Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats de la 8ª prova de l'Intercamps Sènior Matxplay 2017-2018

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 34272
21.03.2018

SèniorsResultats de la 8ª prova de l'Intercamps Sènior Matxplay 2017-2018

Resultats de la 8ª prova de l'Intercamps Sènior Matxplay 2017-2018 jugada a Sant Cebrià, Badalona i Gualta el 21 i 22 de març

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

J5

J6

J7

J8

PUNTS

1

SANT CEBRIA A

5,5

-

7

7

8

8

7

7

49,5

2

VALRROMANES A

2,5

7

8

-

7

6,5

6

4

41

3

BADALONA XL

5,5

6

7

5

4

-

2

4,5

34

4

SANT CEBRIA B

6

4,5

1

8

0

7,5

-

4

31

5

SEMAR X

2,5

3,5

5,5

4,5

6,5

1,5

1

5

30

6

FORNELLS

2

1

1

3,5

-

7

4,5

3,5

22,5

7

SEMAR B

6

4

-

3

1,5

0,5

4,5

1

20,5

8

VALLROMANES G1

-

4

0

0

4

0

3,5

3

14,5

9

TENNIS MORA B

2

2

2,5

1

1

1

3,5

-

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

J5

J6

J7

J8

PUNTS

1

TEIA D

4

6,5

5

4

6

-

7

5

37,5

2

SANT CEBRIA C

3

6

-

4

6

3

5

6

33

3

SANT CEBRIA D

5

6

3

5

4,5

5

-

3,5

32

4

VALLROMANES C

5

6,5

6

2

-

4

5

3

31,5

5

TENNIS MORA A

-

2

4,5

3

2

7

3

6

27,5

6

FRANCIAC B

3

1,5

6

5

5

4

3

-

27,5

7

TEIA C

4

2

2

6

2

3

5,5

2

26,5

8

BADALONA A

3

1,5

3,5

-

3

5

1

4,5

21,5

9

G10 SEMAR

5

-

2

3

3,5

1

2,5

2

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

J5

J6

J7

J8

PUNTS

1

SANT CEBRIA E

4

5,5

5,5

4

5,5

-

5

3

32,5

2

VALLROMANES B

5

3

4

2

6

-

7

5

32

3

GUALTA

4,5

5

5,5

2

3

-

3

7,5

30,5

4

AMICS GARRIGA

3,5

2,5

5

6

5

-

6

2,5

30,5

5

PLATJA D'ARO B

3

3

2,5

6

2,5

-

5,5

5,5

28

6

BADALONA B

4,5

5,5

2,5

6

2

-

2,5

4,5

27,5

7

JUBICEC MONT

3,5

5

4

4

4,5

-

2

3,5

26,5

8

SEMAR GARRIGA

4

2,5

3

2

3,5

-

1

0,5

16,5

 

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Jornada 8 - Dimecres 21 de març de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Sant Cebrià

 

SANT CEBRIA A

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR B

7

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)7,8

-

8i6

Tee 1

 

-

3,4

TERRES SOLER, ANDRES

ACPP020688

1

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)4,7

-

5i4

Tee 1

 

-

2,7

FLORIACH RIVAS, JAUME

ACPP017912

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)3,4

-

7i5

Tee 2

 

-

2,2

PUCHADES BASSOLS, VICENTE

ACPP022460

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

(+)4,4

-

7i6

Tee 2

 

-

1,5

SOLSONA ARTOLA, DOMENECH

ACPP006339

ACPP000164

SWEENEY -, KENNETH JOSEPH

(+)5

-

6i5

Tee 3

 

 

0,5

SERRA PEREZ, MIGUEL ANGEL

ACPP020827

ACPP000150

PUIGHERMANAL PEREZ, PEP

1,8

-

 

Tee 3

6i5

-

0,9

LOPEZ SORIANO, GREGORI

ACPP015730

ACPP000160

SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES

(+)1,9

-

5i4

Tee 4

 

-

(+)1,4

ALSINA SIVILLA, JAIME

ACPP004789

ACPP000404

NAVARRO DE PACO, FRANCISCO

(+)2,5

-

7i5

Tee 4

 

-

1,3

MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL

ACPP011841

VALLROMANES A

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA B

4

ACPP006612

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

(+)5,1

-

3I2

Tee 5

 

-

(+)3,3

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

ACPP011171

4

ACPP003718

ARNAU REDON, OLEGARIO

(+)2,1

-

 

Tee 5

3I2

-

(+)1,4

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

ACPP000297

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

0,1

-

1UP

Tee 6

 

-

0,1

TORRUS ROIG, DAMIA

ACPP001760

ACPP023761

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

(+)2,4

-

 

Tee 6

3I2

-

0

REQUENA DOMENE, ANTONIO

ACPP024577

ACPP001333

LLAVINA SERRADELL, JAIME

(+)2,3

-

 

Tee 7

1UP

-

(+)0,9

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

ACPP023713

ACPP009260

BUSQUE CAMPABADAL, ISIDRE

3,3

-

2i1

Tee 7

 

-

0,4

ALCAZAR GONZALEZ, JUAN

ACPP008189

ACPP006213

MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA

(+)1,1

-

 

Tee 8

4i3

-

(+)2,4

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

ACPP027285

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

0,3

-

4i3

Tee 8

 

-

0,2

QUERALT RUIZ, JOSE

ACPP004889

FORNELLS

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA XL

3,5

ACPP002100

VICH FIGA, LLUÍS

2,9

-

 

Tee 10

5i3

-

(+)2,5

POSILIO HORCAJUELO, JOSE

ACPP006312

4,5

ACPP003004

VICH FIGA, XAVIER

3,5

-

 

Tee 10

6i5

-

(+)1,5

GIL ARGEMI, JAUME

ACPP024701

ACPP010379

MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE

(+)0,5

-

1up

Tee 11

 

-

1,3

GINESTA VENTURA, JOAN MARIA

ACPP007284

ACPP008180

VERDAGUER TARRATS, LLUIS

1,6

-

3i2

Tee 11

 

-

(+)2

CABANILLAS ESPINO, TOMAS

ACPP016533

ACPP023624

FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA

2,6

-

AS

Tee 12

AS

-

(+)5,3

GIRO CODINA, JORDI

ACPP000201

ACPP022277

ENCISO CASABO, JULI

2,5

-

4i3

Tee 12

 

-

3,7

VIDAL SABATA, JOSEP

ACPP023635

ACPP004973

IGLESIAS CARALT, XAVIER

6,6

-

 

Tee 13

4i3

-

(+)2,6

LLORET BOLDU, TOMAS

ACPP016215

ACPP021567

DOMINGUEZ DELGADO, JAIME

(+)2,3

-

 

Tee 13

3i1

-

(+)0,3

MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP

ACPP009265

SEMAR X

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES G1

5

ACPP020256

OLIVA SALA, JOSEP

1,8

-

6i5

Tee 14

 

-

18,6

AIXUT FREIXANET, AMADEO

ACPP009058

3

ACPP026813

PEREZ CANDIA, PACO

3,9

-

 

Tee 14

6i5

-

(+)3,5

ATERO LORCA, JOSE

ACPP000340

ACPP003601

GARCIA MARMOL, JOSE

(+)2,9

-

 

Tee 15

1up

-

9,4

CANUT GALLART, ENRIQUE

ACPP020392

ACPP024405

JUBANY CLARET, ANTONIO

0

-

 

Tee 15

1up

-

4

ALCOJOR BERNARDO, SANTOS

ACPP016853

ACPP010778

ESTEBAN GORBE, CEFERINO

0,5

-

3i2

Tee 16

 

-

8,3

CONNOLLY *, STEPHEN

ACPP023759

ACPP003196

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

(+)7,3

-

7i6

Tee 16

 

-

20

SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN

ACPP013154

ACPP027092

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

7,3

-

2up

Tee 17

 

-

3,4

GUILLEN GARCIA, JOAN

ACPP016191

ACPP010783

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

0,3

-

1up

Tee 17

 

-

13,3

CASTRO DEGARA, FRANCISCO

ACPP027596

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Jornada 8 - Dimecres 21 de març de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual 50% Handicap

Divisió 2 - Camp: Badalona

 

G10 SEMAR

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA C

2

ACPP027687

SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL

11,7

7,11
3,14

 

Tee 1

4I3

-

2,9

ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA

ACPP021741

6

ACPP026487

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

8,3

-

AS

Tee 1

AS

-

8,7

GONZALEZ ALONSO, MONCHO

ACPP012757

ACPP008345

PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO

8

7,11

2I1

Tee 2

 

-

3,6

IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO

ACPP021953

ACPP026634

ESTEVE PLA, LLUIS

13,6

7,11
3,14

 

Tee 2

3I2

-

5,2

POU FIGUERAS, JUAN PABLO

ACPP007870

ACPP023332

ZAMORA VILAFRANCA, FRANCISCO

10,7

7,11
3,14

 

Tee 3

2I1

-

2,3

PEÑA MENDEZ, EMILIO

ACPP019714

ACPP026441

SALVADOR CASTRO, MANUEL

13,6

7,11,3
14,5,16

 

Tee 3

5I4

-

1,7

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

ACPP021793

ACPP013341

GUELL PI, RAMON

7,7

7

 

Tee 4

9I8

-

6,3

CID PINEDA, JOSE

ACPP008757

ACPP017106

DE FEBRER PUJOL, ANTONI

19,2

7,11,3
14,5,16
8,12,4

AS

Tee 4

AS

-

0

RUIZ OCHOA, RAFAEL

ACPP009787

BADALONA A

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA D

4,5

ACPP001449

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

(+)0,9

-

2I1

Tee 5

 

-

(+)0,8

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

ACPP001683

3,5

ACPP010391

ORTIZ CALDERERO, ANDRES

0,5

-

 

Tee 5

3I2

-

0,9

TOLEDO TORRES, MARUJA

ACPP000165

ACPP002485

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

3,4

-

8I7

Tee 6

 

7,11

7,5

ARGEMI CARBONELL, KIKU

ACPP002222

ACPP026105

FUENTES SORIANO, EDMUNDO

(+)0,4

-

 

Tee 6

3I2

7,11,3

5,2

GRAU OLIVA, JOSEP

ACPP000891

ACPP011555

CASTARNADO RUBIO, JOSE

2

-

7I6

Tee 7

 

7,11

5,6

PARRA JODAR, DIEGO

ACPP014100

ACPP021970

CORRERO PADILLA, JOSE

5,8

7,11,3

1UP

Tee 7

 

-

(+)0,8

PEARSON -, MERVYN

ACPP000145

ACPP014854

TORNERO ARRIBA, VICENTE

0,2

-

 

Tee 8

4I3

7,11,3

5,7

PUIG PUIG, JOSEP

ACPP002103

ACPP020481

VAZQUEZ RODRIGUEZ, JOSE C

1,7

-

AS

Tee 8

AS

-

1,9

CARRETERO ROGER, JOSEP

ACPP000258

Jornada 8 - Dijous 22 de març de 2018 a les 10:30

VALLROMANES C

AV

RES

VS

RES

AV

TEIA D

3

ACPP000831

SALINAS ISABAL, JUAN

1,5

7,11

 

Tee 1

4i3

-

(+)2,9

ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS

ACPP010632

5

ACPP001049

PAU AVENTIN, SALVADOR

3,5

7,11

1up

Tee 1

 

-

(+)0,6

GUILLEN CORTES, CARLOS

ACPP005573

ACPP001376

GASSIOT MARTI, JOAQUIM

10,7

7,11
3,14

 

Tee 2

7i6

-

2,2

CALVO CALVO, JUAN MIGUEL

ACPP012569

ACPP024603

VILAMITJANA ROBERT, JOSEP

7,9

7,11,3

 

Tee 2

1up

-

2,4

LOPEZ LOSADA, MANUEL

ACPP003188

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

7,9

7,11

3i2

Tee 3

 

-

4,3

RIMOLDI -, CLAUDIO

ACPP012506

ACPP005740

LARENA TAMATURGO, M.CARMEN

7,5

7,11

1up

Tee 3

 

-

4

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

ACPP027213

ACPP027415

ARPA DOMINGUEZ, RICARDO

13,1

-

 

Tee 4

3i2

-

12,9

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

ACPP027212

ACPP005739

RAMON VILARDELL, JESUS

8,1

-

 

Tee 4

4i3

-

8,6

ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM

ACPP025414

TEIA C

AV

RES

VS

RES

AV

TENNIS MORA A

2

ACPP028106

VILA PERARNAU, PERE

7

-

 

Tee 5

3i2

7

8

DOMENECH FUENTES, MANUEL

ACPP001126

6

ACPP023277

PLANS NAVARRO, RAMON

4,9

7

 

Tee 5

5i4

-

2,2

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP016507

PIÑON REY, SANTIAGO LUIS

6,3

7

5i4

Tee 6

 

-

5,2

PIJUAN CAMINAL, TINA

ACPP003500

ACPP020442

DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO

0,6

-

 

Tee 6

6i5

-

0,5

IBAÑEZ BORRAS, MANUEL

ACPP004767

ACPP020175

RUIZ FABREGAS, SALVADOR

5,3

-

4i3

Tee 7

 

-

4,7

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP002172

PLATERO LOPEZ, MARCIAL

8,9

7,11
3,14

 

Tee 7

3i2

-

1,1

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

ACPP022621

PEREZ DE PACO, JUAN JOSE

11,4

7,11,3
14,5

 

Tee 8

5i4

-

1,9

SIBILLA SALVA, RAMON

ACPP010329

ACPP026075

ALMUNI FONT, GREGORI

10,1

7,11,3
14,5,16

 

Tee 8

3i2

-

(+)1,5

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

ACPP010330

 

III Intercamps Sènior Matxplay Est 2017 - 2018

Jornada 8 - Dimecres 21 de març de 2018 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual 50% Handicap

Divisió 3 - Camp: Gualta

 

AMICS GARRIGA

AV

RES

VS

RES

AV

PLATJA D'ARO B

2,5

ACPP027811

RIERA FONTCUBERTA, LLUIS

7,8

16,6,15

3I1

Tee 1

 

-

1,3

SANCHEZ INGLES, FRANCISCO

ACPP012387

5,5

ACPP020320

BARJUAN BADELL, JUAN

4,5

16,6

 

Tee 1

4I3

-

1,4

ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL

ACPP011690

ACPP011959

BOIX BORRELL, JOSEP

1,6

-

AS

Tee 2

AS

16,6

4,6

BAENA TRIGUERO, VICENTE

ACPP008455

ACPP011958

BOIX BORRELL, BERNABE

6,4

16

 

Tee 2

4I3

-

4,3

SOLER ALCARAZ, EUGENI

ACPP006989

ACPP012819

SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU

4,4

16

 

Tee 3

1UP

-

2,6

VIANA MARTINEZ, CARMELO

ACPP001770

ACPP003582

VIÑAS ALMATO, JUAN

4,9

16,6

 

Tee 3

1UP

-

0,3

HOSPITAL LLINAS, MIQUEL

ACPP014995

ACPP013638

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

3

-

AS

Tee 4

AS

16,6

6,9

FERNANDEZ SANTOS, JOAN

ACPP006757

ACPP026087

MAESTRO GUTIERREZ, JUAN

4

-

AS

Tee 4

AS

-

3,6

LLOPART PALAU, JULIAN

ACPP026635

BADALONA B

AV

RES

VS

RES

AV

JUBICEC MONT

4,5

ACPP019084

MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE

9,6

16,6,15

 

Tee 5

6I5

-

4,4

VILASECA FERNANDEZ, RAMON

ACPP004910

3,5

ACPP013448

COBOS SOLER, ALEJANDRO

4,9

-

3I2

Tee 5

 

16,6
15,4

12,8

ASENSIO CRESPO, FRANCESC

ACPP027089

ACPP012618

PIQUER PIÑA, ROBERTO

7,9

16,6

AS

Tee 6

AS

-

4,8

CORTES GUERRA, NICOLAS

ACPP001975

ACPP016137

GELADA BLASI, PERE

9,6

-

4I3

Tee 6

 

16,6,15

15,4

BALLESTER MIRO, JAVIER

ACPP024226

ACPP014626

DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER

3,3

-

 

Tee 7

5I4

16,6,15

9,7

MASSONS PUIG, JOSEP MARIA

ACPP003089

ACPP012832

MUÑOZ POLONIO, JOSE

14,1

16,6
15,4

2I1

Tee 7

 

-

7,2

DIAZ CARRASCO, MANUEL

ACPP025149

ACPP027266

JIMENEZ LLADOS, JACINTO

3,6

-

 

Tee 8

2I1

16,6

7,3

SERRANO SOLER, EUSEBI

ACPP002180

ACPP013818

COMPTE CORNEY, JOAN

6,5

16

3I2

Tee 8

 

-

4,9

ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER

ACPP004904

SANT CEBRIA E

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES B

3

ACPP020278

VIVO GRAU, JAUME

12,9

16,6,15

 

Tee 10

 4i2

-

6,3

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

ACPP020754

5

ACPP004889

QUERALT RUIZ, JOSE

0,2

-

 

Tee 10

 2up

16

2,7

LOZANO GALLARDO, CANDIDO

ACPP019323

ACPP023471

PRAT FONT, JOSEP

1,8

-

 

Tee 11

 1up

16,6

5,7

BOIRA JORI, FRANCESC

ACPP022875

ACPP013618

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

1,5

-

4i3 

Tee 11

 

16,6

5,2

GURREA ARNAO, ENRIC

ACPP023421

ACPP027116

ALSINA BERTRAN, ANDRES

1,5

-

 

Tee 12

3i2

16,6
15,4

9,6

PINTO PUIG, JOSEP Mª

ACPP027339

ACPP022193

GOMEZ ALAS, DAVID

4,5

-

 

Tee 12

7i6

-

4,6

CASTRO GARCIA, GREGORIO

ACPP003460

ACPP010232

CARRIQUI OSUNA, FELIX

(+)0,7

-

 5i4

Tee 13

 

16,6,15
4,18,7,14

12,8

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

ACPP023472

LEON SOCORREGUT, JOAN

3,4

-

 7i6

Tee 13

 

16

4,7

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

ACPP019122

SEMAR GARRIGA

AV

RES

VS

RES

AV

GUALTA

0,5

ACPP026771

RIBAS SALA, JOSE

8,8

-

2I1

Tee 14

 

16

10,7

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

ACPP025002

7,5

ACPP026389

URREA HIDALGO, JORGE

11,5

16,6
15,4

6I5

Tee 14

 

-

3,5

DALMAU CANER, JORDI

ACPP025745

ACPP026456

OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER

11,7

16,6
15,4

2I1

Tee 15

 

-

3,5

DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER

ACPP025300

ACPP026775

SANDIN ANTUNEZ, JOSE

10

16,6,15

5I4

Tee 15

 

-

4,4

COMAS PAYET, JORDI

ACPP024798

ACPP025037

GAY OLIVA, MARTI

14,3

16,6,15
4,18

5I4

Tee 16

 

-

3,9

PONT COLL, RAMON

ACPP006330

ACPP023080

AVILES SANCHEZ, BARTOLOME

10,5

16,6
15,4

4I3

Tee 16

 

-

2,3

COMAS PAYET, PERE

ACPP026473

ACPP018852

SANGIL LOPEZ, JESUS

16,1

16,6,15
4,18,7

2I1

Tee 17

 

-

4,6

BAÑOS RESA, JORDI

ACPP025996

ACPP025538

VICENTE LISON, JOSEP

9

16,6
15,4

AS

Tee 17

AS

-

0,4

MIQUEL LLADO, JOSEP

ACPP018222

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC