Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 4ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 36204
04.12.2018

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 4ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est a la 4ª prova el 5 de desembre a Franciac, Mas Gurumbau, Sant Cebrià, Hcp1 i Lloret
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 05/12/2018 a les 10:30
Divisió: 1ª EST - 4ª Prova - Camp: Franciac
1 fourball ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR FRANCIAC A
ACPP026766 JULIA BOSCH, DOLORS
ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO
2 fourball ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP007874 WEIR -, ALAN
ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP019123 DOMENE SANCHEZ, DIDAC
3 fourball ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES FRANCIAC A
ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI
ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE PAPALUS A
ACPP006607 ROCHE PAMIES, JOAN
4 fourball ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL PAPALUS A
ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI
5 fourball ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
ACPP024762 AGUILAR GONZALEZ, BERNAT TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
6 fourball ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS
- - TEIA D
- -
7 fourball ACPP023901 SUREDA ALSINA, PERE FRANCIAC B
ACPP001622 COLL RIGAU, JAUME
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO PAPALUS A
ACPP018698 CASANOVA REIG, ENRIC
8 fourball ACPP027526 ROMAGUERA SAGRERA, JOSE FRANCIAC B
ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS PAPALUS A
ACPP001896 BERTRAN GELABERT, JOAN
10 fourball ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS SANT CEBRIA B
ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN TEIA A
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS
11 fourball ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN SANT CEBRIA B
ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS
ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL TEIA A
ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP
12 fourball ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS SANT CEBRIA B
ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA
ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO SEMAR X
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
13 fourball ACPP024577 REQUENA DOMENE, ANTONIO SANT CEBRIA B
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO SEMAR X
ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO
14 fourball ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
ACPP000129 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE TEIA A
ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE
15 fourball ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO
ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
16 fourball ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO
ACPP003196 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO SEMAR X
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME
17 fourball ACPP023708 VICARIA PASTOR, ALFONSO SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO SEMAR X
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 05/12/2018 a les 10:30
Divisió: 2ª EST - 4ª Prova - Camp: Mas Gurumbau
1 fourball ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN SEMAR B
ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO
2 fourball ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME SEMAR B
ACPP020255 SURROCA CORET, JOSEP
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP018342 BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN
3 fourball ACPP011841 MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL SEMAR B
ACPP004964 FRAILE HORTELANO, PEDRO
ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI
4 fourball ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE VALLROMANES B
ACPP019122 MARCH SANCHEZ, MIGUEL
5 fourball ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO BADALONA A
ACPP021970 CORRERO PADILLA, JOSE
ACPP023624 FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
6 fourball ACPP025949 TORRAS PELLEJERO, PERE BADALONA A
ACPP023635 VIDAL SABATA, JOSEP
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE
7 fourball ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN BADALONA A
ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES
ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO VALLROMANES B
ACPP006421 MORENO CLEMENTE, PRIMITIVO
8 fourball ACPP004973 IGLESIAS CARALT, XAVIER FORNELLS
ACPP024121 PINSACH JULIA, JOSEP
ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
9 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP002100 VICH FIGA, LLUÍS
ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC VALLROMANES B
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª
10 fourball ACPP011976 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011978 FONTOBA BOTANCH, MARIA TERESA
ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC VALLROMANES B
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO
11 fourball ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN PLATJA D'ARO A
ACPP014276 MONTALBAN PICO, PAU
ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI TEIA B
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC
12 fourball ACPP008437 STIERLE ROCA, HERMANN PLATJA D'ARO A
ACPP027155 PARAYRE XIRINACHS, DAVID
ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP026843 GONZALEZ MANZANO, JUAN ANDRES
13 fourball ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN PLATJA D'ARO A
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES C
ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
14 fourball ACPP008551 MASGRAU SERRA, FINETA PLATJA D'ARO A
ACPP015362 PALOMER VILALLONGA, JOAN
ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL VALLROMANES C
ACPP027415 ARPA DOMINGUEZ, RICARDO
15 fourball ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC PLATJA D'ARO NOU
ACPP008157 COMAS LOPEZ, ANTONI
ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP013933 CONESA ARMERO, JAIME
16 fourball ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA PLATJA D'ARO NOU
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP TEIA B
ACPP010010 VIVERO ARRANZ, ANGEL
17 fourball ACPP008455 BAENA TRIGUERO, VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP023189 TORTAJADA PASTOR, JOSE LUIS
ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR VALLROMANES C
ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
18 fourball ACPP025345 CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL PLATJA D'ARO NOU
ACPP023524 O DONOVAN *, EDMUND
ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN VALLROMANES C
ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 05/12/2018 a les 10:30
Divisió: 3ª EST - 4ª Prova - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP028101 SANDFORD , SABINE
ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN
2 fourball ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR 3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
3 fourball ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD GUALTA PAR 3
ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
4 fourball ACPP005006 LARROQUE ALLENDE, GONZALO GUALTA PAR 3
ACPP028186 SANDFORD , RICHARD
ACPP000145 PEARSON -, MERVYN SANT CEBRIA D
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO
5 fourball ACPP026473 COMAS PAYET, PERE GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP028840 LAGAR GALAN, RAFAEL
6 fourball ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL
ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP009360 SERRANO EZQUERRA, ANTONIA
7 fourball ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
ACPP000891 GRAU OLIVA, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
8 fourball ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER GUALTA
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI
ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA SANT CEBRIA D
ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP
10 fourball ACPP024447 FARRIOLS MASIA, ELISEO SANT CEBRIA E
ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN
ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA
11 fourball ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX SANT CEBRIA E
ACPP004889 QUERALT RUIZ, JOSE
ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE TENNIS MORA B
ACPP012001 VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO
12 fourball ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID SANT CEBRIA E
ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES
ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. TENNIS MORA A
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
13 fourball ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS SANT CEBRIA E
ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU TENNIS MORA A
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
14 fourball ACPP025603 GONZALEZ GOMEZ, FELIPE G10 SEMAR
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO
ACPP004326 GALLEGO CALIX, VICENTE TENNIS MORA B
ACPP019684 MARTINEZ NAVARRO, JUAN
15 fourball ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO G10 SEMAR
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS
ACPP008092 LOPEZ VAZQUEZ, JUAN TENNIS MORA B
ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO
16 fourball ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL G10 SEMAR
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª TENNIS MORA A
ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL
17 fourball ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL G10 SEMAR
ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI
ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL TENNIS MORA A
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 05/12/2018 a les 10:30
Divisió: 4ª EST - 4ª Prova - Camp: Hcp1
1 fourball ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM CAN PASCUAL
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS JUBICEC MONTSENY
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL
2 fourball ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON
3 fourball ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI CAN PASCUAL
ACPP010379 MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
4 fourball ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
ACPP023834 PLA GIMENO, PEPITA SEMAR 1
ACPP024351 CASAÑAS ARTIGAS, MARIA ASSUMPTA
5 fourball ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON JUBICEC MONTSENY
ACPP024226 BALLESTER MIRO, JAVIER
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS TEIA C
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE
6 fourball ACPP000839 ALCON LLORET, FERRAN JUBICEC MONTSENY
ACPP004904 ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER
ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME GARRIGA 22
ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI
7 fourball ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO JUBICEC MONTSENY
ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER
ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA SEMAR 1
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA
8 fourball ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE TEIA C
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI
ACPP026483 GARCIA CORTES, MARTIN GARRIGA 22
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS
9 fourball ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR SEMAR 1
ACPP010568 CARREÑO SORACA, JORGE LUIS
10 fourball ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE GARRIGA 22
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM
ACPP029002 BALCELLS BALCELLS, JOSEP SEMAR 1
ACPP001603 FABREGAS DE PALAU, MONTSERRAT
11 fourball ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
12 fourball ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE
ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
13 fourball ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL
14 fourball ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
15 fourball ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO BADALONA B
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC
16 fourball ACPP016137 GELADA BLASI, PERE BADALONA B
ACPP019084 MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
17 fourball ACPP010291 VINYES GES, JOAN PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP019509 MALLORQUI COSTA, JOSEP
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR
18 fourball ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 05/12/2018 a les 10:30
Divisió: 5ª EST - 4ª Prova - Camp: Lloret
1 fourball ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE MAS TORRELLAS
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC
ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS SEMAR MIXTE
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID
2 fourball ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI MAS TORRELLAS
ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP SEMAR MIXTE
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN
3 fourball ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM MAS TORRELLAS
ACPP027987 ALTES SOLER, JOSEP
ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP SEMAR C
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
4 fourball ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES MAS TORRELLAS
ACPP027934 HERNANDEZ SOLE, JAIME
ACPP016205 PEREZ PONS, PEDRO SEMAR C
ACPP013954 EZEQUIEL RODRIGUEZ FERNANDEZ
5 fourball ACPP002038 ABADAL PUJOL, JORDI VALLROMANES G2
ACPP028374 MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONI
ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO SEMAR MIXTE
ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO
6 fourball ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO VALLROMANES G2
ACPP002662 CHERTA BARBA, FERNANDO
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE SEMAR MIXTE
ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI
7 fourball ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI VALLROMANES G2
ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS
ACPP012576 TARRES PICART, JOAN SEMAR C
ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP
8 fourball ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE VALLROMANES G2
ACPP020153 PEREZ CASARES, MARIA ROSA
ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO
10 fourball ACPP005778 TORRAS CAMPS, AGUSTI MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA
ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE Mª JAIME ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP019494 PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO
11 fourball ACPP023603 MARTI PLANA, JOSEP MARIA MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP016803 MASSOS PLANA, JOSEP
ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO
12 fourball ACPP019888 ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028037 JIMENEZ NEGRIN, SILVIA
- - FRANCIAC C
- -
13 fourball ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE
ACPP003201 BARTROLI MOLINS, ROSA Mª PAPALUS B
ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA
14 fourball ACPP022504 HURTADO LINARES, AURELIO ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP021684 CARRERA ABELLA, JOAQUIM
- - FRANCIAC C
- -
15 fourball ACPP019493 PUIG GRAELLS, CARLES ST CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI PAPALUS B
ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI
16 fourball - - FRANCIAC C
- -
ACPP019091 DALE *, PETER PAPALUS B
ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM
17 fourball - - FRANCIAC C
- -
ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC