Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing EPPA 2019 a Platja d'Aro

Ets a:  IniciNotíciesRànquing FCPPNotícia id 36684
12.02.2019

Rànquing FCPPInscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing EPPA 2019 a Platja d'Aro

Inscripcions provisionals a la 2ª prova del Rànquing EPPA 2019 que es juga al P&P Platja d'Aro del 22 al 24 de febrer
PITCH & PUTT PLATJA D'ARO
Rànquing EPPA 2ª prova - Individual Medalplay
Horari de sortida divendres 22/02/19 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimarts 12/02/19
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL (+)6,3
2 ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL (+)6
3 ACPP001343 LLORET DALMAU, MARC (+)4,9
4 ACPP025619 ZAWISTOWSKI *, DAVID EDWARD (+)4,7
5 ACPP015899 PUIG JOU, ERIC (+)4,6
6 ACPP001389 PONSDOMENECH CALVET, XAVIER (+)4,5
7 ACPP007997 SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO (+)4
8 ACPP014057 PORTA FARRAN, MIQUEL (+)3,6
9 ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP (+)3,5
10 ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR (+)3,4
11 ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN (+)3,4
12 ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS (+)3,2
13 ACPP009708 MARCHANTE SALMERON, JOSE LUIS (+)3
14 ACPP005713 ARANDA GUZMAN, PEDRO JOSE (+)2,9
15 ACPP025219 BERTRAN VISIEDO, JOAN (+)2,7
16 ACPP023489 LOPEZ LEON, GREGO (+)2,5
17 ACPP003854 GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO (+)2,3
18 ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO (+)2,2
19 ACPP012595 REY INFANTE, RICARD (+)2,2
20 ACPP016039 MARTINEZ CENTELLES, OSCAR (+)2,1
21 ACPP018960 PARREÑO GOMEZ, RUBEN (+)2,1
22 ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE (+)2,1
23 ACPP014621 MARIN RUIZ, ANGEL (+)2
24 ACPP008605 GARCIA GARCIA, PEPE (+)1,7
25 ACPP026840 RIBA TORNDELACREU, RAMON (+)1,7
26 ACPP005292 CHAO PARADAS, LUIS (+)1,5
27 ACPP000234 PUNSODA BOU, JOAQUIM (+)1,4
28 ACPP028019 NOVELLON ARGUELLO, SANTI (+)1,3
29 ACPP000984 LOPEZ RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO (+)1
30 ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT (+)0,7
31 ACPP017770 BERRIO AHUMADA, OMAR (+)0,7
32 ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR (+)0,6
33 ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA (+)0,5
34 ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI (+)0,4
35 ACPP015371 DOBLAS PINTO, DAMIAN (+)0,3
36 ACPP016325 PUJOL ADELAR, AGUSTI (+)0,2
37 ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP (+)0,1
38 ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL 0
39 ACPP004835 CRESPO GAGO, JOAN MANEL 0
40 ACPP007075 LLAGUNO LOBATO, VALENTIN 0,1
41 ACPP013686 BUSQUETS NUELL, JOSEP 0,4
42 ACPP003217 ELIAS FAJULA, ENRIC 0,7
43 ACPP009143 LEON HUGUET, ANTONIO 1,5
44 ACPP013564 PLANS RIBERA, JUAN 2,1
45 ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME 2,3
46 ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA 2,5
47 ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN 3,6
48 ACPP008437 STIERLE ROCA, HERMANN 4,2
49 ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE 4,4
50 ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES 5
51 ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP 5,9
52 ACPP023372 MAZA LOZANO, JOSE MANUEL 6,5
53 ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA 7,6
54 ACPP024809 BLANCO RUIZ, LUIS 7,6
55 ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI 9,2
56 ACPP027155 PARAYRE XIRINACHS, DAVID 14,3
PITCH & PUTT PLATJA D'ARO
Rànquing EPPA 2ª prova - Individual Medalplay
Horari de sortida divendres 22/02/19 a les 15:00
Inscripcions provisionals fins el dimarts 12/02/19
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP023968 PASCUAL SAEZ, JOSE MANUEL (+)6,2
2 ACPP026437 IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP (+)6,2
3 ACPP008771 SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL (+)6,1
4 ACPP004714 GARCIA AVILA, ANTONIO (+)5,5
5 ACPP020597 MATEO PEREZ, ANTONIO (+)5,5
6 ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN (+)5,4
7 ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK (+)5,4
8 ACPP010588 NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL (+)5,3
9 ACPP008666 SOLER BENET, FIDEL (+)5,2
10 ACPP023662 PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON (+)4,7
11 ACPP022535 MATEO ROLDAN, ASENSIO (+)4,5
12 ACPP013553 ROBLES MARTINEZ, JUAN CARLOS (+)3,8
13 ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE (+)3,7
14 ACPP016469 MOLINE TORRENTE, SALVADOR (+)3,3
15 ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI (+)2,9
16 ACPP003368 SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO (+)2,6
17 ACPP005665 ROMAN ALONSO, MANEL (+)2,4
18 ACPP021353 FOSALBA VELA, PABLO (+)2,2
19 ACPP025388 TOMAS RUBIO, CARLOS (+)2,2
20 ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES (+)2,1
21 ACPP003451 PALOMER MASGRAU, JOAN (+)2,1
22 ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE (+)2,1
23 ACPP014654 VIAGA CARDENAS, TONY (+)2,1
24 ACPP021641 GARCIA MORENO, FEDERICO (+)2,1
25 ACPP005264 GELABERT CARANDELL, FRANCK (+)1,8
26 ACPP015448 AVILES DE DIEGO, JUANJO (+)1,2
27 ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA (+)0,8
28 ACPP007934 LUQUE MESA, ANDRES (+)0,7
29 ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC (+)0,7
30 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)0,7
31 ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA (+)0,6
32 ACPP009195 SIN CIRES, PEDRO (+)0,4
33 ACPP009175 CARBALLO VALLEJO, CONCHI (+)0,2
34 ACPP025535 BAQUES PASCUAL, JORGE (+)0,1
35 ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO 0,2
36 ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO 0,5
37 ACPP028246 DOMENECH FIESTAS, VICTOR 0,7
38 ACPP011690 ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL 0,9
39 ACPP013582 NAVAS FERNANDEZ, ANGELS 1,5
40 ACPP017110 TORRAS MUNTANE, JAUME 1,5
41 ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME 1,7
42 ACPP028247 DOMENECH FIESTAS, ALBERT 1,8
43 ACPP024624 ZAMORA MAS, JOAN 2,4
44 ACPP020127 VIÑOLAS CROUS, JORDI 2,5
45 ACPP011822 MENENDEZ BELIO, ALBERTO 4,9
46 ACPP025727 GIMENO GARCIA, MARC 5,6
47 ACPP008639 GUDAYOL PORTABELLA, JOAQUIM 5,7
48 ACPP027290 DE LUQUE TORRES, LUIS 10,1
49 ACPP013206 CASTRO MORAL, LLUIS 10,3
PITCH & PUTT PLATJA D'ARO
Rànquing EPPA 2ª prova - Individual Medalplay
Horari de sortida dissabte 23/02/19 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimarts 12/02/19
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP000777 SERRA BLANCH, JORDI (+)6,8
2 ACPP003699 RAMOS MERINO, RAFAEL (+)6,8
3 ACPP015799 VIDAL SERRAT, JAUME (+)6,6
4 ACPP002990 ORTI MARES, BERENGUER (+)5,8
5 ACPP021799 NOGUEIRA ANJAUMA, MARC (+)4,7
6 ACPP004929 GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL (+)4,4
7 ACPP014701 CURTO ESCARDO, PERE (+)3,9
8 ACPP000404 NAVARRO DE PACO, FRANCISCO (+)3,8
9 ACPP001727 DIAZ CORTES, DAVID (+)3,7
10 ACPP002784 BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER (+)3,4
11 ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES (+)2,7
12 ACPP000292 SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS (+)2,4
13 ACPP010647 BERNAT MUÑOZ, HERIBERT (+)2,4
14 ACPP006858 NACHSHON MOSCATEL, ABBY (+)2,3
15 ACPP010791 MARQUES PLA, CARLES (+)2,1
16 ACPP000491 TOMAS REYNE, LLUIS (+)1,9
17 ACPP000618 FARRES FALCO, IGNASI (+)1,8
18 ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE (+)1,7
19 ACPP026162 GARCIA RIBERA, LLUIS (+)1,6
20 ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI (+)1,4
21 ACPP007568 MORENO NIETO, SEBASTIAN (+)1,4
22 ACPP007807 JOFRE RUIZ, BLAI (+)1,4
23 ACPP008363 SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIO (+)1,2
24 ACPP021038 ALCAZAR PONS, JUAN (+)1,1
25 ACPP006917 TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL (+)1
26 ACPP019204 ROVIRA PASTELLS, LLUIS (+)0,9
27 ACPP015700 CUENCA VILCHEZ, ISICIO XAVIER (+)0,8
28 ACPP001423 CLOTET RIFE, JORDI (+)0,5
29 ACPP014332 POMPAS HERNANDEZ, DANIEL (+)0,5
30 ACPP001787 FERRET MIRABENT, PERE (+)0,4
31 ACPP023200 LUNA GARCIA, ANTONIO (+)0,4
32 ACPP019412 SIDAU *, IOAN JULIAN (+)0,2
33 ACPP023969 LUQUE CANO, ISABEL (+)0,2
34 ACPP026916 ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO (+)0,2
35 ACPP019652 BOSCH SABATE, ALEXIS (+)0,1
36 ACPP008978 IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI 0
37 ACPP000785 ALQUEZAR TORREGROSA, JOAN LLUIS 0,1
38 ACPP001433 PRIO SEGUI, MERCEDES 0,1
39 ACPP010822 LLORET ROIG, VICENÇ 0,2
40 ACPP014250 TOMAS SANCHEZ, PERE MIQUEL 0,3
41 ACPP026883 JURADA SAYOS, LLUIS 0,5
42 ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE 0,7
43 ACPP004673 GARCIA CONESA, RAMSES 0,8
44 ACPP007983 SANCHEZ JIMENEZ, LAURA 0,9
45 ACPP013014 GUERRERO GONZALEZ, MIGUEL ANGEL 0,9
46 ACPP025345 CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL 0,9
47 ACPP007566 JOUNOU TOMAS, ANTON 1,4
48 ACPP017682 CASTANY BOU, ESTER 1,5
49 ACPP016629 CABALLERO PAEZ, FRANCISCO JAVIER 1,6
50 ACPP022004 MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO 2
51 ACPP001436 DEL CAMPO MOSLARES, JAVIER 2,2
52 ACPP003599 NAVARRO MONTAGUT, ROGER 2,5
53 ACPP014363 DURAN JORQUERA, JOSEP 2,5
54 ACPP001404 TAULATS ORIOL, Mª ANGELS 2,6
55 ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN 2,6
56 ACPP005676 MORA MUÑOZ, DIEGO 3,1
57 ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI 3,2
58 ACPP026812 MURIEL INFANTE, ARACELI 4
59 ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI 4,3
60 ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME 5,3
61 ACPP013896 SAMPER CARBO, JAUME 5,7
62 ACPP014050 LOPEZ ARTIAGA, PEP 5,9
63 ACPP023631 FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP 6,3
64 ACPP022583 ASENSIO MARTINEZ, ANTONIO 6,4
65 ACPP023878 MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA 6,7
66 ACPP015885 REBOLLO SANTOS, JOSEP A. 7
67 ACPP005506 FITO NUÑEZ, FRANCESC 9,3
68 ACPP026096 NISTAL BAROJA, CARLOS 9,6
69 ACPP022759 DE LUNA MORENO, GLORIA 13,1
70 ACPP014364 BASSAS RODRIGUEZ, LIDIA 15,3
71 ACPP023129 DESOI GUITART, MARGARITA 15,6
72 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 18,8
PITCH & PUTT PLATJA D'ARO
Rànquing EPPA 2ª prova - Individual Medalplay
Horari de sortida dissabte 23/02/19 a les 13:30
Inscripcions provisionals fins el dimarts 12/02/19
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR (+)7,9
2 ACPP000232 SABORIT FLORETA, JORDI (+)5,2
3 ACPP005008 CANO MARTOS, FERNANDO (+)5,2
4 ACPP005720 SOLE MARZO, DAVID (+)4,5
5 ACPP005010 MARTINEZ MARTOS, JOSEP (+)4,2
6 ACPP008122 SANZ RAMON, ENRIC (+)4,2
7 ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC (+)3,8
8 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD (+)3,3
9 ACPP006919 POLEY GARCIA, CARLOS (+)3,1
10 ACPP022639 REQUEJO BONILLA, OSCAR (+)2,5
11 ACPP000440 MARTINEZ MARTOS, JUAN (+)2,3
12 ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI (+)1,5
13 ACPP004337 VILA PLANAGUMA, ENRIC (+)1,4
14 ACPP019673 PERNIA MORENO, MOISES (+)1,3
15 ACPP000329 GASCO FERNANDEZ, GALO (+)1,2
16 ACPP001990 PAGES PRAT, MIQUEL (+)1,1
17 ACPP017258 RUIZ ESTANY, GLORIA (+)1
18 ACPP006587 GASET FRIS, FRANCESC (+)0,9
19 ACPP016816 ROCA ROSICH, JOSEP (+)0,4
20 ACPP020579 VALLS ANDIÑACH, JOAN 0,5
21 ACPP002595 MENDOZA BLASCO, ANDRES 0,6
22 ACPP013316 TOBARRA PORRAS, RAIMON 1,5
23 ACPP018225 FELIUBADALO MOLES, FRANCESC XAVIER 2,3
24 ACPP022543 GODALL SANROMA, JORDI 2,8
25 ACPP004310 CARRILLO SEGURA, RAUL 2,9
26 ACPP026940 GALLOFRE VARGAS, MARC 3,3
27 ACPP007153 GARCIA CANO, EMILIO 5
28 ACPP027731 REYES REY, JUAN PABLO 5,1
29 ACPP009971 MARTIN LLAMAS, JUAN FRANCISCO 5,3
30 ACPP022138 CASTELLA ZANUY, MARTI 5,4
31 ACPP005032 SORIA SORIA, DANIEL 5,5
32 ACPP016928 LARIO CASABAYO, ANGELS 5,5
33 ACPP016927 VALLESPI SALDAÑA, FRANCISO MANUEL 5,8
34 ACPP027725 VELOSO DOMONTE, JOSE MANUEL 7,9
35 ACPP024622 MASELLES ALEGRE, JOAN RAMON 8,9
36 ACPP028795 RAMIREZ GARCIA, MANUEL 15
37 ACPP028794 RUIZ DE LA IGLESIA, MARC 17,2
38 ACPP028980 FERRAN ROCA, DOMENEC 20,2
PITCH & PUTT PLATJA D'ARO
Rànquing EPPA 2ª prova - Individual Medalplay
Horari de sortida diumenge 24/02/19 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el dimarts 12/02/19
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP010854 AMOR ROYO, MANUEL (+)6
2 ACPP010793 RIBAS ALONSO, JOSEP (+)5,1
3 ACPP003496 MORE VIDAL, MARÇAL (+)4,4
4 ACPP015960 CAMPDELACREU SOLE, JOAN (+)4
5 ACPP002622 DIAZ CARRERAS, RICARD (+)3,8
6 ACPP006781 MOREU GARCIA, SALVADOR (+)3,6
7 ACPP022297 GOMEZ MARTA, MARIO (+)3,6
8 ACPP015218 SALAZAR JAEN, ROBERTO (+)3,4
9 ACPP016972 SUREDA SANDONIS, ALBERT (+)3,1
10 ACPP005376 ALCARAZ ALCARAZ, ALBERTO (+)2,9
11 ACPP001168 VILATJE GOMEZ, JOSEP Mª (+)2,8
12 ACPP001169 GABARRO VALLS, ALBERT (+)2,8
13 ACPP014560 LEIVA PUIGNERO, OSCAR (+)2,7
14 ACPP000387 BORREGO PRADOS, EMILIO (+)2,6
15 ACPP017007 VILA CORRAL, RAMON (+)2,3
16 ACPP018742 LOPEZ LEON, ALBERTO (+)2,2
17 ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES (+)2,1
18 ACPP003833 RECASENS COMES, ANTONI (+)2,1
19 ACPP005826 MORENO COLL, MARTI (+)2,1
20 ACPP016236 BELMONTE SAIN, LLUIS (+)1,7
21 ACPP001851 ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR (+)1,5
22 ACPP022051 LLADO VILALLONGA, MIQUEL (+)1,2
23 ACPP018494 DE LA ROSA SOLE, CARLOS (+)1,1
24 ACPP015640 CASELLAS GARCIA, MARC (+)1
25 ACPP017357 COSTA NOSAS, JORDI (+)1
26 ACPP004371 NOGUEROL SASANEDAS, XAVIER (+)0,8
27 ACPP007114 MONJONELL TUSELL, JORDI (+)0,7
28 ACPP015444 PETIT GARCIA, EDGAR (+)0,7
29 ACPP020354 HERNANDEZ GARCIA, JUAN JOSE (+)0,7
30 ACPP017371 CRUELLS RIGOLA, JORDI (+)0,4
31 ACPP021604 PORCEL CRUZ, MANUEL (+)0,3
32 ACPP002173 PLATERO SANCHEZ, ALBERT (+)0,2
33 ACPP000250 ROMAN DELGADO, EDUARD (+)0,1
34 ACPP013804 BARRERA BASSO, CARLES 0,1
35 ACPP001590 CARRERAS MENDOZA, MARIUS 0,4
36 ACPP004831 RUIZ LOPEZ, CASSIA 0,7
37 ACPP001867 RIERA RAURELL, JOAQUIM 1
38 ACPP008213 GARCIA FERNANDEZ, AVEL.LI 1
39 ACPP008113 AGEA PEÑA, JOAN CARLES 1,3
40 ACPP020137 MOLINA MARTINEZ, IVAN 1,3
41 ACPP012893 ESPIGOL SIDERA, PERE 1,4
42 ACPP020888 MENDOZA MARTINEZ, RAFAEL 1,4
43 ACPP024822 LASO RUZAFA, TONI 1,7
44 ACPP002989 MARTINEZ CHICO, ANGEL 2
45 ACPP010560 ABOLAFIO GARCIA, FRANCISCO ANGEL 2,2
46 ACPP005633 COSTA PLANAS, JORDI 2,3
47 ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE 2,8
48 ACPP003127 MARTINEZ CHICO, XAVIER 3
49 ACPP015883 MARTIN BOFILL, XAVIER 3
50 ACPP010417 FERRERA ROS, ALEX 3,3
51 ACPP008128 LLORET DALMAU, ALBERT 3,5
52 ACPP021459 HUERTA HERRERA, JUAN MANUEL 3,6
53 ACPP008455 BAENA TRIGUERO, VICENTE 3,9
54 ACPP026071 FUSTER CARBO, MARTA 4,3
55 ACPP026994 RUBIO GUTIERREZ, JAUME 4,3
56 ACPP026995 MILA BARNES, XAVIER 5,1
57 ACPP010792 MARSAL MONGE, IGNASI 5,2
58 ACPP001716 BOQUE ROCA., ALBERT 5,5
59 ACPP015717 BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC 6,2
60 ACPP027668 MUÑOZ MIRAGAYA, MARC 6,4
61 ACPP027934 HERNANDEZ SOLE, JAIME 7,7
62 ACPP023138 JULIA JARAMILLO, MARIA 8,1
63 ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES 8,7
64 ACPP006147 GARCIA VIZCAINO, DAVID 9
65 ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL 9,8
66 ACPP023299 VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA 10,5
67 ACPP022237 GARCIA LOPEZ, JAVIER 11,8
68 ACPP019651 AVILES DE DIEGO, IGNACIO 14,2
69 ACPP027372 RIERA RAMON, ISIDRO 19,8
PITCH & PUTT PLATJA D'ARO
Rànquing EPPA 2ª prova - Individual Medalplay
Horari de sortida diumenge 24/02/19 a les 13:30
Inscripcions provisionals fins el dimarts 12/02/19
NUM ASSOCIAT NOM HCP
1 ACPP025405 CONDOM GAMEZ, ALEX 0,9
2 ACPP015362 PALOMER VILALLONGA, JOAN 4,4
3 ACPP010499 CANALS MIR, ALBERT 14,9

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC