Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 31426
09.03.2017

JuvenilsHoraris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017

Horaris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2017 que es juga al P&P Hcp1 (zona Est) i al P&P Bellpuig (zona Oest)
Els tees i els horaris de sortida dels jugadors amb sortida pel tee del 1 (jugadors d'iniciació) són aproximats en funció de possibles baixes o modificacions, per tant es recomana arribar al camp amb la suficient antelació per si hi ha alguna modificació d'horari. 


Camp: Hcp 1 Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 69 79 72 94 79 70 64 62 71 94 70 83 90 108 116 118 1465
Final green 66 72 75 87 80 101 86 76 71 68 76 103 76 89 95 116 123 123  
Entrada green 53 60 63 71 63 86 71 63 57 56 66 86 63 76 85 99 108 113  

Camp: Hcp 1 EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 57 61 72 57 79 70 64 62 - - - - - - - - 1194
Final green 66 72 64 66 80 65 86 76 71 - - - - - - - - -  
Entrada green 53 60 50 55 63 48 71 63 57 - - - - - - - - -  

 
Camp: Bellpuig Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 94 116 79 83 57 71 60 81 106 74 86 58 85 79 91 103 89 61 1473
Final green 104 124 88 90 62 80 69 89 113 80 94 69 94 85 101 113 99 67  
Entrada green 85 109 71 76 53 62 51 73 99 69 78 48 76 74 81 94 80 55  

Camp: Bellpuig EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 74 86 66 73 58 61 57 66 74 - - - - - - - - - 1199
Final green 80 94 73 80 63 69 69 58 80 - - - - - - - - -  
Entrada green 69 78 59 66 53 54 46 75 69 - - - - - - - - -  

PITCH & PUTT HCP1
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 11/03/17 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO (+)1,3 Competició HCP1 JUVENIL Tee 3
2 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 1,7 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
3 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 3,2 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 9,7 Competició HCP1 JUVENIL Tee 2
5 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 15,2 Competició INDIVIDUAL
6 ACPP027493 ESPAÑOL MASAGUE, RAMON 18,4 Competició IDEAS G. LLAVANERES
7 ACPP027491 AMIGO VIÑUALES, CRISTINA 20,4 Competició IDEAS G. LLAVANERES Tee 1
8 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
9 ACPP027643 DENAVAS GOMEZ, LORENZO 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES
10 ACPP028117 PARETAS TORNE, ALEIX 21 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
PITCH & PUTT HCP1
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 12/03/17 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)5,6 Competició HCP1 JUVENIL tee 8
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)3 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,7 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 0,2 Competició SANT CEBRIA JUVENIL tee 7
5 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,9 Competició HCP1 JUVENIL
6 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 1,1 Competició HCP1 JUVENIL
7 ACPP027900 MAÑER PARDINA, NIL 2,7 Competició HCP1 JUVENIL tee 6
8 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,5 Competició HCP1 JUVENIL
9 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 11,2 Competició INDIVIDUAL
10 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 12 Competició ESCOLA G. DE CALDES tee 5
11 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 12,2 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
12 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 12,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
13 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 13,7 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
14 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 15,5 Competició SANT CEBRIA JUVENIL tee 4
15 ACPP027492 ALONSO CUARTERO, JOSEP 17,6 Competició IDEAS G. LLAVANERES
16 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 18,2 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
17 ACPP027495 ROVIRA CANALS, JORGE 18,6 Competició IDEAS G. LLAVANERES
18 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY tee 3
19 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
20 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Competició ESCOLA G. DE CALDES
21 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
22 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Competició ESCOLA G. DE CALDES tee 2
23 ACPP027490 VILALLONGA HU, KUEI 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES
24 ACPP027728 ROSELLO ROURA, MARTINA 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES
25 ACPP027729 ALONSO CUARTERO, MARTINA 21 Competició IDEAS G. LLAVANERES
26 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 15,9 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 1 10:00
27 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 19,2 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
28 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 16,3 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
29 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 19 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
30 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 19,8 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL tee 1 10:08
31 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 20 Iniciació GUALTA JUVENIL
32 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
33 ACPP024554 GIMENEZ TORRENTS, BERNAT 20 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
34 ACPP027496 MORAGAS MUÑOZ, MAX 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES tee 1 10:16
35 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
36 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 19,6 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
37 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES
38 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 1 10:24
39 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
40 ACPP027497 ESQUIVEL LUQUE, ANA 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
41 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
42 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY tee 1 10:32
43 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 15,9 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
44 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 21 Iniciació ESCOLA G. DE CALDES
45 ACPP028107 CABRERA ZANET, POL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
46 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES tee 1 10:40
47 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL
48 ACPP027637 PURSALS HEINE, ENRIC 21 Iniciació SANT CEBRIA JUVENIL
49 ACPP027794 ROSELLO ROURA, SUSANA 21 Iniciació IDEAS G. LLAVANERES
50 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY tee 1 10:48
51 ACPP028120 FERRER LUQUE, POL 0,2 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
52 ACPP028201 GUILERA CAMA, GEMMA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
53 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY tee 1 10:56
54 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 21 Iniciació HCP1 JUVENIL
55 ACPP028142 GENESCA MONJE, ARNAU 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
Comitè de Competició:
Josep Perez (Hcp1)
Xavier Creus (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Xavier Creus
PITCH & PUTT BELLPUIG
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 11/03/17 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO (+)0,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 5
2 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEX (+)0,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 1,4 Competició ROC 3 JUVENIL
4 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 2,5 Competició BADALONA MOGAUTO Tee 4
5 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 2,6 Competició VENDRELL JUVENIL
6 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 2,9 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 3,9 Competició CAN CUYAS JUVENIL
8 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 7,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
9 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 8,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
10 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 8,3 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
11 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 11,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,7 Competició P&P LLEIDA JUVENIL Tee 2
13 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
14 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
15 ACPP028036 CLARAMUNT TIRBIO, SERGI 21 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
16 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 10:00
17 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
18 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 17 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
19 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
20 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 10:08
21 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 21 Iniciació BADALONA PROMESES
22 ACPP028190 VILA SOLANS, ANIOL 21 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
PITCH & PUTT BELLPUIG
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 12/03/17 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 2,1 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 5
2 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 2,3 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
3 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,7 Competició BADALONA MOGAUTO
4 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 2,8 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL Tee 4
5 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 8,8 Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
6 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 10,5 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
7 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 10,5 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
8 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 12 Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 13 Competició CAN CUYAS JUVENIL
10 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 14,6 Competició P&P LLEIDA JUVENIL Tee 2
11 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 15,8 Competició BADALONA MOGAUTO
12 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 19,2 Competició BADALONA MOGAUTO
13 ACPP027892 MOREL BRUNEL, DIEGO 19,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
14 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 11,1 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 10:00
15 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 16,5 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 18 Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL
17 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 17,4 Iniciació BADALONA PROMESES
18 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 15,5 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 10:08
19 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Iniciació BADALONA PROMESES
20 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
21 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Iniciació BADALONA PROMESES
22 ACPP028110 MARCO PACHECO, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:16
23 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 20,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
24 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20,8 Iniciació BADALONA PROMESES
25 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 21 Iniciació BADALONA PROMESES
26 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 10:24
27 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
28 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
29 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 21 Iniciació INDIVIDUAL Tee 1 10:30
30 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 21 Iniciació INDIVIDUAL
31 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 21 Iniciació BADALONA PROMESES
Comitè de Competició:
Francesc Sala (Bellpuig)
Jaume Busquets (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Jaume Busquets

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC