZ, TXELL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
17 ACPP029219 LOPEZ PEREIRA, NADINNE MADINA 21 Iniciació GOLF LLORET JUVENIL Tee 5
18 ACPP029228 PLANAGUMA SOLIS, MAX 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP029257 TOLL GENER, MAX 21 Iniciació INDIVIDUAL
20 ACPP029261 DIEZ TEJEDOR, LAURA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
21 ACPP029262 ALOS CASORRAN, ROGER 21 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 6
22 ACPP029314 QUILEZ LLORET, VINYET 21 Iniciació SANT CEBRIÀ
23 ACPP029320 JULIA BALLUS, ROGER 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP029680 KOBZEV , PROKHOR 21 Iniciació GOLF LLORET JUVENIL
25 ACPP029707 SIMON BUSQUETS, ELSA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 7
26 ACPP029718 MARIMON CODINA, AXEL 21 Iniciació BADALONA PROMESES
27 ACPP029802 CLAPES CASANOVA, ORIOL 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
28 ACPP029889 ROVIROSA REIG, MARINA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
29 ACPP029891 SOLANO SUÑER, ALEIX 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 8
30 ACPP029892 SOLANO SUÑER, PEP 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
31 ACPP029898 HURTADO GARZON, MARIO 21 Iniciació BADALONA PROMESES
32 ACPP029920 MCKINLAY , AXEL ROBERT 21 Iniciació GOLF LLORET JUVENIL
33 ACPP029921 MIRVELOV , SAVELY 21 Iniciació GOLF LLORET JUVENIL Tee 9
34 ACPP029912 GRACIA RUIZ, ALEX 21 Iniciació BADALONA PROMESES
35 ACPP029922 SULIMOV , IVAN 21 Iniciació GOLF LLORET JUVENIL
36 ACPP029923 MIRVELOVA , SOFIA 21 Iniciació GOLF LLORET JUVENIL
Comitè de Competició:
Tono Marés (Badalona)
Joan Jordi Roura / Pere Albelda (àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Joan Jordi Roura (dissabte) / Pere Albelda (diumenge)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC