Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 1ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 38656
28.10.2019

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 1ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest a la 1ª prova el 29 i 30 d'octubre a Can Rafel, bonÀrea i El Vallès

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 1 - Dimarts 29 d'octubre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: Can Rafel

 

 

ROC 3 MP

RES

VS

RES

BONAREA A

 

ACPP002733

GOMEZ MARTIN, NAZARENO

(+)3,1

 

Tee 1

 

(+)2,6

SALCEDO FERNANDEZ, JOSEP

ACPP022609

 

ACPP005456

MARIN GORDILLO, ANTONIO

(+)2,9

 

Tee 1

 

(+)2,5

CARABASA FONTANET, AGUSTIN

ACPP018790

ACPP013804

BARRERA BASSO, CARLES

(+)2

 

Tee 2

 

(+)1,6

ROS ARGANDOÑA, MARIANO

ACPP016636

ACPP006439

VIÑAS TORRES, JOSE

(+)1,3

 

Tee 2

 

(+)1,5

PARRA MORALES, PEDRO

ACPP025404

ACPP005124

FUENTES GONZALEZ, FRANCISCO

0

 

Tee 3

 

(+)4,9

MINGORANCE GALDEANO, ANTONIO

ACPP022610

ACPP016784

BARRERA BASSO, SALVADOR

0,8

0,2

MINGORANCE GALDEANO, MIGUEL

ACPP022611

ACPP008500

PALLARES CASTELLO, VICENÇ

0

 

Tee 4

 

0,7

SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC

ACPP006731

ACPP007677

GIL DE MIGUEL, JOSE MIGUEL

2,5

1,6

DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI

ACPP016796

EL VALLES A

RES

VS

RES

CAN RAFEL SENIORS

 

ACPP008034

LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO

(+)4,1

 

Tee 5

 

(+)5,7

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

ACPP009108

 

ACPP027285

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

(+)4

 

Tee 5

 

(+)5

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

ACPP003847

ACPP014358

BIOSCA RIERA, DANIEL

(+)1,2

 

Tee 6

 

(+)4,5

GARCIA AVILA, ANTONIO

ACPP004714

ACPP023098

PEREZ SILES, CRISTOBAL

1,5

 

Tee 6

 

(+)2,6

SANCHEZ CABELLO, JOSE

ACPP004814

ACPP015577

OLIVER VERA, CARLOS

(+)2,3

 

Tee 7

 

(+)0,8

RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI

ACPP006335

ACPP026235

CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO

(+)1,4

0,1

BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN

ACPP010226

ACPP015066

SANROMA CANAL, RAMON

1,2

 

Tee 8

 

3,1

MARTIN ORTEGA, AMADOR

ACPP027075

ACPP017307

PEÑARROYA MULLOR, SEVERIANO

0,6

(+)1,8

BALAGUE MUÑOZ, JOSEP

ACPP008203

Jornada 1 - Dimecres 30 d'octubre de 2019 a les 10:30

PORTAL DEL ROC

RES

VS

RES

CAN MASCARO A

 

ACPP003781

GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO

(+)4,3

 

Tee 1

 

3,8

GUASCH TUTUSAUS, JOSEP

ACPP001985

 

ACPP010468

MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE

(+)3,2

 

Tee 1

 

4,8

ARIAS LOPEZ, TOMAS

ACPP016457

ACPP008000

OJEDA ROMERO, RAFAEL

(+)1,4

 

Tee 2

 

9,5

CASADEVALL SIMON, VICTOR

ACPP003252

ACPP019187

GIL MARTINEZ, JOSE

2,1

 

Tee 2

 

9,6

LOMBARDIA PEREZ, PEPE

ACPP009791

ACPP008525

SILES RODRIGUEZ, FRANCISCO

(+)3,8

 

Tee 3

 

(+)0,8

GIMENO CALAVIA, ENRIQUE

ACPP003128

ACPP003774

FANDOS SILVESTRE, JAUME

(+)1,4

10

LEON MORALES, MATEO

ACPP026036

ACPP002608

TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL

(+)5,2

 

Tee 4

 

7,1

CARRION IVERN, JUAN MARIA

ACPP002620

ACPP021912

GIL CHAMORRO, RAFAEL

1,4

3,9

VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA

ACPP010839

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 1 - Dimarts 29 d'octubre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 2 - Camp: bonÀrea

 

 

CAN RAFEL PENEDES

RES

VS

RES

BONAREA C

 

ACPP002237

PLAYAN VILLALBA, ENRIQUE

(+)5,6

 

Tee 1

 

1,3

GUASCH ESCALE, ANTON

ACPP016691

 

ACPP004601

TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC

(+)3,4

 

Tee 1

 

2,2

ROS ARGANDOÑA, MIQUEL

ACPP016701

ACPP001130

JIMENEZ TEJERO, ANTONIO

(+)2,8

 

Tee 2

 

3

GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO

ACPP016692

ACPP001787

FERRET MIRABENT, PERE

(+)0,4

 

Tee 2

 

4,3

JUAREZ CASTILLO, ENRIQUE

ACPP027973

ACPP003049

MONTANE CASAÑAS, JOAN

2,2

 

Tee 3

 

5

GRAU CLOSA, JOSEP

ACPP025277

ACPP001661

ROCA CARALT, JOAN

4,2

3,2

ORTIZ MORENO, JOSE ANTONIO

ACPP028049

ACPP000607

AHUMADA DIAZ, ANA MARIA

2,5

 

Tee 4

 

1,3

ALLUE PLA, RAMON

ACPP016529

ACPP004230

OLIVA GALVEZ, Mª CARME

6,3

7,1

DURAN BONJOCH, RAMON

ACPP018462

CAN CUYAS

RES

VS

RES

ROC 3 PROMESES

 

ACPP001384

SERRANO LEON, DANIEL

0

 

Tee 5

 

(+)0,3

MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE

ACPP010225

 

ACPP008649

MORENO BUEDO, MARTIN

1,2

 

Tee 5

 

0,2

LACALLE BUENO, CARMEN

ACPP007229

ACPP028413

PASCUAL SANZA, EDELMIRO

4,6

 

Tee 6

 

1,7

LACALLE BUENO, VICTOR

ACPP008635

ACPP010293

LLENAS CALVO, JESUS

5,8

 

Tee 6

 

2,2

MARTI PALAU, XAVIER

ACPP008766

ACPP020698

DICENTE SUAREZ, BALTASAR

6

 

Tee 7

 

0,5

SIERRA GONZALEZ, JOSE MARIA

ACPP014078

ACPP008015

RIBES LLADO, COSME

4,1

4,9

IGLESIAS PEREZ, ENRIQUE

ACPP028406

ACPP010734

MAGRIÑA MORERA, JOSE

7,4

 

Tee 8

 

(+)0,5

PRIETO CALLE, JUSTINIANO

ACPP024864

ACPP019617

VILARO CODINA, ANTONIO

3,2

8,5

ABAD ARNAL, JESUS

ACPP025781

BELLPUIG

RES

VS

RES

CAN MASCARO B

 

ACPP006810

CUCURULL FA, JOSEP M

0,9

 

Tee 9

 

2,2

BOVER CERDA, BARTOLOME

ACPP026909

 

ACPP015516

BOLEDA RIBALTA, ANTONI

1

 

Tee 9

 

10

GARCIA MARCOS, ANTONIO

ACPP027535

ACPP027293

PIULATS MIRABET, ANGEL

3,6

 

Tee 10

 

13,5

FERNANDEZ BERMUDO, JOAQUIN

ACPP029294

ACPP006576

SALA ARQUE, FRANCESC XAVIER

4,4

 

Tee 10

 

16,7

MAÑE CARULLA, FRANCESC

ACPP027848

ACPP024346

LORDAN TORRENTO, JOAQUIM

0,7

 

Tee 11

 

4,6

SARRATE POCH, PEDRO

ACPP021482

ACPP021584

URPI TORRENTS, RAMON

4

7,7

SERRA SANS, MAGDA

ACPP021483

ACPP016622

CRESPO MOTA, ROSSEND

2,4

 

Tee 12

 

11,6

MARCOS MARTIN, BERNABE

ACPP028886

ACPP021538

GUTIERREZ ALONSO, SEGUNDO

3,1

17,3

JURADO GIRON, EDUARDO

ACPP029286

 

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 1 - Dimarts 29 d'octubre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 3 - Camp: El Vallès

 

EL VALLES B

RES

VS

RES

LUMINE GOLF CAMBRILS

 

ACPP006477

PINTOR BARBERO, JUAN

1,9

 

Tee 1

 

4,4

BARTOLOME PIÑOL, JORDI

ACPP013349

 

ACPP015550

MARTINEZ FERNANDEZ, EMILIO

1,9

 

Tee 1

 

8,5

GUTIERREZ ORIBE, GERMAN

ACPP028555

ACPP017938

SORIANO PEREZ, JOSE

3,2

 

Tee 2

 

12

MARTINEZ NOVOA, AURELIO

ACPP028553

ACPP020093

CABALLERO TEJEDOR, PEPE

5,6

 

Tee 2

 

18,2

ALVAREZ CORDERO, ISABEL

ACPP016552

ACPP026106

RODRIGUEZ GARCIA, RAFAEL

3,5

 

Tee 3

 

10,1

EIZAGUIRRE LOPEZ DE MUNAIN, JOSE MARIA

ACPP028557

ACPP017676

MARCO CARRETERO, JOSE

0,6

 

13,6

VALERO PEÑAS, FRANCISCO

ACPP028554

ACPP004568

MARTINEZ RIERA, MIQUEL

3,9

 

Tee 4

 

12,8

CADENA GUTIERREZ, JULIO

ACPP028556

ACPP026785

TAMAYO LOPEZ, FRANCISCO

3,2

12,8

RODRIGUEZ CLAVERIAS, FUENSANTA

ACPP028552

MANRESA SAVA SENIORS

RES

VS

RES

VILAFORTUNY COSTA DAURADA

 

ACPP000950

CATALA SALA, JOSEP MARIA

4,1

 

Tee 5

 

(+)1

FERNANDEZ LOPEZ, JUAN

ACPP010507

 

ACPP000119

FREIXA BALLESTEROS, JOAN

4,8

 

Tee 5

 

(+)0,5

DOMINGUEZ PRIETO, ISIDRO

ACPP021640

ACPP024520

SABANES RUBIO, LLUIS

8,2

 

Tee 6

 

(+)0,5

MONZO LACUEVA, JOAN

ACPP022751

ACPP025098

TRAPE PUJOL, JOSEP

11,5

 

Tee 6

 

3

SANCHEZ IRANZO, JESUS

ACPP028136

ACPP028364

PRATS VALLDEPERAS, RAMON

9,5

 

Tee 7

 

3,5

RECASENS JUANPERE, SALVADOR

ACPP027059

ACPP025528

CASAS LLADO, XAVIER

11,7

 

8,9

MARTI MARTINEZ, PRIMITIVA

ACPP027058

ACPP024611

RAGUES MASANA, ANTONIO

15,6

 

Tee 8

 

7,8

FIGUERES LAPEÑA, MARTA

ACPP025441

ACPP029038

COMPANY ESCALADA, ANGEL

8,6

 

11,1

VICO CABRERIZO, JOSE MARIA

ACPP027358

Jornada 1 - Dimecres 30 d'octubre de 2019 a les 10:30

MULLIGAN CAN MASCARO

RES

VS

RES

VOLA BOLA CAN CUYAS

 

ACPP005292

CHAO PARADAS, LUIS

(+)1,3

 

Tee 1

 

7,3

BERGES TURMO, JORDI

ACPP029031

 

ACPP009143

LEON HUGUET, ANTONIO

1,8

 

Tee 1

 

8,4

BLANCO RUIZ, LUIS

ACPP024809

ACPP023372

MAZA LOZANO, JOSE MANUEL

4,3

 

Tee 2

 

11,2

MIRALLES FALCO, JOSEP

ACPP010331

ACPP009604

ZARAGOZA SANCHEZ, EUGENIO

8,8

 

Tee 2

 

12,9

RODRIGO DIAZ, RICARDO

ACPP027928

ACPP007301

PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN

5,3

 

Tee 3

 

12,4

MORENO HERNANDEZ, MANUEL

ACPP027696

ACPP010396

LOPEZ RUIZ, ANIBAL

1,9

15,8

RAMONET OLIVER, FCO JAVIER

ACPP027006

ACPP009401

LIAÑO ROMERO, ROBERTO

1,8

 

Tee 4

 

14,3

MARTINEZ ALLER, NICOLAS

ACPP028487

ACPP016730

MARTINEZ MUÑOZ, JOSE

5,8

17,5

BLANCHART BLANCH, ALBERT

ACPP028021

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC