Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 34703
17.05.2018

JuvenilsHoraris de sortida a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018

Horaris de sortida a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2018 que es juga a Hcp1 (zona Est) i a Badalona (zona Oest)
Informació de les properes competicions juvenils per les que el Rànquing Juvenil i Júnior 2018 és una prova classificatòria veure informació

Els tees i els horaris de sortida dels jugadors amb sortida pel tee del 1 (jugadors d'iniciació) són aproximats en funció de possibles baixes o modificacions, per tant es recomana arribar al camp amb la suficient antelació per si hi ha alguna modificació d'horari. 

 
Camp: Hcp 1 Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 69 79 72 94 79 70 64 62 71 94 70 83 90 108 116 118 1465
Final green 66 72 75 87 80 101 86 76 71 68 76 103 76 89 95 116 123 123  
Entrada green 53 60 63 71 63 86 71 63 57 56 66 86 63 76 85 99 108 113  

Camp: Hcp 1 EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 57 61 72 57 79 70 64 - - - - - - - - - 586
Final green 66 72 64 66 80 65 86 76 71 - - - - - - - - -  
Entrada green 53 60 50 55 63 48 71 63 57 - - - - - - - - -  


Camp: Badalona Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 100 65 58 68 120 66 87 57 73 55 67 72 63 89 53 71 1309
Final green 94 65 108 71 67 77 126 73 96 65 80 64 73 80 71 95 60 76  
Entrada green 76 54 92 60 49 59 114 59 78 50 67 47 62 64 55 83 47 66  

Camp: Badalona EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 70 65 58 68 52 66 69 - - - - - - - - - 593
Final green 94 65 78 71 67 77 58 73 78 - - - - - - - - -  
Entrada green 76 54 62 60 49 59 46 59 60 - - - - - - - - -  


 
PITCH & PUTT HCP1 - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 19/05/18 a les 9:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN (+)1,5 Competició SANT CEBRIA JUVENIL Tee 3
2 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)1 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP025381 JURRI *, ERIK 7,3 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
4 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 7,5 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
5 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 8,3 Competició SANT CEBRIA JUVENIL Tee 2
6 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 20,8 Competició INDIVIDUAL
7 ACPP028705 FERRER MARGALL, ARNAU 21 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
8 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 10,8 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 09:00
9 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 11,1 Iniciació HCP1 JUVENIL
10 ACPP027309 JOYCE MORENO, MARINA 9,8 Iniciació HCP1 JUVENIL
11 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 9,9 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
12 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 16,5 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 09:08
13 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 20,8 Iniciació HCP1 JUVENIL
14 ACPP028690 BARRADO SANS, ALEJANDRO 19,8 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
15 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 18,8 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 09:16
16 ACPP028117 PARETAS TORNE, ALEIX 20,9 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
17 ACPP028550 FERNANDEZ FOLCH, MARC 21 Iniciació INDIVIDUAL
PITCH & PUTT HCP1 - ZONA EST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 20/05/18 a les 9:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)0,3 Competició HCP1 JUVENIL Tee 5
2 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 1,3 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 5,4 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 10,5 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
5 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 11 Competició INDIVIDUAL Tee 4
6 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 11,2 Competició INDIVIDUAL
7 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 14,3 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
8 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 17,4 Competició GUALTA JUNIOR
9 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 18,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 3
10 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
11 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Competició INDIVIDUAL
12 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 2
13 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Competició INDIVIDUAL
14 ACPP028488 PISEMSKIY , ALEXEY 21 Competició INDIVIDUAL
15 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 18,2 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 9:00
16 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 17,6 Iniciació INDIVIDUAL
17 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
18 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
19 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 9:08
20 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Iniciació GUALTA JUNIOR
21 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
22 ACPP028527 ARTIGAS BALTASAR, EMMA 21 Iniciació GUALTA JUNIOR
23 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 9:16
24 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
25 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
26 ACPP028526 MAURI PUIG, IRENE 21 Iniciació GUALTA JUNIOR
27 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL Tee 1 9:24
28 ACPP028637 PLANAS DE FARNES QUEVEDO, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
29 ACPP028358 REDONDO MORENO, JAN 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
30 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 9:32
31 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 21 Iniciació GUALTA JUNIOR
32 ACPP028398 AMOR GALLEGO, HECTOR 21 Iniciació INDIVIDUAL
Comitè de Competició:
Josep Perez (Hcp1)
Carles Sayol / Pep Prat (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Carles Sayol (dissabte) / Pep Prat (diumenge)
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 19/05/18 a les 9:00 - Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO (+)0,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 1 Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,6 Competició CANTERA BADALONA
4 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 2,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 3,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 2
6 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 3,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 5,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 5,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 7,4 Competició P&P LLEIDA JUVENIL Tee 4
10 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 7,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 15 Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP028036 CLARAMUNT TIRVIO, SERGI 16,2 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
13 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 16,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 5
14 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 16,9 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
15 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 17 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 17,6 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
17 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 17,9 Competició CANTERA BADALONA Tee 7
18 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 20,4 Competició CANTERA BADALONA
19 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
20 ACPP028827 COLOME VALLE, MARC 21 Competició BADALONA PROMESES
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 19/05/18 a les 12:30 - Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 7,4 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1
2 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 15,6 Iniciació BADALONA PROMESES
3 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 16,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP028558 HORTA PALLISO, JOEL 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
5 ACPP027622 PONS PETROVA, PATRICIA 18,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
6 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 17,8 Iniciació BADALONA PROMESES
7 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 20,4 Iniciació BADALONA PROMESES
8 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 5
9 ACPP028682 FERNANDEZ FUENTES, PAU 21 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
10 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 20/05/18 a les 9:00 - Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 4 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 11,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 11,7 Competició CANTERA BADALONA
4 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 12,1 Competició CANTERA BADALONA
5 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 12,3 Competició CANTERA BADALONA Tee 3
6 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 15 Competició CANTERA BADALONA
7 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Competició CANTERA BADALONA
PITCH & PUTT BADALONA - ZONA OEST
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 11/02/18 a les 12:30 - Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 5 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP027704 RIU MILAN, POL 9,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP028250 LUJA PASCUAL, MARTI 11,7 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
4 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 14,2 Iniciació BADALONA PROMESES
5 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 17,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
6 ACPP028532 CUARTERO SANAHUJA, PABLO 18 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 21 Iniciació BADALONA PROMESES
8 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 17,8 Iniciació BADALONA PROMESES
9 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 16,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 5
10 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 19,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 20,5 Iniciació BADALONA PROMESES
12 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP028496 PASANAU TESSIER, PAU 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 7
14 ACPP028495 PASANAU TESSIER, JOAN 21 Iniciació BADALONA PROMESES
15 ACPP028492 CABANES CISNEROS, LOLA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP028818 CANTO DOMINGUEZ, BERTA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
Comitè de Competició:
Tono Mares (Badalona)
Marta Barbero (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Marta Barbero

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC