Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats Interclubs Sènior 2019-20, grup Intercamps Est 4, 1ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 38252
17.09.2019

SèniorsResultats Interclubs Sènior 2019-20, grup Intercamps Est 4, 1ª jornada

Intercamps Sènior 2019-20
Grup: Intercamps Est 4
1ª jornada , LA GARRIGA GOLF PITCH & PUTT

 

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1 MAS TORRELLAS ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON 41 118
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL 40
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC
ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO 37
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI
ACPP001716 BOQUE ROCA., ALBERT 34
ACPP028267 BOTS, PIETER JOHANNES
2 TEIA C ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 36 103
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 34
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON 33
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI 26
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
3 GICODA MORA ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. 35 101
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP 33
ACPP003723 MORAL BOADAS, PEDRO
ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL 33
ACPP013338 KIENZLER, MICHAEL
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU 33
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
4 LA GARRIGA 22 ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE 38 101
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 32
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 31
ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 25
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
5 CAN PASCUAL ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS 36 99
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM
ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP 32
ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI 31
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI 29
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
6 SEMAR MIXTE ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO 32 94
ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME 31
ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID 31
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN 29
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN
7 BADALONA B ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 36 93
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
ACPP019301 SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO 29
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN 28
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 28
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
8 G10 SEMAR ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS 34 90
ACPP023229 BUENO BERNABE, GABRIEL
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA 31
ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO
ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL 25
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL
ACPP013341 GUELL PI, RAMON 14
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON (+)2,9 (+)3 (+)3 41 41 MAS TORRELLAS
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE 0,4 0 0,3
2 ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL 0 0 (+)0,2 40 42 MAS TORRELLAS
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC 5,1 4 4,9
3 ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE 3,9 3 3,7 38 43 LA GARRIGA 22
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M 12,1 9 11,9
4 ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO 0,2 0 0,2 37 39 MAS TORRELLAS
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI 4,1 3 4,1
5 ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 2,9 2 2,9 36 39 TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5 4 5
6 ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS 0,4 0 0,4 36 39 CAN PASCUAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM 10 8 10
7 ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 3,3 2 3,3 36 39 BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE 9,3 7 9,3
8 ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. (+)1,8 (+)2 (+)1,8 35 34 GICODA MORA
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA 5,1 4 5,1
9 ACPP001716 BOQUE ROCA., ALBERT 4,9 4 4,8 34 41 MAS TORRELLAS
ACPP028267 BOTS, PIETER JOHANNES 9,1 7 9
10 ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS 6,7 5 6,6 34 40 G10 SEMAR
ACPP023229 BUENO BERNABE, GABRIEL 10,5 8 10,4
11 ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 4,6 4 4,6 34 38 TEIA C
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 4,9 4 4,9
12 ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP 8,7 7 8,6 33 40 GICODA MORA
ACPP003723 MORAL BOADAS, PEDRO 8,8 7 8,7
13 ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL 4,5 4 4,5 33 38 GICODA MORA
ACPP013338 KIENZLER, MICHAEL 7,1 5 7,1
14 ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON 2,9 2 2,9 33 35 TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL 6,9 5 6,9
15 ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU (+)0,8 (+)1 (+)0,8 33 33 GICODA MORA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª 1,9 2 1,9
16 ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 9,7 8 9,5 32 43 LA GARRIGA 22
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI 14,6 11 14,4
17 ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP 5,2 4 5 32 42 CAN PASCUAL
ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL 20,6 16 20,4
18 ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO 5,6 5 5,6 32 39 SEMAR MIXTE
ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC 9,2 7 9,2
19 ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 10,3 8 10,1 31 43 LA GARRIGA 22
ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL 18 14 17,8
20 ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME 1,8 2 1,8 31 39 SEMAR MIXTE
ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS 12,8 10 12,8
21 ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID 4,7 4 4,7 31 37 SEMAR MIXTE
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE 7,9 6 7,9
22 ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA 6,4 5 6,4 31 37 G10 SEMAR
ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO 7,6 6 7,6
23 ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI 2,7 2 2,7 31 37 CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC 16 12 16
24 ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI 13,3 10 13,2 29 40 CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO 15,8 12 15,7
25 ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN 1,9 2 1,9 29 37 SEMAR MIXTE
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN 14,9 11 14,9
26 ACPP019301 SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO 3,7 3 3,7 29 33 BADALONA B
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP 5,8 5 5,8
27 ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN 5,8 5 5,8 28 38 BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE 13,6 11 13,6
28 ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 4,9 4 4,9 28 33 BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO 7,7 6 7,7
29 ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI 11,6 9 11,6 26 36 TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS 16,8 13 16,8
30 ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL 11,6 9 11,6 25 38 G10 SEMAR
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL 19,7 15 19,7
31 ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 6,1 5 6,1 25 31 LA GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP 8,3 6 8,3
32 ACPP013341 GUELL PI, RAMON 7,4 5 7,4 14 21 G10 SEMAR
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL 9,7 8 9,7

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOTAL
1 MAS TORRELLAS 118                 118
2 TEIA C 103                 103
3 GICODA MORA 101                 101
4 LA GARRIGA 22 101                 101
5 CAN PASCUAL 99                 99
6 SEMAR MIXTE 94                 94
7 BADALONA B 93                 93
8 G10 SEMAR 90                 90

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1 LA GARRIGA 22 ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE 43 129
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 43
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 43
ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 31
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
2 MAS TORRELLAS ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL 42 124
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC
ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON 41
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE
ACPP001716 BOQUE ROCA., ALBERT 41
ACPP028267 BOTS, PIETER JOHANNES
ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO 39
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI
3 CAN PASCUAL ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP 42 121
ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI 40
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS 39
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI 37
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
4 SEMAR MIXTE ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO 39 115
ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME 39
ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID 37
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN 37
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN
5 G10 SEMAR ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS 40 115
ACPP023229 BUENO BERNABE, GABRIEL
ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL 38
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA 37
ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO
ACPP013341 GUELL PI, RAMON 21
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL
6 TEIA C ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 39 113
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 38
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI 36
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON 35
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
7 GICODA MORA ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP 40 112
ACPP003723 MORAL BOADAS, PEDRO
ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL 38
ACPP013338 KIENZLER, MICHAEL
ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. 34
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU 33
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
8 BADALONA B ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 39 110
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN 38
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
ACPP019301 SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO 33
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 33
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

Pos Llicència Nom HPE HPP NHP BRUT NET Equip
1 ACPP026771 RIBAS SALA, JOSE 3,9 3 3,7 38 43 LA GARRIGA 22
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M 12,1 9 11,9
2 ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE 9,7 8 9,5 32 43 LA GARRIGA 22
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI 14,6 11 14,4
3 ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER 10,3 8 10,1 31 43 LA GARRIGA 22
ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL 18 14 17,8
4 ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL 0 0 (+)0,2 40 42 MAS TORRELLAS
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC 5,1 4 4,9
5 ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP 5,2 4 5 32 42 CAN PASCUAL
ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL 20,6 16 20,4
6 ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON (+)2,9 (+)3 (+)3 41 41 MAS TORRELLAS
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE 0,4 0 0,3
7 ACPP001716 BOQUE ROCA., ALBERT 4,9 4 4,8 34 41 MAS TORRELLAS
ACPP028267 BOTS, PIETER JOHANNES 9,1 7 9
8 ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS 6,7 5 6,6 34 40 G10 SEMAR
ACPP023229 BUENO BERNABE, GABRIEL 10,5 8 10,4
9 ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP 8,7 7 8,6 33 40 GICODA MORA
ACPP003723 MORAL BOADAS, PEDRO 8,8 7 8,7
10 ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI 13,3 10 13,2 29 40 CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO 15,8 12 15,7
11 ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO 0,2 0 0,2 37 39 MAS TORRELLAS
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI 4,1 3 4,1
12 ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI 2,9 2 2,9 36 39 TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS 5 4 5
13 ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS 0,4 0 0,4 36 39 CAN PASCUAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM 10 8 10
14 ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO 3,3 2 3,3 36 39 BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE 9,3 7 9,3
15 ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO 5,6 5 5,6 32 39 SEMAR MIXTE
ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC 9,2 7 9,2
16 ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME 1,8 2 1,8 31 39 SEMAR MIXTE
ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS 12,8 10 12,8
17 ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE 4,6 4 4,6 34 38 TEIA C
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR 4,9 4 4,9
18 ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL 4,5 4 4,5 33 38 GICODA MORA
ACPP013338 KIENZLER, MICHAEL 7,1 5 7,1
19 ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN 5,8 5 5,8 28 38 BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE 13,6 11 13,6
20 ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL 11,6 9 11,6 25 38 G10 SEMAR
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL 19,7 15 19,7
21 ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID 4,7 4 4,7 31 37 SEMAR MIXTE
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE 7,9 6 7,9
22 ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA 6,4 5 6,4 31 37 G10 SEMAR
ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO 7,6 6 7,6
23 ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI 2,7 2 2,7 31 37 CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC 16 12 16
24 ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN 1,9 2 1,9 29 37 SEMAR MIXTE
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN 14,9 11 14,9
25 ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI 11,6 9 11,6 26 36 TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS 16,8 13 16,8
26 ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON 2,9 2 2,9 33 35 TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL 6,9 5 6,9
27 ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. (+)1,8 (+)2 (+)1,8 35 34 GICODA MORA
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA 5,1 4 5,1
28 ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU (+)0,8 (+)1 (+)0,8 33 33 GICODA MORA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª 1,9 2 1,9
29 ACPP019301 SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO 3,7 3 3,7 29 33 BADALONA B
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP 5,8 5 5,8
30 ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO 4,9 4 4,9 28 33 BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO 7,7 6 7,7
31 ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME 6,1 5 6,1 25 31 LA GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP 8,3 6 8,3
32 ACPP013341 GUELL PI, RAMON 7,4 5 7,4 14 21 G10 SEMAR
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL 9,7 8 9,7

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

Pos Equip 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOTAL
1 LA GARRIGA 22 129                 129
2 MAS TORRELLAS 124                 124
3 CAN PASCUAL 121                 121
4 SEMAR MIXTE 115                 115
5 G10 SEMAR 115                 115
6 TEIA C 113                 113
7 GICODA MORA 112                 112
8 BADALONA B 110                 110

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC