Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Catalunya 2 Irlanda 7. Catalunya finalitza en tercer lloc el Campionat d'Europa

Ets a:  IniciNotíciesEPPANotícia id 3589
28.08.2005

EPPACatalunya 2 Irlanda 7. Catalunya finalitza en tercer lloc el Campionat d'Europa

Arhem Holanda del 26 al 28 d'agost de 2005. Resultats i classificacions a la web del Campionat Prem aquí per anar a la web
mp

     

Matchplay results (fourball & singles) final Round

EC Group    McCarthy, Derry
 vs     Salido, Paco
  1 & 2   
EC Group    Webster, Brian
 vs    Saborit, Jordi
AS  
EC Group    Walsh, John
 vs     Coleman, Daniel S
  AS   
7th - 9th Group    Menna, Alessandro
 vs    Lepori, Daniel
4 & 3  
4th - 6th Group    Deeble, John
 vs     Richard, Jean-Claude
  4 & 3   
4th - 6th Group    O Brien, Anthony
 vs    Auziere, Christian
6 & 4  
7th - 9th Group    Presciutti, Savino
 vs     Muff, Leo
  4 & 2   
7th - 9th Group    Frassoldati, Fabrizio
 vs    Lamm, Ueli
3 & 2  
4th - 6th Group    Fernandes, Blaise
 vs     Vendange, Benjamin
  5 & 6   
4th - 6th Group    Deeble, Steve
 vs    Lorgeou, Jean-Patrick
6 & 5  
4th - 6th Group    Unwin, Geoff
 vs     Antonelli, David
  4 & 3   
4th - 6th Group    Penzes, Robert
 vs    Victoria-Nieto, Yann
AS  
EC Group    O Donovan, Liam
 vs     López, Xavier
  6 & 5   
7th - 9th Group    Trasforini, Antonio
 vs    Zappa, Bruno
5 & 4  
7th - 9th Group    Sala, Simona
 vs     Capone, Giosuè
  7 & 5   
7th - 9th Group    Trasforini, Giovanni
 vs    Muff, Florian
6 & 7  
EC Group    Collins, Darren
 vs     Salvà, Jordi
  4 & 3   
EC Group    Hanlon, Alan
 vs    Martí,Joan
3 & 2  
4th - 6th Group    Deeble, John
Deeble, Steve
 vs     Richard, Jean-Claude
Lorgeou, Jean-Patrick
  3 & 2   
4th - 6th Group    Fernandes, Blaise
Penzes, Robert
 vs    Vendange, Benjamin
Victoria-Nieto, Yann
AS  
4th - 6th Group    O Brien, Anthony
Unwin, Geoff
 vs     Auziere, Christian
Antonelli, David
  1 & 0   
EC Group    O Donovan, Liam
McCarthy, Derry
 vs    López, Xavier
Salido, Paco
2 & 1  
7th - 9th Group    Menna, Alessandro
Trasforini, Antonio
 vs     Lepori, Daniel
Zappa, Bruno
  4 & 2   
7th - 9th Group    Sala, Simona
Presciutti, Savino
 vs    Capone, Giosuè
Muff, Leo
3 & 2  
EC Group    Walsh, John
Webster, Brian
 vs     Coleman, Daniel S
Saborit, Jordi
  5 & 4   
EC Group    Collins, Darren
Hanlon, Alan
 vs    Salvà, Jordi
Martí,Joan
5 & 4  
7th - 9th Group    Frassoldati, Fabrizio
Trasforini, Giovanni
 vs     Lamm, Ueli
Muff, Florian
  7 & 8   
EC Group    López, Xavier
 vs    Bloem, Rene Jan
1 & 3  
7th - 9th Group    Vesterås, Vegar
 vs     Zappa, Bruno
  1 & 2   
EC Group    Saborit, Jordi
 vs    Buwalda, Bert
1 & 2  
7th - 9th Group    Veslum, Ståle
 vs     Lamm, Ueli
  AS   
7th - 9th Group    Bråten, Vidar
 vs    Lepori, Daniel
5 & 6  
7th - 9th Group    Rygge, Bjørn
 vs     Muff, Florian
  3 & 4   
4th - 6th Group    Victoria-Nieto, Yann
 vs    Vannucci, Emanuele
4 & 3  
7th - 9th Group    Karlsrud, Jan-Thore
 vs     Muff, Leo
  5 & 3   
EC Group    Martí,Joan
 vs    Koetsier, Henk-Rik
2 & 3  
EC Group    Salvà, Jordi
 vs     Kwant, Rolf
  3 & 1   
4th - 6th Group    Auziere, Christian
 vs    Lazzari, Massimo
4 & 2  
4th - 6th Group    Antonelli, David
 vs     Vergnani, Ermanno
  6 & 4   
4th - 6th Group    Lorgeou, Jean-Patrick
 vs    Grossi, Fabio
1 & 2  
4th - 6th Group    Vendange, Benjamin
 vs     Casali, Elia
  0 & 2   
7th - 9th Group    Charan, Bucky
 vs    Capone, Giosuè
8 & 6  
4th - 6th Group    Richard, Jean-Claude
 vs     Caramaschi, Giulio
  6 & 5   
EC Group    Salido, Paco
 vs    Luning, Patrick
5 & 6  
EC Group    Coleman, Daniel S
 vs     Olthuis, Bert
  5 & 7   
4th - 6th Group    Richard, Jean-Claude
Lorgeou, Jean-Patrick
 vs    Caramaschi, Giulio
Grossi, Fabio
AS  
4th - 6th Group    Auziere, Christian
Antonelli, David
 vs     Lazzari, Massimo
Vergnani, Ermanno
  2 & 1   
EC Group    Coleman, Daniel S
Saborit, Jordi
 vs    Olthuis, Bert
Buwalda, Bert
1 & 0  
EC Group    Salvà, Jordi
Martí,Joan
 vs     Kwant, Rolf
Koetsier, Henk-Rik
  0 & 2   
7th - 9th Group    Veslum, Ståle
Rygge, Bjørn
 vs    Lamm, Ueli
Muff, Florian
AS  
4th - 6th Group    Vendange, Benjamin
Victoria-Nieto, Yann
 vs     Casali, Elia
Vannucci, Emanuele
  AS   
7th - 9th Group    Charan, Bucky
Karlsrud, Jan-Thore
 vs    Capone, Giosuè
Muff, Leo
5 & 3  
EC Group    López, Xavier
Salido, Paco
 vs     Bloem, Rene Jan
Luning, Patrick
  2 & 4   
7th - 9th Group    Bråten, Vidar
Vesterås, Vegar
 vs    Lepori, Daniel
Zappa, Bruno
2 & 1  
7th - 9th Group    Frassoldati, Fabrizio
 vs     Veslum, Ståle
  4 & 5   
4th - 6th Group    Caramaschi, Giulio
 vs    Deeble, John
4 & 5  
7th - 9th Group    Trasforini, Giovanni
 vs     Rygge, Bjørn
  3 & 1   
EC Group    McCarthy, Derry
 vs    Luning, Patrick
3 & 2  
4th - 6th Group    Lazzari, Massimo
 vs     O Brien, Anthony
  4 & 5   
4th - 6th Group    Casali, Elia
 vs    Fernandes, Blaise
2 & 4  
EC Group    Walsh, John
 vs     Olthuis, Bert
  2 & 1   
4th - 6th Group    Vergnani, Ermanno
 vs    Unwin, Geoff
4 & 6  
4th - 6th Group    Grossi, Fabio
 vs     Deeble, Steve
  3 & 4   
EC Group    Webster, Brian
 vs    Buwalda, Bert
3 & 4  
7th - 9th Group    Menna, Alessandro
 vs     Bråten, Vidar
  4 & 2   
EC Group    Hanlon, Alan
 vs    Koetsier, Henk-Rik
2 & 1  
EC Group    Collins, Darren
 vs     Kwant, Rolf
  2 & 1   
7th - 9th Group    Presciutti, Savino
 vs    Karlsrud, Jan-Thore
3 & 2  
7th - 9th Group    Trasforini, Antonio
 vs     Vesterås, Vegar
  2 & 1   
7th - 9th Group    Sala, Simona
 vs    Charan, Bucky
4 & 5  
4th - 6th Group    Vannucci, Emanuele
 vs     Penzes, Robert
  3 & 5   
EC Group    O Donovan, Liam
 vs    Bloem, Rene Jan
5 & 4  
7th - 9th Group    Menna, Alessandro
Trasforini, Antonio
 vs     Bråten, Vidar
Vesterås, Vegar
  2 & 1   
4th - 6th Group    Casali, Elia
Vannucci, Emanuele
 vs    Fernandes, Blaise
Penzes, Robert
2 & 4  
4th - 6th Group    Caramaschi, Giulio
Grossi, Fabio
 vs     Deeble, John
Deeble, Steve
  0 & 1   
4th - 6th Group    Lazzari, Massimo
Vergnani, Ermanno
 vs    O Brien, Anthony
Unwin, Geoff
0 & 1  
7th - 9th Group    Sala, Simona
Presciutti, Savino
 vs     Charan, Bucky
Karlsrud, Jan-Thore
  3 & 4   
7th - 9th Group    Frassoldati, Fabrizio
Trasforini, Giovanni
 vs    Veslum, Ståle
Rygge, Bjørn
3 & 1  
EC Group    Walsh, John
Webster, Brian
 vs     Olthuis, Bert
Buwalda, Bert
  4 & 2   
EC Group    Collins, Darren
Hanlon, Alan
 vs    Kwant, Rolf
Koetsier, Henk-Rik
4 & 3  
EC Group    O Donovan, Liam
McCarthy, Derry
 vs     Bloem, Rene Jan
Luning, Patrick
  2 & 1   


(c) 2005 JokeCoat.nl

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC