Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 2ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 38512
08.10.2019

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 2ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 a la 2ª prova el 9 i 10 d'octubre a Badalona, Sant Cebrià, Hcp 1, Teià, Mas Torrellas i Franciac
XV TORNEIG INTERCAMPS 2019-2020 (ZONA ÚNICA)
Dimecres 09/10/2019 a les 10:00
Divisió: HONOR - 2ª Prova - Camp: Badalona
1 fourball ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO
2 fourball ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR VALLROMANES A
ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO
3 fourball ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO SANT CEBRIA A
ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES
ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO HCP 1 SEMAR
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE
4 fourball ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP SANT CEBRIA A
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
5 fourball ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP024431 ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
6 fourball ACPP007768 POZO TERUEL, ANTONIO VALLROMANES A
ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP
ACPP007833 RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN ROC 3
ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO
7 fourball ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD HCP 1 SEMAR
ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO
ACPP000774 ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO ROC 3
ACPP000775 ROMO RODRIGUEZ, MARTIN
8 fourball ACPP009985 BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO HCP 1 SEMAR
ACPP013564 PLANS RIBERA, JUAN
ACPP019822 CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO ROC 3
ACPP002125 OLLER NAVARRO, FRANCISCO
Dimecres 09/10/2019 a les 13:00
1 fourball ACPP005586 JANSANA ANDUCAS, JOSEP M CAN RAFEL
ACPP004814 SANCHEZ CABELLO, JOSE
ACPP002205 APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO PORTAL DEL ROC
ACPP021641 GARCIA MORENO, FEDERICO
2 fourball ACPP001109 GARCIA VALERA, OSCAR CAN RAFEL
ACPP009108 PENALVA SANCHEZ, ANTONIO
ACPP003781 GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO PORTAL DEL ROC
ACPP019187 GIL MARTINEZ, JOSE
3 fourball ACPP010226 BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN CAN RAFEL
ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI
ACPP014358 BIOSCA RIERA, DANIEL EL VALLES A
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
4 fourball ACPP027075 MARTIN ORTEGA, AMADOR CAN RAFEL
ACPP008203 BALAGUE MUÑOZ, JOSEP
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME
5 fourball ACPP002608 TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL PORTAL DEL ROC
ACPP019764 MASACHS GONZALEZ, JOSEP
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON EL VALLES A
ACPP016058 SISO GELABERT, MIQUEL
6 fourball ACPP010468 MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE PORTAL DEL ROC
ACPP026434 MAS QUILEZ, JUAN JOSE
ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR BADALONA XL
ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL
7 fourball ACPP026235 CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO EL VALLES A
ACPP019188 GONZALEZ MARTI, MIGUEL
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP BADALONA XL
ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS
8 fourball ACPP001281 ORENES NAVARRO, JUAN ANTONIO EL VALLES A
ACPP014583 GARCIA DEL ALAMO, CIRIACO
ACPP014854 TORNERO ARRIBA, VICENTE BADALONA XL
ACPP019004 CONESA MANZANARES, ANTONIO
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 09/10/2019 a les 10:30
Divisió: 1ª - 2ª Prova - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS SANT CEBRIA B
ACPP002193 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO
ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC PLATJA D'ARO NOU
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN
2 fourball ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI SANT CEBRIA B
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE SEMAR X
ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE
3 fourball ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL SANT CEBRIA B
ACPP000164 SWEENEY -, KENNETH JOSEPH
ACPP005573 GUILLEN CORTES, CARLOS TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
4 fourball ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS SANT CEBRIA B
ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN
ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
5 fourball ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA PLATJA D'ARO NOU
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE
ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO SEMAR X
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO
6 fourball ACPP011690 ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL PLATJA D'ARO NOU
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO
ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO
7 fourball ACPP014276 MONTALBAN PICO, PAU PLATJA D'ARO NOU
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP005506 FITO NUÑEZ, FRANCESC
8 fourball ACPP004134 ZAMBRANO TRAVERIA, JAUME SEMAR X
ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO
ACPP009130 JAQUES MALET, MIQUEL TEIA D
ACPP019123 DOMENE SANCHEZ, DIDAC
9 fourball ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO SEMAR X
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI FRANCIAC B
ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN
10 fourball ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO TEIA D
ACPP015103 MAGALLON LECINA, VICENTE
ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP FRANCIAC B
- -
11 fourball ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS TEIA A
ACPP013981 GARCIA APARICIO, JOSE
12 fourball ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI FRANCIAC A
ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
13 fourball ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON PAPALUS A
ACPP018698 CASANOVA REIG, ENRIC
14 fourball ACPP023173 BLANXER HERNANDO, JORGE FRANCIAC A
ACPP018804 MOLINS SALA, LLUIS
ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT
15 fourball ACPP025515 MEJIAS TEJADA, MARIANO TEIA A
ACPP024762 AGUILAR GONZALEZ, BERNAT
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO PAPALUS A
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS
16 fourball ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
17 fourball ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI PAPALUS A
ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL
ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP017716 CLARES VILLAITODO, LLUIS
18 fourball ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE PAPALUS A
ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO
ACPP005778 TORRAS CAMPS, AGUSTI M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 09/10/2019 a les 10:30
Divisió: 2ª - 2ª Prova - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP013582 NAVAS FERNANDEZ, ANGELS GUALTA PAR 3
ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD
ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
2 fourball ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR 3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
ACPP023708 VICARIA PASTOR, ALFONSO SANT CEBRIA C
ACPP020278 VIVO GRAU, JAUME
3 fourball ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID GUALTA PAR 3
ACPP005006 LARROQUE ALLENDE, GONZALO
ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME SEMAR B
ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI
4 fourball ACPP028186 SANDFORD , RICHARD GUALTA PAR 3
ACPP022122 ALBAREDA VINCENT, CRISTINA
ACPP029593 VAN DEN BERG , JOSE MAURICE GOLF D'ARO
ACPP029594 DERYST , NADINE MARCELLE
5 fourball ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA
ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES SEMAR B
ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN
6 fourball ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
ACPP019850 GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS GOLF D'ARO
ACPP005867 PEREZ MORENO, ANTONIO
7 fourball ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME SEMAR B
ACPP004964 FRAILE HORTELANO, PEDRO
ACPP024995 RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS GOLF D'ARO
ACPP010637 RODRIGUEZ BAILON, AMADOR
8 fourball ACPP024134 PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL SEMAR B
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI
ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS GOLF D'ARO
ACPP000784 ALQUEZAR TORREGROSA, SEBASTIA
10 fourball ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES SANT CEBRIA E
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS
ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO VALLROMANES B
ACPP019122 MARCH SANCHEZ, MIGUEL
11 fourball ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX SANT CEBRIA E
ACPP011160 SARROCA CASTAÑER, ANTONIO
ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC VALLROMANES B
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª
12 fourball ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP004889 QUERALT RUIZ, JOSE
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP023624 FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA
13 fourball ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN
14 fourball ACPP006421 MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO VALLROMANES B
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO
ACPP004973 IGLESIAS CARALT, XAVIER FORNELLS
ACPP021567 DOMINGUEZ DELGADO, JAIME
15 fourball ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE BADALONA A
ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO
16 fourball ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP FORNELLS
ACPP011101 QUELLOS RUHI, LLUIS
ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES BADALONA A
ACPP022342 RODES VERDERA, DAVID
17 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP001400 BOSCH CASELLAS, PERE
ACPP025949 TORRAS PELLEJERO, PERE BADALONA A
ACPP023635 VIDAL SABATA, JOSEP
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 09/10/2019 a les 10:30
Divisió: 3ª - 2ª Prova - Camp: Teià
1 fourball ACPP004326 GALLEGO CALIX, VICENTE TENNIS MORA B
ACPP008561 HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO
- - VALLROMANES G1
- -
2 fourball ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO TENNIS MORA B
ACPP005170 GARCIA FITA, JOAN
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE GUALTA
ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL
3 fourball ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA
ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN
4 fourball ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL TROBADORS HCP 1
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT
5 fourball - - VALLROMANES G1
- -
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
6 fourball - - VALLROMANES G1
- -
ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP006128 HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES
7 fourball - - VALLROMANES G1
- -
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO TROBADORS HCP 1
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
8 fourball ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER GUALTA
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP026087 MAESTRO GUTIERREZ, JUAN
9 fourball ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER GUALTA
ACPP026527 OLIU REIG, JAUME
ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR TROBADORS HCP 1
ACPP012783 GONZALEZ MORA, JOSE
10 fourball ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO TROBADORS HCP 1
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN
11 fourball ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN VALLROMANES C
ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
12 fourball ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT SANT CEBRIA D
ACPP000891 GRAU OLIVA, JOSEP
ACPP013854 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL VALLROMANES C
ACPP024363 IBAR GONZALO, PABLO
13 fourball ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP019151 FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC
ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON JUBICEC MONTSENY
ACPP002517 MAGRIÑA COSTAN, MANUEL
14 fourball ACPP003510 SOLE SANJUAN, FRANCESC SANT CEBRIA D
ACPP002222 ARGEMI CARBONELL, KIKU
ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP TEIA B
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC
15 fourball ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS VALLROMANES C
ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS JUBICEC MONTSENY
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
16 fourball ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA VALLROMANES C
ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI TEIA B
ACPP020033 FABREGAS REIXACH, JAVIER
17 fourball ACPP027089 ASENSIO CRESPO, FRANCESC JUBICEC MONTSENY
ACPP004904 ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN TEIA B
ACPP013955 GIMENEZ GUZMAN, DANIEL
18 fourball ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI JUBICEC MONTSENY
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL
ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI TEIA B
ACPP010010 VIVERO ARRANZ, ANGEL
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 09/10/2019 a les 10:30
Divisió: 4ª - 2ª Prova - Camp: Mas Torrellas
1 fourball ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON MAS TORRELLAS
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
2 fourball ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO MAS TORRELLAS
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON
3 fourball ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES MAS TORRELLAS
ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE
ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. GICODA MORA
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
4 fourball ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC MAS TORRELLAS
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL
ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME LA GARRIGA 22
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS
5 fourball ACPP013193 ORTEGA DEL RIO, JESUS TEIA C
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU GICODA MORA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
6 fourball ACPP000319 VALERA MONTALBAN, ANTONIO TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM LA GARRIGA 22
ACPP028248 MUNUERA SOLA, JOSE ANTONIO
7 fourball ACPP003723 MORAL BOADAS, PEDRO GICODA MORA
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME LA GARRIGA 22
ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN
8 fourball ACPP008092 LOPEZ VAZQUEZ, JUAN GICODA MORA
ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL
ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL LA GARRIGA 22
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE
Dijous 10/10/2019 a les 10:30
1 fourball ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC CAN PASCUAL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE SEMAR MIXTE
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID
2 fourball ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO CAN PASCUAL
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI
ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS SEMAR MIXTE
ACPP022542 COSTAS TERRONES, JOAN CARLES
3 fourball ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP CAN PASCUAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM
ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO G10 SEMAR
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
4 fourball ACPP022666 JORDA PERA, VICENTE CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
ACPP019043 RODRIGUEZ VARILLAS, ERNESTO G10 SEMAR
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL
5 fourball ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª SEMAR MIXTE
ACPP023452 DIEZ CASTILLO, JOSE IGNACIO
6 fourball ACPP016137 GELADA BLASI, PERE BADALONA B
ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN SEMAR MIXTE
- -
7 fourball ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN BADALONA B
ACPP019301 SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO G10 SEMAR
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS
8 fourball ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL G10 SEMAR
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 09/10/2019 a les 10:30
Divisió: 5ª - 2ª Prova - Camp: Franciac
1 fourball - - VALLROMANES G2
- -
- - PAPALUS B
- -
2 fourball - - VALLROMANES G2
- -
ACPP003366 MADERUELO CABRERO, EDUARDO SEMAR 1
ACPP003365 VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO
3 fourball - - VALLROMANES G2
- -
ACPP010291 VINYES GES, JOAN PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP011835 BARQUERO MARTINEZ, JOAN
4 fourball - - VALLROMANES G2
- -
- - ST.CEBRIA GESPA VERDA
- -
5 fourball - - PAPALUS B
- -
ACPP003445 MINGUET FRUCTUOSO, JOSEP MARIA SEMAR 1
ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC
6 fourball - - PAPALUS B
- -
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP028906 VELASCO CAUSADIAS, MARIA
7 fourball - - PAPALUS B
- -
- - ST.CEBRIA GESPA VERDA
- -
8 fourball ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS SEMAR 1
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002940 ARTIGAS IMBERS, JOSEP MARIA
9 fourball ACPP021589 VALLES COBO, PEDRO SEMAR 1
ACPP021758 TORRALBA GARBI, FRANCISCO
- - ST.CEBRIA GESPA VERDA
- -
10 fourball ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO
- - ST.CEBRIA GESPA VERDA
- -
11 fourball ACPP023603 MARTI PLANA, JOSEP MARIA MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP016803 MASSOS PLANA, JOSEP
ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP012576 TARRES PICART, JOAN
12 fourball ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE
ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP SEMAR C
ACPP016205 PEREZ PONS, PEDRO
13 fourball ACPP028744 GARCIA GORDILLO, TONI MAS GURUMBAU FORAT 19
- -
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP009621 VILA CAMPS, MERCE
14 fourball ACPP028203 VILALTA SOLDEVILA, MIQUEL MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP029180 VILARDELL BAU, ROSSEND
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
15 fourball ACPP027786 GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL FRANCIAC C
ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN
ACPP013954 RODRIGUEZ FERNANDEZ, EZEQUIEL SEMAR C
ACPP003548 COLOMINAS CORONAS, MATIAS
16 fourball ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS FRANCIAC C
ACPP001821 COLL ROMANS, DOLORS
ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP SEMAR C
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
17 fourball ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP012574 CARRERA DOMINGUEZ, ALICIA
ACPP005401 CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP015613 SURRA JODAR, MAGDALENA
18 fourball ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP022759 DE LUNA MORENO, GLORIA

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC