Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 37761
27.06.2019

Camp. Catalunya per Equips

Horari de sortides Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2019
1ª Divisió - Camp: Tennis Mora
Dissabte 29/06/19 a les 9:00
1 individual ACPP003173 GARCIA PINTO, JORDI FRANCIAC
ACPP005507 SANMARTIN MULERO, EMILI
ACPP008122 SANZ RAMON, ENRIC XERINOLA HCP1
ACPP015799 VIDAL SERRAT, JAUME
2 individual ACPP003344 SALVA JULIA, JORDI FRANCIAC
ACPP006057 POCH VIVOLAS, JOAN
ACPP010854 AMOR ROYO, MANUEL P&P BADALONA
ACPP019398 VILARDELL GRAS, CARLOS
3 individual ACPP003699 RAMOS MERINO, RAFAEL XERINOLA HCP1
ACPP000777 SERRA BLANCH, JORDI
ACPP008771 SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL ROC 3
ACPP004714 GARCIA AVILA, ANTONIO
4 individual ACPP003768 FORTUNY ESPAÑA, MARC P&P BADALONA
ACPP006781 MOREU GARCIA, SALVADOR
ACPP025619 ZAWISTOWSKI *, DAVID EDWARD ROC 3
ACPP006333 RIERA VALLCORBA, DAVID
5 fourball ACPP015899 PUIG JOU, ERIC FRANCIAC
ACPP003496 MORE VIDAL, MARÇAL
ACPP023968 PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL XERINOLA HCP1
ACPP001826 GONZALEZ GARCIA, SERGIO
6 fourball ACPP018395 FONTANET FONTBONA, XAVIER FRANCIAC
ACPP005826 MORENO COLL, MARTI
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE P&P BADALONA
ACPP006064 PEÑA ANDALUZ, SERGI
7 fourball ACPP001045 REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN XERINOLA HCP1
ACPP000285 PEREZ GELMA, MARC
ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP020597 MATEO PEREZ, ANTONIO
8 fourball ACPP005553 MOREU GARCIA, ALBERT P&P BADALONA
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO ROC 3
ACPP007997 SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO
Dissabte 29/06/19 a les 12:30
1 individual ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR CALLEJEROS - PITCH & PUTT MONTSENY
ACPP026437 IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP
ACPP005008 CANO MARTOS, FERNANDO GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP002622 DIAZ CARRERAS, RICARD
2 individual ACPP008666 SOLER BENET, FIDEL CALLEJEROS - PITCH & PUTT MONTSENY
ACPP017357 COSTA NOSAS, JORDI
ACPP010793 RIBAS ALONSO, JOSEP TEAM HCP1
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE
3 individual ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP000440 MARTINEZ MARTOS, JUAN
ACPP003854 GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO VALLROMANES A
ACPP016950 SANCHEZ PEREZ, JUAN LUIS
4 individual ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES TEAM HCP1
ACPP012872 LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO
ACPP023489 LOPEZ LEON, GREGO VALLROMANES A
ACPP000232 SABORIT FLORETA, JORDI
5 fourball ACPP010588 NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL CALLEJEROS - PITCH & PUTT MONTSENY
ACPP010533 FERNANDEZ CORREDOR, RAUL
ACPP008473 SANTOS SANCHEZ, JOSE GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP005010 MARTINEZ MARTOS, JOSEP
6 fourball ACPP016256 SALVAT GALLEGO, JORDI CALLEJEROS - PITCH & PUTT MONTSENY
ACPP021419 GAMERO MERINO, JAVIER
ACPP017258 RUIZ ESTANY, GLORIA TEAM HCP1
ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD
7 fourball ACPP005095 GURILLO HUETA, JOSEP GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP018483 SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO VALLROMANES A
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL
8 fourball ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD TEAM HCP1
ACPP022004 MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO
ACPP027378 URREA DAPENA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP004848 BAGES BADILLO, JAUME
Dissabte 29/06/19 a les 16:00
1 individual ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA GESTNOWPLAYERS CANTERA BADALONA
ACPP026526 HERNANDO ROMERO, ELOI
ACPP027042 GIRBAU TANTIÑA, JOEL LA TRATTORIA URGELL
ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS
2 individual ACPP004445 MIER CAMPO, DIEGO GESTNOWPLAYERS CANTERA BADALONA
ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC
ACPP023662 PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON GUALTA CASABEGUR
ACPP018960 PARREÑO GOMEZ, RUBEN
3 individual ACPP028671 ESMATGES RIU, ALEJANDRO LA TRATTORIA URGELL
ACPP014057 PORTA FARRAN, MIQUEL
ACPP005720 SOLE MARZO, DAVID CAMBRILS PITCH AND PUTT
ACPP017679 GARCIA MORATO, DANIEL
4 individual ACPP028589 COOMBER , BARRY ROBERT GUALTA CASABEGUR
ACPP025540 PORTELL COLOMER, PERE
ACPP006919 POLEY GARCIA, CARLOS CAMBRILS PITCH AND PUTT
ACPP012263 VILELA FERREIRA, ANTONIO
5 fourball ACPP019080 FARRES BALLESTE, IGNASI GESTNOWPLAYERS CANTERA BADALONA
ACPP016299 PASQUINA TRILLO, LAIA
ACPP006570 GONZALEZ MAYA, DANIEL LA TRATTORIA URGELL
ACPP013632 CODINA FEIXAS, JOAN
6 fourball ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM GESTNOWPLAYERS CANTERA BADALONA
ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL
ACPP023091 MAURI LEWIS, LLUIS GUALTA CASABEGUR
ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES
7 fourball ACPP016469 MOLINE TORRENTE, SALVADOR LA TRATTORIA URGELL
ACPP028020 PORTA CABESTANY, RAMON
ACPP002238 MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU CAMBRILS PITCH AND PUTT
ACPP014243 CORDEN -, RICHARD
8 fourball ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC GUALTA CASABEGUR
ACPP006237 MIRET SABATER, JORDI
ACPP025069 GARCIA NAVARRO, DAVID CAMBRILS PITCH AND PUTT
ACPP007887 ALFONSO GALERA, FCO. JAVIER
Diumenge 30/06/19 a les 9:00
1 individual ACPP021353 FOSALBA VELA, PABLO XERINOLA TENNIS MORA
ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER
ACPP002193 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO SANT CEBRIA BLAU
ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO
2 individual ACPP003368 SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO XERINOLA TENNIS MORA
ACPP025219 BERTRAN VISIEDO, JOAN
ACPP027084 RAMOS VARGAS, MANUEL CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP016784 BARRERA BASSO, SALVADOR
3 individual ACPP001894 ROGER PUJOL, MIQUEL SANT CEBRIA BLAU
ACPP016196 MARTINEZ MESA, MANEL
ACPP006917 TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU
5 fourball ACPP007422 RAMOS GUTIERREZ, JUAN XERINOLA TENNIS MORA
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO SANT CEBRIA BLAU
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
6 fourball ACPP023969 LUQUE CANO, ISABEL XERINOLA TENNIS MORA
ACPP009209 ARISA SAEZ, SERGI
ACPP019067 VILCHEZ MARTINEZ, CESAR CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP028442 ALCAZAR DIAZ, ANTONIO
7 fourball ACPP009277 FUENTES CRUZ, JESUS SANT CEBRIA BLAU
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS
ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA
Diumenge 30/06/19 a les 12:30
1 individual ACPP000360 SALIDO MEDINA, JUAN FRANCISCO MONTGROS G.
ACPP012913 RIUS DUARTE, DANIEL
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK P&P SANT CEBRIA
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO
2 individual ACPP003489 MARTINEZ BARROSO, ANGEL MONTGROS G.
ACPP005136 MARTIN PAZ, JUAN MANUEL
ACPP009108 PENALVA SANCHEZ, ANTONIO CAN RAFEL
ACPP009708 MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS
3 individual ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN P&P SANT CEBRIA
ACPP000164 SWEENEY -, KENNETH JOSEPH
ACPP005376 ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO CAN RAFEL
ACPP005655 PLANAS GRANDE, JORDI
5 fourball ACPP008000 OJEDA ROMERO, RAFAEL MONTGROS G.
ACPP016542 ALKASAB -, HUSEIN
ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP P&P SANT CEBRIA
ACPP016039 MARTINEZ CENTELLES, OSCAR
6 fourball ACPP010468 MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE MONTGROS G.
ACPP023435 VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL
ACPP010647 BERNAT MUÑOZ, HERIBERT CAN RAFEL
ACPP025390 SANCHEZ BLAZQUEZ, SERGI
7 fourball ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO P&P SANT CEBRIA
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
ACPP006280 GRIFE GUIU, LUIS CAN RAFEL
ACPP013615 CAMPRUBI GRANADOS, MIGUEL ANGEL
Comitè de Competició:
Andreu Mora (Tennis Mora)
Pep Puighermanal / Pere Albelda (àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova
Pep Puighermanal (dissabte) / Pere Albelda (diumenge)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC