Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Reglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2019

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 36405
04.01.2019

Camp. Catalunya per EquipsReglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2019

Reglament i Informació relativa al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2019. 1ª prova de la competició el dissabte 26 i diumenge 27 de gener
Els dies 26 i 27 de gener de 2019 es jugarà la 1ª prova del XXV Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2019 als camps de: 

1ªDiv Roc 3
2ªDiv E Platja d'Aro
2ªDiv O El Vendrell
3ªDiv E Castelló
3ªDiv O Portal del Roc
4ªDiv N Lloret
4ªDiv G1 Sant Cebrià
4ªDiv G2 Hcp 1

  • Els equips caldrà que enviïn el llistat de membres de l'equip fins el diumenge 13 de gener de 2019.
  • Un cop enviat el llistat de membres de l'equip, també caldrà que els equips realitzin l'alineació per la primera prova mitjançant el mòdul d'inscripcions a la plana www.pitch.cat fins el dimecres 23 de gener de 2019.

Full de presentació del llistat de jugadors integrants dels equips en pdf:

Es pot consultar el Reglament de la comeptició en aquest enllaç:


S'informa als equips participants al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2019 de les dates de joc a les diferents divisions així com del calendari de seus de les diferents divisions i grups:

  1ª prova 2ª prova 3ª prova 4ª prova 5ª prova 6ª prova  7ª prova 8ª prova
  26,27/01 16,17/02 16,17/03 06,07/04 18,19/05 29,30/06 07,08/09  28,29/09
1ªDiv Roc 3 St.Cebrià Fornells Figuerola Can Rafel  Tennis Mora El Vallès Montseny
2ªDiv E Platja d'Aro Teià Vallromanes Fornells Franciac Gualta Badalona  M.Gurumbau
2ªDiv O Vendrell Figuerola Bellpuig  Can Cuyàs  Lleida St.Jaume  bonÀrea Oller d.Mas
3ªDiv E Castelló La Garriga Montseny Peralada St.Cebrià Badalona  Tennis Mora  Lloret
3ªDiv O Portal d.Roc Vendrell Oller d.Mas Can.Olímpic  Cambrils  Can Cuyàs St.Jaume Can Mascaró
4ªDiv N Lloret Gualta Platja d'Aro MasNou Castelló Franciac Fornells Mas Pagès
4ªD.CS G1 St.Cebrià Roc 3 M.Gurumbau St.Jaume Can Cuyàs Oller d.Mas Figuerola Teià
4ªD.CS G2 Hcp 1 Montseny bonÀrea Tennis Mora El Vallès Can Rafel  Cambrils Vallromanes

 
Per tal de que els equips puguin organitzar-se, s'informa del dia de joc de les diferents jornades:
      
1ª jornada
  • Dissabte 26 de gener: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 27 de gener: 2ª i 4ª divisió
2ª jornada
  • Dissabte 16 de febrer: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 17 de febrer: 1ª i 3ª divisió
3ª jornada
  • Dissabte 16 de març: 1ª i 3ª divisió.
  • Diumenge 17 de març: 2ª i 4ª divisió
4ª jornada
  • Dissabte 6 d'abril: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 7 d'abril: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 6 i diumenge 7 d'abril: Grups amb camp seu de 9 forats.
5ª jornada
  • Dissabte 18 de maig: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 19 de maig: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 18 i diumenge 19 de maig: Grups amb camp seu de 9 forats.
6ª jornada
  • Dissabte 29 de juny: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 30 de juny: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 29 i diumenge 30 de juny: Grups amb camp seu de 9 forats.
7ª jornada
  • Dissabte 7 de setembre: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 8 de setembre: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 7 i diumenge 8 de setembre: Grups amb camp seu de 9 forats.
8ª jornada
  • Dissabte 28 de setembre: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 29 de setembre: 1ª i 3ª divisió

La configuració d'equips provisional fins al moment queda de la següent forma. 
Si algun club vol modificar el nom d'un equip, ho pot fer al enviar el llistat de jugadors integrants dels equips.
Es permetran incorporacions de nous equips fins el diumenge 21 de gener i s'adjudicarà zona de joc segons el número d'equips inscrits a cada zona de joc.

1ª divisió
1 XERINOLA TENNIS MORA
2 P&P BADALONA
3 FRANCIAC
4 VALLROMANES A
5 GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
6 TEAM HCP1
7 GUALTA CASABEGUR
8 GESTNOWPLAYERS CANTERA BADALONA
9 P&P SANT CEBRIA
10 CALLEJEROS PITCH & PUTT MONTSENY
11 MONTGROS G.
12 CAN CUYAS CAPITOLIO
13 ROC 3
14 CAN RAFEL
15 SANT CEBRIA BLAU
16 LA TRATTORIA URGELL
17 HCP1 XERINOLA
18 CAMBRILS PITCH AND PUTT
  2ª divisió Est   2ª divisió Oest
1 TEIA A 1 EL PAR Y PA CASA
2 FRANCIAC PITCH 2 P&P LLEIDA CARGOLS
3 HANDICAP 21 - VALLROMANES 3 PORTAL DEL ROC
4 SERRALLONGA 4 PITCH & PUTT G. VENDRELL
5 PLATJA D'ARO RIDAURA 5 JUGADORS DEL VALLES G.
6 MAS GURUMBAU 6 CANAL OLIMPIC
7 CASPER 7 VILAFORTUNY
8 AMICS DE FRANCIAC 8 FORA LIMITS
9 DRACS DE FRANCIAC 9 EL VALLES SENTMENAT
10 P&P VALLROMANES TABLAO CORDOBES 10 URGELL PITCH
11 ST ANDREWS P&P 11 LA FIGUEROLA RESORT
12 C.E. PAR 2008 J+J HCP1 12 bonArea A
13 VOY PA PAR BADALONA 13 EL VENDRELL PITCH & PUTT
14 P&P PERALADA 14 CANAL OLIMPIC SUPERIOR AUTOS
15 SANT CEBRIA FREELANCE 15 LOS GALLITOS
16 BETULO 16 ORFEO CATALONIA G. CE
17 P&P FORNELLS CLUB 17 @KIPILLU.CAT
18 TEMPO TEAM & SORIANO 18 P&P SANT VICENÇ DE MONTALT A
  3ª divisió Est   3ª divisió Oest
1 HCP1 - MARE NOSTRUM 1 PENEDES A
2 CASTELLO 2 MANRESA PITCH AND PUTT CLUB
3 PANTIQUET 3 WEDGE G. CLUB
4 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO 4 ROC 3 B DE VENDETTA
5 CHICAGO G. CLUB 5 LOS IRREDUCTIBLES
6 ELS MATINERS DE FRANCIAC 6 LOS OTROS GALLITOS
7 GUALTA TRAMUNTANA 7 CLUB P&P 64
8 GUALTA EL TER 8 OLEASTRUM
9 FRANCIAC SWING FACTORY 9 PENEDES B
10 GELIDA P&P 10 CAN RAFEL B
11 SANT CEBRIA GRIS 11 C.E. PERITAS EN DULCE MIAMI PLAYA P&P
12 G. LLORET FORAT 19 MURALLA OPTICA 12 GOLF@S VENDRELL
13 VALLROMANES B 13 bonArea B
14 QUIMRIERA.COM 14 VILAGOLF
15 GOLF LA GARRIGA P&P 15 PAPI G. VALLES
16 ELECTRIC PABLOS 16 CAN RAFEL 2017
17 TEIA B 17 VALLES K'UMARA CAFÉ
18 FORAT NEGRE 18 CAN MASCARO A
  4ª divisió Centre Sud G1   4ª divisió Centre Sud G2
1 PITCH & PUTT SANT CUGAT B 1 THE GOLF TROTTERS
2 SANT CEBRIA NEW GENERATION 2 LOS PEGADORES
3 COBLONAL ARQUITECTURA G. URGELL 3 ARA LLEIDA P&P
4 TEAM VALLES 4 AMICS P&P LA GARRIGA
5 CAN MASCARO B 5 SANT CEBRIA RUSKYTEAM
6 CANNONBALL 6 LOPI
7 SANT CEBRIA VERD 7 DREAM PIM BADALONA
8 DEVIL'S SWING BDN 8 MULLIGAN
9 SANT CEBRIA NEW GENERATION 2 9 P&P SANT VICENÇ DE MONTALT
10 MICHAEL COLLINS IRISH PUB 10 BK - MCM - GLOBALBROK
11 EL CALIU DEL ROC 11 KEIK CAN MASCARO
12 CLUB P&P LOS GOLFEROS 12 NOVAICARIA
13 CALLEJEROS HCP1 13 VALLROMANES DREAM TEAM
14 ANDORRA PITCH &PUTT 14 P&P LLEIDA PINXADORS
15 LUMEN P&P 15 973 PUTT
16 TAXIMES Can Rafel 16 SPARTANS
17 SANT CEBRIA NOU 17 RATATEAM
  4ª divisió Nord    
1 FRANCIAC PUTT    
2 VOLCANICS DE PERALADA    
3 MAS TORRELLAS    
4 CLUB DE GOLF I P&P PALAMOS    
5 SANT CEBRIA INVICTUS    
6 DREAM TEAM FORNELLS    
7 4 CARRETERES MAS GURUMBAU    
8 P&P MAS NOU    
9 TROBADORS CLUB    
10 PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT    
11 MAS PAGES    
12 MARESME TEAM HCP1    
13 ELS PITXONS DE FRANCIAC    
14 G. LLORET LEGENDS    
15 FORNELLS ALBATROS    
16 9 - FRANCIAC    
17 ANGRY BIRDS    

NOTÍCIES DESTACADES

El nostre condol i solidaritat amb les víctimes dels atemptats a les Rambles de Barcelona i de Cambrils

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC