Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 4ª divisió nord, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 32742
02.09.2017

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2017, 4ª divisió nord, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2017
4ª divisió nord
7ª jornada , PITCH & PUTT CASTELLÓ EMPURIABRAVA

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
1PALACIOS VALVERDE, JULIO52SANCHEZ HERNANDEZ, JOSE ANTONIO46210
MARTIN LUNA, JOSE MANUEL53MARTINEZ OVIEDO, BELARMINO
CONTRERAS PEREZ, ANTONIA59PABLOS HERRERO, VICENTE56
FONT PRAT, ANTONI59PERAL POLAINA, VICENTE IGNACIO
GUALTA TRAMUNTANA
2CARRION FUERTES, FRANCISCO56LASSAL DAIA, SORAYA51222
PARREÑO GOMEZ, RUBEN57ANDUJAR RAMOS, MANUEL CARLOS
ABALLANET GIMENEZ, DAVID58NAVAS FERNANDEZ, ANGELS52
GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS62COMAS PAYET, PERE
QUIMRIERA.COM
3ESPIGOL SIDERA, PERE55SEGALES GUY, ADAM53222
RUIZ LOPEZ, CASSIA56ROVIRA MAÑE, JOSEP
RIERA RAURELL, JOAQUIM58XIFRA RIBAS, JORDI58
MUSSONS TORRAS, MARC69VILA ESPIGUL, FERRAN
FORAT NEGRE
4COLOMER ROSILLO, TOMAS55PORTALS PERALTA, JOAN54223
PUIG SAIS, FRANCESC57MALLAFRE MIRA, JOAN
RAMOS CUADRADO, PAULI57ALEMANY VILAPLANA, DANIEL57
DORCA MERCADER, JAUME67JIMENEZ DEL OLMO, FRANCESC
PERALADA JUNIOR TEAMS
5NAVAS HERNANDEZ, ALBERT55GONZALEZ VILA, ARNAU51223
PUERTA DIAZ, MARC57GODALL GARRIDO, POL
CROSET ANDA, DAVID GEORGES60JACKSON PUIG, LAURA68
CAPALLERA GUIRADO, ISAAC63MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD
VOLCANICS DE PERALADA
6AUMATELL PRAT, JOAN59FONT SALA, PAU48227
MAYOLA PRAT, XAVIER60PINADERO BADOSA, XEVI
PEREZ CABALLERO, VALENTI60BASCO MASQUEF, FRANCISCO54
VILANOVA BUXO, DAVID69GRANADOS MATEOS, JOAN MIQUEL
P&P MAS TORRELLAS A
7MARTIN MARTINEZ, CARLOS59PEREZ-BADUA POBLET, JORGE49229
RIBERA PONS, ANGEL60ROMERO PERALTA, EMILIO
GOMEZ BARROSO, JOSE61PEREZ FERNANDEZ, DIDAC58
BUENO ALDANA, ENRIQUE70PEREZ FERNANDEZ, MANEL
CLUB GOLF I P&P PALAMOS
8CANER MASCORT, SANTIAGO56CASAGRAN GUBERT, MIQUEL54233
FORNE FONALLERAS, JOSE MARIA60SERRA CADIRA, JAUME
BANGUESES COBELAS, ODILO63TRIANO ARAGON, MARC70
FERRER ESCOBAR, FRANCESC64GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO
PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
9ROCHE PAMIES, JOAN59LLOBET MARFA, JORGE58237
BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL59GIL FONTRODONA, CARME
MATEU BREA, FRANCESC61RAJA MASSO, VENANCI58
GRIMAL VERDURA, MARC63MORENO GIRON, DIEGO
FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
10SOLANO REYES, GERARD58NOGAREDA BURCH, MARIONA58240
TAULATS ORIOL, Mª ANGELS60GAYA SANSO, MARGALIDA
PONS FERNANDEZ, ELOI64ARTUS MARTORELL, MARTA65
PONS FONT, JOSEP65SLYVA, VADIM
SEMAR
11LOPEZ SORIANO, GREGORI60PULIDO GUERRERO, SANTIAGO55240
VIANA MARTINEZ, CARMELO62OLIVA SALA, JOSEP
SOLSONA ARTOLA, DOMENECH63JUBANY CLARET, ANTONIO60
PLATERO LOPEZ, MARCIAL81GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
P&P MAS NOU
12RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE57GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS57240
RODRIGUEZ BAILON, AMADOR62RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS
CASAMITJANA CASAS, JOSEP MARIA64ROS GARCIA, JUAN73
PEREZ MORENO, ANTONIO73BONJOUR, JACQUELINE
P&P CAN PASCUAL
13CARBONELL CAROS, DAVID58VERDAGUER TARRATS, LLUIS58241
GARRIGA COLL, EMILI61PONT NAVARRO, ENRIC
ENRICH MASFERRER, JAUME64PARES CAMPRUBI, MIQUEL65
LAGO GEY, HIPOLITO100BEULAS JULIA, JOAQUIM
PIP.CAT
14PRAT FONT, JOSEP61COMAS MALTAS, JOAQUIM60245
PARADA SOLER, JOSEP62PADROS SOLER, JORDI
ARNAU CASADELLA, JORDI62LEON SOCORREGUT, JOAN60
COSTA SALIS, JOAN63SOBREQUES FERRER, ALEX
PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
15HOSPITAL LLINAS, MIQUEL57PALOMER VILALLONGA, JOAN61246
BAENA TRIGUERO, VICENTE62STIERLE ROCA, HERMANN
PONCE MARTI, JOAN66MASGRAU SERRA, FINETA65
MENDOZA MARTINEZ, RAFAEL70CANALS MIR, ALBERT
MAS PAGES
16RODRIGUEZ LOZANO, JOAN DE DEU59ROMAÑA AUTRAN, MARY59246
MIRO VIÑAS, QUIM61COSTA SURRIBAS, JORDI
CORTADA CELA, RAFAEL67COBACHO ELIZAGARAY, FRANCISCO62
POU CANTERO, ALBERT73ALVAREZ FERNANDEZ, JOSE INGNACIO
SANT CEBRIA INVICTUS
17FLORIACH RIVAS, JAUME61FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP58249
MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO62MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA
MASPOCH MANZANO, JAIME68BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC67
XIMENES CASAS, CARLES68VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA
P&P MAS TORRELLAS B
18MASSAGUER MARESMA, JORDI61MORROS LABARTA, ABEL60254
BOTS, PIETER JOHANNES62BOQUE ROCA., ALBERT
HERNANDEZ SOLE, JAIME71ARTIGAS CASTILLO, ALEJANDRO DANIEL74
CARRERA LLADO, MARC MIQUEL100GARCIA BRITO, ORLANDO ENRIQUE

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP001948PALACIOS VALVERDE, JULIO0,51(+)0,15251ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
2ACPP003387MARTIN LUNA, JOSE MANUEL00(+)0,25353ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
3ACPP025648NAVAS HERNANDEZ, ALBERT5,354,55550PERALADA JUNIOR TEAMS
4ACPP012893ESPIGOL SIDERA, PERE1,111,15554QUIMRIERA.COM
5ACPP009690COLOMER ROSILLO, TOMAS(+)0,6(+)1(+)0,65556FORAT NEGRE
6ACPP010882CANER MASCORT, SANTIAGO4,854,25651CLUB GOLF I P&P PALAMOS
7ACPP004831RUIZ LOPEZ, CASSIA1,821,85654QUIMRIERA.COM
8ACPP008725CARRION FUERTES, FRANCISCO1115655GUALTA TRAMUNTANA
9ACPP006885RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE554,65752P&P MAS NOU
10ACPP024032PUERTA DIAZ, MARC3,743,55753PERALADA JUNIOR TEAMS
11ACPP008764PUIG SAIS, FRANCESC2225755FORAT NEGRE
12ACPP015555RAMOS CUADRADO, PAULI1,211,25756FORAT NEGRE
13ACPP018960PARREÑO GOMEZ, RUBEN(+)0,30(+)0,35757GUALTA TRAMUNTANA
14ACPP014995HOSPITAL LLINAS, MIQUEL0,300,35757PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
15ACPP027679CARBONELL CAROS, DAVID5,564,95852P&P CAN PASCUAL
16ACPP002198ABALLANET GIMENEZ, DAVID2,222,25856GUALTA TRAMUNTANA
17ACPP001867RIERA RAURELL, JOAQUIM1,621,65856QUIMRIERA.COM
18ACPP023261SOLANO REYES, GERARD(+)1,8(+)2(+)1,65860FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
19ACPP026541RODRIGUEZ LOZANO, JOAN DE DEU6,365,95953MAS PAGES
20ACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA3,643,65955ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
21ACPP026953AUMATELL PRAT, JOAN2,532,55956VOLCANICS DE PERALADA
22ACPP016765MARTIN MARTINEZ, CARLOS2,222,25957P&P MAS TORRELLAS A
23ACPP006607ROCHE PAMIES, JOAN0,300,35959PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
24ACPP004837BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL(+)1,5(+)1(+)1,35960PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
25ACPP005425FONT PRAT, ANTONI(+)0,8(+)1(+)0,65960ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
26ACPP021141FORNE FONALLERAS, JOSE MARIA6,776,36053CLUB GOLF I P&P PALAMOS
27ACPP025649CROSET ANDA, DAVID GEORGES4,444,46056PERALADA JUNIOR TEAMS
28ACPP001404TAULATS ORIOL, Mª ANGELS2,122,16058FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
29ACPP010411MAYOLA PRAT, XAVIER1116059VOLCANICS DE PERALADA
30ACPP005071PEREZ CABALLERO, VALENTI0,300,56060VOLCANICS DE PERALADA
31ACPP014409RIBERA PONS, ANGEL(+)0,100,16060P&P MAS TORRELLAS A
32ACPP015730LOPEZ SORIANO, GREGORI(+)0,40(+)0,26060SEMAR
33ACPP021224MIRO VIÑAS, QUIM8,387,96153MAS PAGES
34ACPP028123GARRIGA COLL, EMILI5,965,96155P&P CAN PASCUAL
35ACPP000261GOMEZ BARROSO, JOSE3,133,16158P&P MAS TORRELLAS A
36ACPP017912FLORIACH RIVAS, JAUME2,832,86158SANT CEBRIA INVICTUS
37ACPP023471PRAT FONT, JOSEP2226159PIP.CAT
38ACPP008868MASSAGUER MARESMA, JORDI2,322,36159P&P MAS TORRELLAS B
39ACPP007357MATEU BREA, FRANCESC1,211,46160PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
40ACPP028267BOTS, PIETER JOHANNES1313116249P&P MAS TORRELLAS B
41ACPP010637RODRIGUEZ BAILON, AMADOR5,865,86256P&P MAS NOU
42ACPP008455BAENA TRIGUERO, VICENTE4,444,46258PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
43ACPP008887PARADA SOLER, JOSEP4,144,16258PIP.CAT
44ACPP008879ARNAU CASADELLA, JORDI3,943,96258PIP.CAT
45ACPP001770VIANA MARTINEZ, CARMELO2,732,76259SEMAR
46ACPP022004MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO2,632,66259SANT CEBRIA INVICTUS
47ACPP008640GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS(+)2,4(+)2(+)2,26264GUALTA TRAMUNTANA
48ACPP025808CAPALLERA GUIRADO, ISAAC9,399,36354PERALADA JUNIOR TEAMS
49ACPP002942COSTA SALIS, JOAN6,466,46357PIP.CAT
50ACPP026322BANGUESES COBELAS, ODILO5,665,66357CLUB GOLF I P&P PALAMOS
51ACPP006339SOLSONA ARTOLA, DOMENECH1,411,66362SEMAR
52ACPP020318GRIMAL VERDURA, MARC(+)0,2006363PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
53ACPP023776FERRER ESCOBAR, FRANCESC1010106454CLUB GOLF I P&P PALAMOS
54ACPP028097PONS FERNANDEZ, ELOI8886456FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
55ACPP024686ENRICH MASFERRER, JAUME1,521,76462P&P CAN PASCUAL
56ACPP023322CASAMITJANA CASAS, JOSEP MARIA1,311,56463P&P MAS NOU
57ACPP028096PONS FONT, JOSEP12,51311,76552FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
58ACPP026862PONCE MARTI, JOAN6,576,56659PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
59ACPP005581CORTADA CELA, RAFAEL6,266,46761MAS PAGES
60ACPP021647DORCA MERCADER, JAUME5,255,46762FORAT NEGRE
61ACPP018848MASPOCH MANZANO, JAIME9,299,26859SANT CEBRIA INVICTUS
62ACPP012095XIMENES CASAS, CARLES5,155,36863SANT CEBRIA INVICTUS
63ACPP006735MUSSONS TORRAS, MARC6,977,16962QUIMRIERA.COM
64ACPP002933VILANOVA BUXO, DAVID4,344,56965VOLCANICS DE PERALADA
65ACPP005177BUENO ALDANA, ENRIQUE555,27065P&P MAS TORRELLAS A
66ACPP020888MENDOZA MARTINEZ, RAFAEL3,233,47067PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
67ACPP027934HERNANDEZ SOLE, JAIME14,91514,97156P&P MAS TORRELLAS B
68ACPP021223POU CANTERO, ALBERT888,27365MAS PAGES
69ACPP005867PEREZ MORENO, ANTONIO5,155,37368P&P MAS NOU
70ACPP002172PLATERO LOPEZ, MARCIAL7,477,68174SEMAR
71ACPP018860LAGO GEY, HIPOLITO5,355,3100100P&P CAN PASCUAL
72ACPP028157CARRERA LLADO, MARC MIQUEL16,91716,9100100P&P MAS TORRELLAS B
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP010413SANCHEZ HERNANDEZ, JOSE ANTONIO0,510,24645ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
ACPP010414MARTINEZ OVIEDO, BELARMINO221,7
2ACPP002088FONT SALA, PAU(+)1,7(+)2(+)24846VOLCANICS DE PERALADA
ACPP010907PINADERO BADOSA, XEVI3,533,2
3ACPP027597PEREZ-BADUA POBLET, JORGE3,122,84946P&P MAS TORRELLAS A
ACPP005276ROMERO PERALTA, EMILIO3,933,6
4ACPP024398GONZALEZ VILA, ARNAU10,189,55139PERALADA JUNIOR TEAMS
ACPP025324GODALL GARRIDO, POL15,71215,1
5ACPP026607LASSAL DAIA, SORAYA433,85147GUALTA TRAMUNTANA
ACPP005984ANDUJAR RAMOS, MANUEL CARLOS4,544,3
6ACPP013582NAVAS FERNANDEZ, ANGELS3,633,55249GUALTA TRAMUNTANA
ACPP026473COMAS PAYET, PERE4,134
7ACPP006544SEGALES GUY, ADAM1,411,45351QUIMRIERA.COM
ACPP016979ROVIRA MAÑE, JOSEP3,733,7
8ACPP025527CASAGRAN GUBERT, MIQUEL9,479,25447CLUB GOLF I P&P PALAMOS
ACPP002621SERRA CADIRA, JAUME9,989,7
9ACPP025198BASCO MASQUEF, FRANCISCO5,955,85449VOLCANICS DE PERALADA
ACPP005504GRANADOS MATEOS, JOAN MIQUEL7,867,7
10ACPP021484PORTALS PERALTA, JOAN433,95450FORAT NEGRE
ACPP020772MALLAFRE MIRA, JOAN8,368,2
11ACPP003196PULIDO GUERRERO, SANTIAGO(+)7,2(+)7(+)7,25554SEMAR
ACPP020256OLIVA SALA, JOSEP1,521,5
12ACPP002634PABLOS HERRERO, VICENTE3,933,95652ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
ACPP024030PERAL POLAINA, VICENTE IGNACIO545
13ACPP019672ALEMANY VILAPLANA, DANIEL4,644,55750FORAT NEGRE
ACPP018940JIMENEZ DEL OLMO, FRANCESC8,978,8
14ACPP019850GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS3,223,25753P&P MAS NOU
ACPP024995RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS12,3912,3
15ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA5,755,75852FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
ACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA8,678,6
16ACPP023631FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP5,555,55852SANT CEBRIA INVICTUS
ACPP023878MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA7,667,6
17ACPP008180VERDAGUER TARRATS, LLUIS1,921,95853P&P CAN PASCUAL
ACPP027166PONT NAVARRO, ENRIC171317
18ACPP027557PEREZ FERNANDEZ, DIDAC4,844,85854P&P MAS TORRELLAS A
ACPP028375PEREZ FERNANDEZ, MANEL545
19ACPP022348LLOBET MARFA, JORGE4,234,25854PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME5,245,2
20ACPP007429XIFRA RIBAS, JORDI5,345,35854QUIMRIERA.COM
ACPP011010VILA ESPIGUL, FERRAN7,357,3
21ACPP008710RAJA MASSO, VENANCI(+)1,2(+)1(+)1,25858PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA
ACPP002896MORENO GIRON, DIEGO1,621,6
22ACPP021186ROMAÑA AUTRAN, MARY6,856,85953MAS PAGES
ACPP023800COSTA SURRIBAS, JORDI8,468,4
23ACPP028320MORROS LABARTA, ABEL12,2912,16049P&P MAS TORRELLAS B
ACPP001716BOQUE ROCA., ALBERT14,61114,5
24ACPP016224COMAS MALTAS, JOAQUIM6566051PIP.CAT
ACPP026740PADROS SOLER, JORDI13,31013,3
25ACPP023472LEON SOCORREGUT, JOAN3,633,66055PIP.CAT
ACPP008886SOBREQUES FERRER, ALEX6,756,7
26ACPP024405JUBANY CLARET, ANTONIO(+)0,10(+)0,16056SEMAR
ACPP026487GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA9,789,7
27ACPP015362PALOMER VILALLONGA, JOAN5,145,16157PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
ACPP008437STIERLE ROCA, HERMANN5,345,3
28ACPP024297COBACHO ELIZAGARAY, FRANCISCO8,268,26253MAS PAGES
ACPP027396ALVAREZ FERNANDEZ, JOSE INGNACIO14,51114,5
29ACPP008551MASGRAU SERRA, FINETA7,667,66554PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
ACPP010499CANALS MIR, ALBERT16,91316,9
30ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA10,4810,46557FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
ACPP022939SLYVA, VADIM12,2912,2
31ACPP019369PARES CAMPRUBI, MIQUEL8,468,46557P&P CAN PASCUAL
ACPP008369BEULAS JULIA, JOAQUIM10,3810,3
32ACPP015717BRUGUERA DALMAU, JOAN - ENRIC5,245,26761SANT CEBRIA INVICTUS
ACPP023299VICENTE SANCHEZ, ROSA MARIA9,589,5
33ACPP026814JACKSON PUIG, LAURA15,41115,46855PERALADA JUNIOR TEAMS
ACPP025702MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD181418
34ACPP021004TRIANO ARAGON, MARC10,5810,57061CLUB GOLF I P&P PALAMOS
ACPP022843GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO16,61316,6
35ACPP024904ROS GARCIA, JUAN11,2811,27362P&P MAS NOU
ACPP022355BONJOUR, JACQUELINE14,81114,8
36ACPP028254ARTIGAS CASTILLO, ALEJANDRO DANIEL12,91012,97464P&P MAS TORRELLAS B
ACPP028146GARCIA BRITO, ORLANDO ENRIQUE13,41013,4

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1VOLCANICS DE PERALADA806450808010056510
2GUALTA TRAMUNTANA5010028721006490504
3ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA3850100647238100462
4PAPALUS FORAT 19 MURALLA OPTICA90804456905638454
5QUIMRIERA.COM1005623100444480447
6P&P MAS TORRELLAS A56908028642350391
7FORAT NEGRE28725644387272382
8FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION6428390509033358
9SEMAR33387238565028315
10PERALADA JUNIOR TEAMS234464331964220
11P&P CAN PASCUAL7219110158019216
12PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT15119050112811216
13PIP.CAT44231919333315186
14CLUB GOLF I P&P PALAMOS033383323744178
15P&P MAS NOU7151511281123110
16SANT CEBRIA INVICTUS1977151915385
17MAS PAGES33332373779
18P&P MAS TORRELLAS B1100700018

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC