Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 38257
05.09.2019

Camp. Catalunya per Equips

Horari de sortides Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2019
1ª Divisió - Camp: El Vallès
Dissabte 07/09/19 a les 9:00
1 individual ACPP003173 GARCIA PINTO, JORDI FRANCIAC
ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL
ACPP003699 RAMOS MERINO, RAFAEL XERINOLA HCP1
ACPP001826 GONZALEZ GARCIA, SERGIO
2 individual ACPP015899 PUIG JOU, ERIC FRANCIAC
ACPP005507 SANMARTIN MULERO, EMILI
ACPP019398 VILARDELL GRAS, CARLOS P&P BADALONA
ACPP008942 SANCHEZ GARCIA, ADRIAN
3 individual ACPP008122 SANZ RAMON, ENRIC XERINOLA HCP1
ACPP000777 SERRA BLANCH, JORDI
ACPP026437 IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP CALLEJEROS - PITCH & PUTT MONTSENY
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR
4 individual ACPP006781 MOREU GARCIA, SALVADOR P&P BADALONA
ACPP010854 AMOR ROYO, MANUEL
ACPP008666 SOLER BENET, FIDEL CALLEJEROS - PITCH & PUTT MONTSENY
ACPP017357 COSTA NOSAS, JORDI
5 fourball ACPP003496 MORE VIDAL, MARÇAL FRANCIAC
ACPP006057 POCH VIVOLAS, JOAN
ACPP023968 PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL XERINOLA HCP1
ACPP001045 REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN
6 fourball ACPP005826 MORENO COLL, MARTI FRANCIAC
ACPP018395 FONTANET FONTBONA, XAVIER
ACPP003768 FORTUNY ESPAÑA, MARC P&P BADALONA
ACPP006064 PEÑA ANDALUZ, SERGI
7 fourball ACPP015799 VIDAL SERRAT, JAUME XERINOLA HCP1
ACPP004929 GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL
ACPP019315 LORENTE BILBAO, IKER CALLEJEROS - PITCH & PUTT MONTSENY
ACPP015913 BERNET BERNADO, CARLES
8 fourball ACPP005553 MOREU GARCIA, ALBERT P&P BADALONA
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI
ACPP017371 CRUELLS RIGOLA, JORDI CALLEJEROS - PITCH & PUTT MONTSENY
ACPP016256 SALVAT GALLEGO, JORDI
Dissabte 07/09/19 a les 12:30
1 individual ACPP005010 MARTINEZ MARTOS, JOSEP GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP008473 SANTOS SANCHEZ, JOSE
ACPP008771 SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL ROC 3
ACPP022557 CACERES SORIANO, JAVIER
2 individual ACPP000440 MARTINEZ MARTOS, JUAN GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP018483 SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES TEAM HCP1
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE
3 individual ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP020597 MATEO PEREZ, ANTONIO
ACPP003854 GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO VALLROMANES A
ACPP023489 LOPEZ LEON, GREGO
4 individual ACPP002873 PEREZ GELMA, CARLES TEAM HCP1
ACPP010793 RIBAS ALONSO, JOSEP
ACPP000232 SABORIT FLORETA, JORDI VALLROMANES A
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL
5 fourball ACPP005008 CANO MARTOS, FERNANDO GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP002622 DIAZ CARRERAS, RICARD
ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE ROC 3
ACPP007997 SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO
6 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP005095 GURILLO HUETA, JOSEP
ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD TEAM HCP1
ACPP017258 RUIZ ESTANY, GLORIA
7 fourball ACPP006333 RIERA VALLCORBA, DAVID ROC 3
ACPP025619 ZAWISTOWSKI *, DAVID EDWARD
ACPP004848 BAGES BADILLO, JAUME VALLROMANES A
ACPP027378 URREA DAPENA, MIGUEL
8 fourball ACPP012872 LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO TEAM HCP1
ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO VALLROMANES A
ACPP010888 NIÑEROLA GALINDO, JORDI
Dissabte 07/09/19 a les 16:00
1 individual ACPP023662 PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON GUALTA CASABEGUR
ACPP018960 PARREÑO GOMEZ, RUBEN
ACPP021611 TOMAS SOAZ, DANI GESTNOWPLAYERS CANTERA BADALONA
ACPP026526 HERNANDO ROMERO, ELOI
2 individual ACPP028589 COOMBER , BARRY ROBERT GUALTA CASABEGUR
ACPP025540 PORTELL COLOMER, PERE
ACPP028671 ESMATGES RIU, ALEJANDRO LA TRATTORIA URGELL
ACPP013632 CODINA FEIXAS, JOAN
3 individual ACPP004445 MIER CAMPO, DIEGO GESTNOWPLAYERS CANTERA BADALONA
ACPP023116 ENCISO MONTOYA, TONI
ACPP025219 BERTRAN VISIEDO, JOAN XERINOLA TENNIS MORA
ACPP009209 ARISA SAEZ, SERGI
4 individual ACPP027042 GIRBAU TANTIÑA, JOEL LA TRATTORIA URGELL
ACPP014057 PORTA FARRAN, MIQUEL
ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER XERINOLA TENNIS MORA
ACPP021353 FOSALBA VELA, PABLO
5 fourball ACPP023091 MAURI LEWIS, LLUIS GUALTA CASABEGUR
ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES
ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM GESTNOWPLAYERS CANTERA BADALONA
ACPP016299 PASQUINA TRILLO, LAIA
6 fourball ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC GUALTA CASABEGUR
ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE
ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS LA TRATTORIA URGELL
ACPP006570 GONZALEZ MAYA, DANIEL
7 fourball ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC GESTNOWPLAYERS CANTERA BADALONA
ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN XERINOLA TENNIS MORA
ACPP007422 RAMOS GUTIERREZ, JUAN
8 fourball ACPP016469 MOLINE TORRENTE, SALVADOR LA TRATTORIA URGELL
ACPP028020 PORTA CABESTANY, RAMON
ACPP023969 LUQUE CANO, ISABEL XERINOLA TENNIS MORA
ACPP003368 SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO
Diumenge 08/09/19 a les 9:00
1 individual ACPP005720 SOLE MARZO, DAVID CAMBRILS PITCH AND PUTT
ACPP017679 GARCIA MORATO, DANIEL
ACPP016196 MARTINEZ MESA, MANEL SANT CEBRIA BLAU
ACPP007621 RIPOLL PI, RICARD
2 individual ACPP006919 POLEY GARCIA, CARLOS CAMBRILS PITCH AND PUTT
ACPP002238 MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU
ACPP027084 RAMOS VARGAS, MANUEL CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID
3 individual ACPP002193 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO SANT CEBRIA BLAU
ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO
ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL
5 fourball ACPP012263 VILELA FERREIRA, ANTONIO CAMBRILS PITCH AND PUTT
ACPP013260 GUERRA FRANQUET, ALBERT
ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO SANT CEBRIA BLAU
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
6 fourball ACPP025069 GARCIA NAVARRO, DAVID CAMBRILS PITCH AND PUTT
ACPP014243 CORDEN -, RICHARD
ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEX
7 fourball ACPP014692 SANCHEZ PEREZ, RAMON SANT CEBRIA BLAU
ACPP009277 FUENTES CRUZ, JESUS
ACPP006917 TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP013804 BARRERA BASSO, CARLES
Diumenge 08/09/19 a les 12:30
1 individual ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK P&P SANT CEBRIA
ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN
ACPP012913 RIUS DUARTE, DANIEL MONTGROS G.
ACPP003489 MARTINEZ BARROSO, ANGEL
2 individual ACPP018696 CABRERA BOLLO, ALEJANDRO P&P SANT CEBRIA
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO
ACPP005376 ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO CAN RAFEL
ACPP009108 PENALVA SANCHEZ, ANTONIO
3 individual ACPP005136 MARTIN PAZ, JUAN MANUEL MONTGROS G.
ACPP023435 VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL
ACPP010647 BERNAT MUÑOZ, HERIBERT CAN RAFEL
ACPP006280 GRIFE GUIU, LUIS
5 fourball ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO P&P SANT CEBRIA
ACPP016039 MARTINEZ CENTELLES, OSCAR
ACPP000360 SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO MONTGROS G.
ACPP026045 VERA GALLEGO, ARTUR
6 fourball ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO P&P SANT CEBRIA
ACPP015706 MORATA GONZALEZ, ALBERTO
ACPP009708 MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS CAN RAFEL
ACPP025390 SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI
7 fourball ACPP010468 MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE MONTGROS G.
ACPP008000 OJEDA ROMERO, RAFAEL
ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO CAN RAFEL
ACPP013615 CAMPRUBI GRANADOS, MIGUEL ANGEL
Comitè de Competició:
Miquel Àngel Blasi (El Vallès)
Marta Barbero (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Marta Barbero

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC