Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Informació i horari de sortida al Matx Juvenil Est vs Oest 2019

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 37465
31.05.2019

JuvenilsInformació i horari de sortida al Matx Juvenil Est vs Oest 2019

Informació i horari de sortida dels jugadors participants al Matx Juvenil Est vs Oest 2019 que es jugarà dissabte 1 de juny al P&P Franciac
El matx juvenil  2019 Est vs Oest es jugarà al P&P Franciac el dissabte 1 de juny.
  • 1a volta Matxplay a les 09:30
  • Parada i descans a les 11:30
  • 2a volta Matxplay a les 12:30
  • Entrega de premis a les 14:30

Els jugadors juvenils convocats podran participar en aquesta prova gratuitament per haver-se guanyat la seva participació per la classificació individual al Rànquing Juvenil 2019 Categoria Competició.

Els jugadors juvenils convocats rebran un polo gratuitament per a diferenciar els dos bandols de la competició.

A la 1ª volta es jugaran tots els partits en format fourball matxplay.
A la 2ª volta es jugaran 6 partits fourball matxplay i 6 partits individual matxplay
Els capitans de les dues zones escolliran l'ordre i la modalitat de joc dels jugadors:
  • Capitans Zona Est (Gerard Solano - Joan Peiró)
  • Capitans Zona Oest (Diego Mier - Xavier Solavera)

Els jugadors hauran d'estar al camp a les 09:00 per poder rebre el polo de la seva zona i estar presents a l'adjudicació de tees i partits de la 1ª volta.

EQUIP ZONA EST - MATX JUVENIL EST VS OEST
P&P FRANCIAC - Dissabte 1 de juny a les 09:30 i 12:30
Num Lic Nom Club
1 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER FRANCIAC SWING FACTORY
2 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN FRANCIAC SWING FACTORY
3 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI FRANCIAC SWING FACTORY
4 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI FRANCIAC SWING FACTORY
5 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS FRANCIAC SWING FACTORY
6 ACPP022939 SLYVA, VADIM FRANCIAC SWING FACTORY
7 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA FRANCIAC SWING FACTORY
8 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA FRANCIAC SWING FACTORY
9 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA GUALTA JUVENIL
10 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL GUALTA JUVENIL
11 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU HCP1 JUVENIL
12 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI HCP1 JUVENIL
13 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI HCP1 JUVENIL
14 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO SANT CEBRIA JUVENIL
15 ACPP028705 FERRER MARGALL, ARNAU SANT CEBRIA JUVENIL
16 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL SANT CEBRIA JUVENIL
17 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN SANT CEBRIA JUVENIL
18 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA SANT CEBRIA JUVENIL
EQUIP ZONA OEST - MATX JUVENIL EST VS OEST
P&P FRANCIAC - Dissabte 1 de juny a les 09:30 i 12:30
Num Lic Nom Club
1 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA CAN CUYAS JUVENIL
2 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS CAN CUYAS JUVENIL
6 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL CAN CUYAS JUVENIL
10 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS CANTERA BADALONA
13 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL CANTERA BADALONA
14 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA CANTERA BADALONA
15 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA CANTERA BADALONA
16 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA CANTERA BADALONA
17 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA INDIVIDUAL
18 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO P&P LLEIDA JUVENIL

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC