Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 4ª prova aplaçada

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 38994
09.12.2019

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 4ª prova aplaçada

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 a la 4ª prova l'11 de desembre a Hcp 1, Platja d'Aro, Badalona, Tennis Mora, Vallromanes i Sant Cebrià
XV TORNEIG INTERCAMPS 2019-2020 (ZONA ÚNICA)
Dimecres 11/12/2019 a les 10:30
Divisió: HONOR - 4ª Prova aplaçada - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO
2 fourball ACPP007833 RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN ROC 3
ACPP005458 AREVALO GARCIA, FRANCISCO
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN HCP 1 SEMAR
ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER
3 fourball ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO ROC 3
ACPP000384 ROMO RODRIGUEZ, MIGUEL
ACPP004714 GARCIA AVILA, ANTONIO CAN RAFEL
ACPP001109 GARCIA VALERA, OSCAR
4 fourball ACPP002733 GOMEZ MARTIN, NAZARENO ROC 3
ACPP006439 VIÑAS TORRES, JOSE
ACPP002608 TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL PORTAL DEL ROC
ACPP019764 MASACHS GONZALEZ, JOSEP
5 fourball ACPP007422 RAMOS GUTIERREZ, JUAN HCP 1 SEMAR
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE
ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE CAN RAFEL
ACPP009108 PENALVA SANCHEZ, ANTONIO
6 fourball ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO HCP 1 SEMAR
ACPP013564 PLANS RIBERA, JUAN
ACPP010468 MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE PORTAL DEL ROC
ACPP019187 GIL MARTINEZ, JOSE
7 fourball ACPP010226 BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN CAN RAFEL
ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI
ACPP008000 OJEDA ROMERO, RAFAEL PORTAL DEL ROC
ACPP021641 GARCIA MORENO, FEDERICO
8 fourball ACPP010647 BERNAT MUÑOZ, HERIBERT CAN RAFEL
ACPP008203 BALAGUE MUÑOZ, JOSEP
ACPP003774 FANDOS SILVESTRE, JAUME PORTAL DEL ROC
ACPP008525 SILES RODRIGUEZ, FRANCISCO
10 fourball ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP001118 MARIN GARCIA, EUSEBIO
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
11 fourball ACPP001117 JIMENEZ LORENZO, ANTONIO VALLROMANES A
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR
ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
12 fourball ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP024431 ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO EL VALLES A
ACPP014358 BIOSCA RIERA, DANIEL
13 fourball ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO VALLROMANES A
ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP BADALONA XL
ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS
14 fourball ACPP000164 SWEENEY -, KENNETH JOSEPH SANT CEBRIA A
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
ACPP008034 LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO EL VALLES A
ACPP026235 CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO
15 fourball ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO SANT CEBRIA A
ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP
ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR BADALONA XL
ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA
16 fourball ACPP015577 OLIVER VERA, CARLOS EL VALLES A
ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI
ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL BADALONA XL
ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME
17 fourball ACPP016058 SISO GELABERT, MIQUEL EL VALLES A
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 11/12/2019 a les 10:30
Divisió: 1ª - 4ª Prova aplaçada - Camp: Platja d'Aro
1 fourball ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS SANT CEBRIA B
ACPP002193 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO
ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO PAPALUS A
ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE
2 fourball ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA SANT CEBRIA B
ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC
3 fourball ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI SANT CEBRIA B
- -
ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI
4 fourball ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL SANT CEBRIA B
- -
ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO TEIA D
ACPP013955 GIMENEZ GUZMAN, DANIEL
5 fourball ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL PAPALUS A
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON
ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
6 fourball ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO PAPALUS A
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS
ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
7 fourball ACPP006607 ROCHE PAMIES, JOAN PAPALUS A
ACPP018698 CASANOVA REIG, ENRIC
ACPP005573 GUILLEN CORTES, CARLOS TEIA D
- -
8 fourball ACPP023901 SUREDA ALSINA, PERE FRANCIAC B
ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP
ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA
9 fourball ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE FRANCIAC B
ACPP027526 ROMAGUERA SAGRERA, JOSE
ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
10 fourball ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP005778 TORRAS CAMPS, AGUSTI
ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP015103 MAGALLON LECINA, VICENTE
11 fourball ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC PLATJA D'ARO NOU
ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME SEMAR X
ACPP003196 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO
12 fourball ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP023524 O DONOVAN *, EDMUND
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO SEMAR X
ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO
13 fourball ACPP014995 HOSPITAL LLINAS, MIQUEL PLATJA D'ARO NOU
ACPP013686 BUSQUETS NUELL, JOSEP
ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
14 fourball ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN PLATJA D'ARO NOU
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN TEIA A
ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA
15 fourball ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO SEMAR X
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE
ACPP018804 MOLINS SALA, LLUIS FRANCIAC A
ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI
16 fourball ACPP000116 DIAZ DEL RIO Y DE FORTUNY, EPI SEMAR X
ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO
ACPP024762 AGUILAR GONZALEZ, BERNAT TEIA A
ACPP025515 MEJIAS TEJADA, MARIANO
17 fourball ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS TEIA A
ACPP019123 DOMENE SANCHEZ, DIDAC
18 fourball ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 11/12/2019 a les 10:00
Divisió: 2ª - 4ª Prova aplaçada - Camp: Badalona
1 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
2 fourball ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES GUALTA PAR 3
ACPP005006 LARROQUE ALLENDE, GONZALO
ACPP021567 DOMINGUEZ DELGADO, JAIME FORNELLS
ACPP001400 BOSCH CASELLAS, PERE
3 fourball ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC GUALTA PAR 3
ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE
ACPP002903 RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
4 fourball ACPP028101 SANDFORD , SABINE GUALTA PAR 3
ACPP028186 SANDFORD , RICHARD
ACPP004889 QUERALT RUIZ, JOSE SANT CEBRIA E
ACPP024447 FARRIOLS MASIA, ELISEO
5 fourball ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP FORNELLS
ACPP011101 QUELLOS RUHI, LLUIS
ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO VALLROMANES B
ACPP003460 CASTRO GARCIA, GREGORIO
6 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP002100 VICH FIGA, LLUÍS
ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX SANT CEBRIA E
ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES
7 fourball ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC VALLROMANES B
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS SANT CEBRIA E
ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN
8 fourball ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO VALLROMANES B
ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC
ACPP023322 CASAMITJANA CASAS, JOSEP MARIA SANT CEBRIA E
ACPP011160 SARROCA CASTAÑER, ANTONIO
Dimecres 11/12/2019 a les 13:00
1 fourball ACPP010637 RODRIGUEZ BAILON, AMADOR GOLF D'ARO
ACPP005867 PEREZ MORENO, ANTONIO
ACPP005186 MANAU GRAUPERA, JAUME SEMAR B
ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME
2 fourball ACPP000784 ALQUEZAR TORREGROSA, SEBASTIA GOLF D'ARO
ACPP009624 SANCHEZ RUBIO, MARISOL
ACPP011841 MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
3 fourball ACPP024995 RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS GOLF D'ARO
ACPP028306 NAVARRO BARBA, ALONSO
ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO
4 fourball ACPP019850 GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS GOLF D'ARO
ACPP009971 MARTIN LLAMAS, JUAN FRANCISCO
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP006682 BLAJE GRACIA, ENRIC
5 fourball ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI SEMAR B
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI
ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
6 fourball ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES SEMAR B
ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE BADALONA A
ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO
7 fourball ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO BADALONA A
ACPP022342 RODES VERDERA, DAVID
8 fourball ACPP020278 VIVO GRAU, JAUME SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
ACPP025949 TORRAS PELLEJERO, PERE BADALONA A
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 11/12/2019 a les 10:00
Divisió: 3ª - 4ª Prova aplaçada - Camp: Tennis Mora
1 fourball ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE
ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP001097 ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES
2 fourball ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
ACPP009360 SERRANO EZQUERRA, ANTONIA AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL
3 fourball ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR VALLROMANES C
ACPP026928 PERUGA PUYUELO, ANTONIO
4 fourball ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER GUALTA
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
5 fourball ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA TENNIS MORA B
ACPP012001 VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO
ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN
6 fourball ACPP000660 SUAREZ ALSINA, JOSEP TENNIS MORA B
ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME
ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL VALLROMANES C
ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS
7 fourball ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO TENNIS MORA B
ACPP008561 HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO
ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
8 fourball ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN VALLROMANES C
ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
9 fourball ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN
ACPP000891 GRAU OLIVA, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP002222 ARGEMI CARBONELL, KIKU
1bis fourball ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES C
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
ACPP003510 SOLE SANJUAN, FRANCESC SANT CEBRIA D
ACPP001098 CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL
Dimecres 11/12/2019 a les 13:00
1 fourball ACPP004904 ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER JUBICEC MONTSENY
ACPP000839 ALCON LLORET, FERRAN
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
2 fourball ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL JUBICEC MONTSENY
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS VALLROMANES G1
ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN
3 fourball ACPP002537 RUIZ MOYA, ENRIC JUBICEC MONTSENY
ACPP027087 GARCIA ESCANES, JOSE MANUEL
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO TROBADORS HCP 1
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT
4 fourball ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER JUBICEC MONTSENY
ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC
ACPP020033 FABREGAS REIXACH, JAVIER TEIA B
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI
5 fourball ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER TROBADORS HCP 1
ACPP012781 ROMERO VIDAL, JUAN RAMON
6 fourball ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC TEIA B
ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP
7 fourball ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO TROBADORS HCP 1
ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR
ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN
8 fourball ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN TROBADORS HCP 1
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 11/12/2019 a les 10:30
Divisió: 4ª - 4ª Prova aplaçada - Camp: Vallromanes
1 fourball ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON MAS TORRELLAS
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA G10 SEMAR
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER
2 fourball ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO MAS TORRELLAS
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI
ACPP019043 RODRIGUEZ VARILLAS, ERNESTO G10 SEMAR
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS
3 fourball ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES MAS TORRELLAS
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID SEMAR MIXTE
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
4 fourball ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC MAS TORRELLAS
ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE
ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS SEMAR MIXTE
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN
5 fourball ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. GICODA MORA
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL G10 SEMAR
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL
6 fourball ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU GICODA MORA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
ACPP013341 GUELL PI, RAMON G10 SEMAR
ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI
7 fourball ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL GICODA MORA
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
ACPP022542 COSTAS TERRONES, JOAN CARLES SEMAR MIXTE
ACPP001124 TARRAGO ROQUETA, JOAQUIM
8 fourball ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP GICODA MORA
ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN SEMAR MIXTE
ACPP023452 DIEZ CASTILLO, JOSE IGNACIO
10 fourball ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS LA GARRIGA 22
ACPP026483 GARCIA CORTES, MARTIN
11 fourball ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS TEIA C
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI
ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN LA GARRIGA 22
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M
12 fourball ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE TEIA C
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
13 fourball ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC CAN PASCUAL
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI
14 fourball ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE LA GARRIGA 22
ACPP028248 MUNUERA SOLA, JOSE ANTONIO
ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
15 fourball ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER LA GARRIGA 22
ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL
ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP CAN PASCUAL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI
16 fourball ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE BADALONA B
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
17 fourball ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO BADALONA B
ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE
ACPP022666 JORDA PERA, VICENTE CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 11/12/2019 a les 10:30
Divisió: 5ª - 4ª Prova aplaçada - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO VALLROMANES G2
ACPP017941 BAYER CAMPILLO, JOAN
ACPP003366 MADERUELO CABRERO, EDUARDO SEMAR 1
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO
2 fourball ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI VALLROMANES G2
ACPP027438 SANMARTI CARTES, ALFRED
ACPP005230 SABRIA MASSO, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022352 REGAS CLUSA, FRANCESC
3 fourball ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT VALLROMANES G2
ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP005401 CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO
4 fourball ACPP002038 ABADAL PUJOL, JORDI VALLROMANES G2
ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI
ACPP004642 PUJOL MORELL, Mª ASUMPCIO SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP009621 VILA CAMPS, MERCE
5 fourball ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME SEMAR 1
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
ACPP010882 CANER MASCORT, SANTIAGO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO
6 fourball ACPP021589 VALLES COBO, PEDRO SEMAR 1
ACPP021758 TORRALBA GARBI, FRANCISCO
ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP005578 RAMOS MORENO, SALVADOR
7 fourball ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC SEMAR 1
ACPP009620 ANDREU PALOMO, JORDI
ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE MARIA JAIME ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO
8 fourball ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP019509 MALLORQUI COSTA, JOSEP
ACPP005169 CIURANA SANCHEZ, DOLORS SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA
9 fourball ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO
ACPP019493 PUIG GRAELLS, CARLES ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN
10 fourball ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA
ACPP021884 ALTAMIRANO OSORIO, FRANCISCO ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
11 fourball ACPP012576 TARRES PICART, JOAN SEMAR C
ACPP011304 GARANGOU GONZALEZ, JOAN FRANCESC
ACPP023603 MARTI PLANA, JOSEP MARIA MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028737 GASULL CALLS, JOSEP M
12 fourball ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO SEMAR C
ACPP013954 RODRIGUEZ FERNANDEZ, EZEQUIEL
ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028251 DOMENECH ANTUNEZ, ALBERT
13 fourball ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP SEMAR C
ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI PAPALUS B
ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI
14 fourball ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI SEMAR C
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
ACPP001712 PERICH ARGEMIR, ANTONI FRANCIAC C
ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN
15 fourball ACPP015689 TARRES SERRA, JACINT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028736 LLOANSI ROCA, ANDRES
ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA PAPALUS B
ACPP003201 BARTROLI MOLINS, ROSA Mª
16 fourball ACPP028744 GARCIA GORDILLO, TONI MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028772 PURTI CALAFELL, MODEST
ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS FRANCIAC C
ACPP029039 SALAMAÑA SOLER, MARTA
17 fourball ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP003999 SCHNIZLER -, WOLFGANG
ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
18 fourball ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM PAPALUS B
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA
ACPP012574 CARRERA DOMINGUEZ, ALICIA FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC